Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 10:23   #41
Na

Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko si cura iz Turske do sad upoznao.

Ja sam neko vrijeme dosta boravila u Turskoj i znam dosta Turkinja. Nisam upoznala niti jednu koja uz svu pamet, obrazovanje i duhovitost zapravo nije prilično razmažena i infantilna.
To nekakvo dječje durenje je njima dio folklora.

A druga stvar, većina njih se jednostavno ne seksa prije braka. Rekla mi je jedan cura da su joj roditelji uvijek govorili da bude moderna kao cure iz Europe, ali da negdje mora povući granicu.

Čak i one rijetke koje prakticiraju predbračni seks rade to ako su s nekim u dugoj vezi.
Djevojka nije Turkinja nego bosanka. Imala je u prijašnjim vezama sex ali stalno je dala značaj na sexy s emocijama i to jednom max dva puta sedmicno. Naglasila je i da je pomalo aseksualna. Opet kazem da smo otvoreno razgovarali na temu sexa i rekla je u smislu da ne želi to bez emocija. Da možemo bez emocija ali da bi je to udaljilo od mene zbog tog iskustva pokušaja silovanja.
Ja sam se tu nekako zaustavio i obzirom da mi se dosta svidjela nisam htio navaljivati i ispasti idiot koji u procesu upoznavanja u prvoj sedmici navaljuje na sex. Krivo mi je sada jer sam se trebao vise angažirati po tom pitanju a ne slušati njene tako za mene potresne price koje su mi bile kočnica.
Jasno je rekla da želi da se seksamo kada bude emocija s njene strane...
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:34   #42
pa koliko joj treba da ima emocije prema tebi , 3 godine
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:35   #43
Ništa od tog ne bude.
Niste očito kompatibilni u reali.Fućkaš skype i dopisivanje.

Javi se onoj bivšoj.
Vidiš da se predomislila i sad hoće ipak.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:36   #44
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ništa od tog ne bude.
Niste očito kompatibilni u reali.Fućkaš skype i dopisivanje.

Javi se onoj bivšoj.
Vidiš da se predomislila i sad hoće ipak.
Ta ga opet ne bude željela u momentu kad se pričini dostupan.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:38   #45
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
pa koliko joj treba da ima emocije prema tebi , 3 godine
Pa ne mogu se emocije stvoriti nakon 3 mj dopisivanja i onda je došla kod mene na samo 7 dana, gdje smo se bukvalno i upoznali...
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:39   #46
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ta ga opet ne bude željela u momentu kad se pričini dostupan.
A moguće i to...
Nek se onda pravi nedostupan.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:41   #47
Ma nek nađe neku koja neće na njemu hraniti ego ili mu nabacivati krivnju i mentalno psovati mater.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:45   #48
Zasto ne pokusavas nesto s curkama u Njemackoj?

Nazalost isto sam stava da je ili ocekivala da napravis vise(pahunjica) ili joj nisi legao. Imali ste komunikaciju 3 mjeseca ako sam skuzila, i 7 dana bliskosti - cak i meni koja sam slicnog misljenja kao ona bi to bilo kao ok ideja- ako postoji klik i moram reci decko inicira.

Ako je bila skoro silovana, stvarno mi je cudno da nije dosla u hotel ili kod vasih prijatelja - na 4 dana.

Tvoje ponasanje mi je isto nejasno - uzimati go od tjedan dana za osobu koja ti nije ni prijatelj ni cura, i kako si rekao dvoriti kao kraljicu, i pristajati na psiholosko zlostavljanje-trebas poraditi na samopostovanju - neovisno o njoj ili sljedecoj.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:46   #49
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu se emocije stvoriti nakon 3 mj dopisivanja i onda je došla kod mene na samo 7 dana, gdje smo se bukvalno i upoznali...
Covjece ko ti je ovo slagao ? Dopisivao sam se jednom davno sedam dana i znao sam od prve poruke da osjecam nesta ogromno . Razmijenili smo u jednom danu 70 emaila i meni su noge otkazale sjedeci za kompjuterom . Sedam dana kasnije sam se nasao i znao sam da sam naletio na bombu.
Kada naletis na nekoga ko ti se bezkrajno dopada i prvlaci te fizicki osjetis odmah . Tu se nista ne ceka .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:47   #50
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu se emocije stvoriti nakon 3 mj dopisivanja i onda je došla kod mene na samo 7 dana, gdje smo se bukvalno i upoznali...
sorry , ako ti se netko sviđa, napet ti je ...ako ste si na neki način kliknuli , pretpostavljam da jeste ...i još dođe kod tebe na 7 dana, znači dovoljno je da dođe prvo veče i da se nešto desi



a u one sve njene priče kaj ti je rekla .... u biti pusti se nje to ti je najbolje od svega
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:02   #51
prvo seks.
sve ostalo je gubljenje vremena na ovakve ljude kao vas dvoje,otprilike jednaki ste.
kome trebaju smorovi?

zar´ nije ljepše prvo kroz seks upoznati osobu?
kroz seks se najjače emotivno vežemo,izrazimo i najdublji osjećaj nježnosti,strasti,zaljubljenosti....
seks je najjači osjećaj koji ukazuje da li ćemo nastaviti daljnje upoznavanje, ili ćemo se poljubiti za kraj.

treba znati naučiti uživati u seksu,a ne se zaljubiti u seks.
zaljubiš se u osobnost.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:03   #52
umjesto da glumiš muškarčinu šutanjem flaše sa stola trebao si ju nabit na kurac prvu večer pa ne bi bilo ove teme i ne bi ti rekla da si pahuljica
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:23   #53
Nasanjkala ko majmuna..al totalno..
Nije ovo bio pocetak niceg,kak pise u naslovu.
Previse truda s tvoje strane,previse zanovjetanja s njene.
Nema tu kruha ni za ubuduce,ni u vezi ,nit za sex..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:58   #54
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
zar´ nije ljepše prvo kroz seks upoznati osobu?
kroz seks se najjače emotivno vežemo,izrazimo i najdublji osjećaj nježnosti,strasti,zaljubljenosti.....
Evo i ovo da saznam. Prvo se preko seksa upozna osoba, a onda kasnije valjda ne treba ni komunicirati kad seks sve kazuje.

Jesi sigur da se svi preko seksa emotivno povezuju i stvaraju najdulje osjećaje?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:32   #55
Evo i njene posljednje poruke

Da pricali smo tri mjeseca. Nije malo ali nije ni dovoljno da ja znam jesmo li ili nismo kliknuli whatsap je jedno stvarnost je drugo. İ ja sam osjecala to nesto da mi odgovaras po ponasanju ali stvarnost je sasvom nesto deseto. İ ja sam smatrala da kad dodem da ce se nesto desiti, kako ti kazes prica razviti. Ali ja sam takva da ne mogu da vidim za 7dana i tesko mi je ispoljiti sve odmah. Mozda tebi ponasanje djeluje cudno ali kod mene je takvo prirodna sam i ne mogu da se pravim duso ljubavi ovo ono da se ljubim hvatam a kamoli sexam ako nista ne osjetim a za 7dana je to kod mene tesko. Zasto sam takva mozda zbog proslositi ili ne znam. Ali ja ne mogu drugacije. Moj bivsi je cekao godinu dana na sex sa mnom ja jednostavno nisam.mogla. hladna sam kako si to rekao kao kamen.

Tvoji postupci su neki ok neki nisu. Fizicki nije da mi se nisi dopao ali nisi me ni privukao 100% da sam tu vise provela vremena ili da ja zivim tu mislim da smo u istom gradu to bi bilo drugacije. Taman kad nesro osjetim da bi mogla da ti tepam da te zavolim da nesto ti si to ponasanjem svojim sitnicama pokvario. İmas stil za humor ali to nije humor to je ismijavanje. Sto ja ne volim. ne volim taj tip. Trece sta si napisao da sam taktiku neku imala. Ja sam prirodna djevojka i nemam vremena da se bavom taktikom i da nesto preracunam ovo cu ovako ovo cu ovako ja da sam dosla s tom namjerom ne bi sve izgledalo i proslo tako kako je proslo. Ne volim da se bavom taktikom i igrocama jednostavno nemam vremena za to. To se radilo u srednjoj skoli. Da sam takva mozda bi sad bila u dubaiu rekla sam ti. problem zvani dalida je imao veliki uticaj na mene. meni nw treba to u zivotu. Da je tebi prestalo nesto vezano za nju ona ne bi imala mjesta u tvojim prijateljima. Meno ne treba pocetak veze da kad nam je lijepo ona se javo i sjebe sve. Pa kasnije se nade neki razlog ti ostavljas mene ili neku drugu pa ides njoj. To sam dozivjela prije tako da mi to ne treba vose. Cura ti je napisala da ste sudeni ali ne mozete bito skupa ne znam sad tacno. Na eng ti je napisala. Druga stvar presutio si za mene je to skrivanje petljanje i laz. İ to sam imala u proslosti i ne treba mi to.

Dalje da nastavim i ako si to uradio hajd presli smo preko toga opet nisi znao ili htio da nas zastitis od nje pa je ni tada nisi izbrosao nego si pustio provokacije da nam stavlja srce na sliku i tako dalje. İ dalje mi to pokazuje da nisi cist racun s njom. Ni to mi ne treba u zivotu. Dalje, sve da ovo gore se zaboravi a ja sam takva da ako napravos neku glupost tesko sa predem prekotoga niti dajem druge prilike tako me zivot naucio i takva sam.

Zadnje sto si sjebao je tvoje ismijavanje i umiranje od smijeha u bukvalnom smislu te rijeci. Ti si kriv za to da sw osjecam kao govno, nimalo zenstveno i posramljeno. pa ko ti ti da me navodis da se tako osjecam. Samo zbog svog "smisla za humor" i misleci da je sve smijesno. E pa nije. Ne ide sve tako. U tom trenutku se sve blokiralo i shvatila sam da ne mozemo uspjeyi niti zelim da nesto razvijam ja sam sama od sebe hladna osoba i sve sto se rodilo i bilo nesto s moje strane tu je umrlo dok si sw ti smijao ja sam u kuhinji plakala i pusila. Ti si super sve ok ponasas se romanticno dentlmen si ali ti je sve palo u vodu ovim smijanjem i ismijavanjem. Ajmo reci kap koja je prelila casu. Toje to ne znam sta vise da ti napisem.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:34   #56
Isuse bože, daj ostavi više tu curu na miru :vrišt:
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:43   #57
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Isuse bože, daj ostavi više tu curu na miru :vrišt:
Mozes li objasniti malo opširnije svoj komentar ?
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:46   #58
Gle, mogu, ali tebe bi to opet samo dovelo do toga da razvlačiš svaku moju riječ, kao što razvlačiš svaku njenu.


NISI JOJ SE SVIDIO. NE ŽELI BITI S TOBOM. NE ŽELI IMATI NIŠTA S TOBOM.

Provela je s tobom tjedan dana, i to je zaključak. Ništa što ti sad učiniš neće to promijeniti, a ne vidim ni zašto bi trebalo. Niste jedno za drugo.

Ostavi je na miru, zaboravi na tih tjedan dana fijaska i nastavi svoj život. Ništa nisi dobio, ništa nisi izgubio (osim para za avionsku kartu; ali, objektivno, ako iz toga išta naučiš to će ti ispasti dosta jeftina škola ), vozi dalje. Bit će još cura, još češkanja i još prđenja. S ovom neće biti ništa od toga, osim razvlačenja mrtvog magarca.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:46   #59
Bezvezno natezanje. Drugi put ne stvaraj očekivanja o osobi koju ne poznaješ, svatko može biti karakteran i nesjeban preko poruka. Ali najgore je što si dopustio da te i uživo zavlači i navlači. Normalna osoba bi skužila da si se bezveze smijao jer jebiga, ljude ponekad uhvati histeričan smijeh, nije zgodno, ali nije ni smak svijeta, prihvatila bi to i krenula dalje u skladu s onim kako stvari stoje- sviđaš joj li se ili ne. Ali ona je odlučila napraviti dramu oko toga. To su kompleksi. To je rigidnost. Sjebanost, ukratko. Budi sretan da je tako završilo. Nitko ne bi trebao lomiti kičmu da nekom dokaže da mu je stalo. Jer kad je drugoj strani stalo, žao joj je da te tako dresira kao majmuna. Ne sviđaš joj se, nimalo, ni kao osoba ni kao muškarac, jednostavno si za nju nula. Prihvati to. I ne očekuj više ništa od nekog s kim tipkaš, pa čak ni da je normalna. Kad nemaš očekivanja, nećeš se dovesti u poziciju da se netko sprda s tobom i gleda kako kao luzer trčiš za njom dok njoj puca kurac. Nego ćeš ići upoznati osobu pa što bude.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:12   #60
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Evo i ovo da saznam. Prvo se preko seksa upozna osoba, a onda kasnije valjda ne treba ni komunicirati kad seks sve kazuje.

Jesi sigur da se svi preko seksa emotivno povezuju i stvaraju najdulje osjećaje?
ne znam kako je to kod svih, ja govorim samo u svoje ime.

na koži tokom seksa se može puno toga osjetiti,nevezano za strast i razmjenu tjelesni tekućina...
ako znaš zapažati,seks zna puno toga nesvjesno otkriti o osobi.

mogu jedino sama sa sobom stvoriti najdublji osjećaj,ne znam kako bi s nekim drugim mogla razviti taj najdublji osjećaj.
osjećaj čega,emotivne povezanosti ? - to dolazi s vremenom i kad se stekne povjerenje,tad´ ti seks prelazi u vođenje ljubavi
lijepa je i ta ljubav,toplina,sigurnost,osjetila sam sam i to,al´ne bi više hvala; tu ljubav probala ni s kim....

zavisi za što si i što želiš od života,osobe,ljubavi i seksa...
meni je prije svega seks užitak....
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger