Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Pogledaj rezultate ankete: Evolucija društva se?
Razvija. 10 37.04%
Stagnira. 9 33.33%
Unazaduje. 8 29.63%
Glasovatelji: 27. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2013., 21:26   #61
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
- Darwin puno toga što danas znamo nije znao.
Činjenica je da su drevni znali mnogo više nego što danas mi znamo.
Uzmimo na primjer i kao dokaz piramide. Valjda ne očekuješ da vjerujem u to kako je netko vukao teške kamene blokove od kojih je svaki težio po 20-tak tona preko nekih stupaca i slično u ono, kao 'jel primitivno vrijeme, pa ih nekako podizali, a između kamenskih blokova nije mogla proći ni igla kad je već bila sagrađena piramida. Sad bi mogle možda proći dvije?

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
@ Tesla - ne vjeruj baš svakoj urbanoj legendi i pričici.
Činjenica je da je Tesla bio visoko razvijeno biće na strani svjetla.

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ok, utječu na evoluciju recimo. Pa?
Ništa, ugodan život.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Old 04.06.2013., 22:40   #62
Quote:
zvonimirov kaže: Pogledaj post
Činjenica je da su drevni znali mnogo više nego što danas mi znamo
Od tebe su vjerojatno znali više..

U
Quote:
zmimo na primjer i kao dokaz piramide. Valjda ne očekuješ da vjerujem u to kako je netko vukao teške kamene blokove od kojih je svaki težio po 20-tak tona preko nekih stupaca i slično u ono, kao 'jel primitivno vrijeme, pa ih nekako podizali, a između kamenskih blokova nije mogla proći ni igla kad je već bila sagrađena piramida. Sad bi mogle možda proći dvije?
Ako želiš da ljudi poštuju ono što pišeš, trebao bi zagrijati stolicu, a ne se sramotiti s ovakvim izjavama...


Quote:
Činjenica je da je Tesla bio visoko razvijeno biće na strani svjetla.

Pretvorili ste vrsnog izumitelja u balkansko-slavensko mitsko biće. Nešto kao Perun...

Nisam znao da su Društvene znanosti cirkus na kojem se dopuštaju skandalozne gluposti bez ikakve mjere. Gore od Alternative.
wand_1 is offline  
Old 05.06.2013., 08:57   #63
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Od tebe su vjerojatno znali više..
Dapače, Krist pogotovo.

Quote:
Ako želiš da ljudi poštuju ono što pišeš, trebao bi zagrijati stolicu, a ne se sramotiti s ovakvim izjavama...
Ništa, započni graditi piramidu pa kad negdje zapne, javi mi se.

Quote:
Pretvorili ste vrsnog izumitelja u balkansko-slavensko mitsko biće. Nešto kao Perun...
Samo izumitelj ili zapravo većim djelom nisi upoznat sa njegovim životnim opusom?

Quote:
Nisam znao da su Društvene znanosti cirkus na kojem se dopuštaju skandalozne gluposti bez ikakve mjere. Gore od Alternative.
Ajde, barem imaš smisla za humor.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Old 05.06.2013., 09:30   #64
Ovo što vidim danas u svijetu, je devolucija društva (ako znate na što mislim), ne ulazim u biološku evoluciju, naime znanstvenici danas kažu da je biološka evolucija ljudi gotova.
Hyper-man is offline  
Old 06.06.2013., 07:28   #65
Quote:
zvonimirov kaže: Pogledaj post
Činjenica je da su drevni znali mnogo više nego što danas mi znamo.
Uzmimo na primjer i kao dokaz piramide.
Uzmimo za primjer i da je zemlja okrugla, i da nije centar svemira, da se vrti oko sunca i svoje osi, da ovo nije jedina galaksija, postojanje atoma, DNA, bakterija....
To što su neka znanja izgubljena(čega su piramide loš primjer), ne znači da ga je prije bilo više.
Quote:
zvonimirov kaže: Pogledaj post
Činjenica je da je Tesla bio visoko razvijeno biće na strani svjetla.
Činjenica je i da je bio agorafob i bakteriofob, međutim to nema veze niti sa temom, niti sa tim da navodno imao sluh da čuje sat na 50 metara.
Quote:
zvonimirov kaže: Pogledaj post
Ništa, ugodan život.
?
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 06.06.2013., 09:14   #66
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Uzmimo za primjer i da je zemlja okrugla, i da nije centar svemira, da se vrti oko sunca i svoje osi, da ovo nije jedina galaksija, postojanje atoma, DNA, bakterija....
Piramide sam uzeo za primjer jer ih se ne može poreći, a kad god su one u pitanju - previše je pretpostavki, a premalo jasnih činjenica.

Quote:
To što su neka znanja izgubljena(čega su piramide loš primjer), ne znači da ga je prije bilo više.
Ezoterijski nauk nije izgubljen, već je vješto skriven od običnih ljudi. Ljubav će sve nadići jer jedino ona ostvaruje visoku frekvenciju.

Quote:
Činjenica je i da je bio agorafob i bakteriofob, međutim to nema veze niti sa temom, niti sa tim da navodno imao sluh da čuje sat na 50 metara.
Društvo čine ljudi, a on kao čovjek je bio čudo u odnosu na njih.

Quote:
?
Pa da to sve dugoročno utječe na ljude.
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Old 06.06.2013., 14:06   #67
Quote:
zvonimirov kaže: Pogledaj post
Ezoterijski nauk nije izgubljen, već je vješto skriven od običnih ljudi. Ljubav će sve nadići jer jedino ona ostvaruje visoku frekvenciju.
Super. Ajd ti fino javi na pm ako imaš želju da se tema prebaci na Alternativu frekvencijom moderiranja, jer tu joj sa ovakvim stvarima baš ni najmanje nije mjesto.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.