Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 10:31   #21
nemoj koristiti natren jer je to smeće. koristi steviu. od jedne kapi zasladiš cijelu kavu a smije se koristiti u dijeti jer nema ugljikohidrata ni kalorija.

p.s. bravo na startu
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 10:50   #22
Ja sam se naučila na skroz bez šećera radije nego dodavati nepoznata sladila...
Mrzim gorku kavu , ali bolje i tako nego šuć muć pa prolij napitak...zato popijem nesicu s vodom bez šećera i sad sam navikla..
__________________
Nekad sam bila uobražena, ali sam se oslobodila te mane. Sada sam savršena
Uranella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 10:55   #23
hvala na savjetu i podrsci!
stevia - zvuci mi poznato, ali je nisam primjetila u ducanima, budem potrazila... a danas cu probati kavu bez secera ... bljakic...
upravo sam bila na onoj Dukan stranici koja racuna idealnu tezinu itd... meni kaze da je to 71,5kg (tezina koju je moguce postici i bez problema ZADRZATI)... i to kaze da bi se moglo dogoditi u 10. mj. ove godine... znači nije ono izgubis 10 kila u 7 dana... prema ovome, procjena mu je 20 kg manje u 6 mjeseci.. mislim da je to ok...
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 11:29   #24
Istina, skroz je realan. Nije neka nerealna dijeta nakon koje se duplo zdebljaš. Uranella, pazi na to koliko nesice piješ jer ona ima ugljikohidrate!
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:20   #25
uokolo piše da može kava, ali bez secera, tj. sa tim umjetim sladilima - steviom - bas se ona spominje u clancima...
ja pijem 1-2 nessice dnevno, s mlijekom...
ova bez secera nije toliko losa.. malo se najezim kod svakog gutljaja, ali prezivjet cu
evo jos par linkova, koga bi moglo zanimati:

jos jedan opis dijete, sa receptima za pojedine dane: http://blogs.monografias.com/sistema...de-of-science/

i sa njegove stranice na Fejsu - recept za tu neku palačinku koja se preporuča jesti ujutro (sastojci su zobene i pšenične posije - mekinje, jaje, nemasni sir): http://www.facebook.com/note.php?not...07695325917763
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:22   #26
Quote:
Eyla kaže: Pogledaj post
Dukan stranici koja racuna idealnu tezinu itd... meni kaze da je to 71,5kg procjena mu je 20 kg manje u 6 mjeseci..
Di ste vi našli te izračune vremena trajanja dijete do idealne težine...??

Quote:
beckerica kaže: Pogledaj post
Uranella, pazi na to koliko nesice piješ jer ona ima ugljikohidrate!
Ma znam da ima, ali ne mogu baš sve izbjeći...popijem jednu ujutro i jednu popodne...
__________________
Nekad sam bila uobražena, ali sam se oslobodila te mane. Sada sam savršena
Uranella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:29   #27
neznam što v satrate pod nesica. Ja smatram ono 3u1/2u1 stvari. ako pijete jacobs ili tako nešta onda ok p.s. i mlijeko ima ugljikohidrate probaj da nema više od 1% m.m.
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:33   #28
Ne pijem ja ništa u 1 , nego kavu u granulama...mislim da ima minimalna količina UH, a radim ju na vodi, bez šećera , bez mlijeka...
__________________
Nekad sam bila uobražena, ali sam se oslobodila te mane. Sada sam savršena
Uranella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:34   #29
onda sam ja krivo vas skužila sorkajte ja još ne krećem, krećem od ponedjeljka jer sam trenutno na anticelulitnoj dijeti (puuuno voća i puuuno povrća bez mesa) tak da još niš od dukana jel vježbate išta uz to?
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:35   #30
ovi izračuni su tu: http://www.dukandiet.co.uk/
na kraju se dobije My personal slimming plan...

Nessica je meni instant kava (bilo koji proizvodac), znaci samo zrnca kave - za razliku od "turske"... 3/2 u 1 koristim rijetko, ako nemam mlijeka blizu...
a mlijeko je 0,9%mm, tako da je low-fat, i po ovim preporukama smije se koristiti...
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:35   #31
Quote:
Eyla kaže: Pogledaj post
ko sto rekoh.. danas prvi dan.... za dorucak 100g puretine i 1 jogurt (0,5%mm)...
jučer sam si isprintala vse to i čitala doma. ne znam koliko je ok jesti proteine danima. po ovome što je navedeno na netu, izmjenjuju se petpdnevne faze proteina s povrćem i čistih proteina.po tome, 5 dana bih jela meso/jaja/mliječne proizvode. ne znam koliko je to dosadna prehrana

Eyla, što znači 100 g puretine? salama neka ili si baš puricu spremila z adoručak?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:36   #32
JAKO dosadna prehrana. Monotoni okusi... Svi proteini imaju isti okus. A da ne govorim da bijelo pileće meso nema okus ali sve za mršavost ljeto je sve bliže CURKE, DAJTE SVE OD SEBE!!!
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:40   #33
Quote:
beckerica kaže: Pogledaj post
jel vježbate išta uz to?
pise 20 min brzeg hoda dnevno... ja imam i vise od toga.. ali nista posebno... doma Orbitrek skuplja prasinu, pa ga mozda upogonim..

u jednom od opisa pise da se u Attack fazi "ne smije" vjezbati... ali mislim da malo hodanja ili bicikliranja nece odmoci..
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:41   #34
ja baš mislim da se treba vježbat ako imamo energije, tko nas zaustavlja?! a koliko dana planirate biti u attack dijelu dijete?
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:41   #35
Izračunalo mi da ću izgubit do 9mj.... 20kg ? hm ne zvuči loše...
__________________
Nekad sam bila uobražena, ali sam se oslobodila te mane. Sada sam savršena
Uranella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:42   #36
dva.
pametnom dosta
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:43   #37
ja planiram bit 7 dana jer tamo piše da je 7 ok za one koji trebaju izgubit 20 kila (40 lbs)
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:43   #38
100 g puretine = Dimceka
ako ima jos neka "laganija" naci cu je pa to uzimat.. neka cista pileca prsa mozda...

okusi bas nisu neki, pogotovo neslani posni sir

ali mozes sve natrpati zacinima, osim soli.. pa bude ukusno.. pogotovo kad se s povrcem sprema... juhica i slicno..

evo popis dozvoljenog povrca:
artičoke, šparoge, patlidžan, brokula, kupus (bijeli, crveni, Savoy, cvjetača, kelj, kelj pupčar), celer, cikorija, tikvice, krastavac, komorač, Francuski grah / mangetout, poriluk, gljive, luk, paprika, bundeve , rotkvica, salate (zelena salata / raketna / potočarka), špinat, blitva, rajčica, repa.
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:44   #39
Quote:
beckerica kaže: Pogledaj post
ja planiram bit 7 dana jer tamo piše da je 7 ok za one koji trebaju izgubit 20 kila (40 lbs)
i ja sam tako mislila, ali mi je onaj kalkulator izračunao isto 2 dana...
tak da vise ne znam...
Eyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:46   #40
Quote:
Eyla kaže: Pogledaj post
i ja sam tako mislila, ali mi je onaj kalkulator izračunao isto 2 dana...
tak da vise ne znam...
vidi kak ti ide ta dva dana i koliko si kg izgubila. ako želiš izgubit više, ostani još 2-3 dana. razmišljaj da izgubiš nekih 15-20% ukupne težine koju želiš skinut. za mene je to nekih 4 kile u 7 dana.
__________________
Sehnsucht nach morgen, weil es heute perfekt ist ♥
beckerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.