Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 16:37   #1
Visok, crn, zgodan

Zanimljivo mi je kako sve zene privlaci isti tip muskarca. Zar se ne kaze da su ukusi razliciti? Ljepota je u ocima posmatraca i slicne gluposti.

Nisam nikada cuo zenu da kaze da voli niske muskarce. Iako ima mnogo niskih zena. Kaj ne bi takvi bolje pristajali uz njih?

Isto tako ima mnogo plavusa od kojih vecina opet voli crne muskarce. Sta fali plavusanima? Zasto nema nijedna da joj se svidja naprimjer Boris Becker?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:46   #2
Ako je tako kako ti kazes, odakle svi plavusani i plavuse dolaze?
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:46   #3
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je kako sve zene privlaci isti tip muskarca. Zar se ne kaze da su ukusi razliciti? Ljepota je u ocima posmatraca i slicne gluposti.

Nisam nikada cuo zenu da kaze da voli niske muskarce. Iako ima mnogo niskih zena. Kaj ne bi takvi bolje pristajali uz njih?

Isto tako ima mnogo plavusa od kojih vecina opet voli crne muskarce. Sta fali plavusanima? Zasto nema nijedna da joj se svidja naprimjer Boris Becker?
A čuj, visina...to je kao da vi muški kažete da više volite ženske s malim sisama, jel.

A što se tiče svjetlijih, tko kaže da ih nijedna žena ne voli, imaš tu na Slikovnici temu gdje stavljamo koji tipovi su nam zgodni i nađe se svega.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:48   #4
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ako je tako kako ti kazes, odakle svi plavusani i plavuse dolaze?
Pa od plavih zena. Isto kao sto niski muskarci i zene dolaze od niskih zena.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:52   #5
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A čuj, visina...to je kao da vi muški kažete da više volite ženske s malim sisama, jel.

A što se tiče svjetlijih, tko kaže da ih nijedna žena ne voli, imaš tu na Slikovnici temu gdje stavljamo koji tipovi su nam zgodni i nađe se svega.
Muskarci ipak imaju raznovrsniji ukus. Imas ih i da vole visoke i niske. I da vole crnokose i plavuse. Ne vole cak svi ni velike sise. Nekima je bitnija pozadina od njih.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:56   #6
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Muskarci ipak imaju raznovrsniji ukus. Imas ih i da vole visoke i niske. I da vole crnokose i plavuse. Ne vole cak svi ni velike sise. Nekima je bitnija pozadina od njih.
Pa i tu je pitanje koliko je taj ukus raznovrsniji. Mislim kad bi stavio na papir bez da znaš kakva je faca u pitanju bi li visoku, (ne previsoku), plavu i sisatu, ili nisku, crnu i ravnu, da bi većina muških ipak ovo prvo. Ili ako pustimo obline, mislim da bi većina radije visoku i plavu, nego nisku i crnu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:57   #7
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
A čuj, visina...to je kao da vi muški kažete da više volite ženske s malim sisama, jel.

A što se tiče svjetlijih, tko kaže da ih nijedna žena ne voli, imaš tu na Slikovnici temu gdje stavljamo koji tipovi su nam zgodni i nađe se svega.
Ja volim bas male sise. There. Iako ja nisam neki autoritet kod tih pitanja.

Quote:
BrianS kaže:
Pa od plavih zena. Isto kao sto niski muskarci i zene dolaze od niskih zena.
Nasljedne znacajke dolaze od oba roditelja, tako da se i plavi mukarci uspjesno reproduciraju.
A niski muskarac moze imati visoko dijete i sa niskom zenom ako se u medjuvremenu prehrana poboljsa.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:01   #8
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ja volim bas male sise. There. Iako ja nisam neki autoritet kod tih pitanja.
Ma OK, ali pričamo o općenitosti, naravno da ima ljudi koji vole i male sise, ali niste u većini, jbg..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:02   #9
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ma OK, ali pričamo o općenitosti, naravno da ima ljudi koji vole i male sise, ali niste u većini, jbg..
Volio bi vidjeti statistike o tome koja je najcesca velicina grudi kod zena, sad si mi zagolicala mastu
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:05   #10
Aha. Pa kaze, da je trenutno u americi u prosjeku najcesca velicina 34DD, u kontrastu sa 34B od prije 20ak godina, zbog veceg broha pretilih, popularnosti povecavanja grudi i sl. Sto hoce reci da mozda muskarci u teoriji ili medju sobom vole/preferiraju velike grudi, ali ne cini se da ih majka priroda u tome podrzava(no pun intended)
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:07   #11
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Volio bi vidjeti statistike o tome koja je najcesca velicina grudi kod zena, sad si mi zagolicala mastu
Mogla bi biti neka trojčica. Poslije poroda se još povećaju, ali i objese.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:08   #12
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zasto nema nijedna da joj se svidja naprimjer Boris Becker?
vjerojatno ima koja, ali generalno, on ne djeluje privlačno ni zgodno ni lijepo.

a alex skarsgard je plavuša koju bi mnoge povalile, ukjučujući mene, koja se pali na visoke i crne.

meni osobno je bitno da je muško oko 180, da je crn, da ima tamne oči i da je umjereno dlakav, brada poželjna.

ne znam zašto je tako, ali mora da je do biologije.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:09   #13
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Pa i tu je pitanje koliko je taj ukus raznovrsniji. Mislim kad bi stavio na papir bez da znaš kakva je faca u pitanju bi li visoku, (ne previsoku), plavu i sisatu, ili nisku, crnu i ravnu, da bi većina muških ipak ovo prvo. Ili ako pustimo obline, mislim da bi većina radije visoku i plavu, nego nisku i crnu.
Pa kazem ti da visina i boja kose ne igraju neku ulogu. Sise manje-vise. Ali svakako vecina zena nema sise kojima se moze pohvaliti. Zato i sve cesce idu na operacione zahvate.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:09   #14
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Mogla bi biti neka trojčica. Poslije poroda se još povećaju, ali i objese.
hm kad smo kod ljepote
žene baš ružno stare ,dok su muški ko vino

što se teme tiče,može ,daj ako se nudi
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:09   #15
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post

ne znam zašto je tako, ali mora da je do biologije.
Jedn nevino pitanje, kako ti je izgledao otac kad si bila dijete?
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:11   #16
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
vjerojatno ima koja, ali generalno, on ne djeluje privlačno ni zgodno ni lijepo.

a alex skarsgard je plavuša koju bi mnoge povalile, ukjučujući mene, koja se pali na visoke i crne.

meni osobno je bitno da je muško oko 180, da je crn, da ima tamne oči i da je umjereno dlakav, brada poželjna.

ne znam zašto je tako, ali mora da je do biologije.
https://upload.wikimedia.org/wikiped...cropped%29.jpg

Ovo meni nije plavo.

I kazes pale te visoki a nekog bi oko 180? Pa to nije visoko.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:11   #17
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Jedn nevino pitanje, kako ti je izgledao otac kad si bila dijete?
nizak, prosjed, bez i jedne dlake
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:13   #18
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
https://upload.wikimedia.org/wikiped...cropped%29.jpg

Ovo meni nije plavo.

I kazes pale te visoki a nekog bi oko 180? Pa to nije visoko.
pa plav je, nego kakav

180 je meni bandera jer sam ja 162

max 185, jer mi previsoko nije baš...kajjaznam, 2 metra mi je previsoko.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:13   #19
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post

I kazes pale te visoki a nekog bi oko 180? Pa to nije visoko.
Visina je relativna kategorija, zavisi o onome kad kazes da je netko visi od ili nizi od. Nekom od 165 cm, gdje spada vecina zena u prosjeku, 180 cm je visoko.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 17:15   #20
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Jedn nevino pitanje, kako ti je izgledao otac kad si bila dijete?
e kod mene ovo ima logike jer mi je otac tad bio tamnosmeđi div sa plavim očima i takve najviše volim što s izgleda tiče
al to su rijetki sretnici sa tom kombinacijom kose i očiju
i ovi sa sjevera zemlje su sve patuljci po meni
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.