Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 15:42   #1701
Ja sam malo slican na hitlera
Flat is offline  
Old 10.04.2017., 22:53   #1702
Ne. Najvise me privukla osoba koja izvana nije bila moj dream tip. Razlog - bilo je neceg posebnog medu nama.
manita_zg is offline  
Old 10.04.2017., 23:00   #1703
Fizički izgled je prvo što upadne u oči ali i prvo što izblijedi poznanstvom...
Jollman is offline  
Old 10.04.2017., 23:06   #1704
Quote:
Jollman kaže: Pogledaj post
Fizički izgled je prvo što upadne u oči ali i prvo što izblijedi poznanstvom...
Ili još više zablista.
calea is offline  
Old 10.04.2017., 23:09   #1705
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Meni je bitan fizicki izgled, ne mogu si pomoci. Ali nije najbitniji.
What she said.


I izuzetno je bitan "na prvu".
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.04.2017., 12:32   #1706
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ili još više zablista.
kako kome
nastradamus is offline  
Old 11.04.2017., 12:48   #1707
Quote:
nastradamus kaže: Pogledaj post
kako kome
Pa zato kvotah kolegu forumaša i nadovezah se
calea is offline  
Old 11.04.2017., 13:00   #1708
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa zato kvotah kolegu forumaša i nadovezah se
neka triba neko bit i ozbiljan na ovom forumu
nastradamus is offline  
Old 14.04.2017., 18:16   #1709
Ja sam u uvjerenju da je bitna kombinacija vanjske i unutarnje ljepote.
__________________
Sretan sam
colinb is offline  
Old 14.04.2017., 18:31   #1710
Quote:
colinb kaže: Pogledaj post
Ja sam u uvjerenju da je bitna kombinacija vanjske i unutarnje ljepote.
Ili da ti je netko seksi i pali te.
Flat is offline  
Old 14.04.2017., 18:45   #1711
To je jedino bitno.

Strast je esencija zivota.
Sto ce bilo sto u zivotu ako me ne pali?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 20.04.2017., 02:07   #1712
Kako glasi onaj klišej: izgled privlači a osobnost zadržava. Istina je doduše, tako da se sve svodi na fizički izgled barem u početku.
TheRevenant is offline  
Old 20.04.2017., 02:33   #1713
ma ak je fizicki izgled mrak sumnjam da postoji tako losa osobnost koja moze otjerati... al dobro, ja sam malo povrsna.
Colospa Retard is offline  
Old 20.04.2017., 02:35   #1714
Iznenadila bi se koliko neki ljudi mogu biti odbojni. Ako se dosad još nisi opekla, budeš.
TheRevenant is offline  
Old 20.04.2017., 08:39   #1715
Lagala bih kada bih rekla da fizički izgled nije bitan, to je ono što prvo primijetiš na osobi. ALI, ja osobno tome nikada nisam pridavala neku preveliku važnost. Dapače, često su mi se sviđali muškarci koji nisu ''klasično'' zgodni, ali su imali ono nešto, super sam se osjećala u njihovom društvu. Meni je najbitnija osobnost, smisao za humor mi je također jedna od jako bitnih stavki, komunikacija je bitna, da mogu o bilo čemu pričati s osobom, satima ako treba. Nekako su me uvijek, koliko god to ružno zvučalo, odbijali oni ful zgodni frajeri. Nekako sam uvijek u sebi pomislila da vjerojatno s njima ne bih imala o čemu pričati. Znam da je shallow, i da generaliziram, ali podsvjesno bih to pomislila. Vjerojatno jer sam imala takvih iskustava...
GretaLouise is offline  
Old 20.04.2017., 16:02   #1716
Kad znaš, svjesno podsvjesno, da neš nemoš imat, izracionalizirat ćeš si na to na razne načine da ti bude lakše..ful zgodne osobe su površne, sigurno ne mogu biti i pametne, ne privlače me, izgled mi nije bitan itd itd..sve dok takva osoba ne pokaže ozbiljniji interes..
zoomzoom888 is offline  
Old 24.04.2017., 22:13   #1717
Jedno je zgodna, a sasvim nešto drugo je lijepa.


Ovo sam naučio na forumu. Domo arigato, Forum.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.04.2017., 23:37   #1718
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Kad znaš, svjesno podsvjesno, da neš nemoš imat, izracionalizirat ćeš si na to na razne načine da ti bude lakše..ful zgodne osobe su površne, sigurno ne mogu biti i pametne, ne privlače me, izgled mi nije bitan itd itd..sve dok takva osoba ne pokaže ozbiljniji interes..
Ne bi se slozila.
Kao prvo - ja sam primjetila bas obrnuto, neki ljudi koji objektivno bas i ne izgledaju najbolje se cesto besramno znaju hvalit sa nekakvim ogromnim kriterijima, vjerojatno misle da si tako "podizu cijenu" il tko zna sto

Drugo - ne mora svakom sve bit jednako napeto, ljudi imaju razlicite preference pod utjecajem svega i svacega, ne samo toga sto se trenutno smatra lijepo u drustvu
pink cookie is offline  
Old 25.04.2017., 00:03   #1719
Fizički izgled je apsolutno nebitan faktor, jedini uvjet je da mi osoba nije odbojna. No to vrijedi i za vanjski izgled i unutarnju ljepotu ili ti ružnoću. Može bit najljepši na svijetu ali ako nema tri zrna soli u glavi nema tu zajedničkog jezika.

Iako moram priznati da me kod mog dečka privukao fizički izgled+glas, ali mi je i unio strah u kosti jer sam mislila da mu se ja neću svidjet pa nam je trebao mali milijun godina da započnemo ozbiljnu komunikaciju i druženja. Ali to nije priča za ovu temu.
 
Old 25.04.2017., 00:11   #1720
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Fizički izgled je apsolutno nebitan faktor, jedini uvjet je da mi osoba nije odbojna. No to vrijedi i za vanjski izgled i unutarnju ljepotu ili ti ružnoću. Može bit najljepši na svijetu ali ako nema tri zrna soli u glavi nema tu zajedničkog jezika.

Iako moram priznati da me kod mog dečka privukao fizički izgled+glas, ali mi je i unio strah u kosti jer sam mislila da mu se ja neću svidjet pa nam je trebao mali milijun godina da započnemo ozbiljnu komunikaciju i druženja. Ali to nije priča za ovu temu.
Daj se odluči
drumforce is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger