Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 10:05   #61
Samo da napomenem,njen mali je dosta slabiji od mog bebača,ne znam jel to ima veze s tim što je njen bio u viperu,a mog sam od rođenja stavljala na tvrdu,ravnu podlogu. Kad kažem slabiji,mislim na držanje glavice i podizanje prsa dok leži na trbuhu
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 17:08   #62
Pink, ja mislim da nema veze s viperom nego sa - cijeli dan je u tome.
Ak je cijeli dan na krevetu (i kasnije podu), vjezba - mase rukicama, mase nogicama, pokusava se okrenut... i kako vec to ide.
Ak je u viperu, kolicima, AS - jedva se moze mrdnut.
Ja to gledam ovak - kao dva tipa, jedan sjedi u fotelji cijeli dan i jedan sat seta, drugi bere sparoge isto cijeli dan i jedan sat sjedi u fotelji.
Koji ce bit u boljoj fizickoj kondiciji?
A ak kazes - fotelja je kriva jer ima grbava ledja - nije fotelja sama, neg previse fotelje.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:06   #63
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Pink, ja mislim da nema veze s viperom nego sa - cijeli dan je u tome.
E pa baš tako. Zamislite sebe u istom položaju sat vremena. Nešto mora zaboljeti ili bar zasmetati. A bebe tu ne mogu ništa.
Ja svog stalno premještam. 15 min u viperu ako nešto radim pa ga malo uzmem. Zatim ga stavim na pod da puže, okreće se, igramo se na podu itd.
Nekada ga stavim samo u krevetić, isto ako imam nešto za napraviti. Mora biti raznovrsnosti. I baš mu je superiška.
phuketya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 23:43   #64
Joj baš sam glupa kako se nisam toga sjetila. Hvala vam cure,danas sam ga prvi put stavila u viper i nije baš oduševljen,više voli na krevetu ležati i razmahati se koliko ga volja,kad ga uzmem u naručje,te tako sjednem s njim na kauč,okrenem ga od sebe,a on se sam naginje prema naprijed,kao da oće sjest,dosadilo mu više ležati,ali ne dam mu nek se strpi još par mjeseci
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 10:54   #65
i moja malena je od jednom max pola sata do 45 min u viperu. tj. dok ne skuham ručak.
ostalo je meni u krilu, na rukama, krevetić, kolica, kauč, naš krevet
stalno mjenjam da joj ne bude dosadno
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 15:53   #66
Molim preporuku za viper koji ide u nulti, a da ne košta ko suho zlato
Tenk ju
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 20:08   #67
MalaLola, mi smo kupili u Kiki, ide u nulti, w. pooh kolekcija, ima gore onak da vise igračke, cca 500kn. Super nam je poslužio, sad sam ga proslijedila nećaku... Ne svira, ne njiše se, vulgaris je... Ima tri položaja.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 20:44   #68
ne znam jel ti prihvatljivo kupovati rabljeno,ali recimo meni je puno dati 500 kn za viper. Na kraju ni ne znaš oće li se bebi svidjeti u tome biti,ako ne,bačena lova
Proguglaj malo na adax,tl,tintilinić pogledaj cijene. Našla sam i neki sasvim solidan za malo para http://www.njuskalo.hr/oglas413698
Takvih oglasa imaš more
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 20:56   #69
eto, pink me preduhitrila..
ja kupila na Rodinoj rasprodaju, ABC design viper, ide u nulti, ima gore onaj luk s igračkama, ne vidi se da je korišten uopće, super nam poslužio, a za samo 70 kn
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 11:31   #70
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za viper koji ide u nulti, a da ne košta ko suho zlato
Tenk ju
Mi kupili u Kiki, ali neki noname, rozi (sad sam nedavno vidjela da ima i u drugoj boji, ne sjećam se baš u kojoj ), koštao je oko 280 kn. Ima dosta položaja, ide u nulti, ali stvarno u nulti, bez imalo povišenja, s onim igračkicama na luku koje vise. Mislim da ih još ima po to cijeni. Ja jeftinije nisam našla
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 12:37   #71
to je super cijena, sad ih ima i s razumnom cijenom. mi smo prošle godine kupili najjeftiniji koji smo našli za 450 kn
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 13:50   #72
Bilo je skupo kad smo kupovali, al nije bilo na rodinoj rasprodaji nista, oglase nisam ni gledala. Kupili smo, srećom joj se svidjelo, a i bit će za drugo dijete... Ne znam, nama se isplatilo....
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:11   #73
Ja sam imala za malog neki prastari,mislim da jke najmanje 5toro djece u njemu bilo,al bio je odlican.Mali je uzivao!Al brzo je prerastao jer je duga beba.I sad je dosta visok za svoju dob.Al koliko je sluzilo bilo je super.
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 16:44   #74
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
MalaLola, mi smo kupili u Kiki, ide u nulti, w. pooh kolekcija, ima gore onak da vise igračke, cca 500kn. Super nam je poslužio, sad sam ga proslijedila nećaku... Ne svira, ne njiše se, vulgaris je... Ima tri položaja.
Mi smo dobili na poklon isti takav i nisam zadovoljna- potrgao se prilikom pranja ( onaj "stiropor" unutra ) i kad smo ga osušili više nije kakav je bio, uopće nema čvrstinu tako da za slj. bebu kupujemo polovni Baby bjorn.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 18:28   #75
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ne znam jel ti prihvatljivo kupovati rabljeno,ali recimo meni je puno dati 500 kn za viper. Na kraju ni ne znaš oće li se bebi svidjeti u tome biti,ako ne,bačena lova
Proguglaj malo na adax,tl,tintilinić pogledaj cijene. Našla sam i neki sasvim solidan za malo para http://www.njuskalo.hr/oglas413698
Takvih oglasa imaš more
U potpunosti se slažem.......ja sam kupila malo korišteni BREVI (ima nulti) i nije baš nešto obožavao biti u njemu-ljutio se, i onda sam ga prodala za istu lovu koju sam platila...........a ako uzmeš novi, pa ćeš ga možda prodavat teško ćeš dobit lovu koju si platila.........
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 22:37   #76
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Mi smo dobili na poklon isti takav i nisam zadovoljna- potrgao se prilikom pranja ( onaj "stiropor" unutra ) i kad smo ga osušili više nije kakav je bio, uopće nema čvrstinu tako da za slj. bebu kupujemo polovni Baby bjorn.
Naš nema taj "stiropor" , nego tvrdu plastiku. oprala sam ga i ostao je isti. Kako si ga prala? Ne znam, mislim da ne mislimo na isti. Ovaj je fakat čvrst kad je u nultom pogotovo. Al dobro, nama je bio super, sad sam ga dala nećaku i onda će bit dobar i za drugo dijete.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 22:42   #77
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za viper koji ide u nulti, a da ne košta ko suho zlato
Tenk ju
400 kn,kupljen u Baby Media,tri položaja,luk s igračkama,opran do sada dva puta u mašini i 2-3 puta onako s tušem u kadi nije se ništa deformiralo.
lorena3242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 22:59   #78
Quote:
lorena3242 kaže: Pogledaj post
400 kn,kupljen u Baby Media,tri položaja,luk s igračkama,opran do sada dva puta u mašini i 2-3 puta onako s tušem u kadi nije se ništa deformiralo.
Koji, koja marka, danas sam tamo gledala i bili su po 600kn, jedan bio 330 i neloše mi izgleda pa ga imam u vidu, al ću još pogledati.
I da u kojem baby media shopu, u king crossu ili merkatoneu?
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 17:59   #79
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Koji, koja marka, danas sam tamo gledala i bili su po 600kn, jedan bio 330 i neloše mi izgleda pa ga imam u vidu, al ću još pogledati.
I da u kojem baby media shopu, u king crossu ili merkatoneu?
malalola jesi kupila već nešto?
mi smo dobili brevi viper sa tri položaja i igračkama, malac obožava biti u njemu.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 01:46   #80
.........ej cure bok htjela bi nesto reci za ona tzv "jaja nosiljke"..........
Razlog tome sto ih se nesmje koristit vise od 2 sata na dan je to sto je svj.zdravstvena organizacija prisilila sve proizvodace da moraju to napisati na upute kad se kupuju.A razlog pismene prisile je to sto nisu napravljena kako treba,odnosno to nije normalan polozaj za djete od 4,5 mjeseca(nema jos kosti nego hrskavice kada se rodi),a kada vam neko kaze da djete u tome ima isti polozaj ko u maternici i da mu to neskodi nije istina...da,djete ima isti polozaj ko u maternici ali je u maternici voda tako da djete ne lezi nego pluta.....(eto to je onaj strucni razlog).I za neke tete koje kazu da je na zapadu to normalno,neznam bas,nije ni normalno da lijecnik nezna dati inekciju pa ih tamo ima...sve rade sestrice,tako da ja nebi bas slusala zapadnjake...Njihovi stručnjasi nisu cjenjeni ko nasi,a i velika vecina koja je cjenjena nije zapadnjaka nego stranci koji tamo rade(ne odnosi se na sve ima i iznimaka).
Svi bi mi trebali biti svjesni da su to proizvodaci napravili da se prodaje(i to im ide jako dobro) jer su klasicne nosiljke naspram "jaja",nespretna i velika i zauzimaju puno prostora...tako kada neko kaze da"jaja nosiljke" nisu štetna,i da se nebi inace prodavala nije u pravu......(I htjela bi reci to se ne odnosi na vrijeme koje djete provede dok ga mama odvede do doktora ili dok negdje nesto obavlja,nego iskljucivo na duze vremensko razdoblje).........znaci ok je imati ga za neke situacije u kojima ce ti olaksati,ali ne cijeli dan...(da mame i tate malo sebi olaksaju )

Proizvodace nije briga za nas ni djecu nego za šušku koja je u đepu....Evo vam primjer cigare,znanstveno je dokazano da ljudi umiru od konzumiranja ali niko nije ukinuo proizvodnju....nego su napisali upozorenje na kutije.....
.....ja osobno necu reskirati sa mojom bebicom toliko.....
E i da da nebi mislili da nemam pojma o cemu pricam termin mi je 04.02.2010,a usput sam i zdravstveni radnik.....
Puno srece mame......
Ps;(Cure bez uvrede nikog ne kritiziram,nego sam citala da se puno vas pita "Zasto ne duze od 2 sata",pa eto jedan od razloga i to znanstveno dokazanih.......)

Zadnje uređivanje jelena0702 : 30.08.2009. at 02:14.
jelena0702 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.