Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 23:16   #61
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma jesi kurac! Kaj radiš na Us-u ak si zgodan? Daj mi sliku da vidim?! Sigurno si gadan ko noć! ALi ne polarna! Najbolje da mi sad svi krenu mantrat kak su zgodni ovdje!
Đo pa mi smo zgodni, on bi samp htio biti zgodan. 😱😂
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:07   #62
Quote:
klingonac_worf kaže: Pogledaj post
To je lekcija broj 1.



ček ček, jel vi to hoćete reć da su forumaši ovdje ružni?
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:27   #63
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post



ček ček, jel vi to hoćete reć da su forumaši ovdje ružni?
Nisuuu lijepi su. 😀😃
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:32   #64
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Nisuuu lijepi su.
I kakav uspjeh, vi lijepi, imate sa ženama?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:37   #65
Pitas za broj zena iza nas ? I dali koja ima trenutno ?
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:48   #66
Neki dan, bio sam u prisustvu jednog ultraružnog čovjeka, sav prištav, s brazdama po licu, liči na Bootstrap Bill Turnera i samo mu fali plantaža dagnji na faci. Mislim, ne možeš gledat u čovjeka koliko je ružan. Ko padavica. Normalno obučen, jedna ženska jako dobrog izgleda odlazi i ostaje još jedna, zgodna za popizdit i ja sam imao priliku svjedočit nečem neviđenom, dakle, ženska se tako smijala njemu i stalno onako glavom na njega, a on, on jebeno pričao o jebenim mačkicama. O macama, s nekim umiljatim glasom. Ženskaaa, značiii - gotova. A ja - wtf Ova pala, zna njegovu žensku i ono vidiš da ga ova želi, i ode ova, zagrle se oni on je malo po guzi i kaže mi e naškaj, ovo mi je bil takav zicer, al nemrem, ipak sam X godina u vezi.

Ni sam ne vjerujem, al eto. Povraća mi se kad ga se sjetim.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:00   #67
O tome sam pričao na drugim temama. On je jako ružan i baš zato ima prolaz. Jer je zanimljiv. Gadan, ali nije bezličan.
Za privlačenje pozornosti je najbolje biti na jednom ili drugom ekstremu. Onda ako imaš osobnost ili neki drugi quirk to ti je bonus. Najgore je biti bljeh. Onak, dosadno prosječan.

Frajer ima priču na licu. Ako imaš ožiljak onda ga imaj prek pola face, a ne malo po bradi kad si se o stol udario.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:01   #68
a niš onda, prekosutra na ribarnicu, ta petak je bit će i friških dagnji




P.S. e, e, e, jel moraju bit baš friške ? možda i sutra još bude, na akciji

Edit: evo režem Zeko, režem, samo da nebude "ko je reko?"

Zadnje uređivanje Blurred Vision : 11.01.2018. at 01:06. Reason: otišao po nož
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:03   #69
Sredujem lica, s lopatom, jeftino.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:09   #70
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
O tome sam pričao na drugim temama. On je jako ružan i baš zato ima prolaz. Jer je zanimljiv. Gadan, ali nije bezličan.
Za privlačenje pozornosti je najbolje biti na jednom ili drugom ekstremu. Onda ako imaš osobnost ili neki drugi quirk to ti je bonus. Najgore je biti bljeh. Onak, dosadno prosječan.

Frajer ima priču na licu. Ako imaš ožiljak onda ga imaj prek pola face, a ne malo po bradi kad si se o stol udario.
Ne volim nikakve ekstreme i smatram da ljudi koji favoriziraju iste, nisu baš svoji. No, poanta cijele priče nije uopće u njegovu izgledu, nego u njegovoj priči, odnosno osobnosti, koja potpuno anulira fizičku ružnoću. On je toj ženi bio najljepši čovjek na svijetu i uopće ne sumnjam da je i svojoj odabranici, i ko zna koliko ih je još kojima se sviđa.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:14   #71
https://www.google.hr/search?q=ugly+...&bih=694&dpr=1
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:33   #72
Iz gustavovog linka sam izvukao - zanimljivo

Stern ispituje parove - slušajte ženske

astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:41   #73
Problem je u tome što ja nemam nikakvu osobnost , nisam ništa ''ekstra'' zanimljiv . Tipičan dečko iz tipičnog grada koji vodi tipičan život , tako da ja svoju potencijalnu ružnoću ne mogu nadomjestiti gotovo ničim.
Bojim se samo da sam dobio savršenu kombinaciju : ružnoča + nezanimljivost i dosadnjikava osobnost = recept za samoću do kasne starosti možda čak i smrti.
Zmajko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 01:47   #74
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što ja nemam nikakvu osobnost , nisam ništa ''ekstra'' zanimljiv . Tipičan dečko iz tipičnog grada koji vodi tipičan život , tako da ja svoju potencijalnu ružnoću ne mogu nadomjestiti gotovo ničim.
Bojim se samo da sam dobio savršenu kombinaciju : ružnoča + nezanimljivost i dosadnjikava osobnost = recept za samoću do kasne starosti možda čak i smrti.
Pa..za početak(a ujedno i za kraj), bilo bi dobro da kreneš mijenjati svijest o sebi. Neću ti tupiti o nekom nedostatku samopouzdanja ili tako nešto, već, želim ti reći da ti je razmišljanje potpuno krivo.

Vjerujem da jesi ružan i da nisi pretjerano zanimljiv, ali kakve to veze ima? Jedino što trebaš naučiti, koliko god se ljudi smijali klingonac_worfovu komentaru s prethodne stranice, koji je također, vjerujem, ružan ko kurac - uzeti ženu. Recimo, klingonac bi ih potencijalno mogao poderati par.

Dakle. Uzeti ženu. Jednostavno je uzmeš. One žele da ih se uzme. Žive za to.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 02:19   #75
Quote:
Zmajko10 kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što ja nemam nikakvu osobnost , nisam ništa ''ekstra'' zanimljiv . Tipičan dečko iz tipičnog grada koji vodi tipičan život , tako da ja svoju potencijalnu ružnoću ne mogu nadomjestiti gotovo ničim.
Bojim se samo da sam dobio savršenu kombinaciju : ružnoča + nezanimljivost i dosadnjikava osobnost = recept za samoću do kasne starosti možda čak i smrti.
Nema sanse, jos jedan promasen izgovor! Svaki covek na svetu ima nesto sto je lepo ili posebno na njemu ili u njemu. Cak i Alfred E. Neumann ima lepe, plave oci. (Ako ne znas ko je to, pogledaj na internetu.) Prestani da pljujes na sudbinu i preuzmi konacno odgovornost za svoj zivot! Imas energije da kukas, a lenj si da poradis malo na sebi. Ovo glumatanje ruznog paceta je previse jadno! Ti si kriv sto nisi zanimljiv devojkama, ti si kriv sto nemas licnost , ti si kriv sto se osecas lose i sto ti ide lose. Jel tebi to uopste jasno ili ti se vise svidja da svaljujes krivicu na sve, cega se setis? Svi smo mi obicni ljudi, niko od nas nije ni Betmen, ni Supermen, sta ti to sebi umisljas u glavi? Postignes jedno, puknes na drugom, ides na trece, to ti je zivot, nikada ti nije sve pod konac, ali balansiras. Svi smo mi "tipicni" na svoj nacin, pa tako i ti. Imas li ti posao, da li si zavrsio neku skolu? Nista o tome ne pises, jer ti je draze da si - jadan. Ti se hranis time sto se osecas jadan i sto snizavas sebe sve dublje. Ne brini se, nisi jedini, ima takvih dosta na svetu, guse se u samosazaljenju, a kada trebaju nesto da urade da bi promenili stanje, onda imaju milijardu izgovora.... Daj, pokazi bar malo dobre volje da krenes na resavanje problema!
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:38   #76
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pitas za broj zena iza nas ? I dali koja ima trenutno ?
Pa vidiš da se svi muški koji nemaju curu žale na ružnoću.
Pa možda da ih ovi lijepi demantiraju, možda ni oni nemaju baš uvijek sreće s curama, suprotno njihovim očekivanjima
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:52   #77
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:28   #78
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da se svi muški koji nemaju curu žale na ružnoću.
Pa možda da ih ovi lijepi demantiraju, možda ni oni nemaju baš uvijek sreće s curama, suprotno njihovim očekivanjima
ako nije ruznoca, onda su u pitanju manjak novaca i zlocesti energicni muskarci za kojima zene trce.

uvijek isto i u krug.

nek se obogate i postanu zanimljivi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:29   #79
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da se svi muški koji nemaju curu žale na ružnoću.
Pa možda da ih ovi lijepi demantiraju, možda ni oni nemaju baš uvijek sreće s curama, suprotno njihovim očekivanjima

Vidiš da je ovo jedna od rijetkih takvih tema gdje se i autor slaže da mu nije jedini problem što je ružan, samo tvrdi da bi mu bilo lakše da je zgodan jer bi onda sve ostalo bio manji problem.
Nemoj okretati na tipično ružan sam, niti jedna me zbog toga neće kmečanje. Nema toga ovdje.

OPu mogu samo poručiti da jbg, nemaš izgled, nemaš karizmu, nemaš pare i to je jebeno ali to ne znači da nemaš izbora. Samo da ti je izbor možda malo van onoga što ti gledaš.
Problem je što žene kojima nije presudan niti jedan od ona tri kriterija već samo traže nekog stabilnog (u svakom pogledu) ne možeš pronaći, one su nigdje. Zarobljene u istim takvim posao-kuća obrascima kao i ti sam. Ili će vas netko upoznati ili ti ostaje internet gdje su udostoje poneka izaći. Nema treće opcije.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:43   #80
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da se svi muški koji nemaju curu žale na ružnoću.
Pa možda da ih ovi lijepi demantiraju, možda ni oni nemaju baš uvijek sreće s curama, suprotno njihovim očekivanjima
Pa ne znam meni je to sve cista percepcija individualaca. Ti volis plavo, ja volim zeleno. Tebi zeleno ruzno isto kao i meni plavo.
Svatko je nekome lijep isto tako i ruzan. Mozes ti biti ruzan 4/5 osoba i obrnuto tako da. I opet svaka od tih nece ponudit isto misljenje. Netko ce reci sladak, lijep, lijepi osmijeh, bla bla.
A sad ak si kritican onda nema srece. 😂
Al treba se voljet haha.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.