Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2010., 19:02   #41
Quote:
colour kaže: Pogledaj post

misliš da pravom prijatelju ne možeš dignut tlak dovoljno, da ga ne možeš total izbacit iz takta, isprovocirat ga do krajnje mjere?
Ne znam. Nikad nisam probala niti imala namjeru tako nešto učiniti. Zašto bih namjerno prijatelje provocirala i dizala im tlak? Ali sigurno znam da mi niti jedan prijatelj/ica izgovorili one riječi iz prvog posta.

Quote:
a misliš da "seljačine" (recimo da otprilike znamo o komu pričamo) nisu nečiji prijatelji?
ako pretpostavimo da svatko ima nekog/neke za prijatelje, na koji način onda oni komuniciraju i što bi se u ovakvoj pretpostavljanoj situaciji dogodilo
potukli bi se
prijavili bi jedan drugog policiji
ne bi reagirali uopće
ili se ne bi ni doveli u ovakvu situaciju... možda
Da li je osoba iz prvog posta "seljačina" ili nije ja to ne znam. Prema njenim kriterijima očito je. Pretpostavljti kako bi se netko koga (ne)poznamo ponašao u RL je bespredmetno.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:06   #42
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post

I onda kad ja kažem da bi pod obavezno trebalo uvesti uzgojni pregled za ljude, ljudi se zgražaju na to.
Moj ti je savjet da se ispričaš tom idiotu na nesporazumu i da kažeš kako si sigurno nešto krivo shvatila i da prekineš bilo kakav kontakt s njim, ZAUVIJEK i bez iznimke.

I drugi put se ne miješaj gdje ti nije mjesto.
ma neću mu se ispričati.

ali prekinuli smo kontakt...to svakako...da...


sad hoće li on popizdit kad me vidi...
nadam se da neće.
jer kao što rekoh... ne volim se tući.
nisam mala. stvarno nisam. prilično sam visoka i jaka... i od njega sam veća. lol.
al svejedno...onak...omg... ne bi hvala...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:09   #43
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
A kome ne idu? Meni na živce idu i seljačine i primitivci (nikako isti pojam) i glupi ljudi i kombinacija (najčešći slučaj)

šta reć nekome tko ti kaže da je flamingo ono što pjevaju meksikanci? objasniti čovjeku pepeljarom u glavu.
a u čemu je razlika?
Pražetina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:12   #44
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ma neću mu se ispričati.

ali prekinuli smo kontakt...to svakako...da...
sad hoće li on popizdit kad me vidi...
nadam se da neće.
jer kao što rekoh... ne volim se tući.
nisam mala. stvarno nisam. prilično sam visoka i jaka... i od njega sam veća. lol.
al svejedno...onak...omg... ne bi hvala...
Onda nemoj.

To sam ti rekla zato da na neki način izgladiš situaciju u koju si se dovela, nažalost, i da na taj način smanjiš strahovanja u kojima si trenutno i da u narednih 5 godina ne moraš misliti na to hoće li te majmun bubnuti po glavi kad se sretnete.A ak' ti voliš živjeti u neizvjesnosti i strahu, okej.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:25   #45
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
mislim. ja sam direktno - verbalno - agresivna...
priznajem.
barem sam direktna. i zna čovjek na čemu je sa mnom.
i zna da ne idem dalje od lupetanja jezikom.
A budući da se ljudi druže sa sebi sličnima naletila si na još jednog takvog.... koji ti je uzvratio na isti način plus počastio te s kojim vulgarizmom pride...

Čemu čuđenje, ljudi ne vole da im se ljudi petljaju u živote, pogotovo u one aspekte života za koje su uvjereni da im idu "od ruke".... sama kažeš da si agresivna- i to si dobila natrag.... jednostavno ga diss-lajkaj (ili nešto sl.) na fejsu i prekriži ga s liste poznanika koje pozzdravljaš i kontaktiraš.


Sama veliš da ne ideš dalje od priče- on je vjerovatno isti takav i vjerovatno ima istu želju da priča s tobom kao i ti s njim- nikakvu
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 19:46   #46
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
al bitno da offtopičariš i komentiraš ono što je na tvom nivou.

čitala sam tvoje ostale postove. (ne brini. nisam ih tražila. slučajno sam naletjela na njih. nažalost... bolje da nisam...)
iskreno...takvu pasivnu agresiju još u životu ne vidjeh.

mislim. ja sam direktno - verbalno - agresivna...
priznajem.
barem sam direktna. i zna čovjek na čemu je sa mnom.
i zna da ne idem dalje od lupetanja jezikom.

ali ovo tvoje je fakat...al fakat...jezivo.
i ne bih voljela imati u blizini osobu poput tebe.
definitivno ne.
previše prevrtljivosti je tu u pitanju.

bez uvrede.
al kad već pričaš o nivoima...budi malo objektivna.




ajme, kaj tebe pere ... :double facepalm:
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.