Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2008., 10:13   #1681
Naručila sam Lancasterov Aquamilk
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 12:52   #1682
Koristi li tko za lice bademovo ulje? Vidjela sam u dm-u danas...
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 15:07   #1683
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Koristi li tko za lice bademovo ulje? Vidjela sam u dm-u danas...
uh nemoj prišteva ces dobit ko u priči
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 15:54   #1684
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Koristi li tko za lice bademovo ulje? Vidjela sam u dm-u danas...
bademovo ulje je odlično al ja ti nebi nikako preporučila to iz dm-a već neko čisto i kvalitetnije kao što je primavera
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 15:55   #1685
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
Naručila sam Lancasterov Aquamilk
kremu ili fluid? inače ja imam fluid i prekrasno mriše i jako je dobar za ljeto
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 08:56   #1686
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
uh nemoj prišteva ces dobit ko u priči
OK
Više je za suhu kožu, ha?
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:29   #1687
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
kremu ili fluid? inače ja imam fluid i prekrasno mriše i jako je dobar za ljeto
kremu, a mislim uzeti i okoloočnu... je, super mi miriše, probala sam u mulleru
a samo 26 $ (kod nas 250 kn)
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 10:31   #1688
Dobra je mighty,neces se pokajati.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 11:42   #1689
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
OK
Više je za suhu kožu, ha?
pa evo jasmine ti je gore odgovorila. ta bademova iz dma su nečista ulja. imaju unutra brdo dodataka koji čepe pore.
ja ne bih s tim eksperimentirala.

dok su čista bademova super ali i puno koštaju

btw da se pohvalim i meni od avene pudera iskaču prištevi izgleda. ma za pop****
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:23   #1690
...kao i meni!
Ja sam odustala d avene kolekcije, cijele!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:49   #1691
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
Dobra je mighty,neces se pokajati.
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 18:05   #1692
Najprije pozdrav...pomalo vas citam cijelo popodne i stvarno vam zavidim na kolicini info koje imate , uglavnom malo cu vas priupitat za pokoji savjet. Treba mi nova krema za lice, tijekom trudnoce sasvim slucajno sam nabasala na nivea soft i to je bio puni pogodak, nikad nisam imala bolji ten , naravno vise od nje nikakve koristi. Prije sam bila vjerni poklonik Vichya, al mi sada ne odgovaraju, nedavno sam kupila njihovu normaderm dnevnu i nocnu, ali mi ne pase, zateze me i pecka, ali istina je lice je lijepo glatko.
Na pragu sam 30te, imam mjesovitu kozu, izrazenu T zonu, koza mi je dosta dobra, nije osjetljiva... sada bi htjela kremu za dan koja dobro vlazi, ali i pomalo regulira sjaj i dobra je podloga za puder, a za noc neku laganiju anti-ageing, ipak cu skoro zakoraciti u tridesete. Dajte prijedloge a ja cu u soping ...
I da, vidim da jako hvalite EA visible difference, kakvoj je ona kozi namjenjena?
Hvala, i sori na poduzem postu
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 21:45   #1693
Quote:
LadyMA kaže: Pogledaj post
hmm... možda Effaclar H od LRP-a

koristila si je? pomaze? valjda cu to nac u lokalnoj ljekarni...
luminarya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 00:12   #1694
Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Najprije pozdrav...pomalo vas citam cijelo popodne i stvarno vam zavidim na kolicini info koje imate , uglavnom malo cu vas priupitat za pokoji savjet. Treba mi nova krema za lice, tijekom trudnoce sasvim slucajno sam nabasala na nivea soft i to je bio puni pogodak, nikad nisam imala bolji ten , naravno vise od nje nikakve koristi. Prije sam bila vjerni poklonik Vichya, al mi sada ne odgovaraju, nedavno sam kupila njihovu normaderm dnevnu i nocnu, ali mi ne pase, zateze me i pecka, ali istina je lice je lijepo glatko.
Na pragu sam 30te, imam mjesovitu kozu, izrazenu T zonu, koza mi je dosta dobra, nije osjetljiva... sada bi htjela kremu za dan koja dobro vlazi, ali i pomalo regulira sjaj i dobra je podloga za puder, a za noc neku laganiju anti-ageing, ipak cu skoro zakoraciti u tridesete. Dajte prijedloge a ja cu u soping ...
I da, vidim da jako hvalite EA visible difference, kakvoj je ona kozi namjenjena?
Hvala, i sori na poduzem postu
e draga moja i ja sam u trudnoći imala prekrasan ten,to trudnoća radi,mislim da ti niveja nije odigrala bitnu stvar,da si se mazala i svinjskom masti opet bi izgledala prekrasno.
što se tiće preporuke,odi malo na temu o mješovitoj koži i tamo imaš puno dobrih savjeta.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 10:25   #1695
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
e draga moja i ja sam u trudnoći imala prekrasan ten,to trudnoća radi,mislim da ti niveja nije odigrala bitnu stvar,da si se mazala i svinjskom masti opet bi izgledala prekrasno.
što se tiće preporuke,odi malo na temu o mješovitoj koži i tamo imaš puno dobrih savjeta.
ma to sam se ja samo nadala...
hvala
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 14:11   #1696
Quote:
luminarya kaže: Pogledaj post
koristila si je? pomaze? valjda cu to nac u lokalnoj ljekarni...
pa čak je i dosta dobra, glavno da ne isušuje (po meni). krema ti je hidratantna, za problematičnu kožu koja je već isušena kojekakvim proizvodima. bolja mi je od Eff K jer me on previše isušuje. probaj tester, nekoliko njih pa ćeš vidjeti za par dana. sretno!
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 17:49   #1697
Quote:
LadyMA kaže: Pogledaj post
pa čak je i dosta dobra, glavno da ne isušuje (po meni). krema ti je hidratantna, za problematičnu kožu koja je već isušena kojekakvim proizvodima. bolja mi je od Eff K jer me on previše isušuje. probaj tester, nekoliko njih pa ćeš vidjeti za par dana. sretno!

okie. probati cu, bas me zanima kakva je. nego, jesi mozda (ili netko drugi) koristila iz adrience linije onu kremicu marine balancing cream. ta je navodno takodjer za moj tip koze tj. mjesovitu/ masnu...
luminarya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:27   #1698
joj nisam ti ja... nek ti netko drugi pomogne tu
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 13:20   #1699
kupila sam novaderm kremu za reaktivaciju kože sa aha kiselinam. koristiti ću je kao noćnu. namazala sam jučer prvi puta i makoc je svrbavo-peckala. mogu reći da mi je jočer krenulo par mrcinica povodom pms-a, i do jutra je ostao samo jedan-najmočniji od svih, ali samo u polovici svoje veličine. i pore mi se manje vide.. dal je to fakat od nje il sam malo sugestivna, ne znam. javiti ću još..
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 13:22   #1700
Quote:
Manny Calavera kaže: Pogledaj post
kupila sam novaderm kremu za reaktivaciju kože sa aha kiselinam. koristiti ću je kao noćnu. namazala sam jučer prvi puta i makoc je svrbavo-peckala. mogu reći da mi je jočer krenulo par mrcinica povodom pms-a, i do jutra je ostao samo jedan-najmočniji od svih, ali samo u polovici svoje veličine. i pore mi se manje vide.. dal je to fakat od nje il sam malo sugestivna, ne znam. javiti ću još..
Manny - ti imaš normalnu do suhu kožu, jeli tako?

Pa hoće li ti je ova kremica još dodatno isušiti?

Meni je napr. super piling s AHA - ali nakon toga moram kožu dobro nahraniti.
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.