Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 10:07   #1541
iuuuuuu

Jadan bikini samo što ne popuca
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:48   #1542
Tess Holliday

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:03   #1543
Ova Tess je delusional .

+ Size modeluše su općenito . Sve bolesno u glavu. Pogotovo ove koje su iznad 100 kila.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:15   #1544
Quote:
Luxxy kaže: Pogledaj post

+ Size modeluše su općenito .
daaa :klap:
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:07   #1545
Šteta,lijepa je u licu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:24   #1546
#LoveYourBody #BeYourself #Tattoo #Curvy #Beautiful #Pink #Happy #6HamburgersForBreakfast
LaRosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:20   #1547
Najstrašnija je činjenica da ta "+sajzmanekenka" ima dvoje ili troje male djece.
Kad čujem/vidim "curvy" opis dobijem živčani slom.

Trebalo bi im zakonom zabraniti da svoje naslage sala i masti nazivaju "oblinama" .
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:03   #1548

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:03   #1549
Ajoj.
__________________
'Who could ever leave me, darling?
But who could stay?'
nuclearbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:59   #1550
uzas....
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:03   #1551
Quote:
LaRosette kaže: Pogledaj post
#LoveYourBody #BeYourself #Tattoo #Curvy #Beautiful #Pink #Happy #6HamburgersForBreakfast
6 hamburgera za dorucak?! Nadam se da pretjeruje, a ako ne pretjeruje....
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:28   #1552
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
6 hamburgera za dorucak?! Nadam se da pretjeruje, a ako ne pretjeruje....
mislin da je to isla parodirat tessine uobicajene opise slika
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:55   #1553
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
mislin da je to isla parodirat tessine uobicajene opise slika
Ugasen mi detektor za sarkazam danas.

Hvala na pojasnjenju. Ja sam fakat pomislila da se ova neironicno pohvalila sa bolesnom kolicinom hrane kojom se trpa na dnevnoj bazi.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:50   #1554
Pa mislis da ne zdere toliko?
Mozda ne za dorucak ali za rucak sigurno.
Treba odrzavati tu odvratnu mjesinu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:07   #1555
Ove tetovaže su mi grozne. Sve te pretile ženske mi je nezahvalno stavljati na ovu temu - kao da vidimo kakva tijela imaju ispod sala.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:33   #1556
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ove tetovaže su mi grozne. Sve te pretile ženske mi je nezahvalno stavljati na ovu temu - kao da vidimo kakva tijela imaju ispod sala.
Potpis na ovo .Isto tako anoreksične cure .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:12   #1557
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ove tetovaže su mi grozne. Sve te pretile ženske mi je nezahvalno stavljati na ovu temu - kao da vidimo kakva tijela imaju ispod sala.
Kakvo god da imaju bolje je od ove nakarade tako da su savršene za ovu temu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:19   #1558
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:53   #1559
odvratno koliko je zdepasta. ko poni.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:53   #1560
ne znam šta mi je gore...njena debljina ili to što se utegla u kupaće koje su bar za 5 brojeva manji od onog koji bi njoj odgovarao....i to kao treba biti sexy?
masnoća kipi preko tih jadnih trakica











__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.