Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2007., 14:00   #21
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post

posla uvijek ima. za sposobne i one koji hoće radit. govorim iz prakse. za one kojima se kuka posla nikad ni nema.
Good for you. Zato stalno visiš na netu.
Gle, ja nisam knjižničarka i ne želim spuštati ovo na osobni nivo.
Stvari u Hrvatskoj su daleko od onoga što ti opisuješ. Meni je drago da si ti uspješna, ali ja ti jednostavno govorim da prosječna osoba s filozofskog jedva spaja kraj s krajem. Recimo u školstvu. To ti je jednostavno tako, a ne bi trebalo biti.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 14:03   #22
kad kažem iz prakse, nisam mislila samo iz iskustva. da, zato stalno visim na netu, jer imam super posao
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 14:07   #23
E da i zato nam je zemlja u kurcu, jer "uspješni" ništa ne rade.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 15:27   #24
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Meni je drago da si ti uspješna, ali ja ti jednostavno govorim da prosječna osoba s filozofskog jedva spaja kraj s krajem. Recimo u školstvu. To ti je jednostavno tako, a ne bi trebalo biti.
ne bi, slažem se. ali ja kažem da je daleko od toga da ti je školstvo ili preživljavanje od bijedne plaće u nekoj državnoj instituciji jedina opcija nakon filozofskog.

Quote:
E da i zato nam je zemlja u kurcu, jer "uspješni" ništa ne rade.
ajd, pliz, poštedi nas/me 'neobrazovani-nezaposleni-branitelj-s troje djece' retorike možeš ti i bolje, valjda
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 16:22   #25
Kakve veze imaju nezaposleni branitelji s troje djece s ovim?
Ovdje nije riječ o braniteljima, radnicima na traci ili o nečemu trećem, već o ljudima koji su završili nešto na Filozofskom, s tim da ja stavljam naglasak na školstvo.
I ne brini za mene dear, I'm well-off.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 16:40   #26
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Kakve veze imaju nezaposleni branitelji s troje djece s ovim?
oh, nisi skužila.
spomenula sam to jer je 'država nam je u kurcu jer političari kradu/država nam je u kurcu jer se svi zapošljavaju prek veze/država nam je u kurcu jer zaposleni vise na netu na poslu/država nam je u kurcu jer svak gleda kak da stavi nešto sebi u džep/država nam je u kurcu jer *bilo koji otrcani razlog* tipična retorika neobrazovanih/siromašnih/nezaposlenih za koje je ikona nezaposleni branitelj s troje djece koji čita 24 sata/gleda vijesti/pije pivu u lokalnoj birtiji i kuka kak nam je država u kurcu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 17:48   #27
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
oh, nisi skužila.
spomenula sam to jer je 'država nam je u kurcu jer političari kradu/država nam je u kurcu jer se svi zapošljavaju prek veze/država nam je u kurcu jer zaposleni vise na netu na poslu/država nam je u kurcu jer svak gleda kak da stavi nešto sebi u džep/država nam je u kurcu jer *bilo koji otrcani razlog* tipična retorika neobrazovanih/siromašnih/nezaposlenih za koje je ikona nezaposleni branitelj s troje djece koji čita 24 sata/gleda vijesti/pije pivu u lokalnoj birtiji i kuka kak nam je država u kurcu
laprdaš teže gluposti!!! kakve odavno nisam čula. normalno da nam je zato država u krizi i siromašna. pa zbog čega drugog? to nije puka retorika i fraze, to su činjenice!!!! Nerad= siromaštvo!!!! a činjenice su neoborive. šta bi država trebala biti dobro, ako nitko ne radi, već vise na netu? da nam svi političari vise na netu, kao i vi uspješni ljudi, onda bi uistinu pomaknuli poljoprivredu. a svatko tko imalo prati Dnevnik i sebe naziva informiranom osobom, zna u kakvom je stanju država. a drugima koji na prevaru mlate pare, surfajući po netu, sve je to bezveze i "prazna retorika". i prave se da ničeg nisu svjesni.
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 17:52   #28
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
E da i zato nam je zemlja u kurcu, jer "uspješni" ništa ne rade.
Da! ha ha! moš mislit! kad uspješan čovjek ima toliko vremena da može nabiti 8 tisuća i nešto postova po netu, onda moš mislit koliko kvalitetno obavlja svoj posao. a nikad ne znaš, možda je ona to sve napravila odavno, pa sad sve štima ko podmazano i može čitave dane provoditi na netu i u zasluženoj je mirovini?
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:11   #29
Rianne, bejbe, nikakav faks tebi neće pomoći da loše zarađuješ, vidim da se za takav stil života sama brineš.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:13   #30
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Rianne, bejbe, nikakav faks tebi neće pomoći da loše zarađuješ, vidim da se za takav stil života sama brineš.
what the poet wants to say?
meni faks neće pomoći da loše zarađujem, jer se sama brinem za takav stil života? pa to je nešto apstraktno što ne mogu skužiti. neka filozofija?ajde se prvo nauči književno govoriti, pa mi dođi!
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:18   #31
Nije filozofija, rianne, samo glasno mislim. Budeš skužila što sam rekla jednom.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:19   #32
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Nije filozofija, rianne, samo glasno mislim. Budeš skužila što sam rekla jednom.
šta želiš reći da ću čitav život biti neuspješna? baš lijepo od tebe! hvala!
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:22   #33
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Budeš skužila što sam rekla jednom.
Ti si u velikoj zabludi!!
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:26   #34
pa i ne bi se čudila da čitav život budem neuspješna kad su očito uspješni kod nas samo ljudi koji baš ništa ne rade! ja malo previše volim raditi pa je to vjerojatno kod nas ključ neuspjeha! kod nas je ono- što si gluplji, tuplji i što više voliš surfati po netu, imat ćeš sigurno mjesto u nekoj firmi. a dotle što si kreativniji, maštovitiji i pametniji, to će te teže zaposliti. tako je to kod nas. jer si im prijetnja i tresu im se gaće od tebe!
ali u svemu je tako. što si gluplja,tuplja, ružnija, bezobraznija, lukavija i gadnija žena, to ćeš prije imati muža. u mom razredu na primjer najružnije cure su trenutno sve udane. dok su najljepše još uvijek single. nemreš vjerovati.
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:29   #35
Ma naravno.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:35   #36

pa ove dvije su zabavnije no što sam mislila

e, rianne - na godišnjem sam
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:39   #37
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post

pa ove dvije su zabavnije no što sam mislila

e, rianne - na godišnjem sam
drago mi je da se dobro zabavljaš! treba i zabave u životu!
rianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:43   #38
Quote:
rianne kaže: Pogledaj post
what the poet wants to say?
meni faks neće pomoći da loše zarađujem, jer se sama brinem za takav stil života? pa to je nešto apstraktno što ne mogu skužiti. neka filozofija?ajde se prvo nauči književno govoriti, pa mi dođi!
mogu ti ja nacrtat, vidim da teže shvaćaš
nećeš bit neuspješna jer si završila krivi faks, bit ćeš jer imaš krivi stav i sa stavom kak je sve u kurcu i kak nema kruha ni budućnosti za tebe nećeš nikad ni uspjet. sa tim svojim mentalitetom bi bila neuspješna i da si ekonomiju završila.

hvala, i drugi put
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 18:44   #39
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Rianne, bejbe, nikakav faks tebi neće pomoći da loše zarađuješ, vidim da se za takav stil života sama brineš.

teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 19:25   #40
Ja vas uopće ne kužim. Ja recimo dosta zarađujem, ali se zato doslovno ubijam od poslova (ima ih više). Dakle završiš faks i moraš raditi 2-3 ili više poslova da bi relativno "normalno" živio.
Jebiga, ja ne znam s koje ste vi planete došli, ali mi je drago da živite prosperitetno i lagodno i imate volje za popovanje i zgražanje na internetu. Nisu svi go getter mentalitet, a vjeruj mi ja neću ode pjevati ovom ultra liberalnom sranju od kapitalizma u uvjetima hrvatskog nepotizma i korupcije.

@lali puna ne kužim zašto sve svodiš na osobni nivo i vrijeđanje?
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.