Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 21:42   #101
i u mtč-u 30 posto popusta, ak netko već nije napisao
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:05   #102
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Na naručila preko Quellea onaj kao pojas.. 100 kuna i zajebala sam se.. bolje uzeti s gaćicama jer ovaj kao pojas se samo frče....
onaj kao gaće brzo postane prevelik pa ti treba više njih, a ovaj koji reguliraš se ne frče ako ga staviš ispravno, da djelom ide preko bokova i donji dio trbuha. to je ispravno. on nije za struk.
ja kupila u rozisepu oko 140 kn ako se dobro sjećam, malo ga nosila jer mi baš i nije trebao...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:17   #103
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
onaj kao gaće brzo postane prevelik pa ti treba više njih, a ovaj koji reguliraš se ne frče ako ga staviš ispravno, da djelom ide preko bokova i donji dio trbuha. to je ispravno. on nije za struk.
ja kupila u rozisepu oko 140 kn ako se dobro sjećam, malo ga nosila jer mi baš i nije trebao...
..ovaj moj se niš ne regulira... samo ga navučeš i ok je al čim sjednem sve mi se sfrče...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 22:45   #104
ja sam kupila skupi steznik od Anite s gačicama (odnosno kopča se kao body)

stavila ga 2 puta na 5 min. užas. ja to jednostavno nisam mogla nositi, neudobno za poluditi. ljudi moji, taj steznik baš steže
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 23:19   #105
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
ove koja sam ja kupila nemoraju se navlačiti preko glave - imaju puno mjesta i mogu se obući od nogu prema gore

htjela sam te pitati za te drukere na leđima - jesu li žuljali bebu kad je spavala na leđima?
ovi moji kombinezončići su super praktični,ali eto jedino ne znam kako će biti bebi zbog drukera koji su isto na leđima
ma ne zulja jer su ti drukeri mali i oblozeni
klara_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 06:12   #106
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
onaj kao gaće brzo postane prevelik pa ti treba više njih, a ovaj koji reguliraš se ne frče ako ga staviš ispravno, da djelom ide preko bokova i donji dio trbuha. to je ispravno. on nije za struk.
ja kupila u rozisepu oko 140 kn ako se dobro sjećam, malo ga nosila jer mi baš i nije trebao...
A di je rozisep?.. 140kn je prihvatljiva cijena..

Znam da ima u hospitaliji, no dodju oko 250-350kn.. ..
I nisam znala da ih mtc ima..
I stvarno ne zelim onaj kao gace.. Poludila bi stalno se mucit odlaskom na wc (jos ako cu biti sivana..).. A I ovako imam dole zraka..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 09:29   #107
moj sin je jaaaaako bljuckao i spasili su me mali nepromočivi podbradci( babrini) iz h&m-a

prilagođeni su vratiću tako male bebe koja bljucka, do oko 4 mj kasnije se to već regulira( mislim na bljuckanje)...

oni su s donje strane platneni al s gornje su nepromočivi,na čičak oko vrata...samo ih pod vodom isperem ili ako je manje obrišem,...i normalno u mašinu

naravno i tetra pelena je uvijek bila tu pri prvom podrigivanju na ramenu al bebi nije išlo ništa za vrat i na robicu nakon toga
mamaika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 10:04   #108
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
A di je rozisep?.. 140kn je prihvatljiva cijena..

Znam da ima u hospitaliji, no dodju oko 250-350kn.. ..
I nisam znala da ih mtc ima..
I stvarno ne zelim onaj kao gace.. Poludila bi stalno se mucit odlaskom na wc (jos ako cu biti sivana..).. A I ovako imam dole zraka..
Rozistep je u Gotovčevoj, onaj kompleks nasuprot Petrove bolnice
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:18   #109
cure gdje da kupim onaj kućni ogrtač za sebe za bolnicu? a da je jeftiniji... ionako sumnjam da ću ga doma nosit...
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:26   #110
kućni ogrtač? jel misliš na bademantil, onaj ogrtač za poslije kupanja? ili baš na kućnu haljinu?
ja kučnu haljinu ne mislim ni kupovati, bademantl tj. ogrtač za poslije kupanja imam i itekako ga koristim doma...zakaj ne bi? nema boljeg nego zimi poslije kade umotat se u to...

di kupit jeftiniji? možda po ovim većim supermarketima tipa ipercoop, getro i sl.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 12:27   #111
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
kućni ogrtač? jel misliš na bademantil, onaj ogrtač za poslije kupanja? ili baš na kućnu haljinu?
ja kučnu haljinu ne mislim ni kupovati, bademantl tj. ogrtač za poslije kupanja imam i itekako ga koristim doma...zakaj ne bi? nema boljeg nego zimi poslije kade umotat se u to...

di kupit jeftiniji? možda po ovim većim supermarketima tipa ipercoop, getro i sl.
ma da krivo sam se izrazila... mislila sam na bademantil.....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:11   #112
Jeste kupovale zadnje vrijeme grudnjake za dojenje, ima ih na akcijama?
Jesu dovoljna 2 ?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:17   #113
Ja sam danas u Aniti kupila trudnički i znam da je bilo par komada na akciji 50% jer ti modeli odlaze pa možeš poviriti (mislim da je netko pričao neki dan da je kupio tamo za 170 kn), a po toj cijeni je meni teta danas nudila jedan trudnički al mi kroj nije odgovarao.

Inače ja kupila jedan trudnički danas - 290 kn - mrak Ja sam vjerna Aniti već neko vrijeme
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:30   #114
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Jeste kupovale zadnje vrijeme grudnjake za dojenje, ima ih na akcijama?
Jesu dovoljna 2 ?
ma jesu....
ja sam kupila samo 1, kao poslije ću još, da se ne zeznem, jer ko bi procijenio kolike će sise narast kad mlijeko krene... i još sam na tom jednom, koristim trudničkih par (one od prije,"djevojačke" , nema teoretske..), i to mi je dosta zasad. ali, koristim doduše one jednokratne jastučiće za cice, pa ih (grudnjake) ne moram mijenjat svako 5 minuta
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:33   #115
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Ja sam danas u Aniti kupila trudnički i znam da je bilo par komada na akciji 50% jer ti modeli odlaze pa možeš poviriti (mislim da je netko pričao neki dan da je kupio tamo za 170 kn), a po toj cijeni je meni teta danas nudila jedan trudnički al mi kroj nije odgovarao.

Inače ja kupila jedan trudnički danas - 290 kn - mrak Ja sam vjerna Aniti već neko vrijeme
i ja sam furala te Anitine trudničke (i još ih nosim..), a i pojas. neko je spomenuo njihov steznik za poslije poroda, ali ja sam u katalogu našla samo onaj bez gaćica (a to mi je ok)- jel probao netko, i dali mi je možda već kasno za to (rodila prije skoro mjesec dana.. )
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:35   #116
Hvala curke, a jeste kupovale potkošulje za dojenje (šta im se naramenice skidaju)?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:42   #117
Za dojenje se kod Anitinih skida samo materijal koji prekriva sisu (najbolje ti je pogledati na stranici (međunarodnoj).
http://www.anita.com/gb/en/148,3,0,0...cts-detail.htm

A trudnički grudnjaci su super zato što imaju čvrsti pamučni dio koji s donje strane okružuje sisu a gore je elastičan - tako da prihvaća rast, ali održava potporu.
http://www.anita.com/gb/en/148,1,0,0...cts-detail.htm (tu se dobro vidi)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 18:52   #118
meni su za dojenje najbolje potkošulje koje su rastezljive.

kad dojim, dignem majicu gore, potkošulju nategnem dolje ispod sise, i otkopčam onaj klik-klak na grudnjaku za dojenje. na taj način su mi leđa uvijek pokrivena.

i anitini su mi grudnjaci najbolji, ali su zato skupi

gdje je to sniženje?jel na jarunskom placu sniženje?
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:15   #119
Nisam još bila, ali čula sam da u je u TL dosta snižena robica, kupila mu šogi predivnu majicu za 20kn, veli da ima svakakvih
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 23:19   #120
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Jeste kupovale zadnje vrijeme grudnjake za dojenje, ima ih na akcijama?
Jesu dovoljna 2 ?
ja nosim sad stalno za dojenje i ne bi mi 2 bila ni blizu dosta. a ako misliš kombinirat s običnima onda ti valda budu...
btw.gdje si ih vidla na akcijama u Ri?
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.