Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 18:36   #8361
Quote:
mischa86 kaže: Pogledaj post
Da li je istina da postoji mogucnost da u sedmom mjesecu zbog manjka novca ljudi koji su sada tamo odu na praksu prije nego sto je planirano?
Mi koji smo sad tamo uopce ni nemamo praksu,nego smo 9 mjeseci u komadu na akademiji pa onda 6 mjeseci vjezbencikog, tako da ovo tvoje bas ne drzi vodu...
Ahg is offline  
Old 23.04.2010., 22:47   #8362
Quote:
Ahg kaže: Pogledaj post
Mi koji smo sad tamo uopce ni nemamo praksu,nego smo 9 mjeseci u komadu na akademiji pa onda 6 mjeseci vjezbencikog, tako da ovo tvoje bas ne drzi vodu...
Nešto sam načuo da bi ti trebali ići na vježbenički prije određenoga, dakle ubrzo ima li tu vatre ili je samo dim?
__________________
Lupus Lupus.
S:T:A:L:K:E:R is offline  
Old 24.04.2010., 10:36   #8363
izgleda tu niko ništa nezna dok ne dode vrijeme za to......bilo bi dobro da tako bude kao što pričate.......
nokia_2009 is offline  
Old 27.04.2010., 20:13   #8364
Zanima me vezano za temu... Vidim da se puno prica i zna itd.

Dakle, pricala sam sa jednim policajcem koji radi samo na motoru, i s kojim se dosta srecem u prometu i vec smo si na ti prakticki... U vezi policajaca na motoru...

Rekao je da ili treba zavrsiti PA ili tecaj te onda poloziti sve za motor, kategorije tko nema, te kada sve polozis ides za policijskog sluzbenika na motociklu.
Sve je on to meni super objasnio, no htjela bih da me netko upotpuni ako zna naravno i ima iskustva, kako, sto itd. ?

Hvala unaprijed..
toconja is offline  
Old 27.04.2010., 21:56   #8365
pozdrav najboljem 15. odjelu p7!!!! ljudi, ovdje je odlično, ekipa je ne za 5, nego za 15... pozdrav
maninblue is offline  
Old 27.04.2010., 22:00   #8366
tako je 15 odjel p7 rulessssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maxyking is offline  
Old 28.04.2010., 18:31   #8367
Gospodo, pišete svašta, i o svačemu. Možeš imati sve položeno. ali uvjeti su slijedeći:
- upražnjeno radno mjesto, koje nitko ne želi, ili ti imaš jačeg "mačka" iza sebe,
- radno mjesto policijskog službenika na motoru, nije pjesma. Kada su svi u kratkim rukavima, on nosi kombinezon, i uvijek isti ljeti i zimi.
Ostavi se ćerce radnog mjesta policijskog službenika na motoru, ako možeš dočepaj se kancelarije. Neće ti stradati ni bubrezi, a ni mozak.
Smrsko is offline  
Old 03.05.2010., 12:22   #8368
help

Vidim da ste jako puno pisali o svemu i svačemu... probala sam čitati od početka ali nema smisla...
Ja bi ove godine trebala završiti upravno pravo, i onda bi se na godinu prijavila u policijsku akad. Vidjela sam program i koje predmete imaju i dosta toga se poklapa s onim što sam ja sada na faxu polagala

E, sad... mene zanima samo jedna stvar... prijemni??!

Jel može netko ukratko napisati kako to izgleda? Što treba raditi, koliko napraviti, norme za cure??

Hvala
legica21 is offline  
Old 03.05.2010., 13:55   #8369
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
Vidim da ste jako puno pisali o svemu i svačemu... probala sam čitati od početka ali nema smisla...
Ja bi ove godine trebala završiti upravno pravo, i onda bi se na godinu prijavila u policijsku akad. Vidjela sam program i koje predmete imaju i dosta toga se poklapa s onim što sam ja sada na faxu polagala

E, sad... mene zanima samo jedna stvar... prijemni??!

Jel može netko ukratko napisati kako to izgleda? Što treba raditi, koliko napraviti, norme za cure??

Hvala
ukratko,nije neki problem sto se toga tice,za maksimalan broj bodova moras napraviti 30 sklekova,40 trbusnjaka i 1000 metara za 5 minuta to ti je to.sklekovi i trbusnjaci nisu vremenom ograniceni,onda imas dokorak i poligon unatrag i to je to,tu se mjeri vrijeme,ali za to ne znam...
rayadante is offline  
Old 03.05.2010., 13:59   #8370
a tako znači... dobro, te trbušnjake mogu napraviti bez problema... sklekova ne mogu baš 30 ali 15 mogu... to bi morala vježbati...trčanje.. uf..to moram itekako popraviti

a što je to dokorak? i kako izgleda taj poligon?
legica21 is offline  
Old 03.05.2010., 18:38   #8371
e jel postoje kaki naznake natjecaju??? koliko se cini nista ove god!!! prijatelj mi je tamo i kazu da su sad na max i da vjerojatno nece primat!! namda se da se vara xD
skardgo is offline  
Old 03.05.2010., 20:30   #8372
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
a tako znači... dobro, te trbušnjake mogu napraviti bez problema... sklekova ne mogu baš 30 ali 15 mogu... to bi morala vježbati...trčanje.. uf..to moram itekako popraviti

a što je to dokorak? i kako izgleda taj poligon?
dokorak ti je trcanje po crti ali u stranu tri puta u lijevu tri u desnu,to moras sto brze odraditi ali da ti se noge ne zapetljaju jer ti to ne broji,oni koji treniraju rukomet,kosarku najbolje znaju sto je to, a poligon ti je ono sto si nekad u skoli radila cetveronoske na rukama i nogama ides unatrag i preko sanduka pa kroz sanduk i tako tri puta i tu ti se kao i kod dokoraka mjeri tri puta i onda uzima srednja vrijednost(vrijeme)
rayadante is offline  
Old 04.05.2010., 10:21   #8373
aha..sjećam se to mi je bila bolna točka... mislim da mi je trebalo oko 20-ak sek.
legica21 is offline  
Old 04.05.2010., 11:49   #8374
uh valjda ce uskoro objaviti novi natjecaj...hehe da krenemo i mi u akciju
nokia_2009 is offline  
Old 04.05.2010., 17:15   #8375
Quote:
nokia_2009 kaže: Pogledaj post
uh valjda ce uskoro objaviti novi natjecaj...hehe da krenemo i mi u akciju
bude u 6 mjesecu, ali se nece puno primati... ja cu predati za PA i za DVO pa valjda cemo negdje upasti
rayadante is offline  
Old 04.05.2010., 18:58   #8376
Ja sam zvao prije kojih 3 tjedna na akademiju, rekli su da ce najvjerojatnije bit natjecal ali mi nista ne garantiraju, rekli su mi da kad ministarstvo odobri da ce odma stavit na stranicu i da samo treba pratit. Mada opet sam cuo od mnogih isto to kao da sumnjaju da ce ove godine biti neceg, ja se nadam da hoce jer cu inace poludjeti..
Sturm is offline  
Old 04.05.2010., 19:42   #8377
prošle godine su objavili natjecaj 10.06. a valjda bi trebali isto oko tog datuma i ove godine objaviti......
nokia_2009 is offline  
Old 04.05.2010., 19:50   #8378
To ti sve ovisi kad ko zavrsi i kad u internalima bude mjesta, necemo na ulici spavati.. Barem su meni tako rekli. Ja se isto iskreno nadam da ce bit necega!
Sturm is offline  
Old 05.05.2010., 08:02   #8379
jel postoji ovdje kakva školarina? Ono...kao na faxu?
legica21 is offline  
Old 05.05.2010., 09:48   #8380
a cuj priče polako kruže da bi moglo biti nešto od natjecaja........bolje da se prica da bi moglo nesto biti neg da nema ništa od priči.......hehe
nokia_2009 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.