Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2009., 10:04   #221
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da li neka od Vas punijih teta kupuje on line nešto i ako da možete li me uputiti na linkovlje?!
imaš na ebayu (UK) dosta velikih brojeva. ovako napamet - next, new look, vjerojatno i primark i marks&spencer.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 18:40   #222
Evo ti jedan link,mada se ja ne usudim tako kupovati!

http://www.evans.co.uk/webapp/wcs/st...4&cmpid=k68717
kavon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 19:06   #223
Quote:
Čupkić kaže: Pogledaj post
Odlična recenzija!!!
Hvala na nekim novim info za dućane; ali većinom dijelim sva tvoja mišljenja i komentare!
Nađe se i u Lacosta većih brojeva (44-48),ali moraš imati ludu sriću da imaju.Moje zadnje akvizicije: bila suknja Lacoste A kroja br.46- 220,00 kn(na sniženju),i fuksija roza majica sa širokim naramenicama br.44 cca 300,00 kn(isto sniženje),sve ovde u Makarskoj.Super sam zadovoljna!Pošto mi je njihov dućan usput,u centru,često svratim da pogledam ima li šta interesantno.Čak mi se čini da sele robu za sniženja iz dućana u dućan,jer ono šta je sad tamo na sniženju nisam vidila u redovitoj prodaji,ali sam nešto vidila u Splitu.I lani sam uhvatila 2 majice šta ih prije nisam vidila.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 19:08   #224
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da li neka od Vas punijih teta kupuje on line nešto i ako da možete li me uputiti na linkovlje?!
Ja sam kupovala na www.matchesfashion.co.uk.Najbolje je kad ukucaš svoj broj(recimo UK 16),pa ti se na ekranu pojave samo torbe,kaiševi i marame,a robe nigdi!Umrem od smija!
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 23:31   #225
Quote:
kavon kaže: Pogledaj post
Molila bi ako netko zna da mi usporedi UK brojeve sa našima!!!!!!
ovak idu Uk brojevi:
12=nas 40
14=42
16=44
18=46
20=48
22=50
24=52
26=54
28=56 i tak dalje..
pogledajte isto na ebay-u za extra size...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 00:26   #226
Evans ne dostavlja u Cro, a ja želim cijelu Beth Ditto kolekciju.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 00:27   #227
ja se oblacim u marks and spenceru ili gdje si nadem nekaj, al odkad se otvoria c&a nasla sam si cak par stvarcica koje su mi se jako svidjele. a traperice uzimam u amadeusu jer mi ih tamo i odmah skrate mada nekaj sad zafrkavaju sa brojevima pa cu morat potraziti negdje drugdje
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:39   #228
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Evans ne dostavlja u Cro, a ja želim cijelu Beth Ditto kolekciju.
ja sam u UK.. imas pp
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 12:24   #229
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Nađe se i u Lacosta većih brojeva (44-48),ali moraš imati ludu sriću da imaju.Moje zadnje akvizicije: bila suknja Lacoste A kroja br.46- 220,00 kn(na sniženju),i fuksija roza majica sa širokim naramenicama br.44 cca 300,00 kn(isto sniženje),sve ovde u Makarskoj.Super sam zadovoljna!Pošto mi je njihov dućan usput,u centru,često svratim da pogledam ima li šta interesantno.Čak mi se čini da sele robu za sniženja iz dućana u dućan,jer ono šta je sad tamo na sniženju nisam vidila u redovitoj prodaji,ali sam nešto vidila u Splitu.I lani sam uhvatila 2 majice šta ih prije nisam vidila.
Iskreno, imam već fobiju od ulaženja u dućane i traženja broja 44 (majice) ili 48 (hlače), jer me svaka, ali APSOLUTNO svaka prodavačica prvo bijelo pogleda i onda spusti komentar tipa "tako velike brojeve ne držimo". Ili još gore kada mi to kroz onaj zlobni osmijeh kaže! Tako da sam se muvala,u zadnjih godinu- dvije, samo po "provjerenim" dućanima gdje znam da imaju broja... Puno ti hvala za tipp, svakako ću onda svratiti u Lacostu tu i tamo i provjeriti kako stoje
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 12:41   #230
kaj je veliko u 44 i 48??? makar,znam,ja sebi u 38-40 ne uspjevam pronać recimo hlače
ja znam ljude koji imaju 52-54

jednom sam išla s tetom u neki butik u ilici,tražila je 42-44 hlače i prodavačica joj je bezobrazno rekla da je poker(mislim da je to sad maxy p) tu preko u haustoru.....
to je bezobrazno...

ja sam ,kak imam seku s 44+ ,mamu 52+ , često gledala te veće brojeve
i konkretno u samoboru je bio maxy trendy s fora stvarima 44 na dalje--zatvoren
c&a ima solidnih stvari al mojoj seki se to ne sviđa jer hlače nisu jako niskog struka,ona bi da joj dupe ispada van
kik u sloveniji u brežicama ima većih brojeva,
maxy p u zagrebu

i ne znam,moja mama dost kupuje po placu kod određenih žena koje naruče veću robu,al opet,ne oblače se 55 godišnjaci isto ko recimo 25 godišnjaci...

mene samo zanima di ima robe za 15 godišnjakinje a da su recimo hlače44 ,a majice šire ,da nije preskupo i naravno da je IN? makar ne znam kaj joj znači in jer smo našli hrpu stvari u magmi i to joj nije In
ubila sam se od potrage seki za hlačama,to je sve pre plitko i premalo--ona bi htjela one pripijene nogavice a noga joj neide u takve hlače br 44 ,jer su nogavice široke ko nečija ruka
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 12:56   #231
ne znam da li je netko to već spomenuo.....ali u Zvonimirovoj gore pri vrhu đamije ima neki dućan na čijem izlogu piše da imaju majce većih brojeva...e sada to sam vidjela iz tramvaja..
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 13:32   #232
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ubila sam se od potrage seki za hlačama,to je sve pre plitko i premalo--ona bi htjela one pripijene nogavice a noga joj neide u takve hlače br 44 ,jer su nogavice široke ko nečija ruka
Pa ako ste obišle Magmu kako niste našle traperice?
UK16 je naš 44. Pretpostaljam da misliš na skinny ili na onu novu verziju jeggins ili tako nešto, a u Dorothy ih ima do veličine 20 u svim bojama. Hoćeš plave, crne, sive, sa šljokicama na guzici ili bez.

Ako joj traperice ne mogu na listove neće joj moći niti gore i premale su, te možda ne nosi 44 nego 46, iako ja nosim 44 i najnormalnije sam obukla i 42 jedino mi se sve ocrtava pa sumnjam da ne bi i ona mogla ući u skinny 44 ako je to njezin broj.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 13:46   #233
ima broja,ali kroj joj se ne sviđa,ona želi neke uske uske , probala je 32 i nemože ih zakopčat jer su preplitke a ona želi plitke, da uzme malo dublje ne bi joj sve ispadalo van i sve bi drukčije izgledalo, i pasale bi.
ja sam u c&a kupila ravne , i ona je probala takve i super joj stoje al je viši struk i ne...i to je njoj"seljački"
al daj ti nagovori 15godišnjakinju da obuče nešto u čem će izgledat dobro,a ne nešto što nose prijateljice od 45 kila

u dorothy perkinsu smo našle širi kroj,višeg struka-ne visokog,dosta ispod pupka al ona to neće ,ne znam više,mama je odustlaa od potrage, a ja još uvijek tražim


nosi ona 42/44ovisno o modelu,i sve idu na nju osim ovih turbo uskih jer ima jake noge.ali joj ne možeš objasnit
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 13:55   #234
Ja sam u petak u Dorothy kupila skinny crne traperice veličinu UK16 i našla iste takve noviji model za 220kn, moje su bile 100kn i još tamnoplave koje sam kupila na ljeto i probavala sam te jeggins, isto ima brojeva od tamnoplavih, kao i od sivih.
Tamnoplave imaju od 7-og mjeseca i u City-u i u Ilici. Ne kužim kak ih niste vidjele kad ih ima u tri boje
Broj 30, 32 ili koji si spomenula su veličine od Top Shopa i Miss Selfridge koji nisu sa one koji nose veći broj od 42, iako imam i dvoje Top Shopovih trapki.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 13:58   #235
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Ja sam u petak u Dorothy kupila skinny crne traperice veličinu UK16 i našla iste takve noviji model za 220kn, moje su bile 100kn i još tamnoplave koje sam kupila na ljeto i probavala sam te jeggins, isto ima brojeva od tamnoplavih, kao i od sivih.
Tamnoplave imaju od 7-og mjeseca i u City-u i u Ilici. Ne kužim kak ih niste vidjele kad ih ima u tri boje
Broj 30, 32 ili koji si spomenula su veličine od Top Shopa i Miss Selfridge koji nisu sa one koji nose veći broj od 42, iako imam i dvoje Top Shopovih trapki.
možda smo i vidjele al joj se nisu sviđale,ne pratim više to....
dobila je jedne urban republic,maslinaste prugaste,čak su joj malo velike al su totalno out i fuj ,tak se izrazila...
pogledat ću ja sutra u magmi,pa ću i kupit ak ima i nek ih nosi ako pašu,ako ne,mijenjat ćemo
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 14:22   #236
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
možda smo i vidjele al joj se nisu sviđale,ne pratim više to....
dobila je jedne urban republic,maslinaste prugaste,čak su joj malo velike al su totalno out i fuj ,tak se izrazila...
pogledat ću ja sutra u magmi,pa ću i kupit ak ima i nek ih nosi ako pašu,ako ne,mijenjat ćemo
Dovoljno je stara da joj ponudite najbolju opciju ili nek nosi šta ima ako joj se ne sviđa.
Ja tu ne bi puno komplicirala. I ja bi nosila minice na neke super čizme i guste čarape, al ne ide. Jbg, treba se pomirit sa situacijom, ako ne želiš na dijetu
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 16:15   #237
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Dovoljno je stara da joj ponudite najbolju opciju ili nek nosi šta ima ako joj se ne sviđa.
Ja tu ne bi puno komplicirala. I ja bi nosila minice na neke super čizme i guste čarape, al ne ide. Jbg, treba se pomirit sa situacijom, ako ne želiš na dijetu
ima jedne hlače koje nosi,sve su joj male,to je problem
samo što sve kaj ja kao starija sestra predložim je out,i ja nisam u trendu
a nisam baš tolko starija i znam kaj se nosi,


više manje sve male hlače su 42-44 , znači sad treba i veće.gledala sam...
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 21:04   #238
Quote:
Čupkić kaže: Pogledaj post
Iskreno, imam već fobiju od ulaženja u dućane i traženja broja 44 (majice) ili 48 (hlače), jer me svaka, ali APSOLUTNO svaka prodavačica prvo bijelo pogleda i onda spusti komentar tipa "tako velike brojeve ne držimo". Ili još gore kada mi to kroz onaj zlobni osmijeh kaže! Tako da sam se muvala,u zadnjih godinu- dvije, samo po "provjerenim" dućanima gdje znam da imaju broja... Puno ti hvala za tipp, svakako ću onda svratiti u Lacostu tu i tamo i provjeriti kako stoje
Mrzim prodavačice u dućanima gdje je IN roba-misle da,ako rade u butiku,da su automatski postale prepametne i prelijepe.Neš ti pameti prodavat robu!Iako,da budem poštena,nađe se,ali rijetko i simpa cura.Zato volim kupovat di me znaju pa su ženske normalne i već otprilike znaju šta volim i mogu obuć.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 22:23   #239
ne znam dal u modu za punije spadaju i grudnjaci za punije

danas u lisci vidjeh puno većih brojeva na sniženju , čak su lijepi
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 23:44   #240
U kojoj Lisci si vidjela sniženje?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.