Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2007., 22:10   #61
draga moja...mac kozmetike nema kod nas nigdje...najbliže u austriji i italiji a fiksator od MAC-a ti je ziher najbolji a i nije skup.
Quote:
crnka st kaže: Pogledaj post
Koristite li vi fiksatore šminke? Ako koristite koji bi preporučile? Čula san za MAC fix+ ali neman pojma di bi ga mogla nabavit?
__________________

Dee
ledz05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:27   #62
ma pitala ja, rekla mi da nazalost imaju samo sisley...ali mislim, pa kakva je to cijena? ko si to moze priustiti? i to je neka kremica kao, i kak onda se nasminkas, i onda se prek sminke mazes s kremom? nikaj ne kuzim...
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:35   #63
Navodno i same prodavacice u parfumerijama ismijavaju one koji kupe nesto takvo skupo (kad izadju van, dakako, prije su ekstra ljubazne).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 17:04   #64
naravno da su ljubazne, i to su tolko ljubazne (konkretno te iz irisa) da su antipaticne ma da imam para na bacanje nebi za proizvod od 40-50ml dala tolko... nonsens!
ah nikaj, posto sam jedine 2 parfumerije u gradu obisla, ocito nikaj od fiksatora. ima mozda toga u ljekarnama? al po nekoj razumnoj cijeni po mogucnosti,ak neko zna...
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 18:28   #65
Quote:
Prixie kaže: Pogledaj post
ma pitala ja, rekla mi da nazalost imaju samo sisley...ali mislim, pa kakva je to cijena? ko si to moze priustiti? i to je neka kremica kao, i kak onda se nasminkas, i onda se prek sminke mazes s kremom? nikaj ne kuzim...
ne stavlja ti se to na sminku nego prije sminke..to ti je kao gel-krema koja to osvjezava lice i cini sminku postojanijom kroz citav dan..inace imas i baze ,ja bi to nazvala bazom koja se stavi prije make-upa i fiksira ga tj ucvrscuje..inace sisley je skup ali je meni prva liga..ali nikada ne bi dala toliko para za to ,za taj fiksator
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 10:46   #66
Prixie,
u kojem si to irisu bila
ja danas namjeravam do zg, pa cu obici vise parfumerija, nadam se da cu prinaci fikstor u sperju.
jednom sam ga imala priliku koristiti prije par godina i mogu reci da mi se sminka nije promijenila niti malo, sve se uspjelo odrzati unatoc temperaturi visoj od 35 c
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 11:43   #67
ahaaaa, prije sminke...
iris varazdin. a znate mozda di ima za kupiti neki u spreju a da nije skupi?
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 11:55   #68
Quote:
Prixie kaže: Pogledaj post
ahaaaa, prije sminke...
iris varazdin. a znate mozda di ima za kupiti neki u spreju a da nije skupi?
a za koliko para? ma neznam kako ga nemaju u tvojem irisu??reci im neka ga naruce ..u spreju je,140 kn dodje ja mislim,inace profesionalna sminka..drzi
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 19:22   #69
danas sam trazila fiksator,
uglavnom isto nude ove u kremi kao fiksirajuca podloga, za sada mi se najvise svida od bourjois-a 8kupit cu jednom prilikom)
na kraju sam kupila od artdecoa onaj sprej koji vlazi/fiksira sminku (kosta 60 kn).
nanosi se na sminku i drzi, pa budemo vidjeli.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 08:56   #70
Šta postoji fiksator od AVENE??!?? ja to nisam znala..........
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 09:17   #71
nije fiksator nego cure koriste njihovu vodu kao fiksator.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 12:28   #72
Ponekad našpricam malo Avene termalne vode.
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 19:50   #73
meni termalna voda razmulja šminku, a onaj "fixator" od Art Decoa, onaj neki od naranče je živi užas!

kupila sam si od Diego dalla palma, 125 ml=130 kn, super fiksira, ali meni poslije njega lice bukne, izbiju crvene fleke
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 01:10   #74
Quote:
Prixie kaže: Pogledaj post
dojdem ja danas bas u iris, pitam dal imaju fixatore, veli mi teta da, ali nazalost samo sisley i pokaze mi bocicu velicine srednjeg prsta, a ja se opizdila smijati-970 kn !!! mislim, da molim, dajte mi odma 2 litre!
Hmm..nemam pojma, sad ću pogledati na Sisleyevom webu, jer meni se čini da oni uopće nemaju nikakav fiksator! Da ti nije ženska pokazala onaj Tenseur Beaute, to im je u stvari kao nekakav lifting kompleks koji se stavi na kremu (a ispod pudera, ako nosiš puder), koji kao malo zategne lice, a ujedno i šminka onda bolje primi? Iako to u biti uopće nije fiksator nego lifting serum za žene u zrelijim godinama. To je u bočici s pumpicom, koliko mi se čini, i košta oko 900 kuna.

Što se fiksatora šminke tiče (misliš li zapravo na ono kaj se na engleskom kaže "primer" /prajmer/) kod nas, koliko znam, ima od Clarinsa i Kaneba i navodno su obadva jako dobri (ja ne koristim ali čula sam od drugih), ali i jako skupi... Kanebov oko 500 kuna, Clarinsov vjerojatno oko 250-300. Oni su podloga za tek. puder, puder bolje drži, ravnomjernije se nanese i lice sve skupa izgleda bolje (imaju i malo onako reflektirajuće čestice koje osvijetle lice). Vjerojatno ih ima i od drugih brandova, samo ja se sad ne mogu sjetiti. Bilo je prije par god. od YSL-a, i to u raznim bojama (bijeli, roza, boja breskve itd.), koji su ujedno fiksirali šminku i korigirali boju tena, ali sad mislim da to više ne postoji.

To je to kaj ja znam o tome...

P.S.: E da, i te termalne vode u spreju nisu baš fiksatori, one služe u prvom redu za osvježenje...neće ti to "fiksirati" ni puder ni šminku, ma kakvi.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:57   #75
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
nije fiksator nego cure koriste njihovu vodu kao fiksator.
da, al pise na njoj da se moze koristiti kao fiksator sminke!
ja koristim vichy termalnu vodu i inace i kao fiksator i super mi je
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:02   #76
ja avenovu naspricam nakon sta se nasminkam ali ne toliko da fiksira koliko da se puder u prahu koji stavljam izgleda prirodno tj ne vidi se, jer se cestice pudera vide na licu pa ako pospricam termalnom vise ne
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:04   #77
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja avenovu naspricam nakon sta se nasminkam ali ne toliko da fiksira koliko da se puder u prahu koji stavljam izgleda prirodno tj ne vidi se, jer se cestice pudera vide na licu pa ako pospricam termalnom vise ne
da, ja isto zato
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:52   #78
Jel ko probao fiksator sjenila od Manhattana?

Valja li to išta?
l0la_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 09:48   #79
Ja imam od art decoa i uistinu dobro fiksira, jedino kaj me živcira kaj onda ne mogu lijepo sjenćati više sjenila, jer se odmah sve zakelji....
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 17:33   #80
Quote:
l0la_ kaže: Pogledaj post
Jel ko probao fiksator sjenila od Manhattana?

Valja li to išta?
ja imam meni je odlicno, drzi citav dan i duze ako treba hehe, i sto je jos bolje sjenke su intenzivnije s njim
a ni je ni skupo vrijedi probat
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.