Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2022., 11:47   #1
Novogradnja - ZG (vol. 4)

Link na staru temu: Novogradnja - ZG (vol. 3)
www.forum.hr/showthread.php?t=1228189



Hvala svima na pojašnjenju.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 11:51   #2
Quote:
sagi kaže: Pogledaj post
Hvala svima na pojašnjenju.
Eto super.

I za koji si se onda projekt odlučio??
Realistic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 11:57   #3
Quote:
Realistic kaže: Pogledaj post
Eto super.

I za koji si se onda projekt odlučio??
Ni za jedan još.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 11:59   #4
Quote:
sagi kaže: Pogledaj post
Ni za jedan još.
Nek smo mi potrošili pol sata na objašnjavanje

Realistic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:06   #5
Quote:
Realistic kaže: Pogledaj post
Eto super.

I za koji si se onda projekt odlučio??
Koja je uopce tajna, kako kupiti model? Meni se cini da je to sve vec prodano puno prije zgrada i dode na prodaju. Imaju neku listu cekanja + veze?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:09   #6
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Koja je uopce tajna, kako kupiti model? Meni se cini da je to sve vec prodano puno prije zgrada i dode na prodaju. Imaju neku listu cekanja + veze?
Moraš imati člansku iskaznicu
Justme12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:12   #7
Quote:
Justme12 kaže: Pogledaj post
Moraš imati člansku iskaznicu
Iz lože najbolje

Moraš imati love za početak

5700 za Park Kneževa i 5500 za RIZ, računaj na minimalno 95m2 NKP-a.
Realistic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:15   #8
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Koja je uopce tajna, kako kupiti model? Meni se cini da je to sve vec prodano puno prije zgrada i dode na prodaju. Imaju neku listu cekanja + veze?
Nije baš takav problem, pratiš forume, izmjene GUPa i malo dosađuješ njihovoj prodaji na email. Može se.
Park Kneževa se nudio još čak i početkom ove godine jer je bilo odustajanja...
Za model je uvijek u početku ogroman interes ali kad krene konkretno pozivanje na potpisivanje predugovora oslobode se rezervacije i za obične smrtnike
Razlika u cijeni u trenutku puštanja u prodaju između modela i standarda je bila od 4100e/m2 (penthouse 4500e/m2)-od 2900e/m2 (za kneževe i heinzelovu).

I cijenu nisu dizali ni nakon poremećaja na tržištu.
Ove napuhane sada preprodavačke cijene koje se vrte na njuškalu neću ni komentirati...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:18   #9
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nije baš takav problem, pratiš forume, izmjene GUPa i malo dosađuješ njihovoj prodaji na email. Može se.
Park Kneževa se nudio još čak i početkom ove godine jer je bilo odustajanja...
Za model je uvijek u početku ogroman interes ali kad krene konkretno pozivanje na potpisivanje predugovora oslobode se rezervacije i za obične smrtnike
Razlika u cijeni u trenutku puštanja u prodaju između modela i standarda je bila 4100-2900 (za kneževe i heinzelovu).
Tenks CSH. Mislio sam da je veci problem kupiti.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:25   #10
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
I cijenu nisu dizali ni nakon poremećaja na tržištu.
Ove napuhane sada preprodavačke cijene koje se vrte na njuškalu neću ni komentirati...
Da, da, fakat su napuhane. Preprodavaci, kao ispred stadiona.

Ali ni ne prodaju. Ljudi kuze da to nise dobre prilike.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:39   #11
Quote:
Realistic kaže: Pogledaj post
Nek smo mi potrošili pol sata na objašnjavanje

Ne kužim, koji dio te muči?

To što se nisam na temelju nekoliko odgovora na forumu i u roku pola sata odlučio koji model ću kupiti?

Postavio sam pitanje, dobio odgovore, zahvalio. Ono, zato forum i postoji, među ostalim.
Ako ti se nije dalo odgovarati, mogao si uredno preskočiti pitanje.

Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nije baš takav problem, pratiš forume, izmjene GUPa i malo dosađuješ njihovoj prodaji na email. Može se.
Park Kneževa se nudio još čak i početkom ove godine jer je bilo odustajanja...
Za model je uvijek u početku ogroman interes ali kad krene konkretno pozivanje na potpisivanje predugovora oslobode se rezervacije i za obične smrtnike
Razlika u cijeni u trenutku puštanja u prodaju između modela i standarda je bila od 4100e/m2 (penthouse 4500e/m2)-od 2900e/m2 (za kneževe i heinzelovu).

I cijenu nisu dizali ni nakon poremećaja na tržištu.
Ove napuhane sada preprodavačke cijene koje se vrte na njuškalu neću ni komentirati...
Hvala na infu.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 23:50   #12
Wink

Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nije baš takav problem, pratiš forume, izmjene GUPa i malo dosađuješ njihovoj prodaji na email. Može se.
Park Kneževa se nudio još čak i početkom ove godine jer je bilo odustajanja...
Za model je uvijek u početku ogroman interes ali kad krene konkretno pozivanje na potpisivanje predugovora oslobode se rezervacije i za obične smrtnike
Razlika u cijeni u trenutku puštanja u prodaju između modela i standarda je bila od 4100e/m2 (penthouse 4500e/m2)-od 2900e/m2 (za kneževe i heinzelovu).

I cijenu nisu dizali ni nakon poremećaja na tržištu.
Ove napuhane sada preprodavačke cijene koje se vrte na njuškalu neću ni komentirati...

Što se tiče njihovoj prodaje, tu iz iskustva mogu reći da nisam imao uspjeha, 3 puta u zadnjih 5 mjeseci sam im slao mail da saznam informacije vezano za buduće projekte jer sam zainteresiran za kupnju, medutim nisu se udostojili niti odgovoriti osim jedanput kada su mi ponudili stan u Darwinovoj po cijeni 4300 €/m2, 90 kvadrata stan (naravno da je bila neka preprodaja od njihovih stalnih klijenata) i kada sam su mi poslali kontakt, pitao sam i za buduce projekte i da ako postoji neka lista da li je moguce se upisati, nakon toga automatski je komunikacija prestala

Tako da ja nisam imao srece sa komunikacijom s njima
Frencbuldog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 08:51   #13
Quote:
Frencbuldog kaže: Pogledaj post
Što se tiče njihovoj prodaje, tu iz iskustva mogu reći da nisam imao uspjeha, 3 puta u zadnjih 5 mjeseci sam im slao mail da saznam informacije vezano za buduće projekte jer sam zainteresiran za kupnju, medutim nisu se udostojili niti odgovoriti osim jedanput kada su mi ponudili stan u Darwinovoj po cijeni 4300 €/m2, 90 kvadrata stan (naravno da je bila neka preprodaja od njihovih stalnih klijenata) i kada sam su mi poslali kontakt, pitao sam i za buduce projekte i da ako postoji neka lista da li je moguce se upisati, nakon toga automatski je komunikacija prestala

Tako da ja nisam imao srece sa komunikacijom s njima
Pa nemreš tak,mailovi prema prodaji tipa šta ćete raditi za pola godine ili godinu dana su uzaludni. Kad se zna koji projekt ide - onda kreneš prema prodaji i budeš uporan...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 13:50   #14
Mešić u Grižanskoj predviđa useljenje tek krajem sedmog mj o Isuse, svaki put samo produže datum...prestrašno.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2022., 23:24   #15
Quote:
praetorian kaže: Pogledaj post
Odmah istocno od algebre je L3. Mesic je poceo cistiti parcelu sjeverzapadno od sigme tj zapadno od Laube.
L3 nije jos krenulo, barem koliko je meni poznato
djanikeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2022., 20:44   #16
Nisam ni rekao da je, pitanje je bilo sto je odmah istocno od algebre a tu treba doci L3
praetorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2022., 21:28   #17
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
RIZ Maksimir navodno na jesen objava projekta.
drvored jablanova morao je biti prva žrtva, naravno.

uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2022., 10:28   #18
... po fotki se vidi da su uredno orezani, zar ih ne bi do kraja izrezali da se misli rusiti?
Ice Ice Baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2022., 11:58   #19
Novogradnja - ZG (vol. 4)

Quote:
Ice Ice Baby kaže: Pogledaj post
... po fotki se vidi da su uredno orezani, zar ih ne bi do kraja izrezali da se misli rusiti?
meni bi bilo drago da ih ostave na životu, ali ovo je malo prejaki rez u lipnju, ni lista nije ostalo.

za one koje zanima Harambašićeva 8:





uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2022., 16:11   #20
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
drvored jablanova morao je biti prva žrtva, naravno.

https://i.postimg.cc/wv5YJbtV/D3-AD2...7-C15-C111.jpg[
Quote:
Ice Ice Baby kaže: Pogledaj post
... po fotki se vidi da su uredno orezani, zar ih ne bi do kraja izrezali da se misli rusiti?
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
meni bi bilo drago da ih ostave na životu, ali ovo je malo prejaki rez u lipnju, ni lista nije ostalo.
Ne brinuti, iz iskustva znam da će sve biti u redu. I ja sam strahovala kada su u našem kvartu upravo ovako, drastično orezali jablane, ali već druge godine izbile su nove grane i sada, par godina kasnije, jablani su visoki i razvijeni kao što su bili prije orezivanja.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.