Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2010., 09:56   #441
Ja se smatram takvom, ima ti mene, nisam baš mrvica I hvala ti
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 17:35   #442
Trebam pomoć...gdje u Zagrebu postoji butik sa vjenčanicama i večernjim,svečanim haljinama za cure koje spadaju u big is beautiful
Nešto što nije babski,već normalni modeli!?
Hvala
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:18   #443
Asos

Bok cure!
U male oglase sam stavila jednu haljinu i jedne hlace za prodaju pa ako koga zanima neka skicne!
PP
Bigm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 09:47   #444
cure, koji je najveci broj u nasem Orsayu?

Zadnje uređivanje Iva_na : 07.12.2010. at 09:55.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:11   #445
U potrazi sam za čizmicama, po mogućnosti kožnim do koljena; ali imam jedan problem- prejake listove i onda ni jedne nemogu zakopčat, dođe do pola i dalje ne ide. Pa bih molila ako koja od vas zna gdje bi mogla pronać čizme koje su gore dosta široke da mi kaže. Unaprijed se zahvaljujem
miss_sunshine19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:54   #446
Znam kak ti je, također imam jake listove. Ove godine sam uspjela nać neke koje mogu zakopčat, al nisu tak visoke. Uglavnom, većinom kupujem čizme koje ili imaju i kopčanje i vezanje, pa ih zavežem kak mi paše, olabavim i zakoščam ili one koje se samo nataknu na nogu, te su mi obično dosta široke. Pa probaj s takvima.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:59   #447
Quote:
miss_sunshine19 kaže: Pogledaj post
U potrazi sam za čizmicama, po mogućnosti kožnim do koljena; ali imam jedan problem- prejake listove i onda ni jedne nemogu zakopčat, dođe do pola i dalje ne ide. Pa bih molila ako koja od vas zna gdje bi mogla pronać čizme koje su gore dosta široke da mi kaže. Unaprijed se zahvaljujem
probaj u šimeckom
ja sam kupila baš neki dan, odlične su mi...ima i onih koje otraga možeš podesiti,tj otraga se vežu..lijepo izgledaju,i udobne su i tople...ima i modela bez vezanja...i nisu skupe..do 350 kn
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 00:02   #448
imam i ja koma listove,al sam upecala prije koju sezonu super čizmake u onom dućanu na cvjetnom (cif skoro do gore samo su široke dosta,crne kožne) (tkalčićeva/modeline- u biti sve isti modeli ali zna bit razlika u cijeni 100kn pa se uvijek prošećite !), a zgurala sam nogu i u jedne shoebeedoo s cifom, i jedne iz pitarella onak nagužvane,na navlačenje (isto dosta široke). nahodam se i nabrukam po cijelom gradu dok nađem nešto :/
Kelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 10:40   #449
pogledajte u alpini. ja sam pretprosle godine tamo nasla super cizme,i mogla sam ih bez problema zakopcati.
Jane(Doe) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 13:26   #450
moram sa vama ovo podijeliti.... jucer bila sa mamom u shoppingu u lady xxl ducanu za punije.... mami je to preporucila neka zena koja tamo vec godinama kupuje... stvarno imaju super stvari i cjenovno su stvarno ok..naspram nekih drugih ducana super... a i guba mi je to kaj sve sami sivaju i rade.... tako da je to za nas

kaze da od nedavno imaju i svoju internet stranicu tako da svakako pogledajte.... www.lady-xxl.com (ispricavam se ako ne smijem stavljati adresu, pa modovi oprostite i izbrisite to ako nije dozvoljeno)

imate na toj stranici i letak za 10% popusta ko ga donese al rekla zena tamo da buduci da letak jos nije gotov da se moze reci da se saznalo za to preko neta tj.preko te stranice i dobiti cete popust!!!

eto...kupujmo hrvatsko je opet in...uz sve ove strane ducane koji nas bombardiraju sa svih strana...
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:30   #451
Quote:
Plavusaa kaže: Pogledaj post
moram sa vama ovo podijeliti.... jucer bila sa mamom u shoppingu u lady xxl ducanu za punije.... mami je to preporucila neka zena koja tamo vec godinama kupuje... stvarno imaju super stvari i cjenovno su stvarno ok..naspram nekih drugih ducana super... a i guba mi je to kaj sve sami sivaju i rade.... tako da je to za nas

kaze da od nedavno imaju i svoju internet stranicu tako da svakako pogledajte.... www.lady-xxl.com (ispricavam se ako ne smijem stavljati adresu, pa modovi oprostite i izbrisite to ako nije dozvoljeno)

imate na toj stranici i letak za 10% popusta ko ga donese al rekla zena tamo da buduci da letak jos nije gotov da se moze reci da se saznalo za to preko neta tj.preko te stranice i dobiti cete popust!!!

eto...kupujmo hrvatsko je opet in...uz sve ove strane ducane koji nas bombardiraju sa svih strana...
ja sam prije 3-4 godine tamo kupila (silom prilika jer sam trebala a ne zato jer mi se htjelo) hlače i platila ih 500 kn.
najobičnije crne hlače 500 kn
prije 3 godine.
e pa sad ako je to povoljno...
znam da sam dobila nekakvu knjižicu u koju se udaraju pečati na svakih potrošenih 500 kn (!) za nekih 6 ili 10 pečata dobiješ velikodušnih 10% popusta na kupnju. baš su super!
i inače su im cijene poprilično paprene. meni se to ne sviđa...ne sviđa mi se pristup da imaju tako velike cijene jer su među samo nekoliko dućana koji imaju velike brojeve, pa eto, mogu se praviti bahati.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:50   #452
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ne sviđa mi se pristup da imaju tako velike cijene jer su među samo nekoliko dućana koji imaju velike brojeve, pa eto, mogu se praviti bahati.
a osim toga... meni se ovo na stranici ne svida.modeli (barem ovi koji su na stranici) su mahom vrecasti, i imam osjecaj poprilicno zastarjeli.
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 16:05   #453
pa je, točno tako, vreće, po cijeni minimalno 500 kn.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 16:21   #454
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ja sam prije 3-4 godine tamo kupila (silom prilika jer sam trebala a ne zato jer mi se htjelo) hlače i platila ih 500 kn.
najobičnije crne hlače 500 kn
prije 3 godine.
e pa sad ako je to povoljno...
znam da sam dobila nekakvu knjižicu u koju se udaraju pečati na svakih potrošenih 500 kn (!) za nekih 6 ili 10 pečata dobiješ velikodušnih 10% popusta na kupnju. baš su super!
i inače su im cijene poprilično paprene. meni se to ne sviđa...ne sviđa mi se pristup da imaju tako velike cijene jer su među samo nekoliko dućana koji imaju velike brojeve, pa eto, mogu se praviti bahati.
mislim da si nesto fulala jer od moje mame frednica kupuje tamo vec godinama i pitala sam ju i kaze da nikada nije bilo nikakvih knjizica za popust tako da ti to nije to...kaze da je maxy p imao takve knjizice za popust....
eto provjerila sam jer ona je stvarno vjerni kupac i znala bi da je bilo tako nesto....

Zadnje uređivanje Plavusaa : 20.04.2011. at 16:28.
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 16:23   #455
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
pa je, točno tako, vreće, po cijeni minimalno 500 kn.
nemoj odmah tako...zato sto je moja mama kupila to sto ti kazes da je "vreca" a vjeruj mi da nije jer moja mama ne nosi vrece
i samo za informaciju topic i tuniku je platila 296 kn,hlače 220 kn i jos dobila popust na gotovinu od 20%.
Plavusaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 16:36   #456
Meni se čini da je to butik za mame i bake, ništa mi se od toga ne sviđa Od materijala, uzoraka, do boja i krojeva... ali vjerujem da bi moja mama tamo našla dosta stvari

Otkad se otvorio C&A, Takko, a sad i H&M nije me više strah da si neću moći pronaći hlače a da nisu vrećaste s gumicom u pasici Do sad sam kupovala u MANI hlače, ali su mi trajale po sezonu maksimalno. Nisu loše, dapače, obzirom na cijenu su odlične
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 21:03   #457
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
jznam da sam dobila nekakvu knjižicu u koju se udaraju pečati na svakih potrošenih 500 kn (!) za nekih 6 ili 10 pečata dobiješ velikodušnih 10% popusta na kupnju. baš su super!
To je bio MaxyP sigurno, imala sam tu karticu . Osim ako ih ovi nisu kopirali, a tog ducana se uopce ne sjecam kao opcije od prije par godina
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 14:17   #458
imate pravo isprike svima.
u žaru ljutnje sam se tak izrazila. sorry svima.

no, ovo da su modeli koji baš i ne odišu mladenaštvom, to stoji.

još jednom sorry na brkanju

uvažite ispriku.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 14:45   #459
prodajem steznik za nakon poroda,novi,tuniku boja ciklame,vel 46, i kosuljicu/haljinicu bijelu
mama_zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 00:01   #460
Smile moda za 125 kg

Kombinacija 1
tunika M & S br. 22
cipele Dereon (Sho Be Doo) br 42
kaput (butik iz Zadra)
pojas (rastezljivi) kineski dučan
bizutrerija (zalihe)
carape (kineski ducan)



Kombinacija 2
minica (second hand shop, Njemacka)
majica (Tower centar Rijeka, rasprodaja, vel L)
remen duljina (125 cm, Bugarska)
torbica Pitarello, Gusacci
natikace, Bombastik Robna kuca Ri, 100 HRK



Kombinacija 3
haljina (Butik Galileo Viskovo)
remen (china shop, elaqsticni)
natikace Pitarello, br. 41
mrezaste carape boje noge

__________________
Natasha Rossi / VestaHR
VestaHR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.