Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2006., 15:14   #701
De ti HR zatvori oci i usi, iskljuci mozag.... kao sto to radis sa tvojom zadnjom izjavom gore i sve ce biti uredu....

p.s. zaista cudna stvar kolko covjek moze da bude zaslijepen, ustvari sam sebe sprecava da gleda.
__________________
33. A tko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobro tvori i govori: "Ja sam doista musliman!"
34. Dobro i zlo nisu isto! Zlo dobrim uzvrati, pa će ti dušmanin tvoj odjednom prisni prijatelj postati,
35. To mogu postići samo strpljivi; to mogu postići samo vrlo srećni.
rob Milostivog is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 15:36   #702
Quote:
rob Milostivog kaže:
De ti HR zatvori oci i usi, iskljuci mozag.... kao sto to radis sa tvojom zadnjom izjavom gore i sve ce biti uredu....

p.s. zaista cudna stvar kolko covjek moze da bude zaslijepen, ustvari sam sebe sprecava da gleda.
Dobro jaro necemo vise oko toga,ja cu izkljuciti svoj mozak,a neznam kako ces ti izkljuciti svoj kad ga i nemas. Ja odoh se pomoliti Bogu sada,i odo ondak u Grad.Jer nemogu biti 24 sata ovdje na Podforumu ko vi,jer imam i drugi obaveza.

Bitno je meni bilo da kazem svojim Krscanima da se cuvaju Lazni Vjerovanja i to je to.

Hajde Robe Zelim ti ugodan dan
HR Herceg-Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 20:40   #703
Quote:
Bitno je meni bilo da kazem svojim Krscanima da se cuvaju Lazni Vjerovanja i to je to.
ZNAM jer se bojis ISTINE hehehe jer dobro znas u tvoju dusu da je ISLAM ISTINA pa se pobojao da nebi koji krscan poprimio Istinu i a budu ko ti zatvori usi i oci i nemoj slucajno sta citati drugo osim krscanske bajke o mariji...
__________________
33. A tko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobro tvori i govori: "Ja sam doista musliman!"
34. Dobro i zlo nisu isto! Zlo dobrim uzvrati, pa će ti dušmanin tvoj odjednom prisni prijatelj postati,
35. To mogu postići samo strpljivi; to mogu postići samo vrlo srećni.
rob Milostivog is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 23:21   #704
Umpa Umpa. haj mi odgovori ovde ono sto mi duzis.
__________________
33. A tko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobro tvori i govori: "Ja sam doista musliman!"
34. Dobro i zlo nisu isto! Zlo dobrim uzvrati, pa će ti dušmanin tvoj odjednom prisni prijatelj postati,
35. To mogu postići samo strpljivi; to mogu postići samo vrlo srećni.
rob Milostivog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 16:44   #705
U ime Allaha Milostivog, Samilosnog!

Alejkum selam Gorcine...
__________________
33. A tko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobro tvori i govori: "Ja sam doista musliman!"
34. Dobro i zlo nisu isto! Zlo dobrim uzvrati, pa će ti dušmanin tvoj odjednom prisni prijatelj postati,
35. To mogu postići samo strpljivi; to mogu postići samo vrlo srećni.
rob Milostivog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 17:29   #706
Quote:
rob Milostivog kaže:
Alejkum selam Gorcine...
I tebi sinko. Ajde da te pitam nesto...

Za kog ces navijati veceras u finalu eurolegua?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 18:23   #707
ej kud su svi utekli... čitao sam dva sata... a nitko nije odgovorio na ono pitanje o Miloševiću...
trecicovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 23:13   #708
I tebi sinko. Ajde da te pitam nesto. Kad ces mi vec jednom odgovoriti na moje postove na ovoj temi?
__________________
33. A tko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobro tvori i govori: "Ja sam doista musliman!"
34. Dobro i zlo nisu isto! Zlo dobrim uzvrati, pa će ti dušmanin tvoj odjednom prisni prijatelj postati,
35. To mogu postići samo strpljivi; to mogu postići samo vrlo srećni.
rob Milostivog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 05:28   #709
Quote:
Maran Ata kaže:
Kako objasniti sledeće citate iz Kurana u svetlu ove teme ?

RAT:
O vi koji vjerujete! BORITE SE PROTIV ONIH NEVJERNIKA koji su vam blizu, i NEKA U VAMA NADJU GRUBOST: a znajte da je Allah sa bogobojaznima. [9;123]

TERORIZAM:
Uistinu! ALLAH JE KUPIO OD VJERNIKA DUŠE NJIHOVE I IMETKE NJIHOVE, što ce oni imati Džennet. BORE SE NA PUTU ALLAHOVOM, PA UBIJAJU I BUDU UBIJENI. Obecanje Njegovo je istinito u Tewratu i Indžilu i Kur’anu. A ko je vjerniji zavjetu svom od Allaha? Zato se radujte pogodbi svojoj koju ste ugovorili s Njim - a to je to, uspjeh velicanstven - [9;111]

NETOLERANCIJA:
NEKA NE UZIMAJU VJERNICI NEVJERNIKE ZA PRIJATELJE, mimo vjernika. A KO TO UCINI, TAD NEMA OD ALLAHA NIŠTA, izuzev da biste se sacuvali od njih cuvanjem. I upozorava vas Allah Sobom, a Allahu je dolazište! [3;28]
A kad budete putovali po Zemlji, tad vam nije grijeh da skratite salat, ako se plašite da ce vas napasti oni koji ne vjeruju. Uistinu! NEVJERNICI SU VAM NEPRIJATELJ OTVORENI. [4;101]

VERSKI FANATIZAM:
Zato ne slušaj nevjernike, i BORI SE PROTIV NJIH NJIME - DŽIHADOM VELIKIM. [25;52]


Kako ???
fino napisano
Saša is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 12:24   #710
Sasa zasto necitiras takoder odgovor na ovo nego vadis ove citate iz kontexta ko sto je to uradio Maran Ata?
__________________
33. A tko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobro tvori i govori: "Ja sam doista musliman!"
34. Dobro i zlo nisu isto! Zlo dobrim uzvrati, pa će ti dušmanin tvoj odjednom prisni prijatelj postati,
35. To mogu postići samo strpljivi; to mogu postići samo vrlo srećni.
rob Milostivog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 03:15   #711
Esselemu Alejkum Hrvatima i Braci Muslimanima

--------------------------------------------------------------------------------

Pratio sam sve od pocetka vase komentare i dosta puta sam se morao smijati na komentare od ponekih MAMI i nekih maxova kao i jednog tipa koji pojma nema nit sta pise osim da je toliki fundamentalista koji je zapeo za krst i nespada sa njega.

Kao prvo razlika izmedju Biblije i Kur'ana nije velika, osim toga sto u Bibliji ima dosta lazi dok u Kur'anu nema nit jedna. U Katolickoj vjeri nema svjetlosti. Primjer: Ja se bojim otici u crkvu. Bio sam sa skolom jednom i usao sam 3 metra i vratio se. Ma da je i to bozija kuca ali zar nemislite i vi da je premracno, puno kipova naprotiv Dzamiji koja je puna svijetlosti, cistoce i veselja.

Predlazem vama koji niste gledali Film ( The Message ) ili na nas Poruka, da ga obavezno pogledaju. Tamo ce te uistinu saznati mnogo vise o razlikama o ovim 2ma vjerama. Pogledaj te naprimjer ovaj link: www.lijecenje-kuranom.com Procitajte kakvu moc ima Kur'an!

Drugi link koji obavezno morate pogledati: http://video.google.com/videoplay?do...islam+Exorcism

drugi: http://video.google.com/videoplay?do...rcism+in+islam

uz pomoc Allahovu sve se moze.

Za one koji toliko vole Bibliju imam takodje nesto ovdje:
Šejh Deedat vs. p. Stanley "Da li je Biblija istinska Božija riječ?" http://www.sadrvan.com/downloads/vid...tor_Stanley.rm
2 dio: Šejh Deedat vs. p. Stanley "Da li je Isus Bog?" Download (292 MB)

Alejkum Selam
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 08:46   #712
Quote:
ABU BEKIR kaže:
...Kao prvo razlika izmedju Biblije i Kur'ana nije velika, osim toga sto u Bibliji ima dosta lazi dok u Kur'anu nema nit jedna. U Katolickoj vjeri nema svjetlosti. Primjer: Ja se bojim otici u crkvu. Bio sam sa skolom jednom i usao sam 3 metra i vratio se. Ma da je i to bozija kuca ali zar nemislite i vi da je premracno, puno kipova naprotiv Dzamiji koja je puna svijetlosti, cistoce i veselja. ...
Rekoh, nebumo vrijeđali... izbroji do 10 prije nego pritisneš send...

No, eto u ovom "užasnom" kršćanskom svijetu, ti možeš proljevat ovakvu netrpeljivost bez straha da će ti netko nauditi.
__________________
Zagrebačkim ulicama

Zadnje uređivanje Ego : 21.09.2006. at 18:35.
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 10:02   #713
Quote:
Kao prvo razlika izmedju Biblije i Kur'ana nije velika, osim toga sto u Bibliji ima dosta lazi dok u Kur'anu nema nit jedna. U Katolickoj vjeri nema svjetlosti. Primjer: Ja se bojim otici u crkvu. Bio sam sa skolom jednom i usao sam 3 metra i vratio se. Ma da je i to bozija kuca ali zar nemislite i vi da je premracno, puno kipova naprotiv Dzamiji koja je puna svijetlosti, cistoce i veselja.
KOLIKO IMAS GODINA
kahtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 10:40   #714
fenomenalno je kako će isti muslimani koji vrište kad se uvredi njihov prorok,mrtvi hladni reć da su crkve premračne, da je biblija puna laži, da u crkvi nema svijetlosti...užas
i to što ni jedan krščanin neće napast džamiju, hodžu ili nekog usputnog muslimana zbog toga, a što oni vrište i luduju kad se njihova vjera uvrijedi, svako je njima na savijesti.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 15:44   #715
Quote:
kahtani kaže:
KOLIKO IMAS GODINA
A ti znanja o vjeri?
kicho_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 22:12   #716
Quote:
A ti znanja o vjeri?
KICHO TZ......... SLOBODNO PITAJ O VJERI STO GOD ZELIS
kahtani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.