Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2012., 09:05   #101
naručujem sa e kupi već treću godinu i nikad nikakvih problema

knjige sam imala već 3.8. (umotane kako sam i htjela) kad je rečeno da će biti dostava nikad ne kasne ni dan, a sam biraš datum dostave
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:04   #102
Quote:
devadasi kaže: Pogledaj post
Mislim da ću i slijedeće godine do knjižare, šetnja, red (bar se naslušam svakojakih priča roditelja) jer više nikome ne vjerujem.
Slažem se s tobom. Ja još uvijek nisam dobila nikakav odgovor ni objašnjenje gdje su omoti!! I mala cijeli tjedan ide s takvim knjigama u školu.. ne znam da li da čekam gospodu da nešto jave ili da kupim nove.. Joj..
solesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 19:56   #103
Quote:
triada kaže: Pogledaj post
moja princeza će sad u peti razred, i poučena prošlogodišnjim iskustvom, na vrijeme sam krenula u potragu za starim(tj. korištenim knjigama).....i onda mi je kćer donijela popis....29 knjiga, oko 13oo kn, a od tih 29 knjiga samo su engleski i vjeronauk stara izdanja, sve ostalo je novo, dakle,ništa od onog što sam našla ne dolazi u obzir!!!! nemam pojma kako ćemo to izvesti, mislim, skucati lovu....a to je tek peti razred.....
Pa kakve ima veze ako je starije izdanje? Knjigama novih izdanja kao da ništa niti nije promijenjeno i profesori tako i onako napominju nešto "izvannastavno" tako da nema potrebe za kupovinom novih izdanja!
BeWhoYouAre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 09:03   #104
preko Konzuma sve ispalo super..nazvali me doma 03.09.2012 i sve me čekalo što sam naručila..

iskustvo preko e-kupi meni UŽAS..

na chatu sam pitala za jednu knjigu za prvi r. srednje škole jer kao trenutno nije bila dostupna.Tip mi odgovori da pričekam da postane dostupna
i ponudi mi istu takvu za 2 sr. ..

nakon toga sam nazvala njihov bespl. telefon i agentica mi kaže da neće nabavljati uopće više knjige..

stoga e-kupi
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 15:02   #105
Quote:
solesun kaže: Pogledaj post
Morala sam ovo i s vama podijeliti, čisto radi toga da vam se ne dogodi pogreška koja se i meni dogodila oko kupovine udžbenika putem interneta. Naručila sam knjige preko profila - mozaik knjiga. Bez obzira kada naručiš (od 15.6 - 15.8.) oni kreću s dostavom istih od 15.8. Prošle godine su stigle tjedan dana prije početka škole, al ajde, stigli smo na vrijeme kupiti omote. OVE godine čekali smo do 30.08. Zovem ih da priupitam kada misle dostaviti udžbenike. Rečeno mi je da su taj isti dan sve narudžbe preusmjerene dalje, te da bi trebale stići u petak, 31.08 (prevozi city ex). Ok, strpljivo čekam ja u petak i ništa. Ponovo pozivam u profil i više se nitko živ ne javlja. Šaljem mail i ništa. U subotu zovem City ex i kaže žena meni da su u petak bili kod mene, ali da nije bilo nikoga doma i da su ostavili papir! ???? WTF?? Apsolutno netočno, jer sam bila doma, a njih ni papira ni paketa nije bilo ni blizu. Danas, naravno, stigao paket taman kad sam bila u školi s malom i tip, umjesto da MENI dostavi paket, dostavio ga je susjedu jer mene nije bilo doma! Grrrrrrrrrrr.. A da bi stvar bila JOŠ bolja, kad sam otvorila taj dugo očekivani paket, Profilci uopće nisu poslali omote koje sam naručila i naravno platila 40 kn!!! I naravno, zvala ponovo, pozivala cijeli dan, i slala mail, ali nitko se nije udostojio ni nazvati ni odgovoriti na mail.
Eto, znam da sam se raspisala, al stvarno mi je muka i bijesna sam skroz. Zanima me, što bi vi napravili na mojem mjestu sada? I da, od šgorice sam čula da je E-kupi zakon i da je u kratkom roku dobila udžbenike lijepo zamotane. Definitivno znam što ću iduće godine učiniti, al što sada s ovih mojih izgubljenih 40 kuna? Znam da je malo, ali iz pricipa neću, nedam im.. Samo ne znam kako :-(

Sin mi kreće u 2. razred osnovne škole. Prošle godine sam kupovala knjige u knjižarama, a ove godine sam htjela ubrzati stvar i naručila preko profil-mozaika internet knjižare. SAD I VIŠE NIKAD ! Još nisam dobila knjige, a naručila sam ih 11.6. ! Stvarno sam osoba s puno strpljenja, ali ovo me izluđuje - bar da mi iskreno kažu... Kada sam zvala pred kraj 7.mjeseca, rekli su da šalju narudžbe nakon 1.8. Prošli tjedan su rekli da ću ovaj tjedan knjige dobiti sigurno... e, ako ih ne dobijem sutra, otkazujem narudžbu.
Za nagodinu sam čula da u Osijeku organiziraju kvalitetan veliki sajam rabljenih knjiga u Tvrđi...
BAMBI 2909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:41   #106
opet naručivala sve preko e-kupi. dan kad je dogovorena isporuka zvali su iz dostavne službe oversexp.da dogovorimo točno vrijeme isporuke. sve pohvale.točni oboje u minuticu i plaćanje pouzećem
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 14:34   #107
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
opet naručivala sve preko e-kupi. dan kad je dogovorena isporuka zvali su iz dostavne službe oversexp.da dogovorimo točno vrijeme isporuke. sve pohvale.točni oboje u minuticu i plaćanje pouzećem
Čula sam s više strana sve pohvale za e-kupi... eh, da sam barem prije otišla na forum ili se raspitala... ali znat ću za sljedeći put . Ovi se iz mozaika, naravno, nisu niti danas javili. Možda mi sin ima i sreće jer bih ga već gnjavila da pregledavamo knjige i malo čitamo tekstove ...
BAMBI 2909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 18:52   #108
Quote:
MAJA155 kaže: Pogledaj post
naručujem sa e kupi već treću godinu i nikad nikakvih problema

knjige sam imala već 3.8. (umotane kako sam i htjela) kad je rečeno da će biti dostava nikad ne kasne ni dan, a sam biraš datum dostave

evo sad već četvrti puta preko e kupi - sve super
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 17:30   #109
poklonio bih knjige za šesti razred ako nekome treba. U Zagrebu sam...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 18:21   #110
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
poklonio bih knjige za šesti razred ako nekome treba. U Zagrebu sam...
Imaš humanitarnu akciju Malog zmaja. Oni brinu o djeci iz siromašnih obitelji. https://www.forum.hr/showthread.php?t=791813
Mariela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 08:25   #111
Quote:
Mariela kaže: Pogledaj post
Imaš humanitarnu akciju Malog zmaja. Oni brinu o djeci iz siromašnih obitelji. https://www.forum.hr/showthread.php?t=791813
Hvala za info
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 17:10   #112
Poklanjam knjige za 3 razred osnovne,ako netko treba.
Antigon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:08   #113
Mi krećemo u školu sljedeće godine, tako da zasad još čitamo tuđa iskustva i informiramo se.
S obzirom da živimo u malom mjestu nekako me strah naručivati preko dostavnih službi jer nam i obični poštanski paketi stižu kasnije nego drugima Zato mi se antikvarijati i izdavačke kuće pare najbolja verzija - što mislite vi iskusniji? I kada je bolje kupovati (što se tiće gužvi i izbora knjiga) - na kraju prethodne školske godine ili početkom nove?
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:03   #114
nabava knjiga

Za sve one koji neznaju gdje i kako nabaviti knjige za svoju djecu(a nisu u gradovima koji dobivaju bespletno)-savjet idite na njuškalo,a i tu na forumu masa ljudi daruje knjige!Ako želite možete tražiti i po antikvarijatima-cijene su svugdje iste,ali vam ne drže svi antikvarijati knjige za školu,pa se prije telefonom raspitajte.A ima ih u 8 i 9 mj.,kad dobijete popis knjiga možete krenuti u potragu,iako učitelji ponekad tek početkom školske godine ponešto izmjene.Pa bi bilo dobro pričekati šta oni traže,da ne bi bilo na kraju "viška" knjiga(moj savjet).
jezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:39   #115
ne znam kako ćemo ove jeseni?
nove knjige u potpunosti za osmaša, a onda za par godina ponovo nove knjige dok bude u srednjoj jer će se i tad valjda mijenjati program. ma ovoga ima samo u apsurdistanu kao što je naš.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 11:18   #116
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ne znam kako ćemo ove jeseni?
nove knjige u potpunosti za osmaša, a onda za par godina ponovo nove knjige dok bude u srednjoj jer će se i tad valjda mijenjati program. ma ovoga ima samo u apsurdistanu kao što je naš.
Ja sam ove jeseni odredila da nisam ispod 3,5 milje kuna za 2. i 3. srednje s ostalim priborom
Ono što svakome preporučam je da ne kupuju knjige prije početka školske godine jer je to strašno što se kasnije događa.
Ispadne da neke ne trebaju, da je dovoljna jedna u klupi itd.
Na pitanje zašto stoji na spisku na webu škole kažu da tako mora biti.
I naravno ja rješavam po ljeti da ne upadnem u gužve i bacim bezveze novaca i novaca.
Sljedeće godine ne kupujem ništa dok na satu profesor ne potvrdi da je potrebno, pogotovo što ne mogu kupiti ništa polovno....a ni prodati
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 11:23   #117
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ja sam ove jeseni odredila da nisam ispod 3,5 milje kuna za 2. i 3. srednje s ostalim priborom
Ono što svakome preporučam je da ne kupuju knjige prije početka školske godine jer je to strašno što se kasnije događa.
Ispadne da neke ne trebaju, da je dovoljna jedna u klupi itd.
Na pitanje zašto stoji na spisku na webu škole kažu da tako mora biti.
I naravno ja rješavam po ljeti da ne upadnem u gužve i bacim bezveze novaca i novaca.
Sljedeće godine ne kupujem ništa dok na satu profesor ne potvrdi da je potrebno, pogotovo što ne mogu kupiti ništa polovno....a ni prodati
ove godine nećeš imati kome prodati niti kupiti polovno, jer se mijenja program. zaista jadno. živijo eko-sustav i matematika koja više nije 2 i 2 je 4, nego 2 i 2 je koliko jovanović kaže!

najgore mi je, a to sam ponovo potvrdila neki dan, kad "MORAM" kupiti knjige, a onda fino, eto, u ožujku mjesecu (daklem 7 mjeseci od početka školske godine!!!), neke knjige i dalje apsolutno nekorištene stoje u ladici. npr udžbenik iz glazbenog, udžbenik iz likovnog (?!), i ima tu i pokoja radna bilježnica jer je učiteljici draže u bilježnici običnoj (što je logično i apsolutno je podržavam u tome).
ali opet - koji klinac se na tome inzistira?? ma da to košta i kunu samo - besmisleno je. svaka je kuna važna i vrijedna, a ovo bacanje novaca samo iz ove školske godine digne mi se želudac. a što će tek biti iduće kad ću morat apsolutno sve kupit novo??
imaš pravo, dok ne počne nastava i dok ne dobiju neki minus zbog nenošenja knjiga neću kupovati ništa osim klasike: hrv, engl, mat, inf, geogr, biol, fiz, kem - udžbenici. ostalo ću čekat.
ma baš mi dođe da se
koliko novaca će otić iz naših džepova ove jeseni...

bilježnice i olovke i ja kupim čim završi školska godina, obično završe na nekoj rasprodaji pa se isplati.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 15:54   #118
Thumbs up knjige za osnovnu školu

Pozdrav ljudi,

evo prodajem nove, odobrene udžbenike i radne bilježnice za 4. razred osnovne škole. Također imam i sve udžbenike i radne bilježnice iz engleskog jezika od 1.-8. razreda. Moram spomenuti da su ovo knjige svih poznatijih izdavačkih kuća, a cijena im je 30 kuna po komadu....

Sve druge info možete dobiti na 098 900 2274
__________________
Wanting something is not enough. You must hunger for it. Your motivation must be absolutely compelling in order to overcome the obstacles that will invariably come your way..
lucylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 18:20   #119
zar nisu knjige besplatne za sve...

dijete mi krece ove godine u 1 razred i sad mi nije jasno dali trebam kupit ili cemo dobit
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 19:12   #120
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
zar nisu knjige besplatne za sve...

dijete mi krece ove godine u 1 razred i sad mi nije jasno dali trebam kupit ili cemo dobit
Za sad je informacija da će se dobit. Hoće li ili neće....vidjet ćemo.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.