Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2007., 00:02   #21
Smile Proslava prvog rođendana!

Evo ja ipak otvaram novu temu!
Zanima me vaše iskustvo sa organizovanjem proslave prvog rođendana.
Mi ćemo sljedeće nedjelje, ne ove, slaviti prvi rođendan.
Što se tiče djece, tu će biti djece od 2-3mj. do 4-5 godina.
zakupili smo jedno mjesto sa prelijepom baštom, da se djecu mogu nesmetano igrati.
U ponedjeljak idem naručiti tortu.
Nisam riješila pozivnice, nisam ih mogla naći, ove on line mi se ne sviđaju.
Šta za zabavu?
Eto otprilike, pa molim vašu pomoć, sugestije!
Hvala!!!!
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:34   #22
Pa zar niko nema nikakve ideje šmrc...
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:34   #23
Loulou, i mene čeka proslava u 8 mjesecu, pa se polako pripremam. Suprug bi htio da slavimo doma, ali mene je frka gdje smjestit sve te silne ljude, (bake, djedove, prijatelje, njihovu djecu, automobile). Puno mojih prijatelja je slavilo na Babinom kuku (Sagena), uz pizzu i tortu, ali meni tamo i nije baš. Prekjučer sam vidjela jednu proslavu u kafiću na plaži (Copacabana)...ali nekako mi je i to izgledalo histerično uz svu silu ljudi na plaži.
Ako nije tajna, gdje ste vi pronašli prostor?
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:16   #24
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
Loulou, i mene čeka proslava u 8 mjesecu, pa se polako pripremam. Suprug bi htio da slavimo doma, ali mene je frka gdje smjestit sve te silne ljude, (bake, djedove, prijatelje, njihovu djecu, automobile). Puno mojih prijatelja je slavilo na Babinom kuku (Sagena), uz pizzu i tortu, ali meni tamo i nije baš. Prekjučer sam vidjela jednu proslavu u kafiću na plaži (Copacabana)...ali nekako mi je i to izgledalo histerično uz svu silu ljudi na plaži.
Ako nije tajna, gdje ste vi pronašli prostor?
Draga,

Mi cemo proslaviti u Sarajevu u jednoj predivnoj basti / restoranu, gdje djeca mogu da trce do mile volje, a odrasli da uzivaju. Posto sa ja malo u DU, malo u SA, a svi moji iz SA, odlucili smo ovdje. Naravno, morat cu skontati nesto i dole. Mislim da ce to biti blizu Cilipa, u jednoj konobi, gdje takodjer ima prostora za djecu. A DU, znam da tamo preko puta prometne (ne znam ulicu) policije, gdje ja idem na aerobik, organiziraju proslave rođendana za djecu, pizze, zabava, itd.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 23:55   #25
Završili pozivnice - prelijepo su ispale. Večinu sam podijelila.
Naručila tortu - u obliku Minie.
Potvrdila baštu i grickalice.
Sada moram naći balone, puno balona. I to je to.
Mirna do nedjelje. Jedva čekam
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 13:46   #26
Prvi rođendan

bog curke
molila bi malu pomoć ubrzo slavimo prvi rođendan i koliko
god tražila na temama nisam uspila nać neku štosnu ideju kako
proslaviti i urediti stan...?
imamo neke ideje ali
htjela bi još koju maštovitu ideju jer ni sama nisam sigurna
da li prvo skupiti djecu pa kasnije velike....
kakve štosne stvari ste vi koristili za urediti stan?

sve ideje su dobro došle...pomoć
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 14:45   #27
Šiljo evo nama se bliži lganini prvi ročkas...za 2 mj...ja sam več sada u pripremama i pola stvari kupila ..ovako sve če biti u stilu winnie pooh-a tanjuri papirnati, ubrusi,pozivnice,i male kapice za klince one rođendanske..sve sam kupila u turbolimaču..pozivnice su mi superiška ipolat ču ih tjedandana prije rođoša kući na ime klincakoji ga prima..nema ih puno...6...ali bit će super...i za tortu samkupila svječicu jedinica koju grli medo pooh...tortu pravimoja mama i imat če autiće na sebi jermoj mali otkida na aute i samo viče:a'tooooo,brrrrrrrrm brrrrrrm..tako da če torta biti četvrtasta kao livada i imat če autiće od šečera, kravice,gljive svašta...kao livada. Eto.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 14:50   #28
E da ja neču u stanu jer mi je stan mali ..tako da sam iznajmila salu za sastanke tamburaša i tako toga u mjesnoj zajednici...30 kn po satu. Taman je sala je za 50-ak ljudi a ja planiramimati 25...eto bit če i mjesta za skakanje. Dofurat če mo laptop i zvučnike i opalt muzikicu i udri...klopa...janjetina .prasetina,francuska salata,kupus salata,rajčice, pečeni krumpiriči,kolači i tortaaaa.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 17:36   #29
mi smo proslavili prvi i bas je bilo fajn
nisu bili neki spejsl ukrasi, tortu i kolace sam narucila, klopa je bila halo pizza, al smo se zato isprovodili
bilo je beba skoro koliko i odraslih! i bas sam tako htjela.
bas da zbrojim... desetero djece i dvadeset odraslih.
plus kico, ja i mm.
soba je 4x4 m, spojena s kuhinjom i fakat nema puno namjestaja, al je u jednom trenutku bilo ful tijesno.

jedino sam razdvajala rodjake od frendova - za rodjake je bio obiteljski rucak drugi dan.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 18:32   #30
e mi smo šareni
2 bebice od 6 mjeseci,jedna od godinu i 4 mjeseca, 1 od 3 god,2 od 4 godine,3 od 6 god i jednan prvašić
e sad to treba uskladiti...
imate li ideja za koje zabavne igre?
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 18:34   #31
m volja vi ćete imati pravi mali pir
super
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 18:41   #32
Shiljo ako zelish bash nesh kreativno....evo ti par idejica....mi to radimo sa klincima od 2godine. pa na dalje...ali 100% chesh imati osim svoje bebe koja je 1god i one starije!

Patkica rodjendan.......napravi se rodjendan na temu gumenih patkica.....na stolu uz hranu stavish patkice......glavna pjesma na rochkasu nek bude - pachju ples - mame, ste zaboravile? Mi smo josh od paprira napravili shiltericu kao kljun od patkica i tako svi zamaskirani plesali 1000 puta taj pachji ples.

ili rodjendan na temu - moj medo......kazesh pozvanicima da na rodjedan donesu svoje najdraze plishance, pa kasnije svi klinci mogu plesati sa njima....ili igrati igru - gdje se sakrio moj medo?

Kaj josh?

Aha.....hranu mozesh ukrasiti onak djechji......sendvichi sa ochima, jaja kao barkice, od hrenovaka napravish stonogu ili jezicha.

a i josh kreativno - napravish svima slavljenichke kapice od debljeg papira (mi ne volimo kupovno ), pa kupish naljepnice, shljokice, neka si svatko ukrasi po volji...........ili josh bolje - krune

Samo neznam jel bi roditelji sve ovo stigli uza svo spremanje stana....ja sam ipak samo trosatna animatorica
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:10   #33
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
mi smo proslavili prvi i bas je bilo fajn
nisu bili neki spejsl ukrasi, tortu i kolace sam narucila, klopa je bila halo pizza, al smo se zato isprovodili
bilo je beba skoro koliko i odraslih! i bas sam tako htjela.
bas da zbrojim... desetero djece i dvadeset odraslih.
plus kico, ja i mm.
soba je 4x4 m, spojena s kuhinjom i fakat nema puno namjestaja, al je u jednom trenutku bilo ful tijesno.

jedino sam razdvajala rodjake od frendova - za rodjake je bio obiteljski rucak drugi dan.
E ovakav mi se rodjkas definitivno svidja!I vrlo pametno odvajat rodjake od prijatelja(zasto se ja tog nisam sjetila uf?)!Opusteno i bez tu nekih velikih pompi ipak su to bebice i njima je svejedno kakvi ukrasi i to!Kad sam pitala jednu frendicu koliko je potrosila na rodjendan maloj rekla je 2500 kn !?Covjece!!Ja nisam niti priblizno toliko a isto je bilo ljepo,samo eto nije mi na kraj palo da odvojim prijatelje od rodjaka!Al budem za drugi rodjkas bila pametnija!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:36   #34
Siljo lijepa ti je ideja za prvi rockas koji i meneceka za 3mj. Lijepo se provedite i nauzivajte i javi kako je proslo!!
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 13:26   #35
Sjetila sm se prvog rođendana mog kumčeta, pošto su sva djeca bila starija(od 3 do 6-7 godina) sama su se zabavljala, i nije ih trebalo pretjerano animirati, jedna soba je bila samo za njih rezervirana tako da mogu u miru uživati, vrata smo ostavili otvorena da ih vidimo iz dnevnog, a mi odrasli smo se mijenjali u straži i čuvanju slavljenice koja je stalno trčkarala za njima(uz našu pomoć naravno) ko mali pasić.
Budući da je bila zaluđena pasićima, "tema" su bili oni... Torta na dalmatinca, slvetice, pijatići.... Kolači i hrana standardni osim gljivica koje je ako se nevaram čak netko na večeri za 5 radio kao predjelo...
__________________
ća je život nego fantažija
:)
dijete u vremenu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:37   #36
e to je super,odvojeni starci i djeca
kod mene to ne pali velik mi je d boravak a sobe su odvojene
ali pripremila sam se na skriku a i nadam se pomoći mama
napisat ću izvješće svakako
moramo izabrat temu između w.pooha i pčelice maje
vidjet ćemo kakvo je stanje sa ukrasima u knjžarama
zna li netko koju dobru kjižaru u Splitu?
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:39   #37
eh brzina mi je slabost
to je knjižara u Splitu
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:39   #38
samo na brzinu

našla predivnu prodavaonicu baluna,raznih oblika punjenih heliom
naručila velikog (170) smješka malo manji cvjetić sastavljen od balona,balone sa konfetama i poklonćićom za djecu. ja oduševljena...
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 22:23   #39
proslava prvog rođendana

Evo nama se približava proslava prvog rođendana pa molim iskusne mame i mame sa idejama kako napraviti čarobnu proslavu za klincezu.Ja sam mislila naručiti tortu jerbo sama se ne bi usudila i nareske.Svaku ideju prihvaćam .E da,šta mislite da se stan uredi?
petra051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 22:32   #40
Moja ti je princeza bila izbezumljena na proslavi svog prvog rođendana. Zbog kiše smo morali ući u kuću, a planirana je bila roštiljada za cca 15 odraslih i oko 7-8 djece. Kad su joj klinci počeli kopat po igračkama, svi odrasli u glas pričati, moje dijete se nije moglo smiriti još tri dana. To je bio moj i mm veliki propust.
Inače, u toj su dobi premali za neke animatore tipa klauni, mađioničari, vile i sl. Stoga uživaj u tom danu jer je to i za tebe veliki dan, imaj na umu i svoju klincezu koja se mora dobro osjećati (njoj će i šareni baloni biti nešto extra), društvo naruči nakon njezinog dnevnog spavanja, nemoj si natovariti na glavu previše posla jer ti dan neće biti više tako lijep... Sretan rođendan princezi!

E, da! Mi ti imamo tradiciju da princeza svake godine za rođendan dobije novu haljinu, to su ti lude pripreme ...
puppa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.