Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 00:00   #2001
sobe ti iznajmljuju i iznad sale gdje ja imam vjenčanje
www.villamira.hr
to ti je u kastvu, mislim da je noćenje 50 e za dvoje sa doručkom
mlađe biš mogla staviti u hostel, a u studentski dom mislim da ne, jer tamo ne primaju goste izvana, samo studente koji dobiju pravo na studentski dom

vidjela sma da si se odlučila za noi due, mislim da ti je to jako dobar izbor, probaj malo i s njima vidjet da li ti mogu pomoći oko izbora smjštaja za gote
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 01:35   #2002
hvala svima, sad sam vec malo pametnija... a studentski dom obicno bude(tj trebao bi biti) prazan preko ljeto, do tad ispitni rokovi vec budu gotovi, pa tko zna... poslat cu ja dragog da se raspita, on zivi tamo u blizini... enivej: hvala nessych i adiedus!
__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
zdenni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 02:59   #2003
da tako je vila mira---izgleda mi super! pogled je prekrasan. Vidjet cu sa Noi due dali imaju neke ideje ....Zdenni javi kako je proslo sa smjestajem... a sada pitanje jel ko zna ista za hotel palace bellevue...izgleda ljep na slikama dali je ko radio pir tamo....i svida mi se Imperial...sta mislite koji je bolji???
Hvalaaaa
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 03:00   #2004
da tako je vila mira---izgleda mi super! pogled je prekrasan. Vidjet cu sa Noi due dali imaju neke ideje ....Zdenni javi kako je proslo sa smjestajem... a sada pitanje jel ko zna ista za hotel palace bellevue...izgleda ljep na slikama dali je ko radio pir tamo....i svida mi se Imperial...sta mislite koji je bolji???
Hvalaaaa
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 09:38   #2005
Thumbs up

ja sam prije 2-3 godine bila par puta u Bellevue ako ga nisu preuredili onda ti iznutra još uvijek izgleda malo "socijalistički"... s druge strane imperial...mmmm.... lijepa terasa a i park Sv.Jakova i Park Angiolina su ti blizu za savršene slikice....
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 13:01   #2006
Vec sam negdje bila napisala da sam od dosta ljudi cula da je Imperijal dobar za vjencanja.Meni se osobno svidja,ima jako lijepu salu.A i cula sam da imaju jednog od najboljih kuhara u Opatiji.
Za druge hotele ne znam.
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 19:02   #2007
Moj brat je bio na praksi u Imperijalu, tamo je Marinko glavni kuhar
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 19:14   #2008
Za tog Marinka sam cula da je super kuhar.
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 19:15   #2009
Hvala Vejanka,tek sam sad vidjela br pa ih zovnem HVALA!!!!!!
nim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 22:51   #2010
Znaci Imperijal pobjeduje ...dobro I meni se svida sada da vas pitam koliko se krecu menui tamo ??? onako ako ste gdje god procitali ...
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 23:30   #2011
Jedna moja poznanica je imala u Imperijalu pir, i dosta su oni to skupo platili, a nova 0303 ti je imala u Adriaticu vjenčanje, ona ti je tu sa foruma, pošalji joj pp pa ispitaj malo, ja mislim da je bila zadovoljna, a moj susjed je kuhar u 4 opatijska cvijeta pa ti se mogu raspitati pošto je kod njih meni
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 02:38   #2012
Ja mislim da ti vecina njih ima razlicite menu-ije.Recimo menu za 250kn,menu za 300k i menu za 350 kn pa onda izaberes (a mislim da postoji i mogucnost dogovora).
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:29   #2013
Adiedus udajes se dan nakon mog rođendana ako je to 07.04. što piše u tvom potpisu... Predpostavljam da ti imaju različite menu-e i cijene, ja ti stvarno ne bih znala, mi smo se odmah bez ikakve diskusije odmah odlučili za Bonaviju, imam meni od 245 kn koji je ujedno i najjeftiniji a ima ih sve do ne znam ni ja koliko, znam da ima šsvedski stol po osobi 400 kn ili tako nešto... groooooozno...

jel zna netko gdje ima lijepih pozivnica za pogledati, u rijeci, ne na internetu i gdje ima revera jer ja muku mučim s reverima, svi su mi bez veze
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:19   #2014
Ok dobila sam cjenike za Imperijal cijene se krecu od 240 do 330 Kn- sami izgleda da pice nije ukljuceno ?! nisam sigurna nista nepise za pice...( sokici limunici i to) A sada Sta znate o Hotel Milenij u Opatiji??? dali uopce imaju salu za 120 ljudi Nema slika, ali mi se svida njihova teraca...I hvala cure na odgovorima ---
Eto nekom rodendan a nekom pir Hej jos malo pa ti je rodendan !!!
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 14:38   #2015
Cesto u hotelima pice nije uracunato.Tako da je to moguce.A hotelska cuga je uvijek dosta skuplja nego inace pa to dodje lijepa cifra.Ma da se skoro svugdje moze donijeti vlastita cuga uz cijenu otvaranja boce (vino,zestica).

Sad mi je palo na pamet da treba vidjeti i koliko voda dodje,jer se na nju zaboravi,ali mislim da za veliko vjencanje isto lijepo utjece na cifru.
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 19:11   #2016
Draga Malavida i mi smo se odlučili za Zaluke 20.09. sve je riješeno osim cvijeća, tako da ću malo kulirati do 07. mj.

Budući da će nas biti cca 60 uzeti ćemo njihovo vino. ne znam da li znaš, ali oni ne smiju točiti ništa osim njihove cuge što se žestica tiče, tako da nema jeggera, amara i sl, ali imaju svoju rakiju, borovniček, bisku i medicu. Napraviti će nam uslugu zbog pira, pa ćemo moći donijeti pivo.
dunjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 19:15   #2017
Ally007, pozivnica imaš u Whitewedding u Rijeci u Zagradu ( nova crvena zgrada iznad Ciottine ), ženskica je full simpa. Ja ću revere, pozivnice,cvijeće,zahvalnice i konfete uzeti u cvjetarni Rožica na Kantridi, ona radi preko Ade i zapravo sve ide preko kataloga.
dunjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 23:43   #2018
Quote:
Adiedus kaže: Pogledaj post
Ok dobila sam cjenike za Imperijal cijene se krecu od 240 do 330 Kn- sami izgleda da pice nije ukljuceno ?! nisam sigurna nista nepise za pice...( sokici limunici i to) A sada Sta znate o Hotel Milenij u Opatiji??? dali uopce imaju salu za 120 ljudi Nema slika, ali mi se svida njihova teraca...I hvala cure na odgovorima ---
Eto nekom rodendan a nekom pir Hej jos malo pa ti je rodendan !!!

Pa u većini slučajeva ti cuga nije uključena u meni, meni u Bonabiji nije uključena ali mogu donijeti svoju uz nadoplatu po svakoj boci vina, šampanjca i žestice... ček ček... ti to imaš datum po američkom sistemu? ono 4 srpnja a ne 7. travnja?
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 23:46   #2019
Quote:
dunjka kaže: Pogledaj post
Ally007, pozivnica imaš u Whitewedding u Rijeci u Zagradu ( nova crvena zgrada iznad Ciottine ), ženskica je full simpa. Ja ću revere, pozivnice,cvijeće,zahvalnice i konfete uzeti u cvjetarni Rožica na Kantridi, ona radi preko Ade i zapravo sve ide preko kataloga.
joj čula sam se s tom ženskom i stvarno je simpa, uputila sam pitanje vezano za cipele na njihovom site pa me nazvala pa smo se na kraju raspričale i tako blebetale nekih 20 min i onda sam joj morala obećati da ću joj donijeti pokazati svoje konfete... stvarno je simpa... gledala sam adine revere i sve ostale na netu i ništa mi se ne sviđa, sve ostalo sam našla. i donekle sam zadovoljna i ima varijacija na temu itd itd ali za rever ništa, još nemam ni prvu ni drugu ni treću opciju, nemam ništaaaaa!!! luda sam
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 00:59   #2020
Quote:
Ally007 kaže: Pogledaj post
Pa u većini slučajeva ti cuga nije uključena u meni, meni u Bonabiji nije uključena ali mogu donijeti svoju uz nadoplatu po svakoj boci vina, šampanjca i žestice... ček ček... ti to imaš datum po američkom sistemu? ono 4 srpnja a ne 7. travnja?
Da 4 srpnja, mmmm mozda bi trebala to promjeniti Da te pitam dali trebas donjet svoje sokove colu i te bezalkoholne stvari...cudi me da mi nisu napisali koliko je plus za ta normalna pica. hajde valjda cu saznati uskoro.
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.