Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 00:11   #81
on bi htio da mu mi kažemo da ona njega voli i da će sve bit u redu. jbg, voli je. džaba smo krečili
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:12   #82
cura voli Zagreb vise nego tebe. kakva bliskost uz tako rijetko vidjanje, Skype ne racunam
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:12   #83
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Procitaj onoliko puta koliko treba da shvatis sto znaci promjena. Ako neciji zivot podlijeze promjenama onda je to promjena ako nije, kao u tvom slucaju onda to nije promjena. Ona je iz tvog stanja pasivnog zivotarenja promjenila grad, uposala faks i upoznala brdo novih ljudi. Ti si taj koji i dalje sjedu u istom uredu, sanja o nekakvoj karijeri u istom gradu, u istoj ulici sa istim ljudima. Ako si u ITu zbilja i ovako banalne logicke zadatke ne shvacas i ne razumijes kao sto je relativnost, jebiga. Tvoj problem onda ali onda nisi bas tako strucan kako kazes i usudit cu se rec da te je strah dat otkaz na poslu i preselit se u drugi grad, ili pricati sa sefom o vanjskom suradniszvu i terenskom radu. Jer nista od toga nisi napravio. A kunes se tu da bi joj skidao zvijezde sa neba. Pa zalim, ali na apsolutno pasivni nacin to pokazujes. Znaci da nisi toliko siguran u sebe i svoje sposobnosti kako kazes. Oprosti ali sto vises pises ja sve vise vidim jednu drugu stvar.

A to je da se namece jedna crta kontrole koju si izgubio, a opet nisi dovoljan karakter da stanes pred nju i kazes joj kako stvari stoje a to znaci da za sve sto si radio trazio si njezino odobravanje, pa mi se cini da je ona zapravo musko u vasoj vezi. Sorry. Ali ona svoj zivot jest promjenila i promjenit ce ga opet kad zavrsi sa studiranjem, i opet kad se zaposli i opet kad da otkaz i kad upozna nekog drugog i tako dalje i dalje. A ti vidi gdje ces ti tada biti i koliko se tvoj zivot promjenio od tada. Nakon svega zakljucio bih da si pomalo control freak i da ti je zrtva pobjegla. Eto... Jer one tvoje izjave sa otvaranjem teme, rijeci koje koristis i svi tvoji komentari do sada ti se stalno postavljas ko netko njoj nadredjeni, uzviseniji od nje, pozrtvovniji... Wtf?!


Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
A zašto misliš da se život 29-ogodišnjaka sa stalnim i kvalitetnim radnim mjestom mora mijenjati? Mislim, razumijem one stvari koje trebaš radit u životu da isti ne zapadne u monotoniju i naviku. Ali ti govoriš o promjenama od 180 stupnjeva
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:13   #84
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
on bi htio da mu mi kažemo da ona njega voli i da će sve bit u redu. jbg, voli je. džaba smo krečili
voli on san koji je ispleo oko nje, a ne nju
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:24   #85
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
voli on san koji je ispleo oko nje, a ne nju
Upravo tako.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 02:13   #86
Čini mi se da ona tebe uzima zdravo za gotovo.
Zna da si tam di jesi.Misliš samo na nju.Čekaš...

Pitaš se zakaj te ne ostavi?
A zakaj i bi?
Radi kaj hoće.Izlazi.Uživa.
Ima dečka,a kao da i nema.Savršenstvo.
Ti zapravo nemaš pojma kaj ona radi jer se ne vidite.Čak se ne zovete više ni preko skajpa.
Pošalje ti poruku...
E bokić ljubavi baš sad učim nemam vremena,a ono tulum kod Štefa. Volim te.Ma obožavam te...

A od par dana kad si ju posjetio bili ste na kavi 3 sata?
Aha da...Bila je prehlađena.khm khm...
Pa da te voli trčala bi sa temperaturom 40 da bude s tobom.
Jel ti izgledala opće bolesno na toj kavi?

Suzdrži se od slanja poruka i odi malo i ti u noćne izlaske.
Možda se trgne kad skuži.Ono vratiš joj istom mjerom.
Ak joj bude svejedno,onda jbg...
Znaš na čem si bar-da joj je svejedno.
Makar je meni to vidljivo već i sad.Al buš se i sam uvjeril...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 03:53   #87
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
voli on san koji je ispleo oko nje, a ne nju
Dok je bila s njim u njegovom gradu je bilo sve super. A sad pazi kurca izlasci to je najvaznije. Bice je zgodna pa joj uletaju i hrane joj ego pa je onda on nebitan. Sigurno joj govore kaj ce ti neki dalmos, ti si tu, studentica tribas se izivit. Bla bla...ceka je pas Cura ti je postala golddigger Jedino bitno pitanje tu jest kako si ti to dopustio?
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:07   #88
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Čini mi se da ona tebe uzima zdravo za gotovo.
Zna da si tam di jesi.Misliš samo na nju.Čekaš...

Pitaš se zakaj te ne ostavi?
A zakaj i bi?
Radi kaj hoće.Izlazi.Uživa.
Ima dečka,a kao da i nema.Savršenstvo.
Ti zapravo nemaš pojma kaj ona radi jer se ne vidite.Čak se ne zovete više ni preko skajpa.
Pošalje ti poruku...
E bokić ljubavi baš sad učim nemam vremena,a ono tulum kod Štefa. Volim te.Ma obožavam te...

A od par dana kad si ju posjetio bili ste na kavi 3 sata?
Aha da...Bila je prehlađena.khm khm...
Pa da te voli trčala bi sa temperaturom 40 da bude s tobom.
Jel ti izgledala opće bolesno na toj kavi?

Suzdrži se od slanja poruka i odi malo i ti u noćne izlaske.
Možda se trgne kad skuži.Ono vratiš joj istom mjerom.
Ak joj bude svejedno,onda jbg...
Znaš na čem si bar-da joj je svejedno.
Makar je meni to vidljivo već i sad.Al buš se i sam uvjeril...
Mene je slomilo tako tih par događaja u zadnjih godinu dana kad nisam vidio smisao takvog ponašanja. Sto kazes s temperaturom od 40 bi bio s njom. Ama ja bih radije bio s njom u stanu i pravio joj čaj nego vani s frendovima. Pa u vezi smo na daljinu, sve bih dao za vrijeme s njom a to ne vidim kod nje. Da li je to jer je mlađa i jer su joj jos ti izlasci zanimljivi, ne znam.
A ja da izlazim kao sto predlažes, kao prvo nije mi to više zanimljivo kao drugo probao sam i to i nista joj to ne znači. Da li je to veliko povjerenje u mene ili joj je svejedno, ne mogu ocijeniti.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:08   #89
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Probij kretenku nogom. Sta ti to triba, sjebat ce te taj glupi odnos...moja se odma udala za mene. Pa nek se ta tvoja lapaca jebe. Reci joj da ce setat pasa sa 40 a ti ces lipo imat dicu. To ce ti stvarno tako i bit
Ubija me to sto i ja sad imam trenutno 5 koje bi sve dale da budu sa mnom, a ja isao ALL IN s njom i sad gubim...
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:09   #90
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Dok je bila s njim u njegovom gradu je bilo sve super. A sad pazi kurca izlasci to je najvaznije. Bice je zgodna pa joj uletaju i hrane joj ego pa je onda on nebitan. Sigurno joj govore kaj ce ti neki dalmos, ti si tu, studentica tribas se izivit. Bla bla...ceka je pas Cura ti je postala golddigger Jedino bitno pitanje tu jest kako si ti to dopustio?
A sta sam trebao? Zabraniti joj? Pustio sam da radi ono što želi, samo sam mislio i nadao se da ovo neće biti sto ona želi. A očito je. I onda mi to teško prihvatiti..
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:32   #91
stvar je ustvari jednostavna...
sad dolazi kuci i treba najvise vremena provoditi s tobom a ne s nekim drugim pa bili to i starci, nema isprike umora i sl., ako opet nema vremena fino pedala, i biraj drugu
lkuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:34   #92
Tim razgovorom o upucavanju drugih ti je zapravo poručila da joj je dosadilo da, ali dosadilo da druge mora ("mora" jer ste u vezi) odbijati radi tebe.
Eto. To ti je prava istina. Ona više ne želi odbijati druge.
Jednom će joj dosaditi ti izlasci i shvatit će koliko su nebitni i površni naspram nečije ljubavi, ali to sad nije slučaj.
Znam da si rekao da te druge ne zanimaju, ali kvalitetan si i dobar dečko, ima brdo zrelih, solo žena tvojih godina, koje traže isto to što i ti, a kojima nisu prioritet izlasci.
Za tvoje vlastito dobro, završi s ovom farsom još ovaj Uskrs, nemoj čekati do idućeg.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:40   #93
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
A sta sam trebao? Zabraniti joj? Pustio sam da radi ono što želi, samo sam mislio i nadao se da ovo neće biti sto ona želi. A očito je. I onda mi to teško prihvatiti..
Sve i da si htio,ne bi joj mogao ništa zabraniti...
A i kaj bi dobio s tim?
Kažeš da si probao izlazit i obrnutu psihologiju.
Vidiš da ne trza.

Evo stvarno mi je žao.Ali daleko od očiju,daleko od srca.
Nije ti to bezveze.
Ona živi svoj život bez tebe već 2 godine,a ti stojiš na mjestu.

Prestani joj se uopće javljat.Znam da je teško.
Ali moraš vidjet jel bi se ona uopće javila tebi ili bi skroz zamrla komunikacija.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:41   #94
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Tim razgovorom o upucavanju drugih ti je zapravo poručila da joj je dosadilo, ali dosadilo da druge odbija radi tebe.
Eto. To ti je prava istina.
Jednom će joj dosaditi ti izlasci i shvatit će koliko su nebitni i površni naspram nečije ljubavi, ali to sad nije slučaj.
Znam da si rekao da te druge ne zanimaju, ali kvalitetan si i dobar dečko, ima brdo zrelih, solo žena tvojih godina, koje traže isto to što i ti, a kojima nisu prioritet izlasci.
Za tvoje vlastito dobro, završi s ovom farsom još ovaj Uskrs, nemoj čekati do idućeg.
Ne znam sta mi je poručila s tim upucavanjima. I kad se vrati poslije uskrsa opet će prvi vikend vani. I šta da ja tada mislim? Zašto onda ide vani ako joj je to dosadilo kako kaže?

Pa nadao sam se curi kojoj nisu prioritet izlasci, ima i drugih načina za zabaviti se vikendom. Ali sve se nadam da je to zadnja godina fakulteta i da će to uskoro proći i shvatiti šta znači ljubav i osoba koja te voli naspram nemirnog života u noćnim klubovima. Zašto cure postaju gore od muških i po izlascima i po alkoholu? Zar je toliko potrebno hraniti ego? A sve joj to dajem ja.
Ne znam, znam da sam u k.... i da evo i ja poslu se ne mogu koncentrirati. Umjesto da gradim karijeru za našu bolju budućnost ja se uništavam.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:43   #95
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Sve i da si htio,ne bi joj mogao ništa zabraniti...
A i kaj bi dobio s tim?
Kažeš da si probao izlazit i obrnutu psihologiju.
Vidiš da ne trza.

Evo stvarno mi je žao.Ali daleko od očiju,daleko od srca.
Nije ti to bezveze.
Ona živi svoj život bez tebe već 2 godine,a ti stojiš na mjestu.

Prestani joj se uopće javljat.Znam da je teško.
Ali moraš vidjet jel bi se ona uopće javila tebi ili bi skroz zamrla komunikacija.
I to radim, ali ona se javlja. I svaki korak mi šalje gdje je. Što se tiče Whatsappa, tu smo najbolji par na svijetu. Ali Whatsapp nije sve. To su samo slova...
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:47   #96
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
I to radim, ali ona se javlja. I svaki korak mi šalje gdje je. Što se tiče Whatsappa, tu smo najbolji par na svijetu. Ali Whatsapp nije sve. To su samo slova...
Reci joj jednostavno da ti je dosadilo tipkanje ali da te zato može slobodno nazvati u bilo koje doba.
Mislim, fućkaš 1000 poruka dnevno, ako joj je teško i jednom mjesečno podignuti slušalicu i nazvati.
A tipkati je lako, jer uz to možeš obavljati 100 drugih stvari, a kad zoveš, onda ipak moraš malo biti skoncentriran na razg tj poziv 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:51   #97
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Reci joj jednostavno da ti je dosadilo tipkanje ali da te zato može slobodno nazvati u bilo koje doba.
Mislim, fućkaš 1000 poruka dnevno, ako joj je teško i jednom mjesečno podignuti slušalicu i nazvati.
A tipkati je lako, jer uz to možeš obavljati 100 drugih stvari, a kad zoveš, onda ipak moraš malo biti skoncntriran na razg tj poziv 😉
Ma sve je to loše. I kad nazove isto kao da je pješčani sat okrenut, uvijek negdje mora i će netko ući u sobu od cimerica, ili mora učiti. Ma sve kad ovo pišem izgleda jako loše, i sam se sebi čudim da ovo trpim ali nešto postoji, očito još te riječi iz poruka koje su ono pune neopisuve ljubavi prema meni su ono što me drži s njom. I njena obećanja koja su rijezko ispunjena. I nada da ce završiti faks i vratiti se i da će ponovo biti bajka kakva je bila na početku. Jadan sam..
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:51   #98
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
I to radim, ali ona se javlja. I svaki korak mi šalje gdje je. Što se tiče Whatsappa, tu smo najbolji par na svijetu. Ali Whatsapp nije sve. To su samo slova...
Nemam pojma.
Malo mi je to čudno i kontradiktorno.
Uživo te izbjegava,a javlja se stalno porukama...
Očito te drži u nekoj rezervi ili koji bog.

A ništa.Pričekaj taj Uskrs kad dođe.
Evo to je još malo.
I pitaj ju iskreno kaj misli nakon faksa.
Kaj misli s vama.
Jer ti nisi sretan u toj vezi kakva je.
Hoće ikad opet sve bit ko prije ili adios.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:02   #99
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Nemam pojma.
Malo mi je to čudno i kontradiktorno.
Uživo te izbjegava,a javlja se stalno porukama...
Očito te drži u nekoj rezervi ili koji bog.

A ništa.Pričekaj taj Uskrs kad dođe.
Evo to je još malo.
I pitaj ju iskreno kaj misli nakon faksa.
Kaj misli s vama.
Jer ti nisi sretan u toj vezi kakva je.
Hoće ikad opet sve bit ko prije ili adios.
I ja se pitam.

Ovo zvuči ružno što ću napisati ali zaista sam u zadnjih godinu dana ali stvarno u ovakvim nekin trenucima pomišljao o samoubojstvu jer nisam nikad ovako patio. Kažem vam ja sam uvijek bio taj s kim su ljudi htjeli biti i dan danas odbijam tisuce poziva za kave i izlaske. I mislio sam da sam našao osobu s kojom ću imati mir koji mi je potreban da bi se mogao fokusirati na posao, budućnost, egzistenciju a ne djecije igrice iz noćnih klubova..

Prije se trudila više, i znala mi je darove napraviti tipa 100 razloga sto te volim ili tako nešto. Nikakav dar od nje nisam primio, romantičan mislim a ne materijalni.

A ja sam se trudio i njoj za rođendan poslao dar s dostavom u Zagreb da joj u sobu u domu dođe, i više puta tako dok ona nije rekla da više ne saljem jer joj cimerica svaki put primi dar i pogleda jer ona ne bude u sobi.

Izludujem, sta god napravim ispada da nesto stopira to. Ako je skype ne može jer je cimerica tu, ako je poziv je može jer mora tamo ili vamo. Ako je dolazak, boli je ili ima kolokvij. Itd itd

A da vam copy pastam Whatsapp chat naš, vi bi rekli da takve ljubavi nema, da je to to. Da smo jedna duša...
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:15   #100
Ma kakvo samoubojstvo.Daj ne drami.
Ne kužim zakaj forsaš bit u vezi u kojoj nisi sretan?
Jer ti nisi sretan.
I to te ubija.
Bolje ti je bit i sam,nego tak kak ti je.

Ti se držiš za neke slamke.
Ne valja ovo,ne valja ono,al pošalje ti poruku volim te i kaj?

Vjeruj mi da sam prošla puno gore situacije u životu od nesretne ljubavi.
Ali dobro sam sad.Kaj te ne ubije,te ojača.
I vrijeme liječi sve rane.Floskula,ali istina.

Previše si okupiran sa njom.Kao opsjednut.
Daj si nađi neku drugu zanimaciju.
Mlad si.Zdrav si.Imaš dobar posao.
Ne treba ti to.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger