Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2004., 09:14   #1
Avion Za Sarajevo

Pozdrav!
Da li netko zna kako nabaviti povoljniju povratnu avionsku kartu Zagreb-Sarajevo-Zagreb?

Naime, raspitala sam se u Croatia airlinesu, no tamo je karta cca 1.300 kuna, a to mi je previše.
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 10:55   #2
Re: Avion Za Sarajevo

Quote:
Irka kaže:
Pozdrav!
Da li netko zna kako nabaviti povoljniju povratnu avionsku kartu Zagreb-Sarajevo-Zagreb?

Naime, raspitala sam se u Croatia airlinesu, no tamo je karta cca 1.300 kuna, a to mi je previše.
1,300 kn mi se čini malo previše.
Kad putuješ?
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 11:02   #3
Evo, ja sad išla na Croatia airlines homepage, tražila povratnu kartu: ZG - SA - ZG

Cijena stoji 2745 kn

Izgleda da nećeš dobiti jeftiniju kartu.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:09   #4
... a moze li mi to netko prebaciti u dolare (USA)?

Jer, ja sam nasla kartu Tel Aviv - Dubrovnik - Tel Aviv za USD 290...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:24   #5
Putovala bih 25. 6. i vraćala se 27. 6.
Zvala sam i Last minute, ona agencija u Gundulićevoj, no oni su mi rekli da Croatia Airlines ima monopol na letovima za Sarajevo i da oni tu ništa ne mogu
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:33   #6
290 US je cca. 1.700 kuna.

Zaista mi nije jasno zašto je povratna karta ZG-SA-ZG tako skupa
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 12:52   #7
Quote:
rambi kaže:
... a moze li mi to netko prebaciti u dolare (USA)?
Jer, ja sam nasla kartu Tel Aviv - Dubrovnik - Tel Aviv za USD 290...
290$ ako uzmemo da je tečaj između 6 i 6,50 kn za 1$, znači da je:1700 kn - uvjet 6 $, a ako je 6, 50 onda je 1500 kn.

Znači povratna karta je negdje između 1500-1800 kn, ovisi o tečaju.

A za Irku, da joj kažem da dolje niže ima jedan topic, jeftinije avionske karte i neka ga cijeloga pročita, pa će joj biti jasno kako može doći do jeftinijih avionskih karata. A koliko ja znam, CA ima monopol na liniji ZG-SA-ZG, ali možda ima i da vozi njihova bosanska agencija. Moja preporuka je da vidiš dolje taj topic.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 15:21   #8
Croatia Airlines je kada se putuje SA-ZG-DU 286 E najjeftinija.
Sa-Zg-Sa 140E najjeftinija. To ti je kada letis iz Sarajeva. Ne znam sada kako je iz Zg???

Ali tacno je da samo Croatia leti za Sarajevo.
__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 17:42   #9
Sluzbena bosanska avio agencija i ne postoji, vise.

Krali dok su mogli i sad je zatvorena. Vozi samo CA.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 20:54   #10
skupa je karta valjda zato sta jako puno kosta gorivo i basic maintenance fees, itd. za to da bi avion uopce poletio, a valjda jos ima i malo putnika pa eto nagadjam, naravno
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 10:22   #11
Quote:
Vanjushka kaže:
Sluzbena bosanska avio agencija i ne postoji, vise.

Krali dok su mogli i sad je zatvorena. Vozi samo CA.
Pa ako su krali valjda ne bi propali. Medjutim nisu cak ni propali nego su imali dugovanje 15 mil. KM i zbog toga njihov vlasnik Federacija BiH i Energoinvest su privremeno obustavili letove. Medjutim Hypo Alpe Adria je cini mi se kupila neki udio u Air Bosni i njeni letovi ce uskoro poceti. Ono sto je interesantno da Croatia Airlines leti za Zagreb iz Sarajeva i da je mozda monopolista za tu liniju, medjutim nije za ostale.

Uglavnom pokusati sa German Wings agencijom, medjutim pitanje ima li mjesta jer im je sve rasprodano i ako imaju let Zagreb Sarajevo?
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 12:14   #12
ne samo da su zato propali, nego su bili na crnoj listi svih zapadnoevropskih aerodroma zbog sigurnosti leta, pa vise nisu imali kam ni letit
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 15:11   #13
Pa jebote oni stvarno nisu normalni. Umjesto da stave karte na normalnu razinu i imaju pun avion putnika oni rađe stave ovu cijenu i imaju dva putnika
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 16:10   #14
Quote:
Indi kaže:
ne samo da su zato propali, nego su bili na crnoj listi svih zapadnoevropskih aerodroma zbog sigurnosti leta, pa vise nisu imali kam ni letit
Gluposti i izmisljotina.
Jeff is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 16:22   #15
Ja se vozim dvaput godišnje avionom na relaciji ZG-SA-ZG i to na zimu, al stvarno cijene su ima za tako kratku relaciju PREVELIKE. Stvarno, kaj je njima
kemičarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 14:56   #16
BH airlines leti 3x tjedno Zagreb-Mostar.
Lete i za Koeln, Frankfurt, Stuttgart, Zuerich i Istanbul
http://www.airbosna.ba/

A na ruti Zagreb-Sarajevo leti Croatia airlines, a BH airlines ima s njima code-share.
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.