Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 19:24   #61
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
A to je predavanje u vrtiću i akteri ove priče imaju 5 godina?
Možeš se sprdat koliko hoćeš ali frend na faksu je upoznao i postao prijatelj s 3 cure na taj način.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:28   #62
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Možeš se sprdat koliko hoćeš ali frend na faksu je upoznao i postao prijatelj s 3 cure na taj način.
Da, prijatelj
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:30   #63
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Da, prijatelj
Sori, nisam skužio da autor traži bračnu družicu ili seksaču. My bad.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:34   #64
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Sori, nisam skužio da autor traži bračnu družicu ili seksaču. My bad.
Pogledaj naslov teme. Kaj nekog zavodiš da postanete prijatelji?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:55   #65
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Kad sam prvi put razgovarao sam ocem o ovoj temi rekao mi je sljedeće:"ako provedes deset dana u društvu djevojke rijetko koja će te odbiti".

Koliko je ovo istina, da li je doista bolje ako ideš polako i imaš strpljenja?
Da li je pametnije u situacijama kada neku curu cesto vidjas(na poslu,faxu, u školi) da ideš polako i da je malo bolje upoznaš prije nego se odlucis na taj korak. Za razliku od pubova, nocnih klubova, tecajeva gdje je ipak bolji imati direktniji pristup.
Da li na ovaj način riskiras da završiš u frendzonu ili je bolje cekati par tjedana pa cak i mjeseci da se bolje upoznate prije nego je pozoves van...Pod "van" mislim na pravi dejt a ne na neobavezne kave na faxu...

Iz nekog razloga cure ne vole direktan pristup....
najbolje je kad joj se jebeno sviđaš i to dobro procijeniš pa je zavedeš. to ti je ono jebeno najbolje.

e sad pristup u zavođenju je uvijek isti: dat curi do znanja da bi općio s njom. neki sad su tu malo suptilniji, a neki izravniji...

postoje dvije vrste muškaraca: oni koji daju do znanja curi da bi je jebali bez obzira jel su dobili od nje bilokakvu vibru i oni koji daju curi do znanja da bi je jebali kad su donekle sigurni da bi i ona možda njih.

e sad, ovi u prvoj skupini će većinom više jebat osim ako nisu neki ekstremi. zašto? pa prvo zakon brojeva jer dosta žena si se možda svidio al ti nisu pokazale il nisi skužio jer si emotivni bedak il su čekale tvoj potez it itd. šta ja znam. drugo, dosta žena trzne na muškog tek kad im on da do znanja da su mu seksualno napete

ako si pak u ovoj drugoj skupini primit ćeš definitivno manje odjeba.

uglavnom odabir je stvar ega, karaktera... ja sam uvijek u drugoj jer imam golem ego, tašt sam i ne želim se udvarat ako mi stvarno ženska nije napeta jer teško podnosim odjebe. možda bih ih lakše podnosio da se udvaram curama koje mi nisu ekstra napete, al šta će mi to. više sexa ne znači veću sreću.

u tvojim godinama je dobro probati oba pristupa, a već ćeš se onda isprofilirati...

rekao si iskustvom da možeš skupit samopouzdanje, svakako. al vodi računa da možeš skupit i još veću nesigurnost... ja sam zastupnik teorije da tko god je samopouzdan il je ograničen il jako dobro glumi to. nitko inteligentan ne može bit istinski samopouzdan.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:58   #66
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Pogledaj naslov teme. Kaj nekog zavodiš da postanete prijatelji?
A možda to prijateljstvo preraste kasnije u nešto više? Ili sam ja gledao previše romantičnih filmova u životu (a gledao sam ih 4-5)
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:20   #67
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Možeš se sprdat koliko hoćeš ali frend na faksu je upoznao i postao prijatelj s 3 cure na taj način.

Kolko si ih ti upoznao na taj nacin?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:23   #68
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
A možda to prijateljstvo preraste kasnije u nešto više? Ili sam ja gledao previše romantičnih filmova u životu (a gledao sam ih 4-5)
Odlicni su ti savjeti.
Iskustvo progovara iz tebe.

Od kad je to tesko naci prijateljicu?
Zene nisu vanzemaljci, zene su ljudi i ako se tak ponasas prema njima, rado ce se druziti s tobom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:43   #69
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kolko si ih ti upoznao na taj nacin?
Ja se ne družim sa ženama
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:45   #70
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja se ne družim sa ženama
Zasto?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:54   #71
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zasto?
Pa ne znam, jednostavno mi nisu potrebne, imam svoje muško društvo i to mi je dovoljno.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:10   #72
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Kad sam prvi put razgovarao sam ocem o ovoj temi rekao mi je sljedeće:"ako provedes deset dana u društvu djevojke rijetko koja će te odbiti".

Koliko je ovo istina, da li je doista bolje ako ideš polako i imaš strpljenja?
Da li je pametnije u situacijama kada neku curu cesto vidjas(na poslu,faxu, u školi) da ideš polako i da je malo bolje upoznaš prije nego se odlucis na taj korak. Za razliku od pubova, nocnih klubova, tecajeva gdje je ipak bolji imati direktniji pristup.
Da li na ovaj način riskiras da završiš u frendzonu ili je bolje cekati par tjedana pa cak i mjeseci da se bolje upoznate prije nego je pozoves van...Pod "van" mislim na pravi dejt a ne na neobavezne kave na faxu...

Iz nekog razloga cure ne vole direktan pristup....
Otac ti nije bio u pravu radi jedne stvari, a to je da te neće odbiti. Da je to rekao na način da je moguće da će se razviti neki osjećaji kakvi god to bili, bio bi u pravu.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:18   #73
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, jednostavno mi nisu potrebne, imam svoje muško društvo i to mi je dovoljno.
Niso dobar sa bas niti jednom curom?
Zaista ti to ne fali?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:49   #74
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Niso dobar sa bas niti jednom curom?
Zaista ti to ne fali?
Nisam. Ne fali mi.
Preferiram muško društvo za razgovor, više zajedničkih tema, razumijemo jedan drugoga kao muškarci.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:52   #75
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, jednostavno mi nisu potrebne, imam svoje muško društvo i to mi je dovoljno.
Drumforce baš si zanimljiva biljka
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:55   #76
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Drumforce baš si zanimljiva biljka
Pa meni je to uobičajeno, isto tako imaš cura koje se kreću samo u ženskom društvu i nemaju niti jednog muškog prijatelja.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:00   #77
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa meni je to uobičajeno, isto tako imaš cura koje se kreću samo u ženskom društvu i nemaju niti jednog muškog prijatelja.
Radi ti u životu što tebe veseli. Ali da nisi , jesi.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:04   #78
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ali da nisi , jesi.
Ali da nisi jesi? Kakva je to rečenica? Tu su neki znakovi ili slika između? Ne vidim na mobitelu...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:05   #79
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Radi ti u životu što tebe veseli. Ali da nisi , jesi.
Kokicha što mislis o onakvom uletu....Nisi mi odgovorila
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:12   #80
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
A sto mislis kako sam upoznao svoju bivšu...Prisao sam joj na faxu, nakon kratkog razgovora sam joj predložio da odemo na cugu i na kraju sam trazio broj mobitela..Nisam pretjerano analizirao kako joj prici, da li imam sanse nego sam bio direktan i dobro je proslo. Od tada sam pokušao samo kod jos jedne cure.
Ne vidim ništa loše u ovakvom pristupu
Ne vidim ni ja ništa loše u tome da direktno pristupiš curi koja ti se svidjela.
No, serijski pristupati curama, samo zato što si solo, očajan, usamljen i napaljen... to je već druga priča.

Vjerujem da prepoznaješ razliku između gore navedenih slučajeva.


Nego... kaj je bilo s bivšom? Zakaj više niste skupa?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger