Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 20:57   #121
Hmmm...tema je već davno zamrla, ali me zanima jel još uvik ekipša traži Ayu (ili nešto srodno) s filmon da je neophodan šaman, odlazak u Peru (bilo bi lipo, al triba lipo love iskeširat ) i sl?
Ili nedajbože...daje se po 100injak eurića za malo čaja (čaja, da baš - čaja) sa upitnom količinom i kvalitetom samih sastojaka istog uz, naravno...asistenciju "Velikih Šamana" koji su malo pijuckali Ayu po Južnoj Americi pa sad za masnu lovu "podaju pamet" koju ionako svako od nas humanoida ima pohranjeno u "memoriji"? Ali eto...ljudi, izgleda, teže tome da budu vođeni; valjda in je tako lakše...

Ne kažen da Aya nevalja, daleko od toga, ali, jel još uvik vlada "fama" oko iste?
Samo želin reć da netreba davat 100injak euri za seansu, ne treba ić u Peru i nać šamana i sl.
Za 100 eurića se može pit Ayu najmanje 2 puta misečno cilu godinu. I to u društvu. LOL

Eto, toliko od mene. Bilo je turbo interesantno čitat postove od početka teme LOL baš za lipo se nasmijat LOL
vitriol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:29   #122
Mislim da poanta uzimanja Ayahuasce nije pijuckanje i zajebancija sa društvom nego je ozbiljna stvar
Baš je sinoć bilo Na rubu znanosti o njoj, gošća je bila Erika Oblak iz Slovenije ako se ne varam.
Objašnjavala je kako se treba početi pripremati 1-2 mjeseca prije obreda savjetovanjem šamana, čišćenjem organizma od lijekova, dijeta, kratko prije seanse post, uzdržavanje od sexa..ozbiljna stvar i ja također to tako shvaćam.
Ja ću to prije ili kasnije napraviti, redovito se raspitujem kod ljudi od povjerenja i neće mi biti problem odvojiti nešto više šoldi za to. Ovome po 100 eura za rekreativnu upotrebu ne vjerujem

Šaman je neophodan, mora te netko vodit kroz to sa iskustvom.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 22:27   #123
Quote:
jovko kaže: Pogledaj post
Jeste li sudjelovali u duhovnom životu plemena?

— Jesam, i to je najdramatičnije i najvažnije iskustvo mog života. Probao sam ayahuascu, napitak spravljen od jedne vrste lijana u koji se još dodaje različito lišće. Ja sam probao lišće chakurune. Ayahuascu, jak halucinogen, domoroci koriste povremeno, kada žele saznati nešto važno o sebi, o problemu koji ih tišti. Ali važno je da se pri tome koncentriraju na samo jedan problem, jer u protivnom može doći do potpune pomutnje u vizijama. Ayahuasca je netoksična, jedna od najneobičnijih droga koju tamo, naravno, nitko ne smatra drogom. Ayahuasca brutalno ispunjava želje. Od nje se, uz pomoć šamana i malo koncentracije može naručiti opća spoznaja, a može i osobna.

Nakon što šaman obavi obred i spremi napitak, što traje dosta dugo, prisutni ga popiju. Ja sam popio barem deset puta manju količinu od šamana. Prvi efekt je uvijek isti, povraćanje. Mislio sam da će mi se utroba izokrenuti kao rukavica. Nakon toga slijedi još jedna »zajednička« vizija, balet boja. Treća faza djelovanja ayahuasce je intimistička vizija, susret sa samim, nepoznatim sobom. Te su vizije uglavnom preintimne da bi se prepričavale, ali baš to dubinsko otvaranje prema samom sebi, čini ih nezamjenjivima. Od iskustva ayahuasce sam, tvrdim, drugi čovjek, čovjek koji će se opet vratiti u Amazonu i opet piti ayahuascu. Ja, koji sam cijeli život snimao dokumentarce, skužio sam da sam u krivom žanru. Da je život negdje drugdje.




.............................................
Zna li tko dali je ayahuasca ilegalna u hrvatskoj ?
Baš sam prije sat i pol gledao dokumentarac o šamanima o njihovom pozivu kako nisu svojevoljno odabrali da se time bave nego su izabrati od bića iz duhovnih dimenzija. Ono što sam gledao pogodilo me duboko prepoznao sam se u tome gotovo sam siguran da sam pozvan od strane duhovnog svijeta da budem šaman ali ne znam kako da se prepustim tome. Imao sam iskustva sa energijom koju narodi Kalahari pustinje nazivaju "Num" (Ključajuća energija).

Također sam gledao kako su tu biljku u džungli prvi put domorodci našli uz pomoć vodstva duhovnih bića i napravili mješavinu po njihovom uputstvu.

Ja ne bi probao tu biljku jer postoji i drugih prirodnijih načina da se dovede u povišena stanja svijesti i super percepcije.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 17:39   #124
Izašao dokumentarni film 'Ayahuasca - Drink The Jungle'

Aubrey Marcus je nakon dvogodišnjeg rada napokon lansirao dugoočekivani dokumentarni film o najfascinantnijem psihoaktivnom napitku Ayahuasci.

Dokumentarac 'Ayahuasca - Drink The Jungle' dostupan je za narudžbu no isto tako i za besplatno gledanje putem streama. Tako je autor pružio priliku da mu se rad podrži, a i dao široku mogućnost gledanja svog uratka. U radu su mu pomogli Don Howard, Poranguí, Mitch Schultz, Martin Stebbing, Dr Dan Engle, Cory Allen i CT Schenk.

Film traje pedeset minuta i ne treba ga miješati s uratkom sličnog naziva 'Drinking The Jungle' (koji je isto tako zanimljiv za pogledati). Trailer i sve informacije o gledanju možete pronaći na https://www.aubreymarcus.com/ayahuasca-documentary/

http://www.nexus-svjetlost.com/vijes...ink-the-jungle
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:37   #125
Amazona, ceremonije Ayahuasce uz pleme Shipibo

http://atma.hr/amazona-ceremonije-ay...pleme-shipibo/

jedan momak iz Hrvatske organizira putovanje na seansu Ayahuasce
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:26   #126
Dature i bunike su najgore.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:34   #127
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Dature i bunike su najgore.
Opako
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:18   #128
Floripindo
Borachero
Buruganda
Drvenasta datura
https://youtu.be/p6Uenk-CdCs

Kako su nastali pravi zombiji ?
Ekstrakt otrovne ribe plus malo
dature stramonium.
https://youtu.be/cXcjioLLvRQ
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:21   #129
https://youtu.be/kSpmQ54vjNg
Wtf Kaje ovo
Latinski na bočici je crna bunika
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 05:20   #130
Da mi je nac to u Zagrebu..
PolucijaZraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:25   #131
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/kSpmQ54vjNg
Wtf Kaje ovo
Latinski na bočici je crna bunika
Stvarno neko mora biti mazohist pa se puknut atropinom.

Quote:
PolucijaZraka kaže: Pogledaj post
Da mi je nac to u Zagrebu..
Raste na Medvednici.
Samo nemoj brati i nemoj isprobavati, nije za zajebanciju.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2019., 10:52   #132
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
jedan momak iz Hrvatske organizira putovanje na seansu Ayahuasce
Danijel

http://surovestrasti.com/e036-badboy...ascom-u-peruu/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 21:33   #133
Pravih iskustva a njom nemam. Pari mi ipak ekstremno otrovno ništa slabije od bunike, na prvu. Par likova mi je reklo da je probalo, ali sumnjam u njihovu vjerodostojnost. Mislim da nikad i neću, ne bih zbog igranja volio na psihijatriju.
Hetmasteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2019., 23:31   #134
Za svakoga tko hoće biti polumentol..

__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 15:54   #135
naslov????

Pozdrav, zanima me dali je caapi vine i chacruna lišće ilegalno u Hrvatskoj?
Mislim da se naruči odvojeno iz neke države. Kakva tu postoji opasnost?
Water-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2019., 19:55   #136
Quote:
vitriol kaže: Pogledaj post
Samo želin reć da netreba davat 100injak euri za seansu, ne treba ić u Peru i nać šamana i sl.
kroz meditaciju je moguće aktivirati DMT u mozgu


https://www.youtube.com/watch?v=WNRbYxlGFts
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 09:35   #137
Pozdrav.

Zasad nemam iskustva s ayahuascom, voljela bih imati kad budem spremna.

Vidjela sam na internetu da se po prvi puta organizira retreat u Hrvatskoj, od strane Inner mastery iz Španjolske.

Ima li netko iskustva s njima?
__________________
someone once told me not to bite off more than I can chew. but I would rather choke on greatness than nibble on mediocrity.
kikička is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 09:54   #138
Quote:
kikička kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Zasad nemam iskustva s ayahuascom, voljela bih imati kad budem spremna.

Vidjela sam na internetu da se po prvi puta organizira retreat u Hrvatskoj, od strane Inner mastery iz Španjolske.

Ima li netko iskustva s njima?
Ne brini se, spremna si na ayahuascu, vidi se da si spremna
djudy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 23:11   #139
No sad znamo zašto alternativci ovdje tako neobično rezoniraju.
buber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2019., 23:43   #140
A od cega ti ovako rezoniras, granny-smith/earnest/haram?
__________________
Ž
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.