Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2015., 22:39   #8801
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Katastrofa. I prije i sad. Computer universe npr ima vrhunsku stranicu.
Onaj filter na lijevoj strani je za dušu prodat, a i tražilica im je vrhunska.
Mislim da je jedino nabava.net kod nas tu na razini.
http://www.computeruniverse.net/en/g...hics-cards.asp
Meni taj od computeruniverse i nije nešto. OK ima filter dobar (mada je dosta toga zapravo nepotrebno), a ne volim te sa velikim slikama kad recimo moraš 8 puta scrolati da bi vidio 10 grafičkih... Linksova je fino baš imala popis, fino traka sa dostupnosti, garancijom, čak i mala slika, jako funkcionalno, a ništa komplicirano. IMO jako dobar site je bio
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Old 23.11.2015., 23:16   #8802
Fuj. Užas. Jel to nekom pametnom aplikacijom rađeno? Dosta tih stranica u zadnje vrijem ima puno sličnih elemenata...

Opet neko "rješenje", kako ih ne volim... A stranica sigurno ždere duplo više resursa nego stara...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Old 23.11.2015., 23:18   #8803
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Pa jednostavno zovi da ti donesu novi
Garancija je istekla.
Prije je to značilo da mogu:
a) kupit router
b) potpisat ugovor pa ga "dobijem" "besplatno"

Još uvijek je tako?

Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
ili sam ja jednostavno ostario do te mjere da ne prihvaćam više lako promijene...

(meni su nove stranice koma...0 preglednost nasparam kako je bilo)
+1

Makar im stranica nikad nije bila nw znam kako dobra.

Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
+1

Taj neki novi "win8", "smartphone" vizualni stil mi nikad nije sjeo.

Npr. i novi adobe pdf viewer je taj đir, avast, malwarebytes i sl...
Ni meni. Neke stranice koje sam koristio su sada toliko loše i nepregledne da preko googla moram tražit ono što me zanima
Jimmy23 is offline  
Old 24.11.2015., 08:27   #8804
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
Garancija je istekla.
Prije je to značilo da mogu:
a) kupit router
b) potpisat ugovor pa ga "dobijem" "besplatno"

Još uvijek je tako?
Iskreno nemam pojma, najbolje da ih nazoveš i upitaš.

Ili pitaj koja je procedura za prelazak na drugog operatera, pa kad pitaju zašto reci da ti ruter umire. Ne bi me čudilo da dođu u blindiranom kombiju i instaliraju ti novi ruter

Jesu zasrali links, prije mi je bio čisto ok i pregledan. Koji kuki će mi tolika slika artikla. Izgleda ko da ga je netko sklepao u wordpressu

Inače, adm mi ima najpregledniji old school webshop, a nakon njega futura
Tiki is offline  
Old 24.11.2015., 17:54   #8805
Što se igra u ove hladne dane? Ja neki dan završio COD. Sad igram assassins, syndicate..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Old 24.11.2015., 18:19   #8806
Daj skužite opet 780, 780Ti i titan

http://www.techspot.com/review/1096-...nt-benchmarks/

Koja su to prevara te high end keplerice
OK možda nisu sa driverima spremne, ali nije ovo jedina takva igra, niti kasnije često ne budu na nivou R9 290, gtx 970
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Old 24.11.2015., 20:46   #8807
GTX 960 brža od GTX 770

Kod launcha nije niti bila brža od GTX 760

Lijepo je vidjeti da se AMD procesori tu jako dobro drže. i3 jedva prismrdi X4 Athlonima i FXima.
Smartic is offline  
Old 24.11.2015., 21:46   #8808
Quote:
Smartic kaže: Pogledaj post
GTX 960 brža od GTX 770

Kod launcha nije niti bila brža od GTX 760

Lijepo je vidjeti da se AMD procesori tu jako dobro drže. i3 jedva prismrdi X4 Athlonima i FXima.
Zna se dogoditi da je čak R9 270/270X jača od gtx 760 u nekim novim naslovima

http://www.guru3d.com/articles_pages..._review,5.html
http://www.techspot.com/review/917-f...rks/page3.html

Međutim najgore ulaganje je ispala gtx 660Ti naspram HD7950. U pravilu je u zadnjih godinu dana slabija i od R9 270/HD7870, čak ponekad i HD7850/R7 265

Što se tiče skylake i3 i athlona 860K u star wars - baš je clock per clock usporedba, athlon bolji a skoro duplo jeftiniji i pitaj isusa negdje 70% lošiji IPC. Naravno jedna lasta ne čini proljeće, ali zanimljivo u svakom slučaju. Pravilo da nema pravila, svaka igra je priča za sebe, sve je u optimizaciji
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Old 24.11.2015., 22:16   #8809
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Iskreno nemam pojma, najbolje da ih nazoveš i upitaš.

Ili pitaj koja je procedura za prelazak na drugog operatera, pa kad pitaju zašto reci da ti ruter umire. Ne bi me čudilo da dođu u blindiranom kombiju i instaliraju ti novi ruter

Jesu zasrali links, prije mi je bio čisto ok i pregledan. Koji kuki će mi tolika slika artikla. Izgleda ko da ga je netko sklepao u wordpressu

Inače, adm mi ima najpregledniji old school webshop, a nakon njega futura
Znam. Probat ću sutra. Nazivali su me i nudili mi mobitele, tablete, routere, laptope i ne znam što sve ne ako ponovo potpišem ugovor. Znam da je to klasika i da sa svima tako rade. Odustali su s tim ali sad zovu min. svaka dva tjedna za max tv.


BTW; sad sam se sjetio da je moj bratić htio uzet novi mobitel i produžit pretplatu u t-šitu. Uvijek je uzimao neki flagship u skupoj tarifi. Neugodno se iznenadio ponudom jer je ispalo da nema nikakav popust za mobitel. Poslao je mail t-šitu u kojem je pisalo da je razočaran jer je dugogodišnji korisnik bla bla, sad mora tražiti novog operatera jer više nije zadovoljan itd. Ja sam mu rekao da ne pravi budalu od sebe jer židovi i neće ništa s tim dobit. Na kraju je dobio dobar popust
Jimmy23 is offline  
Old 24.11.2015., 22:35   #8810
Nas na kućni t-com zvao 2 put danas, jučer jednom, prekjučer jednom, neki dan dva puta... Jbte imamo kućni samo da bi nas oni zvali
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Old 24.11.2015., 23:15   #8811
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Nas na kućni t-com zvao 2 put danas, jučer jednom, prekjučer jednom, neki dan dva puta... Jbte imamo kućni samo da bi nas oni zvali
Točno to

Već sam rekao starome da odjevi telefon jer nam ne treba ali očito ima previše para.
Na kućni telefon primamo 3 vrste poziva:
a) baka
b) t-scum
c) dobili ste/osvojili ste.. ..samo uplatite..
Jimmy23 is offline  
Old 24.11.2015., 23:53   #8812
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
Točno to

Već sam rekao starome da odjevi telefon jer nam ne treba ali očito ima previše para.
Na kućni telefon primamo 3 vrste poziva:
a) baka
b) t-scum
c) dobili ste/osvojili ste.. ..samo uplatite..
kod mene samo ovo
Fl@Tron is offline  
Old 25.11.2015., 08:06   #8813
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
Točno to

Već sam rekao starome da odjevi telefon jer nam ne treba ali očito ima previše para.
Na kućni telefon primamo 3 vrste poziva:
a) baka
b) t-scum
c) dobili ste/osvojili ste.. ..samo uplatite..
A i kad makneš telefon dobiješ 20kn uštede... ili sam nešto propustio?

Pitaj ako imaš mogućnost za opciju turbo, odnosno VDSL. Moraš biti u blizini centrale i dobiješ veću brzinu džabe. I novi ruter :klap:
Tiki is offline  
Old 25.11.2015., 12:49   #8814
Hehe... Ja pitao... Ne može...

Ako želiš imati ijednu drugu njihovu uslugu, tv, net,,, to su sve nadogradnje telefonske linije !


Edit:

Jbg, sorry. Ispalo je kao da sam sa "ne može" ciljao na Tikijev post, a nisam. Ciljao sam na ono što je Jimmy rekao da bi otkazao samo fiksnu liniju telefona...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.

Zadnje uređivanje taipan : 26.11.2015. at 09:19.
taipan is offline  
Old 25.11.2015., 20:59   #8815
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
A i kad makneš telefon dobiješ 20kn uštede... ili sam nešto propustio?

Pitaj ako imaš mogućnost za opciju turbo, odnosno VDSL. Moraš biti u blizini centrale i dobiješ veću brzinu džabe. I novi ruter :klap:
Ne znam koliko je sad razlika. Prije par godina sam htio da se prebacimo na drugog operatera. Razlika bi bila dovoljna za platit mobitel a mobitel mi je puno korisniji od kućnog telefona.

Blizu sam centrale. Hvala na informaciji!

[QUOTE=taipan;56330357]Hehe... Ja pitao... Ne može...
Jimmy23 is offline  
Old 27.11.2015., 02:08   #8816
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Nas na kućni t-com zvao 2 put danas, jučer jednom, prekjučer jednom, neki dan dva puta... Jbte imamo kućni samo da bi nas oni zvali
Ma samo im poklopi kad nazovu. Tak se na mojoj fiksnoj liniji radi..
*Hades* is offline  
Old 27.11.2015., 13:21   #8817
danas narucena gtx 750ti, treba doci od 4.-9.12. jedva cekam <3
Fl@Tron is offline  
Old 27.11.2015., 13:29   #8818
Lepo, na čemu si ono sad?
Tiki is offline  
Old 27.11.2015., 13:39   #8819
Kad se ja sjetim kada sam se veselio novoj grafickoj kartici
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Old 27.11.2015., 13:47   #8820
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Lepo, na čemu si ono sad?
gts 450
Fl@Tron is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.