Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2009., 13:33   #41
Quote:
mariangella kaže: Pogledaj post
Za naše tržište su najpotrebniji talijanski, njemački i ruski. Engleski skoro ne znači ništa...

Kaj se dječje animacije tiče, imaš svega, od sportskih aktivnosti, kreativnih radionica, ekoloških akcija preko dana do večernjeg programa di imaju predstave, plesove i slično. Naravno, ovo sve vi pripremate i izvodite. Uz prethodnu obuku, naravno!
To mi je baš zanimljivo.
Jel ima neki site gdje se može naći više info?
Jel obuku provodi hotel ili neka agencija, kakoto ide ako možeš pojasniti?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 12:08   #42
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
To mi je baš zanimljivo.
Jel ima neki site gdje se može naći više info?
Jel obuku provodi hotel ili neka agencija, kakoto ide ako možeš pojasniti?
Pogledaj na www.carpe-diem.hr Uskoro će početi audicije...(u prosincu..)
aaarwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 09:12   #43
Quote:
aaarwen kaže: Pogledaj post
Pogledaj na www.carpe-diem.hr Uskoro će početi audicije...(u prosincu..)
Super, hvala na info
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 15:07   #44
pocele su i audicije za vaalamar, 27.1 je na Uciteljskoj akdemiji
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 13:25   #45
Quote:
-CP- kaže: Pogledaj post
pocele su i audicije za vaalamar, 27.1 je na Uciteljskoj akdemiji
Ajde ako je netko bio neka kaze kako izgleda ta audicija, mislim ici u petak na vern.
Hcexpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 19:21   #46
Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Ajde ako je netko bio neka kaze kako izgleda ta audicija, mislim ici u petak na vern.
Sorry,tek sad vidio pitanje. Pošto ima još audicija u tijeku,odgovorit cu kratko.
Pitaju te koje jezike znas, dali bi htio raditi u nudistickom kampu, gdje se vidis...
Onda te ispitaju jezike sa pitanjima tipa : gdje si ih učio, što bi radio po ljeti,dali pricas s gostima na njihovom jeziku,naravno to sve na stranom jeziku odgovaras.
Mislim da bez beda mozes u dva dana nauciti par osnovnih fraza,vodeci se po ovim pitanjima i staviti si kao ocjenu 2
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 15:10   #47
Quote:
-CP- kaže: Pogledaj post
Sorry,tek sad vidio pitanje. Pošto ima još audicija u tijeku,odgovorit cu kratko.
Pitaju te koje jezike znas, dali bi htio raditi u nudistickom kampu, gdje se vidis...
Onda te ispitaju jezike sa pitanjima tipa : gdje si ih učio, što bi radio po ljeti,dali pricas s gostima na njihovom jeziku,naravno to sve na stranom jeziku odgovaras.
Mislim da bez beda mozes u dva dana nauciti par osnovnih fraza,vodeci se po ovim pitanjima i staviti si kao ocjenu 2
da. bilo je tako u valaamaru. inace cuo sam da ta firma ne isplacuje pare na vrijeme i da se treba sa njima oko toga natezati. naravno to ne mora biti tako jer sam to cuo od frendice, a ona od frendice od frenda blablabla
Hcexpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 13:01   #48
Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
da. bilo je tako u valaamaru. inace cuo sam da ta firma ne isplacuje pare na vrijeme i da se treba sa njima oko toga natezati. naravno to ne mora biti tako jer sam to cuo od frendice, a ona od frendice od frenda blablabla
mislim da su ok što se tiče isplate. Dalo bi se razgovarat o uvjetima rada, placi, ali mislim da isplata stvarno nije problem. Uragan ti se zove firma koja nije baš redovna u isplatama
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 22:33   #49
Cula sam da su u Valamaru korektni. Zna li neko da mi kaze obavestavaju li oni u slucaju da nisi prosao audiciju ili te ostave bez odgovora?
bonabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 22:36   #50
Quote:
-CP- kaže: Pogledaj post
Sorry,tek sad vidio pitanje. Pošto ima još audicija u tijeku,odgovorit cu kratko.
Pitaju te koje jezike znas, dali bi htio raditi u nudistickom kampu, gdje se vidis...
Onda te ispitaju jezike sa pitanjima tipa : gdje si ih učio, što bi radio po ljeti,dali pricas s gostima na njihovom jeziku,naravno to sve na stranom jeziku odgovaras.
Mislim da bez beda mozes u dva dana nauciti par osnovnih fraza,vodeci se po ovim pitanjima i staviti si kao ocjenu 2
Potvrdjujem, jer sam bila na istoj. A zna li ko obavestavaju li oni kandidate koji nisu prosli ili ih ostave bez odgovora?
bonabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 23:36   #51
Jave ti poštom.
__________________
Smile...happy looks good on you... :)
ines014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:56   #52
Quote:
ines014 kaže: Pogledaj post
Jave ti poštom.
Vjerojatno e-mailom,mislim 15.2 Valamar ce poslati mail /postu onima koji su prosli
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 19:32   #53
Quote:
-CP- kaže: Pogledaj post
Vjerojatno e-mailom,mislim 15.2 Valamar ce poslati mail /postu onima koji su prosli
Nama rekose da svima salju postom, jer ovo je samo zajebancija. neko nema mail il nemoa kompjuter, ali ima frend itd.
Hcexpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 11:05   #54
Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Nama rekose da svima salju postom, jer ovo je samo zajebancija. neko nema mail il nemoa kompjuter, ali ima frend itd.
A mozda sam ja pod postu razumio elektronicku postu , danas mi jos nista nije doslo
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 19:55   #55
Quote:
-CP- kaže: Pogledaj post
A mozda sam ja pod postu razumio elektronicku postu , danas mi jos nista nije doslo
meni eto danas isto nis nije doslo, nit e-mail nit prava posta. a nis, moraju nekako javiti
Hcexpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:08   #56
Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
meni eto danas isto nis nije doslo, nit e-mail nit prava posta. a nis, moraju nekako javiti
obavijestit ce sigurno prosli ili ne prosli,trebali bi do kraja mjeseca jer jos ima audicija.(odnosi se na valamar)
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 21:13   #57
Exclamation

Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
obavijestit ce sigurno prosli ili ne prosli,trebali bi do kraja mjeseca jer jos ima audicija.(odnosi se na valamar)
Ja sam radio u Valamaru sve super sve 5. Stiže nova sezona, ja računam po dogovoru da dolazim radit..kad ono opla.. slučajno saznam da ništa od toga. Da nisam pitao, javili bi mi taman pred početak sezone kad nemreš više nać mjesta u animaciji.. Isto tako prošle godine su obavijest dobili samo oni koji su primljeni.. Ostali noga u dupe. Zaključak: prva sezona mi je bila super, ne žalim se. Ali daljnji odnos - katastrofa!

Sad radim u novoj firmi, Samarcanda, pa ako niste negdje prošli ili želite vidjeti što boljeg nudimo, slobodno dođite ljudi na razgovor. Evo link za info: Klik
BornaF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 14:52   #58
Jeli možeš reći za samarcandu kolka je otprilike plaća i šta bude na razgovoru za posao (vezano za jezike)
FHL333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 16:23   #59
evo ja sam dobio ponudu za istra animation sclub, jel mi moze neko reci kakva su oni firma,kakav je rad kod njih s obzirom na samarcandu i tako ako neko zna?
Grujo man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 18:22   #60
bok ekipa,

pliz jel mi netko može reći ako je radio ili čuo za tvrtku za animciju i sve to - KIRICA d.o.o.

treba mi neka info o njima...
taj animator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.