Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 00:29   #181
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Pa vidis da se slazemo
Nitko ne kaze da treba uzaludno trcati za nekim ako zna da nista od tog nece biti. U suprotnom...

Gledajuci svoje muske prijatelje stvarno se nekad zapitam tko ih je toliko povrijedio i je li moguce da ce rade ostati suzdrzani nego napraviti prvi korak prema nekoj koja im se svidjela. Jer oni vec taj cin zovu 'trcanjem'. Po meni je to stvarno pretjerivanje, nije ni cudo sto je vecina danas sjebana
Zar prvi korak nije kada te netko pozove na kavu, pa ne zovu muškarci nepoznate žene na kavu da bi se družili i pričali o politici, kada dobiješ poziv na kavu od nekog nepoznatog/poznanika jasno je kao dan što čovjek želi, jedino ako na kavi ne počne spominjati kako ima financijskih problema ili kako će mu bubreg otkazati Gdje ćeš više i bolje od prvog koraka kada te netko pozove na kavu
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 00:45   #182
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Mora li muško u samim počecima odnosa 'trčati' za ženskom tj. on taj koji pokazuje inicijativu, općenito veći interes itd?
"Trčati" zvuči jadno, "pokazati interes i inicijativu" zvuči sasvim drukčije. Osobno mi je puno draže od izigravanja nedodirljivog.
Quote:
Bili na jednom dejtu na kraju kojeg je rekla da sam simpa i da bi htjela ponovno na neku cugu, šetnju
Sviđaš joj se, dala ti je do znanja.
Cuga = želi te bolje upoznati, šetnja = želi fizički kontakt(...)
Quote:
..dogovaramo taj idući susret i kaže ona da nije sigurna hoće li moć taj dan da će svakako javiti..od nje ni a ni b već danima,
Igra igricu.
Quote:
... rekoh stvarno bezobrazno da bar nije javila da nemože..
Uspješno odigrano > misliš na nju + emocija (ljutnja)...za početak

Quote:
..no i dalje mi je u glavi, ženska mi se sviđa.
Što sam ono rekla?
Quote:
sretnemo se nakon par tjedana u gradu i ona pa di si ti, što se ne javljaš, mislila sam na tebe, da sam ja kakti ipak muško da neće ona se nikom bacati pod noge
Drugi put ti daje do znanja da joj se sviđaš.
Quote:
..ne znam što da mislim, odbija me takav pristup, smatram barem ja, da muško nemora baš ništa, ako nije podjednak pokazan interes, pišem propalo..
Ne mora, nitko ga ne tjera, ali ako mu je stalo onda će htjeti.
Quote:
no neke od kolegica me uvjeravaju u nešto drugo..neke od njih kažu da su i same takve, da će radije pustit da potencijalno dobra prilika propadne nego da dopuste da imaju posla s muškim koji bar u početku malo ne 'skače' oko njih, da moram ja malo više potegnut tu..mislim, što to 'skakanje' podrazumijeva?
"Skakanje" mi, opet, zvuči glupo...kao da o majmunima pričaju. Mislile su "potruditi se". Koliko cura voli nepoduzetne frajere? Ima ih, ali ne znam u kojem točno postotku.
Quote:
...kaže ja ne trči za nikim, žene trče za mnom..no mislim da takvi umišljeni tipovi najviše odbijaju žene..
Samo one koje vole odlučne, hrabre i poduzetne. One druge ne jer one vole trčati.
Quote:
no ono što vidim, mnogo muških poklekne pred takvim ženskama i postanu njihovi psići na kraju..
Treba znati procijeniti kakva je ženska. Ako je vrijedna truda na kraju se isplati jer vrati u vezi više nego što je dečko uložio na početku. Ako je igračica koja samo skuplja bodove kad tad se otkrije pa to dečko može riješiti prije nego mu baci štap.

I tak...što manje igrica, to bolje, ali ljudi su nesigurni pa zato igraju igrice, na žalost.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 00:45   #183
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne razumijem tu potrebu ljudi da se mora titrati oko njih.
Te "hard to get" sheme su sulude.

Iskrenost i direktnost u glavu su seksi.
Ti sam sa sobom vodis neke borbe, davno smo zakljucili da se ne treba titrati oko ikog u smislu koji ti nameces.

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ali to je totalno nešto drugo Naravno da se trebaš trudit oko takve cure, ako ti se sviđa. To je več neka normalna situacija i tu trebaš bit muško
Ja sam vise na to mislila ali me sokirala i kolicina zena ovdje koja govori da im je svejedno a sigurna sam da su se barem nekoliko puta razocarale kad frajer nije plesao kako su one htjele.

Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Zar prvi korak nije kada te netko pozove na kavu, pa ne zovu muškarci nepoznate žene na kavu da bi se družili i pričali o politici, kada dobiješ poziv na kavu od nekog nepoznatog/poznanika jasno je kao dan što čovjek želi, jedino ako na kavi ne počne spominjati kako ima financijskih problema ili kako će mu bubreg otkazati Gdje ćeš više i bolje od prvog koraka kada te netko pozove na kavu
Slazem se, sve 5, ali recimo da pozove zenu na kavu jer mu se dopala, sto fizicki sto nekim razmisljanjima i realno od nje zeli neki, bilo kakav odnos. Ok, bili na kavi. Sto dalje? Jel trcanjem podrazumijevamo da se javi, da potakne daljnju komunikaciju? Nakon nje drugu kavu?
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 00:57   #184
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Ja sam vise na to mislila ali me sokirala i kolicina zena ovdje koja govori da im je svejedno a sigurna sam da su se barem nekoliko puta razocarale kad frajer nije plesao kako su one htjele.
A u to možeš bit sigurna Žene svakako poznaješ bolje nego ja, tako da ti je sve jasno
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:01   #185
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Ti sam sa sobom vodis neke borbe, davno smo zakljucili da se ne treba titrati oko ikog u smislu koji ti nameces.
U bilo kojem smislu ne treba titrati.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:06   #186
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A u to možeš bit sigurna Žene svakako poznaješ bolje nego ja, tako da ti je sve jasno
Dabome da je, zato sam i apelirala svojim postom.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
U bilo kojem smislu ne treba titrati.
A dobro drumforce, nastavi hodati iza malih guzicica, mozda koji put i uspijes vidjeti sto se nudi od naprijed.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:15   #187
To moje hodanje nema apsolutno nikakve veze niti s temom niti s ovim o čemu pričamo.
Uspoređuješ kruške i jabuke.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:17   #188
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
To moje hodanje nema apsolutno nikakve veze niti s temom niti s ovim o čemu pričamo.
Uspoređuješ kruške i jabuke.
Onda ne znam ni zasto se spominjalo na upravo ovoj temi. Hvatam se iskljucivo za napisano
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:23   #189
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Onda ne znam ni zasto se spominjalo na upravo ovoj temi. Hvatam se iskljucivo za napisano
To je sarkastična životna anegdota kao sprdanje na trčanje za ženama. Eto ja ne trčim nego hodam iza njih i gledam im guzice. Kakvo to obično promatranje ženskih atributa sa udaljenosti bez i jedne izgovorene riječi ima veze sa titranjem oko žena?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 01:30   #190
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
To je sarkastična životna anegdota kao sprdanje na trčanje za ženama. Eto ja ne trčim nego hodam iza njih i gledam im guzice. Kakvo to obično promatranje ženskih atributa sa udaljenosti bez i jedne izgovorene riječi ima veze sa titranjem oko žena?
Ovako vec vise ima smisla ali i dalje ne s ovom temom, kao sto si i sam rekao.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:28   #191
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
je, lijenost i gotovanstvo su vrlo intuitivni
Nema lijenosti kad je dobar frajer u pitanju
barefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:51   #192
Netko ce imati dobru kondiciju!

Ne volim trcati za nikime ali mi zato glava i misli jure brze nego to skuzim da se desava
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:04   #193
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Pa vidis da se slazemo
Nitko ne kaze da treba uzaludno trcati za nekim ako zna da nista od tog nece biti. U suprotnom...

Gledajuci svoje muske prijatelje stvarno se nekad zapitam tko ih je toliko povrijedio i je li moguce da ce rade ostati suzdrzani nego napraviti prvi korak prema nekoj koja im se svidjela. Jer oni vec taj cin zovu 'trcanjem'. Po meni je to stvarno pretjerivanje, nije ni cudo sto je vecina danas sjebana
ne znas, ne razumijes...
ali se ne bi ni potrudila pa saznala, jelda?
samo "kaj je tim muskarcima?"
je li ti ikad palo na pamet pitanje kaj je tim zenama??

vi neke samo znate gledati sto je vama udobnije, jeftinije i bolje
sto vama pase je u redu i dobro, sto zahtijeva napor i rizik je fuj, to je za muskarce
pa evo onda pitanje: kakav bi ti stav zauzela da naides na neku takvu osobu i koliko bi truda ulozila, koliko bi smatrala da to vrijedi??
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:13   #194
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post

Slazem se, sve 5, ali recimo da pozove zenu na kavu jer mu se dopala, sto fizicki sto nekim razmisljanjima i realno od nje zeli neki, bilo kakav odnos. Ok, bili na kavi. Sto dalje? Jel trcanjem podrazumijevamo da se javi, da potakne daljnju komunikaciju? Nakon nje drugu kavu?
To definitivno nije, da se javiš kada kava završi, nešto u stilu bilo bi mi drago da se ponovo vidimo (ili odmah da to kažeš), ili da izađeš s točnim datumom da se vidite, ali ovo što je autor teme naveo, da je predložio datum, ona je rekla da ne može, ali da će se javiti, da se on javi, to je za mene trčanje, on je predložio, ona je rekla da će mu se javiti, ako ćemo svi iskreno, ženska ne želi ništa s njim, kada nam je netko napet i taj isti predloži datum za sastanak, a mi objektivno ne možemo, budemo se javili s drugim datumom, neovisno o spolu, ako nam netko nije napet, nećemo, isto neovisno o spolu.
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:25   #195
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne znas, ne razumijes...
ali se ne bi ni potrudila pa saznala, jelda?
samo "kaj je tim muskarcima?"
je li ti ikad palo na pamet pitanje kaj je tim zenama??

vi neke samo znate gledati sto je vama udobnije, jeftinije i bolje
sto vama pase je u redu i dobro, sto zahtijeva napor i rizik je fuj, to je za muskarce
pa evo onda pitanje: kakav bi ti stav zauzela da naides na neku takvu osobu i koliko bi truda ulozila, koliko bi smatrala da to vrijedi??
Prijatelji su mi, znam sto im je. Jebali bi, a bez obveza. Neces ti, hoce druga i dovidenja. S druge strane pak komentiraju kako nema dobrih zena i sve su iste, a one dobre zaboravljaju ili ih, da bi ispali frajeri, krase svakakvim epitetima.

Nisam ni rekla da je to samo 'duznost' muskaraca. I zene se trebaju potruditi, dakako. Govorim samo da je u danasnje vrijeme lijepo tu i tamo naici na nekog frajera koji se ne boji i koji ce poduzeti neku incijativu pa makar pobrao odjeb. Kod mene takvi uvijek imaju plus.

O sebi pricati ne mogu, jer ulazem trud kad mi se netko svidi. Ako osjetim da nema zainteresiranosti, ok, no problem, ali da cu se u startu povuci i niti ne probati dalje da si ne bih slucajno ponos zgazila? Ma tako se komotno mogu zatvoriti u jedan sobicak i tamo ostati do kraja zivota.

Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
To definitivno nije, da se javiš kada kava završi, nešto u stilu bilo bi mi drago da se ponovo vidimo (ili odmah da to kažeš), ili da izađeš s točnim datumom da se vidite, ali ovo što je autor teme naveo, da je predložio datum, ona je rekla da ne može, ali da će se javiti, da se on javi, to je za mene trčanje, on je predložio, ona je rekla da će mu se javiti, ako ćemo svi iskreno, ženska ne želi ništa s njim, kada nam je netko napet i taj isti predloži datum za sastanak, a mi objektivno ne možemo, budemo se javili s drugim datumom, neovisno o spolu, ako nam netko nije napet, nećemo, isto neovisno o spolu.
As I said, gospodicu iz autorovog teksta bas i ne razumijem.
Pogotovo s onim da ga je srela i rekla da razmislja o njemu. To i ja smatram navlakusom za trcanje, ali htjela sam napraviti distinkciju izmedu truda i trcanja.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:45   #196
Trčim dok imam kondicije.
Znači, slabo 😎😅
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:48   #197
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Trčim dok imam kondicije.
Znači, slabo ����
to je to
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 12:17   #198
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Trčim dok imam kondicije.
Znači, slabo 😎😅
Blazen bio internet
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:10   #199
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Prijatelji su mi, znam sto im je. Jebali bi, a bez obveza. Neces ti, hoce druga i dovidenja. S druge strane pak komentiraju kako nema dobrih zena i sve su iste, a one dobre zaboravljaju ili ih, da bi ispali frajeri, krase svakakvim epitetima.

Nisam ni rekla da je to samo 'duznost' muskaraca. I zene se trebaju potruditi, dakako. Govorim samo da je u danasnje vrijeme lijepo tu i tamo naici na nekog frajera koji se ne boji i koji ce poduzeti neku incijativu pa makar pobrao odjeb. Kod mene takvi uvijek imaju plus.

O sebi pricati ne mogu, jer ulazem trud kad mi se netko svidi. Ako osjetim da nema zainteresiranosti, ok, no problem, ali da cu se u startu povuci i niti ne probati dalje da si ne bih slucajno ponos zgazila? Ma tako se komotno mogu zatvoriti u jedan sobicak i tamo ostati do kraja zivota.
sve jako lijepo receno
no cijelo vrijeme i dalje se vrti prica kako bi muski trebali i to bi trebali sve sto nekoj damici padne na pamet
pa je tako povucena i nit o jebanju bez obaveza
a koju i kakvu bi to obavezu jebanje trebalo nositi?
koje su tvoje jebacke obaveze?
bokte, kao da dilate drogu, pa ocekujete da ce junkiji napraviti sve za sut
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:26   #200
najgore je bit zena koja dejta zene - nitko nikog ne zove van
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger