Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 19:27   #8561
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Meni se nekako ne isplati uzeti bebetto 3u1, baš zato jer je AS po komentarima i recenzijama loša, a za par sto kuna razlike se može uzeti maxi cosi ili neka druga koja se adapterima isto stavlja na ramu.

5850 je baš napucana cijena. 2u1 bi koštala 4850 - 10% popusta koji dobiješ u babylandu ispadnu 4365kn. Na to dodaš 1160 za pebble (do 7.2. u babycentru) i za 5525 imaš vrhunsku AS i murano kolica. Po meni je to bolja ponuda Ako ćeš u Hr kupovati. Na dječjem sajmu daju 15% popusta i na 2u1 kolica. Tada bi cijena bila 5280kn za 2u1 murano + pebble.

Ja gledam na mulan.pl. Poštarina je 21€ cca 160kn. Važem isplati li se riskirati "kvar" na kolicima za 700 kn razlike u cijeni tu i tamo.... Iako dosad nisam naišla na komentare o kvarovima na kolicima...

Mi gledamo vulcano, pebble već imamo. Sad čekam malo, možda cijena još malo padne s obzirom na to da je siječanj I pošto mi se ne žuri, rodit ću tek u 6.mjesecu. Ne želim se zaletit.

Trenutno bi nas vulcano izašla 2300kn skupa sa poštarinom. A kod nas ne može manje od 2800 ako potrefimo 15% na sajmu. Svaki dan ih možemo otići kupiti za 2970 (cijena 2u1 kolica -10% koje daju u babylandu na 2u1).

Ja u Os pa mi ta trgovina nije bas blizu a ni dolazit na sajam, dok dodem ode 500kn 😢

Na mulan.pl sam i ja gledala,danas sam uzivo vidjela Holland i odlucna su mi, razlika u cijeni bi mi bila 1200kn...hmmm ipak nije mala razlika
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:29   #8562
Uzela bugaboo bee5 kolica i cybex AS. Di najbolje proci sa kupnjom adaptera da mi as ide na kolica?
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 08:32   #8563
Quote:
iva543 kaže: Pogledaj post
416eura su u Poljskoj i oko 200kn postarina
https://www.mulan.pl/murano-colours-...em-mars-0.html
Baš ova boja koju planiram uzeti nije na akciji Ma ja ću si ih preko Slovenske stranice uzeti, nekako sam sigurnija a s visokom poljskom poštarinom mi je razlika samo 200 kn.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sathya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:02   #8564
Smile

Quote:
Sathya kaže: Pogledaj post
Molim pomoć u prepoznavanju kolica, bila sam na kasi pa nisam stigla do žene. Totalno sam se zaljubila u njih.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Naisla sam na ovakva samo u drugoj boji na face stranici
m.facebook.com/djecjaoprema.hr/photos/pcb.531261900589124/531261553922492/?type=3&source=48
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:52   #8565
Quote:
iva543 kaže: Pogledaj post
Naisla sam na ovakva samo u drugoj boji na face stranici
m.facebook.com/djecjaoprema.hr/photos/pcb.531261900589124/531261553922492/?type=3&source=48
Našla sam koja su, to su Milu Kids, ipak sam se odlučila za Bebetto Murano, sjela mi na prvu i gotovo. Samo sam si ih odlučila uzeti bez jaja. Danas si preko Baby Centera naručila Maxi Cosi Pebble, na akciji je ako se prijaviš u njihov program vjernosti. Dođe 1159 kn, inače je skoro 1600 kn. Tako da će me cijela kolica s tom sjedalicom i Bebetto Murano 2u1 iz Slovenije doći 4850 kn. To mi je prihvatljiva cijena a sve dobijem u tome.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sathya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:30   #8566
Quote:
Sathya kaže: Pogledaj post
Našla sam koja su, to su Milu Kids, ipak sam se odlučila za Bebetto Murano, sjela mi na prvu i gotovo. Samo sam si ih odlučila uzeti bez jaja. Danas si preko Baby Centera naručila Maxi Cosi Pebble, na akciji je ako se prijaviš u njihov program vjernosti. Dođe 1159 kn, inače je skoro 1600 kn. Tako da će me cijela kolica s tom sjedalicom i Bebetto Murano 2u1 iz Slovenije doći 4850 kn. To mi je prihvatljiva cijena a sve dobijem u tome.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Baš sam napisala na zboru, od kad sam vidjela sliku kolica kotači su me oduševili :klap:

Uglavnom, našla sam ih u zg, ići ću ih pogledat u živo, 3u1 na akciji za 3700, ova na slici su mi mrak.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	milu-kids-starlet-special-edition-3v1.jpg‎
Views:	180
Size:	9.4 KB
ID:	19469  
Alexa334 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:48   #8567
Takve kotače imaju i moja Takko, 6 amortizera. Isto su Poljaci, valjda oni tako rade. I Bebetto su slični kotači.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:16   #8568
Kolica za bebe

Pozdrav svima. Kako se sve više bliži termin tako sam se i ja bacila u potragu za kolicima. Pročitala sam stvarno puno Vaših poruka ovdje na forumu ali i dalje sam u nedoumici. Mislila sam prvo kupiti 3u1 ali prijateljica će mi dati AS za auto, pa se sad bacam u potragu za 2u1. Molim vas prijedloge za dobra kolica, a opet da nisu astronomske cijene. Hvala svima
petra z is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:31   #8569
Quote:
petra z kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Kako se sve više bliži termin tako sam se i ja bacila u potragu za kolicima. Pročitala sam stvarno puno Vaših poruka ovdje na forumu ali i dalje sam u nedoumici. Mislila sam prvo kupiti 3u1 ali prijateljica će mi dati AS za auto, pa se sad bacam u potragu za 2u1. Molim vas prijedloge za dobra kolica, a opet da nisu astronomske cijene. Hvala svima
Ja sam si upravo naručila 3u1 Bebetto Holland 2017 s poljskog weba. Dostavu sam morala platiti duplu jer 3u1 ne stane u jedan paket, ali ako ćeš naručivati 2u1 ide jedna dostava od 21eur. Mene su moja izašla oko 3400kn s 2xdostavom i provizijom od PayPala, preko njih sam platila zbog sigurnosti.
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:35   #8570
Quote:
petra z kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Kako se sve više bliži termin tako sam se i ja bacila u potragu za kolicima. Pročitala sam stvarno puno Vaših poruka ovdje na forumu ali i dalje sam u nedoumici. Mislila sam prvo kupiti 3u1 ali prijateljica će mi dati AS za auto, pa se sad bacam u potragu za 2u1. Molim vas prijedloge za dobra kolica, a opet da nisu astronomske cijene. Hvala svima
sve ovisi što su tebi osobno astronomske cijene. nekima su i ova Bebetto preskupa, a nekima je to super povoljna cijena obzirom na što se dobije i usporedba s cijenama od stokke, bugaboo i kolica tog cjenovnog ranga.

definitivno trebaš otići prvo u jedan dućan s više marki kolica, i da pod rukama osjetiš par različitih, pa ćeš već imati jasniju viziju što želiš a što ne.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 19:54   #8571
Quote:
iva543 kaže: Pogledaj post
Ja sam si upravo naručila 3u1 Bebetto Holland 2017 s poljskog weba. Dostavu sam morala platiti duplu jer 3u1 ne stane u jedan paket, ali ako ćeš naručivati 2u1 ide jedna dostava od 21eur. Mene su moja izašla oko 3400kn s 2xdostavom i provizijom od PayPala, preko njih sam platila zbog sigurnosti.
Njih sam dosta gledala i jako mi se sviđaju i sad prvom prilikom idem sa dragim ih pogledati
petra z is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 19:57   #8572
Thumbs up

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
sve ovisi što su tebi osobno astronomske cijene. nekima su i ova Bebetto preskupa, a nekima je to super povoljna cijena obzirom na što se dobije i usporedba s cijenama od stokke, bugaboo i kolica tog cjenovnog ranga.

definitivno trebaš otići prvo u jedan dućan s više marki kolica, i da pod rukama osjetiš par različitih, pa ćeš već imati jasniju viziju što želiš a što ne.
Prvom prilikom idem pogledati ponudu u naše dućane. Ali isto tako zanimaju me i vaša mišljenja jer iskreno uopće neznam od kuda krenuti
petra z is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:14   #8573
Ja bi ti savjetovala Bebetto, ili taj djir, 3u1 ili 2u1+bolja as, jer zbilja imaju super praktičnu i korisnu opremu i dodatke, a (meni) povoljnu cijenu. Ja sam uzela Takko, ta su nešto skuplja od Bebetto, ali mi se čine dosta slična, razlika u broju amortizera, i tak neke stvari.

Meni se i Cam 3u1 svidjela, isto praktična a ne skupa.

Općenito mislim da su jedna od popularnijih peg perego, barem što vidim po cesti.

A onda ima i ona treća kategorija, skupljih, meni su bila preskupa pa ih nisam ni probavala. Stokke, iCandy,... To sama najbolje znaš s koliko novaca raspolazes.

Ja sam prvorotka pa ne mogu gledati iz iskustva, nego isključivo iz iskustva frendica, a ove neke praktične stvari koje su mi rekle (npr da se krović može spustiti skoro skroz do dolje da bebi ne ide sunce, bolje od suncobrana, da ima otvor za zrak...) sam sve pronašla u ovim poljskim kolicima.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:04   #8574
Quote:
petra z kaže: Pogledaj post
Njih sam dosta gledala i jako mi se sviđaju i sad prvom prilikom idem sa dragim ih pogledati
Ja sam ih isto prvo isla vidjeti uzivo i zaljubila se odmah u holland 😃 Ima i neki bolji model murano ali ja nisam vidjela neku razliku pa sam odabrala ovaj malo povoljniji model. Ako ti nije hitno i mozes cekati oko 8tj.dostavu mozes pogledati na stranici mulan.pl sto se nudi. Neke boje imaju odmah dostupne pa se ceka oko 10 dana. Posaljes im upit pa ti jave koliko bi cekala.
Ja javim kad mi stignu je li sve ok.
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:04   #8575
ja sam mislila uzet bebetto bresso, al me se nekak u živo nisu dojmila tj. bilo mi je teže upravljat s njima od peg perega u dućanu.
I u babylandu je bila super curka koja ih je super prezentirala (bresso) i čak malo popravila prvi dojam iz lesnine di je izložbeni model "cvilio" i bilo me strah da ne cvile i meni nakon cca 3 mjeseca.

inaće u lesnini je taj model na akciji do kraja mjeseca na cca 4800, a inaće su oko 6800.
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:16   #8576
Evo danas smo malo bili po dućanima i pogledali kolica. Mojem mužu su se jako dopala bebeto holland, ai meni.. Mada su meni još zapela za oko kolica od abc designa te maxi cosi adora, no kod maxi cosi me odbija to što se sve posebno kupuje a i teža su mi nekako nego ova dvoja. Tako da sam sad u nedoumici, pa Vas molim za neka iskustva.
Inače lesnina trenutno ima akciju na sva kolica -15%.
petra z is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:09   #8577
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
ja sam mislila uzet bebetto bresso, al me se nekak u živo nisu dojmila tj. bilo mi je teže upravljat s njima od peg perega u dućanu.
I u babylandu je bila super curka koja ih je super prezentirala (bresso) i čak malo popravila prvi dojam iz lesnine di je izložbeni model "cvilio" i bilo me strah da ne cvile i meni nakon cca 3 mjeseca.

inaće u lesnini je taj model na akciji do kraja mjeseca na cca 4800, a inaće su oko 6800.
meni se baš bebetto modeli, baš zbog svoje robusnosti, činili super lakim za upravljanje

inače, pazite se te navlakuše u lesnini s popustima na bebetto. u startu imaju i po 1000 kn veće cijene kolica od drugih, tako da...

u biti ne samo na kolica. nedavno sam kupovala njihalicu za bebu, i razlika između istog prozivoda u lesnini i magic baby-u je bila 300 i nešto kuna!
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:51   #8578
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
meni se baš bebetto modeli, baš zbog svoje robusnosti, činili super lakim za upravljanje

inače, pazite se te navlakuše u lesnini s popustima na bebetto. u startu imaju i po 1000 kn veće cijene kolica od drugih, tako da...

u biti ne samo na kolica. nedavno sam kupovala njihalicu za bebu, i razlika između istog prozivoda u lesnini i magic baby-u je bila 300 i nešto kuna!
Imaju veće kotače od recimo peg perega pa ih je teže navigirat. nije sad ne znam kakva razlika, a i pitanje je po cesti (po dučanu kužim da mi je s ovim lakše navigirat). S druge strane, vjerujem da su po zemlji lakše nego manji.
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:59   #8579
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Imaju veće kotače od recimo peg perega pa ih je teže navigirat. nije sad ne znam kakva razlika, a i pitanje je po cesti (po dučanu kužim da mi je s ovim lakše navigirat). S druge strane, vjerujem da su po zemlji lakše nego manji.
ja sam navigirala frendičinim peg perego, doduše po nasipu i šumi maksimir, dakle po terenu, i zato mi se bebetto čini puno lakši i pokretljiviji od peg perega.

ova koja sad imam, doslovno jednom rukom lijevo desno bacam i okrećem, zato mi se čine laganim za navigiranje
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:57   #8580
Smile

Danas mi javili da su mi kolica već poslana, ajmeee kako sam happy
Taman sam se psihički pripremila na čekanje od 8tjedana, kad ono stiže za 10-tak dana...
iva543 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.