Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2014., 23:25   #81
Dobar novi broj.
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 22:33   #82
Zanimljiva naslovna novog broja Nacije.
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 22:51   #83
Gle Luč,najbolje da u jednom postu objaviš raspored izlaženja tog šita za cijelu godinu,jer vidim da su ljudi toliko zanteresirani da uopće nema upisa između dva broja.U svakom slučaju naslov tog časopisa je opravdan jer nijedna nacija nema ovakav časopis za kojeg uopće nemogu naći opisnu riječ
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 03:11   #84
vidim nacija napala domazeta , vrača mi se vjera u njeg nakon što sam danas čuo da predaje na katoličom nečem
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 22:55   #85
Naslovna: https://www.facebook.com/14437572566...type=3&theater
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:41   #86
Zajeban je taj Duh Sveti: “Mnogi zovu i pitaju zašto nema Nacije na kiosku. Do daljega, Nacija ne izlazi jer od prodaje više nismo pokrivali niti troškove tiska…
https://www.facebook.com/permalink.p...44375725661849
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:48   #87
Šteta, falit će mi Lučeve objave.
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 22:44   #88
Moj prvi i jedini susret s Dusparom - presica, on ulazi i okupljene pozdravlja sa 'Hvaljen Isus i Marija'.
Na presici je bilo riječi o neprogonu ratnih zločinaca. On je pitao kad će ti zločini otići u zastaru.



I ovo sam, nažalost, imao prilike pročitati. Usporedba žena s kujama.
http://www.dnevno.hr/kolumne/elvis-d...ole-krave.html
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:19   #89
Zar Nacija više neće biti tiskana..?
Mislim,osobito mi nije važno ni žao,ali naprosto ima ljudi kod nas koji su znali kupiti pokoji primjerak.
Naime,pluralizam mi je vrlo drag,stoga to govorim.Ali eto,zakon tržišta reče svoje..
Blackie Hoare is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 06:50   #90
Ako sam ih dobro skužio, privremeno su stali samo s tiskanom verzijom, a nastavljaju na svom portalu i facebooku. Šteta tiskane verzije, ali i ovo je ok.
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 06:56   #91
Quote:
ari peka nikkola kaže: Pogledaj post
Šteta, falit će mi Lučeve objave.
E, usput, tri godine si dužan điđijevom bratu pivicu: https://www.forum.hr/showpost.php?p=36204046&postcount=5

De,brate, budi od riječi!
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.