Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2013., 13:40   #741
može hint za taj sir od dunja.
frendica mi upravo dala 3 komada i to je ujedno prvi put da držim dunju u ruci. je li to premala količina za sir ili? koje točno omjere da stavim (limun, šećer, kaša od dunje, cijedili ili ne) da bude spreman za jelo paaa što prije. ne za božić.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 13:53   #742
al to nije isto sta i kotonjada
ono skuvat dunje, limun, naranca, secer, izlit u kalupe i bog,.. i nesto jos lovora
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 14:06   #743
SIR OD DUNJA (kotonjada,da)

2 kg dunja
šećera u težini kaše
1 limun
3-4 jabuke

Dunje oprati, očistiti od sjemenki i zajedno sa korom izrezati na kockice, jabuke izrezati bez kore, sve preliti vodom tek toliko da prekrije. Kuhati dok omekša (10ak min), izblendati štapnim mixerom. Izvagati dobivenu kašu i staviti toliko šećera i sok limuna. Sve se kuha neprestano miješajući (kuha se dosta dugo, neka 2-2.5 h) dok se ne zgusne da se odljepljuje od kuhače. Po želji se može dodati klinčića, začina za medenjake, cimeta,anisa, sjeckanih oraha/badema...Zatim se smjesa izlije u kalup i držati na sobnoj temperaturi da se osuši (stvrdne. Istresti iz kalupa, posuti šećerom i sušiti na zraku dok ne dođe tvrd kao pravi sir.

Naravno, napravit ću u manjim kalupima (plićim) i jedan probati čim izvadim iz kalupa... AKo želite guliti dunje, staviti ih u hladnu vodu i čim voda prokuha izvaditi ih, preliti hladnom i oguliti. Ostalo - isto.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 07:57   #744
2 pitanja:

je li istina da dok se kuha, hoće zagoriti, odnonso da li doslovno moraš biti navrh zdjele i miješati ili 'nako ležerno ko običan pekmez?

i je li to baš jako fino da vrijedi cijele zafrkancije?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:01   #745
radim u zepterovom loncu (ranjici) pa nije baš da zagara,ali onako čuješ da cvrči dok miješaš,da...da ne miješam, vjerojatno bi zagorilo. A drugo - vrijedi truda.
Naročito ako radiš bez guljenja dunja i ako ne čekaš da se osuši fest,haha... napadneš sir odmah nakon što ga hladnog izbaciš iz kalupa.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 21:50   #746
danas sam udžemila 3 kg smokava (samo sam toliko ubrala sa 2 stabla, ipak im je kraj sezone), dodala sam samo 10% demerara šećera ... zakoniti zadovoljan, ionako to radim samo za njega
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:59   #747
Sir od dunja mi nije uspio, tek da javim. SVagdje piše kuhati cca 2 h. Ja kuhala 4.5 i nije se stegnulo, pošizila sam...onda sam dodala želina i - bok. Izgubila sam živce. Razlila sam ga...nakon 2 dana gornja strana se fino stisla,ali od ispod je bio kao marmelada...nisam ga mogla uopće izvadit iz posuda u koje sam razlila. Ukratko, popizidla sam i sve bacila.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 17:49   #748
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Sir od dunja ... Ukratko, popizidla sam i sve bacila.
ajme, sad mi je ovo bilo baš grozno pročitat pa nije ni marmelada od dunja za baciti... ja sam se jednom namučila s čišćenjem, meni je to bilo nemoguće tvrdo voće - ne znam jesu li dunje bile nedovoljno zrele ili šta - pa se nisam više upuštala, ali okus i miris dunja je fin i u mekom obliku kao i u tvrdom. šteta baciti
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 15:41   #749
Nisam mogla ostavit ni za marmeladu jer je fakat pre pre preslatko! Pukao mi film, nakon 3 dana čekanja,da se stegne. I čišćenje: operem ih četkicom i onda nožem onako režem naokolo (kao kad čistiš cijeli ananas),što bliže košticama. Onda te komade režem na kocke. Nije teško ma kako tvrda dunja bila.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:07   #750
Maginje

ubra ja okolo 5kg maginja, jebate jesu rodile

I činin rakiju/liker, ali mi dosta ostalo, a nesmiš puno jist

Pa bi tija učiniti marmeladu/đem/pekmez

Naša par recepata pa me dovelo u zabunu , jedni je čine odma, drugi ostave priko noći.

Onda ovi od priko noći, jedni dodaju cukar drugi ne.


Ajmo iskustva
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 09:57   #751
Saharun, ostavila sam ti ričetu u boravku
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 20:31   #752
imam puno dunja i napravila bih od njih domaći pektin po ovom receptu.

koliko takav pektin može stajati? jednako kao i pekmez?
i kako da ga onda dalje koristim? samo umiješam u određeni džem ili kako?
hvala
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 13:16   #753
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Sir od dunja mi nije uspio, tek da javim. SVagdje piše kuhati cca 2 h. Ja kuhala 4.5 i nije se stegnulo, pošizila sam...onda sam dodala želina i - bok. Izgubila sam živce. Razlila sam ga...nakon 2 dana gornja strana se fino stisla,ali od ispod je bio kao marmelada...nisam ga mogla uopće izvadit iz posuda u koje sam razlila. Ukratko, popizidla sam i sve bacila.
Šteta išta baciti. Ja sve takve (i dobre, nisam škrtica) slučajeve odnesem u ured, tamo sve prođe, živo čudo što se tamo pojede!
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 21:22   #754
Je li tko radio nešto od drenjula ove godine?
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 23:13   #755
Ja nisam, ali Dlapek je radila nekuhani pekmez.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:16   #756
pekmezo i dzemoljupci jeste poceli sa pravljenjem pekmezica,dzemica?
sljiva vec naveliko ima,ja danas od 7kg odkoscenih sljiva napravila,10 staklenki,7 velikih i 3 manje
jos se u pecnici hladi,od 18h i jos staklenke tople sad bas probala,valjda ce do jutra biti hladan da ga mogu spremit
ove godine sam po uputama kako ste rekli radila sve
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 09:06   #757
Otkad smo kupili pekač kruha, svako malo radim kojekakve džemove, ovisno koje voće se pojavljuje u sezoni. Nevjerojatno koje otkriće, to što pekač radi i džemove, sve je vrlo jednostavno i ne ostane masakr u kuhinji kao nakon klasične metode kuhanja. K'o malo dijete sam, žena me ne može istjerati iz kuhinje. Evo jučer napravio dvije teglice od domaćih marelica, jedino mi pobjeglo malo više limunske kiseline pa je džem onako, osvježavajući..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 13:29   #758
ja sam radila džem od marelica... evo i dokaza
https://www.facebook.com/lonac.kooha...type=3&theater

a uskoro ću od šljiva... čekam da im još malo padne cijena
i imala sam viška bresaka koje su bile mekane i nikome se kod kuće nisu svidjele a i 2 banane isto mekane i tamnije pa sam napravila tu kombinaciju...mrak je! moram još koju staklenku... u proljeće sam od jagoda radila
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 14:38   #759
Quote:
surlica kaže: Pogledaj post
ja sam radila džem od marelica... evo i dokaza
https://www.facebook.com/lonac.kooha...type=3&theater

a uskoro ću od šljiva... čekam da im još malo padne cijena
i imala sam viška bresaka koje su bile mekane i nikome se kod kuće nisu svidjele a i 2 banane isto mekane i tamnije pa sam napravila tu kombinaciju...mrak je! moram još koju staklenku... u proljeće sam od jagoda radila
ojoj, kliknila na taj face
sve mi se svidja
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 14:38   #760
Kod mene su zasad riješene maline, breskve i marelice. Ostalo čeka na red.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.