Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 07:55   #21
I mom malom je nakon 20 dana od rođenja otkriveno da ima kah..ima dozivotnu terapiju..sad ima 3 godine
dulijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:22   #22
Quote:
TijanaS kaže: Pogledaj post
Mojoj bebi je po rodjenju otkriveno da ima kah sada smo mjesec i pol molim vas sve sa iskustvom da mi se javite luda sam i zabrinuta a da ne pricam koliko me strah od svega molum ako je iko prisutan i voljan podjeliti iskustvo
Htjela bih razmijeniti iskustva.Moja kcer sad ima 20.mj.i zasad je sve ok.Ali za tjedan dana idemo na operaciju zbog korekcije vagine.Jedva cekam da to sve prode...pisete sto vas zanima?ili ako hocete broj moba...mi idemo privatno kod dr.Dumića on je glavni u HR za kah...s njime nemate brige.
dhalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 18:35   #23
Quote:
dhalia kaže: Pogledaj post
Htjela bih razmijeniti iskustva.Moja kcer sad ima 20.mj.i zasad je sve ok.Ali za tjedan dana idemo na operaciju zbog korekcije vagine.Jedva cekam da to sve prode...pisete sto vas zanima?ili ako hocete broj moba...mi idemo privatno kod dr.Dumića on je glavni u HR za kah...s njime nemate brige.
Javila sam vam se u box.! 😀
TijanaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 23:33   #24
Kah

Pozdrav...imam sina 8. god., ima Kah... Brine me sto sam negdje procitala da djeca koja imaju vodene kozice ne smiju piti Cortef i Astonin...a mi smo ovisni o tim lijekovima...ima li tko kakvog iskustva?
skmarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 23:37   #25
Quote:
skmarina kaže: Pogledaj post
Pozdrav...imam sina 8. god., ima Kah... Brine me sto sam negdje procitala da djeca koja imaju vodene kozice ne smiju piti Cortef i Astonin...a mi smo ovisni o tim lijekovima...ima li tko kakvog iskustva?
Susjedi mi idu kod gore pomenutog prof.Dumića,obratite se njemu.Radi u novoj ordinaciji u centru.Ne znam ulicu.
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2021., 15:18   #26
Quote:
skmarina kaže: Pogledaj post
...moj sin ima kah, star 10.mjeseci...
Pozdrav, molila bi ako se mozete javiti, imam bebu od 3 mj koja ima KAH, pa bi htjela s nekim ko ima iskustva popricati...
KornelijaV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.