Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 02:01   #81
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Deal! Javi kad budemo trebali krenuti.
Ismijavaš moje ideje i planove
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:03   #82
Calea kao ono malo dijete koje te uništi pitanjima pa ne znaš jel se više čudiš kako ti tako malo dijete može postavit takvo pitanje ili tome što ne znaš odgovorit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:07   #83
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Calea kao ono malo dijete koje te uništi pitanjima pa ne znaš jel se više čudiš kako ti tako malo dijete može postavit takvo pitanje ili tome što ne znaš odgovorit
Pa pitam jer ne kužim. U pravilu znam tko mi pristupa s kojim namjerama i artikuliram kak stojim po tom pitanju. Ak je netko bio uporan u nekom osvajanju za koje nisam bila zainteresirana, to me još više odbilo.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:10   #84
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa pitam jer ne kužim. U pravilu znam tko mi pristupa s kojim namjerama i artikuliram kak stojim po tom pitanju. Ak je netko bio uporan u nekom osvajanju za koje nisam bila zainteresirana, to me još više odbilo.
Pa zar nikad nisi imala neki odnos sa muškarcem koji ti je bio nejasan? Da nisi znala jeste vi prijatelji ili idete prema nečemu više?
Mislim da se u takvom odonosu dogodi ovo o čem alien priča
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:12   #85
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa zar nikad nisi imala neki odnos sa muškarcem koji ti je bio nejasan? Da nisi znala jeste vi prijatelji ili idete prema nečemu više?
Mislim da se u takvom odonosu dogodi ovo o čem alien priča
Da. Jesam. Zvala sam ga govno koje me vuče za nos, a ja sam bila debil koji se da vuć za nos
U realnosti sam znala da to nije nikakav odnos.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:14   #86
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Da. Jesam. Zvala sam ga govno koje me vuče za nos, a ja sam bila debil koji se da vuć za nos
U realnosti sam znala da to nije nikakav odnos.
Eto vidiš, taj tvoj nije to znao vješto uradit da ti ne skužiš O tome alien priča
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:17   #87
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, taj tvoj nije to znao vješto uradit da ti ne skužiš O tome alien priča
Panterice, kužim ja na što ti ciljaš, al ja sam od početka znala kaj on radi. Kužiš? Niš tu nije suptilno ak te netko vuče za nos. Moš jedino suptilno sebe zavaravat.

I od kad se vas dvoje opet volite?! Jebote, nemrem popratit taj vaš odnos
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:19   #88
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
To su onda oni kaj ih vadiš iz frendzone?
Ne razumijem ovu recenicu.

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ismijavaš moje ideje i planove
Jesam rekla 'deal' ili nisam?

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Calea kao ono malo dijete koje te uništi pitanjima pa ne znaš jel se više čudiš kako ti tako malo dijete može postavit takvo pitanje ili tome što ne znaš odgovorit: rofl:


Upravo tako.

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa zar nikad nisi imala neki odnos sa muškarcem koji ti je bio nejasan? Da nisi znala jeste vi prijatelji ili idete prema nečemu više?
Mislim da se u takvom odonosu dogodi ovo o čem alien priča
Naravno, on ne otkriva namjere a vrlo je friendly i uvijek ti je pri ruci.

Ne zovi me alien. Ja sam alienica.

ln
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:21   #89
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Panterice, kužim ja na što ti ciljaš, al ja sam od početka znala kaj on radi. Kužiš? Niš tu nije suptilno ak te netko vuče za nos. Moš jedino suptilno sebe zavaravat.
E pa ne znam Ja sam ti samo pokušavao objasnit na šta je ona mislila točno (i ako ni ja sam to ne znam). A za dalje morat ćeš vidit sa njom

Ni meni nije baš najjasnije
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I od kad se vas dvoje opet volite?! Jebote, nemrem popratit taj vaš odnos
Ma mi se uvijek volimo
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:21   #90
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovu recenicu.



Jesam rekla 'deal' ili nisam?





Upravo tako.



Naravno, on ne otkriva namjere a vrlo je friendly i uvijek ti je pri ruci.

Ne zovi me alien. Ja sam alienica.

ln
Pa oni kaj ih frendzoniraš pa letaju za tobom jer su ti frendovi pa onda ipak shvatiš da bi se romantično mazila s njima? Ne znam
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:24   #91
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
E pa ne znam Ja sam ti samo pokušavao objasnit na šta je ona mislila točno (i ako ni ja sam to ne znam). A za dalje morat će vidit sa njom

Ni meni nije baš najjasnije

Ma mi se uvijek volimo
Uslužan kao uvijek
Pa gledam s njom, pitah ju dalje. Mislila sam da ti kužiš i da si i ti imao neku takvu suptilnu.

Ma znam ja vaš love-hate odnos, al zadnji put kad sam vas vidjela ste čerupali jedno drugo, a propustila sam pomirenje
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:26   #92
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Uslužan kao uvijek
Pa gledam s njom, pitah ju dalje. Mislila sam da ti kužiš i da si i ti imao neku takvu suptilnu.
Pa jesam Samo nisam ja nju vukao za nos, nego ona mene
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma znam ja vaš love-hate odnos, al zadnji put kad sam vas vidjela ste čerupali jedno drugo, a propustila sam pomirenje
Ma joj, pusti to. Ona se pravi važna i voli tako da ja trčim za njom, a meni nije mrsko i eto
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:26   #93
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa oni kaj ih frendzoniraš pa letaju za tobom jer su ti frendovi pa onda ipak shvatiš da bi se romantično mazila s njima? Ne znam
Ne moras ti nikoga friendzonirati. Neki ti pridju kao prijatelji, priblize ti se dok si s drugim u vezi, pocnes neosjetno provoditi puno vremena s njima i onda se desi trenutak kad ti priznaju da su uvijek osjecali nesto vise prema tebi. Da li ces ti imati nesto s njima ili ne, ovisi o tebi.

Bila je i na forumu slicna tema nedavno. Dok je on bio negdje, njoj se neki drugi dovoljno priblizio da je to preslo u vezu. Desava se, samo to. Nisam imala namjeru povrijediti tvoje osjecaje tim komentarom.

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma znam ja vaš love-hate odnos, al zadnji put kad sam vas vidjela ste čerupali jedno drugo, a propustila sam pomirenje
Gdje smo se cerupali?

Znam samo da je bilo ogromne kolicine chata kog sam svjesno s njim zaustavila. Sorry ako sam te i time povrijedila.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:29   #94
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne moras ti nikoga friendzonirati. Neki ti pridju kao prijatelji, priblize ti se dok si s drugim u vezi, pocnes neosjetno provoditi puno vremena s njima i onda se desi trenutak kad ti priznaju da su uvijek osjecali nesto vise prema tebi. Da li ces ti imati nesto s njima ili ne, ovisi o tebi.

Bila je i na forumu slicna tema nedavno. Dok je on bio negdje, njoj se neki drugi dovoljno priblizio da je to preslo u vezu. Desava se, samo to. Nisam imala namjeru povrijediti tvoje osjecaje tim komentarom.
Ma ne vrijeđaš Pitam jer mi nije jasno.
Mislim, kad mi se muško približi osjetim jel to jer trza na mene ili bi prijateljevao ili di dizao ego ili kaj već, kužiš?
Teme o trećem u vezi obično nastanu kad veza ne štima pa se nekom drugom plače na ramenu ili se traži netko drugi da utješi.

Daj si mira, ovo zadnje sam se šalila
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:31   #95
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa jesam Samo nisam ja nju vukao za nos, nego ona mene

Ma joj, pusti to. Ona se pravi važna i voli tako da ja trčim za njom, a meni nije mrsko i eto
Ček oćeš reć da Alaine suptilno tebe navodi da trčiš za njom ili ti suptilno trčiš za njom a da ona ne zna?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:32   #96
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Mislim, kad mi se muško približi osjetim jel to jer trza na mene ili bi prijateljevao ili di dizao ego ili kaj već, kužiš?
Imaš šesto čulo?
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ček oćeš reć da Alaine suptilno tebe navodi da trčiš za njom ili ti suptilno trčiš za njom a da ona ne zna?
Ma navodi me da trčim za njom, ali uopće ne suptilno, nego da svi skupa to vidimo i znamo
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:33   #97
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Imaš šesto čulo?
Pa ne treba mi za to. Vidiš ponašanje i kužiš namjere. Kaj se ti isto ponašaš prema nekome koga bi skinuo i prema nekome s kim bi razgovarao o političkoj situaciji u zemlji?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:34   #98
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ček oćeš reć da Alaine suptilno tebe navodi da trčiš za njom ili ti suptilno trčiš za njom a da ona ne zna?
Bice da sam ja kriva kako god okrenes.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:35   #99
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Bice da sam ja kriva kako god okrenes.
Uvijek smo mi ženske krive
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 02:37   #100
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ma navodi me da trčim za njom, ali uopće ne suptilno, nego da svi skupa to vidimo i znamo
Da, noge si polomio.


Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Uvijek smo mi ženske krive
Tell me about it.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger