Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2015., 20:11   #3521
Curke planiram se vratiti depiliranju nogu i ruku jer mi je britvice i brijanja više preko glave. Malo sam si računala i previše love mi da svaki mj odem u salon pa bi se sama doma depilirala.

Gledala sam socapove stvari i uzela bi se sve što mi treba kod njih pa me sad zanima vaš savjet. Depilirala bi potkoljenice i ruke - koliko bi mi ta patrona od 100 ml potrajala i da li da ganjam odmah dupli grijač ako će mi trebati dvije patrone za jedno čupkanje?

Jeste li probale one njihove patrone sa uskim roll onom? Nadusnice sam prestala čupkati voskom još prije x godina jer bi mi se svaki put izbacilo more prištića, ali evo neki dan sam u DM-u kupila Luxepilove trakice s voskom za lice i izbacila su mi se samo 4 prištića pa gledam dal da probavam socapove ili da se držim luxepilovih.
moniper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 21:07   #3522
nece ti trebati dvije patrone vjerojatno, ali dupli grijac je zgodan ako nisi brza pa ti se vosak ohladi - da ne cekas da se ponovo zagrije, nego samo uzmes drugi i radis dalje dok se prvi opet zagrijava

a sad koliko tocno - ovisi koliko si dlakava, kakve su i kolika si uzmi dvije za pocetak pa ces vidjet, ne kostaju patrone puno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 20:58   #3523
tečaj depilacije u zagrebu

išla bih na tečaj depilacije i voskom i šećernom i po mogućnosti da se uči i brazilska, ali nikako da pronađem nešto što uključuje sve, tj za brazilsku nisam našla nikakvu ponudu.
ako netko ima kakvu provjerenu informaciju, preporuku...hvaaalaaa
gugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 18:49   #3524
Bok cure,

je li koja od vas išla na depilaciju lica šećernom pastom ili voskom? Imam skroz tanke svijetle dlačice po obrazima, ne vide se previše, ali čim izađem na sunce počinju me živcirati -.- Ne znam je li pametno depilirati to, kolike su šanse za iritaciju? Ne bih baš htjela imati iziritirano lice danima. Onda bih usput riješila i zulufe pa vas molim i kratak osvrt na to.
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 23:29   #3525
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Bok cure,

je li koja od vas išla na depilaciju lica šećernom pastom ili voskom? Imam skroz tanke svijetle dlačice po obrazima, ne vide se previše, ali čim izađem na sunce počinju me živcirati -.- Ne znam je li pametno depilirati to, kolike su šanse za iritaciju? Ne bih baš htjela imati iziritirano lice danima. Onda bih usput riješila i zulufe pa vas molim i kratak osvrt na to.
Prije 3 dana depilirala cijelo lice sa šećernom pastom. Rekli su mi da je nježnija i da baš vadi korijene u odnosu na vosak. Uglavnom, ja imam užasno osjetljivu kožu i bila sam jako crvena nakon tretmana. Kozmetičarka mi je rekla da su mogući i prištići nakon depilacije i eto nakon 3 dana dobila sam sitne vodenaste prištiće na predjelima zulufa, bradi i iznad usne ali upozorena sam da je to normalno. I još su mi objasnili da sam mirna oko 2 mjeseca a sa svakim novim tretmanom će nus pojave biti manje.
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 21:17   #3526
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Prije 3 dana depilirala cijelo lice sa šećernom pastom. Rekli su mi da je nježnija i da baš vadi korijene u odnosu na vosak. Uglavnom, ja imam užasno osjetljivu kožu i bila sam jako crvena nakon tretmana. Kozmetičarka mi je rekla da su mogući i prištići nakon depilacije i eto nakon 3 dana dobila sam sitne vodenaste prištiće na predjelima zulufa, bradi i iznad usne ali upozorena sam da je to normalno. I još su mi objasnili da sam mirna oko 2 mjeseca a sa svakim novim tretmanom će nus pojave biti manje.
Toga me najviše strah, ne znam je li depilacija vrijedna tih prištića i odvratnog lica par dana
A jesi se uspjela riješiti svih dlačica?
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 11:20   #3527
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Toga me najviše strah, ne znam je li depilacija vrijedna tih prištića i odvratnog lica par dana
A jesi se uspjela riješiti svih dlačica?
Evo peti dan nakon depilacije, nisam sigurna vrijedi li toga Lice mi je prepuno sitnih bijelih prištića koji izgledaju odvratno. Taman kada se riješim prištića biti ću spremna na novu depilaciju
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 18:41   #3528
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Evo peti dan nakon depilacije, nisam sigurna vrijedi li toga Lice mi je prepuno sitnih bijelih prištića koji izgledaju odvratno. Taman kada se riješim prištića biti ću spremna na novu depilaciju
Joj, užas :/ Možda da radije skupljam novce za nešto tranije
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:48   #3529
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
meni sve ovisi o tome koliko mi se dlaka pri depilaciji stvarno iscupa, a koliko pukne. imam jako tanke, a tamne, dlake i svaki mi put barem pola pukne, ako ne i vise. ali je stvar u tome da budes ustrajna, jer onda nakon dva tjedna, meni barem, narastu samo te puknute. i onda izdepiliram njih, pa se pola njih iscupa s korijenom itd...
Meni su pucale samo kada sam probala voskom. Šećerna pasta sve uklanja
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:14   #3530
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Meni su pucale samo kada sam probala voskom. Šećerna pasta sve uklanja
meni je isto cime ih god cupala, sve moguce trake, paste i voskove sam probala...
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 12:34   #3531
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
meni je isto cime ih god cupala, sve moguce trake, paste i voskove sam probala...
pa i mene je iznenadilo kada sam vidjela "polomljene" - ali to se desilo samo onim najfinijim, za njih je vosak bio nekako prejak
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 19:07   #3532
Uložila bih u neki bolji Braunov aparat za depilaciju, ali me strah da će me previše boliti čupkanje . Mama ima neki (doduše prastari) aparat i to mi je jedva podnošljivo. Zna li netko jesu li aparati novijih generacija nešto nježniji ili je sve to isto - pa time ni bol nije manja?
__________________
youtube kanal
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 02:37   #3533
Quote:
yslp kaže: Pogledaj post
Uložila bih u neki bolji Braunov aparat za depilaciju, ali me strah da će me previše boliti čupkanje . Mama ima neki (doduše prastari) aparat i to mi je jedva podnošljivo. Zna li netko jesu li aparati novijih generacija nešto nježniji ili je sve to isto - pa time ni bol nije manja?
pa sad... ima ih sa raznim trikovima (hlađenje itd.), ali prvi put će boljeti bilo kojom čupajućom metodom da kreneš... nakon toga je puno podnošljivije
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 09:15   #3534
meni je sveto isto šta se boli tiče, boli prvih 1-2-3 x a onda ide podnošljivo i još sam iz mog iskustva zaključila da se nikako ne smijem depilirati pred m. i prva 2 dana, čak ni obrve, jer u to vrijeme toliko me sve nepodnošljivo boli da nemogu izdržati, mislim čak i da mi dlačice pucaju, a ne da izlaze s korijenom


Quote:
moniper kaže: Pogledaj post
Curke planiram se vratiti depiliranju nogu i ruku jer mi je britvice i brijanja više preko glave.
ovo sam sad vidjela, kod mene sve suprotno
ja sam se ovog ljeta vratila na britvicu jer sam više popzd... s uraslim dlačicama i onih prvih par dana kad krenu nove dlačice- ja to više nisam mogla trpit
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 12:19   #3535
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
pa sad... ima ih sa raznim trikovima (hlađenje itd.), ali prvi put će boljeti bilo kojom čupajućom metodom da kreneš... nakon toga je puno podnošljivije
Mislim da ću riskirati i počastiti se za rođendan taman pred proljeće/ljeto.. već me ti aparati predugo kopkaju da ne bih isprobala
__________________
youtube kanal
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 02:06   #3536
Quote:
yslp kaže: Pogledaj post
Mislim da ću riskirati i počastiti se za rođendan taman pred proljeće/ljeto.. već me ti aparati predugo kopkaju da ne bih isprobala
Nećeš valjda čekati toliko dugo? Počasti se već danas, nećeš se pokajati. Glatka i njegovana cijele godine!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 21:15   #3537
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Nećeš valjda čekati toliko dugo? Počasti se već danas, nećeš se pokajati. Glatka i njegovana cijele godine!
imaš pravo
__________________
youtube kanal
yslp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 00:35   #3538
Quote:
yslp kaže: Pogledaj post
imaš pravo
Hajde sada, pa nam raportiraj, evo čekamo!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 06:48   #3539
Curke jel netko probao laser ili IPL? Znam da postoji posebna tema ali tamo su isto već prešle cure na kućne aparate ?
__________________
...what makes you different, makes you beautiful...
nensika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 00:17   #3540
Pomoć!!
Ima li još negdje za kupiti queen of shaves gelove? Ovo je bio raj za moju nesretnu kožu, a dm ih je izbacio iz asortimana


nensika ja sam uzela pred par godina ipl/e-light tretmane, nije bilo pomaka što se rasta tiče, ali ja sam tad imala grozne probleme s urastanjem i ti tretmani su ih riješili.. mislim da sve ovisi o jačini dlake, a i da je potrebno puno više tretmana da bi se vidio neki veći pomak..
Parabol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.