Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2007., 21:43   #81
Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
Čitam i zamišljam si što sve umjetno žene neće imat na sebi.šminka, pa umjetni nokti, pa leće, pa ekstenzije, pa push-up grudnjaci i visoke pete,trepavice... Mene bi bilo strah pred dečka doć navečer kad se sve poskida. Dođe mu druga žena. Koma mi je bilo što umjetno.Al ko voli nek izvoli jel.

sad si me podsjetila na jednu epizodu princa iz bel aira
isto je bila ta šema lik se zapalio za neku malu slatku crnkinju sa plavim okama,dugim trepavicama, lijepim noktima,savršenim cicama,dugom kosom i dugim nogama.. onda jednog dana kad su slučajno,zbog nekog potresa mislim ,zapeli u istoj sobi na cijeli dan.. samo dio po dio je padao..prvo nokte odljepila,pa je ovaj hoće pomaziti a perika mu u rukama ostane,leće joj u međuvremenu ispale trepavice si skinula i umetke iz grudnjaka izvadila a ovaj
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:18   #82
gdje je najbolje nabavit leće u boji da se ne dobi neka boleština ili da nisu mutne. ja sam vidjela i dečke s lečama u boji.
Znam jednu optiku u ilici gdje ima leća u boji.
black devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 13:59   #83
Ja vam te lece u boji uzimam u tkalci dođu 200 kn i dobijes besplatno tekucinu za odrzavanje, probala sam skoro sve moguce nijanse, neke su ok i ne vide se da su umjetne a neke boje su katastrofa i ocaj izgledaju bas se vidi da su neprirodne, moras si pogoditi nijansu prema tvojim ocima, mislim da je to individualno kako ce kome koja nijanas stajati. ako ih odrzavas kak spada i cistis neces dobiti nikakvu bolestinu, traju oko mjesec dana, mjesec i pol.Freshlook su odlicne!!
Babyhaifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 15:18   #84
Quote:
Babyhaifa kaže: Pogledaj post
Ja vam te lece u boji uzimam u tkalci dođu 200 kn i dobijes besplatno tekucinu za odrzavanje, probala sam skoro sve moguce nijanse, neke su ok i ne vide se da su umjetne a neke boje su katastrofa i ocaj izgledaju bas se vidi da su neprirodne, moras si pogoditi nijansu prema tvojim ocima, mislim da je to individualno kako ce kome koja nijanas stajati. ako ih odrzavas kak spada i cistis neces dobiti nikakvu bolestinu, traju oko mjesec dana, mjesec i pol.Freshlook su odlicne!!
Di u Tkalći?
Ja imam prirodno plave oći, ali bi htijela ovakve (dolje)!



Dali se to možeš kupit čim ih isprobaš i dali ima tam u Tkalići taj neki komp. di možeš vidjet koje ti stoje?
black devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 23:37   #85
Quote:
formulica kaže: Pogledaj post
Ja sam imala i ljubicaste i safirno plave (te su isto lijepe) i nebesko plave i zelene sa smedjim sarama (te su isto ) i obicne zelene i sad opet razmisljam o nekoj novoj boji. Inace imam dosta tamne oci.
ja isto imam skoro crne oci i htjela bih tamno plave-ti prekriju lece prirodnu boju ili se ipak kuzi?
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:43   #86
E ne mozes ih probati, jedino kupiti, kod njih vidis boju u kutijici ima i ovakvih nijansa,jer cim se otvore krece im istek trajanja od mjesec dana, a nema ti to kao kod kozmetike testera, to ti je kupi i nosi!! U optici saric ti je to tocno iznad argentine (kafica) moras se stepenicama popeti gore. a ja ti imam isto dosta tamne oci, po danu se da skuziti da su lece, jbg... al kad se zapiljis. isto si trebas nac nijansu koja ti odgovara, na nekima se vise kuzi na nekima manje.
Babyhaifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:30   #87
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Ja bi

ove
Btw:čitala sam da ima puno ljudi koji su alergični na boju u tim lećama...i da se to ne skuži odmah...i da napravi probleme....
ja imam takvu prirodno boju, ali ja bi ove


kako bi ta boja išla na moju boju budući da su ljubičasta i zelena komplementarne boje?
crnka sam, svijetloputa, pa nisam sigurna dal bi to dobro stajalo..
inače nosim meke leće s dioptrijom već godinama, pa mislim da ne bi trebalo biti problema.
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:25   #88
Ja sam prije pola godine kupila modre leće s dioptrijom, par je došao 250 kn, i još uvijek mi traju.Prezadovoljna sam jer su ugodne za nositi i boja je fantastična.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:32   #89
ja sam imala plave lece (imam inace smedje oci) i bile su koma... nije se boja vidjela dobro (a zenska me uvjeravala da cu imat baby blue oci) a platila ih 500kn (i bile su me zuljale pa sam ih na kraju bacila)
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 10:06   #90
Kako su te uspjele nasaditi. Sama znaš da leća treba imati jako intenzivnu boju kako bi prekrila tvoju boju oka. Moje su intenzivno modre i nema šanse da se išta prozire.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 15:09   #91
piggy reci mi marku tih leca i model pa cu i ja kupit te
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:32   #92
Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
evo da se pohvalim! kupila sam ih!!!!
svijetlo plave leće u boji....ludilo su totalno...mjesečne (jer nije baš zdravo imat godišnje...)...i to iz fore...malo promjene...
joj kak sam happy!

jel ima tko u nekoj drugoj boji, jeste probale curke?
koje boje, kako su vam stajale?
pozdrav

Ja sam ih isto imala prije nekih 2-3 godine.
Inace imam smedje oci a uvijek sam zeljela imati zelene oci pa sam kupila te lece
Mislim da sam ih platila oko 100-150 eura (nisam vise sigurna), a dobila sam 6 pari leca.Jedan par se mogao nositi oko mjesec dana, duze nije smijelo.

Na pocetku mi je bilo jako tesko sa njima. Oci su mi stalno bile nekako suhe i peklo me je cesto tako da ih dugo nisam mogla nositi, mozda samo par sati u danu (to je razlog zbog cega ih poslje nisam vise kupovala)
A najveci problem bio bi kad bi sa njima otisla negdje gdje je zagusljivo npr. kafici ili diskaci..hebemu tad nista nisam vidjela
A stajalo mi je dobro..meni se jako svidjalo..mada vecina ih je rekla da mi najbolje odgovaraju moje smedje
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:35   #93
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Ma lece stavis bez greske u oko, ja ni suzu nisam pustila.

Istina, prvi put sam ih stavljala oko 40 minuta jer su se stalno presavijale, lijepile za prst .... ma uzas, vec sam htjela odustati i onda sam konacno uspjela
kod mene je isto prvi put bilo.. Stavljala sam ih sat vremena jer sam se bojala stavit prst na oko

A najgore bi mi bilo kad bi se nasminkala pa stavila lece.Sminka bi vecinom spala jer bi mi oci prvih sat vremena stalno suzile
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:44   #94
ovakve sam ja imala


kad vidim ovu boju pozelim opet opet lece kupiti
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:49   #95
Quote:
Arianne kaže: Pogledaj post
ovakve sam ja imala


kad vidim ovu boju pozelim opet opet lece kupiti
Sigurno su tvoje smedje oci mnogo prirodnije i ljepse no ove sa zelenim lecama.
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:55   #96
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
piggy reci mi marku tih leca i model pa cu i ja kupit te
Color tones u optici optima u Splitu.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:13   #97
Quote:
Zenski petko kaže: Pogledaj post
Sigurno su tvoje smedje oci mnogo prirodnije i ljepse no ove sa zelenim lecama.
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:24   #98
nemojte kupovati freshlooks dimensions ako nemate... bijele oči.
uopće se ne kuže, poluobojene su i još su mi zatamnile oči.

imam smeđe-žutozelene oči tamnije boje (bzvz, naravno)
i iščekujem da izbace neki model koji mi ih može bar malo
posvijetliti.
l0la_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 23:08   #99
e kakve su leće u optici Kraljević.
Ja bi si tamo uzela
black devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 12:00   #100
Ja imam dioptriju manje od 1.0 pa me zanima bi li si svejedno mogao kupiti nedioptrijske jer su diptrijske preskupe pa te dane ne nosit naočale ionako ih ne nosim uvijek? Jel mi to može naštetit?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.