Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2007., 16:35   #61
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
To prvenstveno zavisi od gazde ... mojima bome nikad niš ne fali
ni mom sjetila sam se ovog topica nocas... u 1:36 kad je moja zver izvoljevala trcanje po dvoristu s lopticom taman mu je zahladilo dovoljno da odtrci koji krug

prije toga je jeo, poslije toga je pio friska vode i otisao spat na krevet

pasji zivot
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 16:41   #62
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
ni mom sjetila sam se ovog topica nocas... u 1:36 kad je moja zver izvoljevala trcanje po dvoristu s lopticom taman mu je zahladilo dovoljno da odtrci koji krug

prije toga je jeo, poslije toga je pio friska vode i otisao spat na krevet

pasji zivot
ako pas trči po dvorištu onda pretpostavljam da živiš u kući. a to je u odnosu na stan bitna razlika.
samo se nadam da je pas otišao spavati na svoj, a ne na tvoj krevet. ovo drugo mi je fuj.
goldilock is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:39   #63
taj ce pas uskoro useliti u stan s nama

i da, legao je na nas krevet

ocito je da nemash psa pa te molim da ne spamash
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 14:33   #64
moja pesica je cijeli svoj život znala da ne smije sa zmazanim nogama na moj krevet ...do stupnja da je počela ko mačka lizati šape i čistiti ih na svojem krevetiću, a kad su bile čiste, onda je došla i stavila bradu na rubu kreveta, a pogled pita "jel' smijem sad skočit, ha ? ha ? "
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 16:37   #65
volim pse, ali smatram da im nije mjesto u krevetu u kojemu spavaju ljudi. uopće smatram da je pas za dvorište, a ne za po kući ili stanu.
ne želim nikoga osuđivati, poštujem izbor svakoga tko želi spavati sa svojim psom u istome krevetu. i očekujem da drugi poštuju moj izbor.
goldilock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 15:35   #66
Quote:
goldilock kaže: Pogledaj post
samo se nadam da je pas otišao spavati na svoj, a ne na tvoj krevet. ovo drugo mi je fuj.
Moj pas spava sa mnom u krevetu i zbog toga mi pati samo seksualni život. Niš drugo.
I čišći je od nekih ljudi koje poznajem, ljubica moja

I da, iznajmila bih nekome tko ima psa.
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 18:06   #67
Podstanarstvo i psi?

Dobar dan

Prilično mi je hitno pa moram tu pitati..

Naime, dobivam ovih dana psa (labrador, štene još ) a za 2-3 mjeseca moram odseliti u podstanare...(samo na do 12 mjeseci) Student sam, dakle dijelila bi stan sa 1-2 cure.

Zanima me iz vašeg iskustva koliko je teže naći stan gdje vlasnici primaju i podstanare sa psima, koliko je skuplje, jel uopće primaju ili jako rijetko?

Jer ja moram stvarno odseliti, a ne mogu nikako se odlučiti da propustim psića zbog toga
u groznoj sam dilemi
left here is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 18:30   #68
podstanarstvo u zadru

molim da mi ukoliko netko ima informacije kaže koliko košta odprilike iznajmljivanje stana u zadru, ovisno o kvartu i veličini, te ukoliko ima određena iskustva s podstanarstvom da napiše kakvi su stanovi, gdje,
općenito odnos cijene i kvalitete!?
unaprijed svima hvala koji odgovore
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 13:26   #69
izgleda da nitko ne iznajmljuje stan u zadru ili takvih nema na forumu! ?
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 16:27   #70
uhhh puno pitanja, puno podataka....ovo bi bile okvirne informacije za npr manje, jedno do dvosobne stanove.
iznajmljuju se stanovi u zgradama, koji su rjeđi i obično nešto skuplji (200-300€ plus režije) i "stanovi" u obiteljskim kućama koji su jeftiniji i ponuda je uglavnom puno veća.

od kvartova sa stambenim zgradama traženi su petrići, poluotok, relja, itd. Od kvartova s privatnim kućama - borik, arbanasi, stanovi....

puno ljudi iznajmljuje samo do ljeta. znači, samo studentima, radnicima i sl.

mi smo u privatnoj kući, na katu iznad gazde, koji je srećom divan, živimo u zelenilu i imamo parking i miran kvart. jedna prednost je i to što podstanarstvo u kući obično znači da od režija plaćaš samo struju jer često ljudi nemaju odvojena brojila, pa ti ostale troškove uračunaju već u stanarinu.
opet, u stambenoj zgradi si daleko od gazde.
u zadru je grijanje velik problem jer niti u jednom stanu u kojem sam dosad bila nikad nije bilo dovoljno toplo jer u stanovima za iznajmljivanje rijetko postoji ozbiljniji sustav grijanja.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 09:07   #71
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
uhhh puno pitanja, puno podataka....ovo bi bile okvirne informacije za npr manje, jedno do dvosobne stanove.
iznajmljuju se stanovi u zgradama, koji su rjeđi i obično nešto skuplji (200-300€ plus režije) i "stanovi" u obiteljskim kućama koji su jeftiniji i ponuda je uglavnom puno veća.

od kvartova sa stambenim zgradama traženi su petrići, poluotok, relja, itd. Od kvartova s privatnim kućama - borik, arbanasi, stanovi....

puno ljudi iznajmljuje samo do ljeta. znači, samo studentima, radnicima i sl.

mi smo u privatnoj kući, na katu iznad gazde, koji je srećom divan, živimo u zelenilu i imamo parking i miran kvart. jedna prednost je i to što podstanarstvo u kući obično znači da od režija plaćaš samo struju jer često ljudi nemaju odvojena brojila, pa ti ostale troškove uračunaju već u stanarinu.
opet, u stambenoj zgradi si daleko od gazde.
u zadru je grijanje velik problem jer niti u jednom stanu u kojem sam dosad bila nikad nije bilo dovoljno toplo jer u stanovima za iznajmljivanje rijetko postoji ozbiljniji sustav grijanja.
puno hvala na iscrpnom odgovoru
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 22:20   #72
Podstanarstvo- Zagreb, cijene, iskustva...

Naime, po prvi puta u životu planiram u podstanare pa me zanima, može li se, gdje i za koliko novca naći jednosoban stan ili garsonjera i kakva su iskustva sa stanodavcima?

Hvala!
invisible f is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 09:29   #73
Imaš već ovakvih tema po forumu, a opet zavisi o mnogim faktorima: kvart, stanje stana, opremljenost... Za jednosoban stan ili garosnjeru ćeš najviše platiti, a nešto manje da ideš na stan sa nekim. A ovo pitanje sa stanodavcima ne kužim. Kao da postoji jedna vrsta stanodavaoca, pa da ti se može reći kakvi su. Ako imaš sreće naići ćeš sa nakoga s kim se da dogovoriti i tko te neće svako malo provjeravati i nadgledati, a ako nećeš... sve ti je jasno.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:16   #74
Podstanarstvo-promjena brave

Uskoro selim u podstanare i zanima me da li imam pravo na vlastitu ruku sam promjeniti bravu u budućem stanu ili to prvo moram pitati stanodavca?
Jednostavno ne želim razmišljati dok me nema u stanu da li mi se tamo netko smuca i kopa po stvarima .
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 09:26   #75
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
Uskoro selim u podstanare i zanima me da li imam pravo na vlastitu ruku sam promjeniti bravu u budućem stanu ili to prvo moram pitati stanodavca?
Jednostavno ne želim razmišljati dok me nema u stanu da li mi se tamo netko smuca i kopa po stvarima .
Mislim da prvo moraš pitati stanodavca. Promijeniš samo cilindar (<40 kn) a stari ostaviš zajedno s ključem da ga možeš vratiti nazad kad više ne budeš boravio/la.
Ekonomist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:14   #76
kaj ima neka razlika između brave i cilindra?
pitam jer fakat nemam pojma.
već vidim kak će se potražnja stana odužit radi mojih spešl edišn zahtjeva
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 12:05   #77
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
kaj ima neka razlika između brave i cilindra?
pitam jer fakat nemam pojma.
već vidim kak će se potražnja stana odužit radi mojih spešl edišn zahtjeva
Cilindar http://www.nekretnine2.com/images/br...uscilindar.jpg

Treba ti odvijač za maknuti stari i staviti novi cilindar. Svaki muškarac vulgaris bi ti to trebao znati staviti
Ekonomist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 12:35   #78
Nikoga ništa ne pitaj, samo zamjeni cilindar. Koliko sam skužio, ne želiš da itko ima mogućnost ulaska u taj stan, a ako ćeš svoje namjere spominjati vlasniku stana, možda ti i dozvoli promjenu cilindra ali će tražiti ključ, pa si na istom. A možda i neće, tko će znati Ja sam bio (i još uvijek sam) u tvojoj situaciji i promijenio sam bravu bez da sam ikome rekao.
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 14:44   #79
promeni cilindar nemas sta koga pitati ti njemu placas rentu i nema se sta motati po stanu
pri useljavanju ste napravili popis sta si zatekao u stanu tako da od tog trenutka ti odgovaras za isti a kada budes odlazio to ti moze biti veoma vredan papir.
enzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 14:54   #80
Ja iznajmljujem stan i da mi to napravi podstanar bez da me pita dobio bi zahvalu,i tjedan dana rok da izadje.
I ne mislim to iz razloga da imam namjeru njuskat ili uletavat tipu kad god mi se sprdne,ali da se nadjem u nekoj situaciji da moram uci u stan a nemam kljuc jednostavno je neprihvatljivo.
evang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.