Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2005., 17:12   #41
Quote:
brezovka kaže:
Svim Židovima....sretna Nova.
S posebnim osvrtom na mir...da vam ga Bog podari.


Fala, kuma!

Ramazan mubarek olsun!
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:41   #42
Quote:
Baron Samedi kaže:


Fala, kuma!

Ramazan mubarek olsun!
Samedi...bit će mi drago ako mi Božić ne zaboraviš čestitati.
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:53   #43
Re: Prosla...

Quote:
UmpaUmpa kaže:
Par ros hasana vjesti, prije spada u religijske viceve... Jasno, o Madonni koja je u Izraelu za ros hasana...

Prvo, zahtjevala je da svi koji ju prate nose bijelu odjecu (kabalisti nose bijelo na sabat i praznike), ukljucujuci novinare, i da ne nose sa sobom kamere, olovke i papire (zabranjeno na sabat i praznik). Jos je i zahtjevala da novinari ne budu zidovi kako ne bi krsili praznik (nezidovi ne moraju drzati sabat i praznike). Zatim su se njeni zastitari (katolici) ispred hotela potukli sa paparazzijima (stari kabalisticki obicaj ), uhapseni su i privedeni na saslusanje... Pritom je policija morala alocirati 1000 pandura da cuvaju "Ester" i pratnju. Zatim je najavila da ce ic na Rahelin grob u betlehemu (to je stvarno je omiljeno mjesto za molitvu raznih kabalista) sto je totalno raspizdilo palestince, a i izraelski ljevicari su odrzali demonstraciju na doticnoj lokaciji. Pritom ni ortodoksni nisu to bas pozdravili, da nema senzibiliteta prema religioznim osjecajima. Planirala je posjetiti i Rav Kadurija, trenutno najpoznatijeg kabalistu, on je tu posjetu odbio...

Izgleda da je jedino ministarstvo turizma zadovoljno posjetom. Da, i vojnici koji cuvaju rahelin grob, jedan je izjavio "Recite joj da ju cekamo ".

A da mozda ona malo predje na islam i pusti nas na miru sa svojim pizdarijama?
Rekao sam ti da je presla na zidovstvo a ti mi nisi vjerovao.
Inace svima sretna nova.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 13:19   #44
Sretna vam Nova godina. Puno sreće, da druge ne dirate i da drugi vas ne diraju.

__________________
Selam Alejkum
akl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2005., 19:23   #45
Quote:
Blaise kaže:
Ovo ne da me zaintrigiralo.
Mora da je mrak.
Što moram napravit da dobijem recept?
Dala sam se u portagu, ali ne nasla recept... probala jesam, ali iz toga ne mogu skuzit' omjere... ne kuzim se bas toliko u kulinarstvo
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2005., 19:24   #46
Quote:
akl kaže:
Sretna vam Nova godina. Puno sreće, da druge ne dirate i da drugi vas ne diraju.

__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2005., 19:29   #47
Quote:
rambi kaže:
Dala sam se u portagu, ali ne nasla recept... probala jesam, ali iz toga ne mogu skuzit' omjere... ne kuzim se bas toliko u kulinarstvo
Nema veze, hvala na trudu i shana tova.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 09:53   #48
Quote:
rambi kaže:
Reci hvala, a ne prevrći očima.

To je ono sto sam vam uvjek i želio. Naravno da se nisam slagao sa tobom koja stoji na liniji "Izrael do Teherana".

Ostavite jadne Palestince na miru i svijet će biti ljepše mjesto.
__________________
Selam Alejkum
akl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 16:07   #49
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 17:59   #50
Sretna vam nova godina!
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 15:31   #51
5767 počinje večeras. Shana tova Židovima na forumu.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 15:54   #52
onda... svim zidovima nek je shana tova ve hatima tova!
Teta Meda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 17:01   #53
Sretna nova....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 19:47   #54
Sretna vam!
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 21:50   #55
Sretna...
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 16:20   #56
SRETNA NOVA GODINA!
Shalom ha Olam.
Sa zeljom da svi jednom zajedno prosecemo po "poljima jabuka"
pravednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 16:58   #57
Cestitam...!!!
NVP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 09:02   #58
Sretna
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.