Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 16:17   #61
Mickey Rourke je odličan u filmu, kapa dolje, cijeli film kao da otvoreno daje šamar svima onima koji misle da je vrijeme ovakvih priča odavno prošlo. Stallone vratio Rockya koju godinu ranije (i uz glasan zvon ring zvona utišao sve one koji su se dobro naslađivali i podsmijavali) i sada Mickey napravio istu stvar. Tragedija razmjera Titanic brodoloma što nije pokupio Oscara. Meni osobno njegov najbolji film nakon Johnny Handsome.
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 21:28   #62
Jako dojmljiv film. Izrazito realističan. Što se tiče te famozne Mikijeve glume, po meni ipak nije za Oscara. Sama njegova vanjština je dovoljna za ustanoviti kako je idealan za tu ulogu. Po meni je on to dosta dobro odradio, ali ne oduševljava...bar mene nije. Kako god bilo, drago mi je da sam ovaj film pogledao u kinu, jer se fakat isplatilo.
strasnomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 00:19   #63
Hebem ih ja, Rourkea zakinula za Oskara...zbilja potpuno nezasluženo...a i Springsteen je pokazal svoje sa pjesmom The Wrestler.
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 21:13   #64
Pa nemam pojma. Film je tocno onakav kakav sam mislio da ce biti. To me malo razocaralo. -4.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 12:06   #65
meni osobno katastrofa...dođe mi da tužim filmsku industriju i sve vas zbog potrošenog prometa na internetu...gledam ga i ne mogu se načudit koliko je loš, al opet gledam jer sam uvjeren da mora bit nešto...čekam kraj za koji sam uvjeren da će bit tragičan (mora nešto ostavit dobar dojam u filmu)...na kraju je doista ispao tragičan (s takvim i dojmom),...jedino dobro što mogu izdvojit je ta gluma propalice (osim toga, njemu to i nije neki problem glumit)...jednostavno ništa-obiteljske nesuglasice-već viđeno, nemoguća ljubav-već viđeno, zbog karijere pati osobni život-film ne bi bio prosječan ni u 80tim
davor9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 18:49   #66
FIlm odličan, a Miki tolko dobro satariva ulogu da bi ga tribalo proučavat na akademijama.

Za filmove danas više ne triba para, samo ideja, vizija i najlišija kamera. Ovakav film možemo napravit i ja i vi...........................kako da ne.
Robeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 19:45   #67
Andrea Langi
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 09:06   #68
Darren Aronofsky me opet odusevio. Jedan od boljih filmova u 2008-oj 8.5/10
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 23:38   #69
od onih 5 filmova sto su nominirani za best picture 2008 ovaj mi je ponajbolji
8,5/10
Sansan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 10:18   #70
Odlični dojmovi, film sam odgledao 2 puta, odličan je. Radnja zaniljiva, i što je najbolje osobnost Randy-a, ne ode na večeru s kćerkom, ona ga odjebe, on ništa, niti je moli i sl. kad Cassidy na kraju krene za njim, njega boli za nju, i umjesto da oo, vrati se njoj i ode sa njom kući i lijep kraj, ne, on je odjebe i ode da se bori, i na kraju prije Ram Jam-a se u njegovim očima vidi sve ono kroz što je prošao.
Odličan film
__________________
When Aliens ask me: "What do you read?" I will answer "Čitulje!!!"
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:22   #71
Stvarno dobar film, bas me odusevio...Odlican soundtrack, predobar Mickey...sve pet, jedino mi je ova glupa kamera malo dizala tlak... Na kraju njegov ulet uz Gunse je bio fenomenalan...vec dugo vremena nisam vidio takvu scenu...
Jason Voorhees is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 11:03   #72
Quote:
davor9 kaže: Pogledaj post
...jednostavno ništa-obiteljske nesuglasice-već viđeno, nemoguća ljubav-već viđeno, zbog karijere pati osobni život-film ne bi bio prosječan ni u 80tim
to 'već viđeno', ja bih to nazvao 'jednostavnim', pretpostavljam da je tako napravljeno jer je ram takav - jednostavan. njega zanima samo ram-jam na kraju. usput, on uvijek pobjedi, zar ne?

nije me ostavio bez daha, no što više razmišljam o njemu sve ima svoje razloge. to volim.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 13:58   #73
film je izrazito surov i realistican, a dodao bih i depresivan. kvalitetom je definitivno zasluzio da bude nominiran za film godine no nije bio. rourke je odglumio ulogu zivota i kapa mu do poda! toliko je dobro odglumio da sam vecinu vremena mislio da gledam stvarnog covjeka sa stvarnim problemima u stvarnom svijetu, a to je rijetkost za hollywood. dao bih filmu 8,2/10 i preporuka svim filmofilima da ga odgledaju. radi se, kao sto netko prije mene rece o toploj ljudskoj prici.
red F is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:59   #74
Išla sam na pretpremijeru jer sam bila zaluđena filmom čak 3 mjeseca prije izlaska. Izvanredan je! Al po meni,to ne bi bilo to da na kraju nema Bossove pjesme...Remek djelo!
samborachick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 17:07   #75
Quote:
samborachick kaže: Pogledaj post
Išla sam na pretpremijeru jer sam bila zaluđena filmom čak 3 mjeseca prije izlaska. Izvanredan je! Al po meni,to ne bi bilo to da na kraju nema Bossove pjesme...Remek djelo!


http://www.youtube.com/watch?v=X2t7-JgtVA0
__________________
...And the flame still burns,
It's there in my soul for that unfinished goal...
Jason Voorhees is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 23:46   #76
Bit ću malo offtopic, ali u što se pretvorio onakav ljepotan, prestrašno
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 02:12   #77
^Ae,a godine čine svoje...tak je to.

U vezi filma.Mickey Rourke veoma dobro odglumio.Film je ok,Svidio mi se.Posebno Marisa Tomei.Lijepa žena.
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 22:17   #78
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
^Ae,a godine čine svoje...tak je to.
Nisu kod njega u pitanju godine nego loša napravljena plastika, a koji je mačak prije bio, strašno na što sad sliči, čak je i Jacko ljepši od njega

Drago mi je da je dobio novu priliku u karijeri, Travolta je svoju uspješno iskoristio, nadam se da će i Mickey znati kako
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 23:26   #79
najbolji film 2008. godine.
alpin3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 23:59   #80
Mene nije bacio u trans jer sam valjda očekivao još bolji film čitajući panegirike po novinama,ali svakako vrlo dobar film i debelo ispred svih ostalih naslova iz oscarovske konkurencije!
cul-de-sac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.