Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 22:01   #1
Cura sa baby face-om ?

Bok svima, nesto me zanima pa otvaram temu.

Imama 27 godina, ali imam 'baby face', pa mi ljudi redovito skinu po 6-7 godina. Ajde desilo se koji put da mi skinu 'samo' 3-4 godine
Znaci bas imam takve crte lica. Dugo me to zivciralo jer sam svima ocito izgledala kao dijete, sad me vise ne zivcira, cak me ni ne smeta nesto pretjerano, jedino ne znam kako to prolazi ili ne prolazi kod muskih, svidja li im se ili ne bas. Znaci sad sa 27 g. izgledam kao srednjoskolka
Nekako sam dobila dojam da muski ne vole to bas, ali eto da pitam vas tu na forumu

Jos je malo bed kod mene to sto me ne privlace bas vrsnjaci nego stariji od mene (oni u 30-ima) i to ne mladjahni nego oni koji bas izgledaju ozbiljnije u licu, pa nisam sigurna da bi bas isla uz nekog takvog. Kaj ce on sa nekom koja izgleda kao curićka Tako mi se cini.

Sto vi mislite, neka iskustva sa time?
coconut addict is offline  
Old 09.04.2017., 22:03   #2
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima, nesto me zanima pa otvaram temu.

Imama 27 godina, ali imam 'baby face', pa mi ljudi redovito skinu po 6-7 godina. Ajde desilo se koji put da mi skinu 'samo' 3-4 godine
Znaci bas imam takve crte lica. Dugo me to zivciralo jer sam svima ocito izgledala kao dijete, sad me vise ne zivcira, cak me ni ne smeta nesto pretjerano, jedino ne znam kako to prolazi ili ne prolazi kod muskih, svidja li im se ili ne bas. Znaci sad sa 27 g. izgledam kao srednjoskolka
Nekako sam dobila dojam da muski ne vole to bas, ali eto da pitam vas tu na forumu

Jos je malo bed kod mene to sto me ne privlace bas vrsnjaci nego stariji od mene (oni u 30-ima) i to ne mladjahni nego oni koji bas izgledaju ozbiljnije u licu, pa nisam sigurna da bi bas isla uz nekog takvog. Kaj ce on sa nekom koja izgleda kao curićka Tako mi se cini.

Sto vi mislite, neka iskustva sa time?
Glupost. Ako se radi samo o licu. Pa to ti je prednost pobogu! Ak se radi o centimetraži i volumenu tijela onda možda može biti problem.
Joshua is offline  
Old 09.04.2017., 22:10   #3
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Glupost. Ako se radi samo o licu. Pa to ti je prednost pobogu! Ak se radi o centimetraži i volumenu tijela onda možda može biti problem.
Nema veze tijelo sa tim. Zna se sto je baby face, crte lica zbog kojih izgledas mladje.
Ne izgledam uopce kao dijete u tijelu
coconut addict is offline  
Old 09.04.2017., 22:12   #4
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nema veze tijelo sa tim. Zna se sto je baby face, crte lica zbog kojih izgledas mladje.
Ne izgledam uopce kao dijete u tijelu
Onda zaista ne vidim nikakav problem. Našla buš frajere lakoćom bilo kojih godina!
Joshua is offline  
Old 09.04.2017., 22:12   #5
Odlično, ne zamaraj se sa suvišnim stvarima
I mene su zvali svojevremeno Baby face, čak i danas (još malo ću 38) mi znaju dati 25
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 09.04.2017., 22:13   #6
ja sam se s 26 po Francuskoj vozala na kartu za vlak za srednjoškolce. nitko me ništa nije pitao

blagotebi is offline  
Old 09.04.2017., 22:14   #7
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Onda zaista ne vidim nikakav problem. Našla buš frajere lakoćom bilo kojih godina!
možda sam ja zato uvijek imala neke mlađe. dok oni skuže koliko ja godina imam, već su se zaljubili
blagotebi is offline  
Old 09.04.2017., 22:15   #8
Mene cure zovu Leatherface. Ali nemam motorku.
drumforce is offline  
Old 09.04.2017., 22:21   #9
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
možda sam ja zato uvijek imala neke mlađe. dok oni skuže koliko ja godina imam, već su se zaljubili
Eto još jedne prednosti!
Joshua is offline  
Old 09.04.2017., 22:26   #10
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Mene cure zovu Leatherface. Ali nemam motorku.
Kaj ce ti motorka kad imas palicu u gacama?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.04.2017., 22:27   #11
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kaj ce ti motorka kad imas palicu u gacama?
upravo tako
blagotebi is offline  
Old 09.04.2017., 22:30   #12
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kaj ce ti motorka kad imas palicu u gacama?
Pa rekli ste da je 16 cm premalo.
Kaj da radim s tim kikirikijem?
drumforce is offline  
Old 09.04.2017., 22:32   #13
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa rekli ste da je 16 cm premalo.
Kaj da radim s tim kikirikijem?
pa to je solidno. a što da radiš s njim, pa zadovolji neku krasoticu, eto što
blagotebi is offline  
Old 09.04.2017., 22:36   #14
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa rekli ste da je 16 cm premalo.
Kaj da radim s tim kikirikijem?
Na primjer: http://www.krenizdravo.rtl.hr/prehra...ikiriki-maslac
S tim tvojim kikirikijem se ne budes obogatil, ali za snitu kruha bude.


OT: Ja imam baby face i ljudi mi cesto daju i 10 godina manje. Cak me traze i osobnu ponekad.
Meni je to kompliment. Em pomaze s mladim curama.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.04.2017., 22:42   #15
Vi svi padate na mladje, kod mene bas obrnuto. Zato me i zanimalo kak bi prosla kod takvih
coconut addict is offline  
Old 09.04.2017., 22:46   #16
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Vi svi padate na mladje, kod mene bas obrnuto. Zato me i zanimalo kak bi prosla kod takvih
Ma opusti se i slobodno se uvaljuj starijima! Kaj ti je? Budi sretna da zgledaš mlađe!
Joshua is offline  
Old 09.04.2017., 23:04   #17
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima, nesto me zanima pa otvaram temu.

Imama 27 godina, ali imam 'baby face', pa mi ljudi redovito skinu po 6-7 godina. Ajde desilo se koji put da mi skinu 'samo' 3-4 godine
Znaci bas imam takve crte lica. Dugo me to zivciralo jer sam svima ocito izgledala kao dijete, sad me vise ne zivcira, cak me ni ne smeta nesto pretjerano, jedino ne znam kako to prolazi ili ne prolazi kod muskih, svidja li im se ili ne bas. Znaci sad sa 27 g. izgledam kao srednjoskolka
Nekako sam dobila dojam da muski ne vole to bas, ali eto da pitam vas tu na forumu

Jos je malo bed kod mene to sto me ne privlace bas vrsnjaci nego stariji od mene (oni u 30-ima) i to ne mladjahni nego oni koji bas izgledaju ozbiljnije u licu, pa nisam sigurna da bi bas isla uz nekog takvog. Kaj ce on sa nekom koja izgleda kao curićka Tako mi se cini.

Sto vi mislite, neka iskustva sa time?
ma daj , pa kaj te briga

koji te neće?
anovi86 is offline  
Old 09.04.2017., 23:05   #18
Ja tu ne vidim nikakav problem! Uvijek je prednost izgledat mlađe
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 09.04.2017., 23:07   #19
Mene se prvo prepadnu pa onda traže osobnu.
drumforce is offline  
Old 09.04.2017., 23:10   #20
kaj da vide jesi to ti ili nisi ?

mene teta u lutriji traži osobnu je misli da nemam ni 18
anovi86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger