Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2016., 14:06   #1
Auto osiguranje HOK ili Euroherc

Lijepo molim savjet, sa kojim osiguravateljem imate bolje iskustvo osiguranja od automobolske odgovornosti. Euroherc ili HOK ???
Obje ponude su tu negdje podjednake cijene police osiguranja...
Pitanje je, koje je "kvalitetnije" i kome dati povjerenje kod osiguranja.

Molio bi hitan savjet - sutra mi istiće osiguranje.
Din is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:13   #2
tebi je zapravo svejedno jer će se s njima natezati onaj kojeg eventualno udariš. Inače Euroherc je dosta nepopularan jer se cigane za isplatu nastale štete
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 20:20   #3
Za razliku od HOK-a, jel?

Dilema ti je u rangu jel govno ili se pas posr'o. Ako gledaš dodatna pokrića, onda biraj neko sigurnije osiguranje, ako ti je bitna samo zakonska obveza, biraj prema svojoj savjesti i mogućnostima.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 23:48   #4
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Za razliku od HOK-a, jel?

Dilema ti je u rangu jel govno ili se pas posr'o. Ako gledaš dodatna pokrića, onda biraj neko sigurnije osiguranje, ako ti je bitna samo zakonska obveza, biraj prema svojoj savjesti i mogućnostima.
Zahvaljujem vam na odgovorima, pomogli ste mi. Tako čini mi se da će izbor na kraju biti - Generali osiguranje...
Din is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 20:57   #5
Kod njih je dobra stvar što često nude akcijski paket osiguranja putnika zajedno s pomoći na cesti(uglavnom za manje od 50kn).

Ako cijena odgovara, dobar izbor
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.