Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2012., 23:50   #1
Alexandra Burke



Britanska pop/R&B pjevačica. Pobjednica je pete sezone X Factora, a i prvi je pobjednik koji se pojavio u žiriju.
Popularna je postala nakon što je izdala obradu pjesme Hallelujah.
Kasnije izdaje svoj prvi album Overcome koji je prodan u 1,5 milijuna primjeraka.
Singleovi s albuma su:
Bad Boys
Broken Heels
All Night Long
Start Without You
The Silence.
Trenutačno radi na drugom studijskom albumu, a vodeći single bit će pjesma Elephant koja izlazi u trećem mjesecu.
http://www.facebook.com/alexandraburke
Meni je cura cure. Ima mi odlične glasovne sposobnosti, trudi se i jako je ambiciozna. Prvi album mi je bio dobar i odlične je pjesme odabrala za singleova.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 00:50   #2
Za nju sam cuo kad je izdala singl Bad Boys. Odlicno pjeva, pjesme su joj veoma kvalitetne, zasluzuje veci uspjeh. Glas joj je izvrstan.
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 10:33   #3
Tebi je 'cura cure'?
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 10:38   #4

Zajebao sam
Htio sam napisati da mi je super.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 14:32   #5
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Kasnije izdaje svoj prvi album Overcome koji je prodan u 1,5 milijuna primjeraka.
U UK-u je prodala oko 800 000 kopija Overcome-a (zajedno sa deluxe re-izdanjem), u Europi je prodala jos max 100 000, tako da vjerujem da nije prešla 1 000 000 jos uvijek.....
Talentirana je, al je nekako prenadobudna, vjerovatno je i to razlog zasto ju mnogi bas i ne vole....
sto se tice live nastupa bolja od nje worldwide je trenutno jedino Beyonce u kombinaciji super nastupa i vokalne izvedbe....

Broken heels LIVE
http://www.youtube.com/watch?v=dyvas2dt5B8

All night long LIVE - meni najdraza njena stvar
http://www.youtube.com/watch?v=eCubK...eature=related

Elephant mi se bas i ne svidja, iduci tjedan izlazi spot
behind the scenes
http://www.youtube.com/watch?v=Wa6feRzLgeo

U videu se vidi njen iritantni personality , pjesme su joj stvorene za europsko trziste, ne kuzim zasto nije skoro pa nigdje uspjesna......a ne pomaze joj ni to sto cesto izgleda kao drag queen lol (dobro Gagi to nije nikada naškodilo haha)
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 21:01   #6
http://www.dailymotion.com/video/xobiny_elephant_music
Spot. Ne znam jesu li htjeli da spot izgleda jeftino ili je spot jeftin?
I ne kužim kopiranje Rihanne, ako je i njezin spot svjež. Kao da ekipa koja prati glazbu neće primjetiti sličnosti (onaj dio gdje su kolicima). Pjesma mi je i dalje moćna. Uz dobru promociju, mogla bi biti veliki hit.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 22:52   #7
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
http://www.dailymotion.com/video/xobiny_elephant_music
Spot. Ne znam jesu li htjeli da spot izgleda jeftino ili je spot jeftin?
I ne kužim kopiranje Rihanne, ako je i njezin spot svjež. Kao da ekipa koja prati glazbu neće primjetiti sličnosti (onaj dio gdje su kolicima). Pjesma mi je i dalje moćna. Uz dobru promociju, mogla bi biti veliki hit.
spot je jeftin i izgleda jeftino, kao i vecina njezinih spotova....previse se kamera trese, uzas i naravno vidi se kopiranje rihanne hahah....slijedeci tjedan ce biti preko 2000 dislajkova na njenom vevo-u samo zbog toga.......pjesma mi i dalje nije dobra, zapravo bezveze i pjesma i spot.....

nije vise samo pod SYCO-om nego ima neki zajednicki ugovor sa RCA i SYCO...
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:01   #8
predobra jee..i ima odlican glass..gledala sam je jos u X factoru 2008.-me
all night long mi je jedna od najdrazih pjesama..samo ona verzija bez pitbulla
__________________
"When everything is over, when the worst has happened, there's still one thing left in Pandora's Box: HOPE.."//TVD Chicks - Bookworms..XD
Ri_306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:13   #9
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
spot je jeftin i izgleda jeftino, kao i vecina njezinih spotova....previse se kamera trese, uzas i naravno vidi se kopiranje rihanne hahah....slijedeci tjedan ce biti preko 2000 dislajkova na njenom vevo-u samo zbog toga.......pjesma mi i dalje nije dobra, zapravo bezveze i pjesma i spot.....

nije vise samo pod SYCO-om nego ima neki zajednicki ugovor sa RCA i SYCO...
Dobro, meni su spotovi za prvi album bili dobri. Stvarno nemam prigovora. Čak su mi bili jako "američki" za jednu britansku pjevačicu (ne mislim u smislu kvalitete, jer Britanci imaju odlične spotove, već tematski). Ovim spotom malo sam razočaran.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 14:19   #10
Ok mi je ona. All Night Long je njena najbolja pjesma, a nije ni ova nova loša, samo ne kužim na koju foru je Start Without You dospjela na #1 u UK.
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 17:42   #11
Quote:
Chemmical kaže: Pogledaj post
Ok mi je ona. All Night Long je njena najbolja pjesma, a nije ni ova nova loša, samo ne kužim na koju foru je Start Without You dospjela na #1 u UK.
Kad su ludi, oni uvijek imaju neke cudne no1 singlove tamo....cak je 2 tjedna SWY bio na no1
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:35   #12
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Kad su ludi, oni uvijek imaju neke cudne no1 singlove tamo....cak je 2 tjedna SWY bio na no1
Apsolutno, mislim Twilight

Ajde, barem Collide nije bila na #1
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:40   #13
Quote:
Chemmical kaže: Pogledaj post
Apsolutno, mislim Twilight

Ajde, barem Collide nije bila na #1
no4 cak ni blizu

al zato je Collide bio no1 na Billboard Dance Chartu (iako je to neki defektni chart), Burkica bi prodala desni bubreg za no1 Dance Chart song
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:47   #14
Bezveze mi je ona,ok mi jedino ANL.
__________________
Da je meni biti žena,biti voljela da je meni jedan dodir iznad koljena da je meni drugo lice i da mi je bal i da nisam streberica nego femme fatale
00iva00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:45   #15
Ti jednostavno obožavaš nju i Gagu
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:47   #16
Here we go again

Pa zar nije da na Dance Chart može svaka šuša (ala Inna i slične) ionak dogurati do prvog mjesta?
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:49   #17
Quote:
Chemmical kaže: Pogledaj post
Here we go again

Pa zar nije da na Dance Chart može svaka šuša (ala Inna i slične) ionak dogurati do prvog mjesta?
Da, ali stvar je da si na Billboardu: glavno glazbenoj listi u Americi, a i u svijetu vjerojatno. Ući samo na listu je uspjeh za britanskog ili općenito neameričkog pjevača.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 21:01   #18
Eh? Al zar nije to ipak Pirova pobjeda
Kristine W ima 16 #1 na Dance ljestvici, pa je ipak irelevantna i nije niš postigla na Hot 100

Nda, da se vratim na Burke. Grozan spot, jeftin, platila 15 kuna, vratili joj 10 natrag, itd...
Chemmical is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 23:11   #19
Quote:
Chemmical kaže: Pogledaj post
Here we go again

Pa zar nije da na Dance Chart može svaka šuša (ala Inna i slične) ionak dogurati do prvog mjesta?
Inna i zasluzuje no1 na Dance Chartu

Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ti jednostavno obožavaš nju i Gagu
totalno, ako ti kazem da su fanovi AB jos retardiraniji od Little monstera ne bi vjerovao...uzasni su

Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Da, ali stvar je da si na Billboardu: glavno glazbenoj listi u Americi, a i u svijetu vjerojatno. Ući samo na listu je uspjeh za britanskog ili općenito neameričkog pjevača.
pa da, kao neki uspjeh je...moguce da bi i Burkica uletila na listu sa nekom svojom pjesmom (na dance chart mislim) , al brijem da ne moze jer nije jos nista izdala u SADu

Quote:
Chemmical kaže: Pogledaj post
Eh? Al zar nije to ipak Pirova pobjeda
Kristine W ima 16 #1 na Dance ljestvici, pa je ipak irelevantna i nije niš postigla na Hot 100

Nda, da se vratim na Burke. Grozan spot, jeftin, platila 15 kuna, vratili joj 10 natrag, itd...
pa je, slazem se.....za Leonu je jos kao ok, Collide je dance stvar, a ona pjevacica balada, pa je to kao neki 'podvig'.....al nije bas nesto vrijedno spomena...
Cak je i Aguilerina You lost me balada sa Bionica bila no1 na Dance Chartu....LOL (balada !!!!)

skroz grozan, i stvar je grozna....ma ja stvarno nju ne mogu smisliti, toliko puna sebe....naravno to me ne sprijecava da slusam neke pjesme koje su kao ok (All night long, Its over, Before the rain i brdo stvari koje su procurile kad su hakirali Sony prije 2 godine )
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 20:20   #20
http://thelavalizard.com/wp-content/...lavalizard.jpg
Single cover.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.