Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 17:12   #301
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
I svi su IT-evci koji mlate par tisuća kuna dnevno
Ne zaboravi i da su svi na velikim pozicijama,samo sefovi i direktori
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 17:22   #302
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Dobro opažanje. Zašto nikada neće niknuti tema 'zaljubila sam se u dečka s kioska', 'vrti me oko malog prsta dečko s kioska', već poseksala se, zaljubila se u šefa..zašto dečko s kioska nema tolkog uspjeha kao el hefe?
Pa onda nikad niste gledali meksičke sapunice u zadnje vrijeme, koliko mi je poznato nova moda jest otprilike da nije kao i prije, bogati šef i priprosta seljanka, nego siromašni šljaker iz neke meksičke favele koji osvaja srce bogate razmažene kćeri nasljednice multimilijunašice.
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 18:00   #303
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Pa onda nikad niste gledali meksičke sapunice u zadnje vrijeme, koliko mi je poznato nova moda jest otprilike da nije kao i prije, bogati šef i priprosta seljanka, nego siromašni šljaker iz neke meksičke favele koji osvaja srce bogate razmažene kćeri nasljednice multimilijunašice.
Taj trend još nije došao u Hrvatsku.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 18:11   #304
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Taj trend još nije došao u Hrvatsku.
Pa doći će, poznato je da mi uvijek kasnimo za svijetom, tako da za koju godinu možemo očekivati srcedrapajuće priče kako je neki skromni blagajnik na benzinskoj pumpi sa Peščenice osvojio srce Tedeschijeve ili Vlahovićeve kćeri, upoznali su se dok je ona došla natankati svog novog Brabusa. Da ti suza poteče priča. Sa time da dotični šljaker naravno mora izgledati kao Apolon, bez toga ništa.
Joaquin_Sanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 02:15   #305
Ne znam da li je to bolje ili gore, no više nisam na tisku, sada uopće ne radim, samo aktivno tražim posao..još to bolje zvuči od gljivarenja na kiosku..i prihvatio sam frendov savjet pa sada vani kada me ženske pitaju čim se bavim, kažem da sam portfolio manager u fondu i da imam vlastiti stan a ne živim sa svojima..ne moram ni reć da je odaziv za kavu sada mnogo veći nego kada sam iskreno rekao da s 30 godina radim na kiosku i živim sa svojima..i kako sada to shvatiti? Kako to odjednom imam bolje šanse nego prije a promjenila se samo jedna varijabla - posao?
student987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 06:14   #306
Drugi puta izmisli jos i neku placu, i da vidis komada sto ce se lijepiti na tebe ��
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 06:39   #307
Quote:
student987 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je to bolje ili gore, no više nisam na tisku, sada uopće ne radim, samo aktivno tražim posao..još to bolje zvuči od gljivarenja na kiosku..i prihvatio sam frendov savjet pa sada vani kada me ženske pitaju čim se bavim, kažem da sam portfolio manager u fondu i da imam vlastiti stan a ne živim sa svojima..ne moram ni reć da je odaziv za kavu sada mnogo veći nego kada sam iskreno rekao da s 30 godina radim na kiosku i živim sa svojima..i kako sada to shvatiti? Kako to odjednom imam bolje šanse nego prije a promjenila se samo jedna varijabla - posao?
Plitka osoba bi rekla da su cure sponze ali ako pogledas u proslost oduvijek je tako, oduvijek cure traze nekog tko se moze i zna brinuti o njima, tko zna donijeti hranu u kucu i tko na kraju krajeva ima kucu.

Samo, sta ces kad nakon prve kave dodje druga i treca s istom curom, pa dodje vrijeme da je vodis u "svoj" stan?
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 06:51   #308
Ma nije to problem. Kaze on curi da je to njegov stan, a starci samo malo dosli kod njega
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:01   #309
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Plitka osoba bi rekla da su cure sponze ali ako pogledas u proslost oduvijek je tako, oduvijek cure traze nekog tko se moze i zna brinuti o njima, tko zna donijeti hranu u kucu i tko na kraju krajeva ima kucu.

Samo, sta ces kad nakon prve kave dodje druga i treca s istom curom, pa dodje vrijeme da je vodis u "svoj" stan?
Plitka osoba? Prije će biti da su plitki oni koji tvrde suprotno.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 10:44   #310
Ja bih otišla na kavu s čovjekom koji radi na kiosku i trudi se. Ne bih otišla sa nekim tko mora lagati o takvim stvarima. Ne trče sve žene na materijalno. Ne razumijem kaj se dešava s ljudima, samo gledaju gdje će nešto smuljati, lagati, prevarit, dobit neku korist, što nitko više ne drži do integriteta?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:04   #311
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja bih otišla na kavu s čovjekom koji radi na kiosku i trudi se. Ne bih otišla sa nekim tko mora lagati o takvim stvarima. Ne trče sve žene na materijalno. Ne razumijem kaj se dešava s ljudima, samo gledaju gdje će nešto smuljati, lagati, prevarit, dobit neku korist, što nitko više ne drži do integriteta?

Via Tapatalk
Uglavnom ne, puno se kalkulira
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:09   #312
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Uglavnom ne, puno se kalkulira
Kak ti to znas?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:10   #313
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kak ti to znas?
A kak ti to ne znaš?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:21   #314
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
A kak ti to ne znaš?
Mislim da znam bolje od tebe i da kalkulanata ima jako malo.
Barem je tak u mojem svijetu.
Vecina ljudi ipak zeli ljubav i lijepu vezu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:22   #315
Prije kave, nikad ne pitam šta radi, ni koliko zarađuje, ni s kim živi, ukoliko nije sa ženom, ne zanima me. Onda na kavi porazgovaramo o tome, mada nije da prva pitam. Ali eto, možda zato i nemam sreće s muškima.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:24   #316
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kak ti to znas?
Zna on sve, samo se pravi 😉
A vjerojatno je i koji brak iza njega ☺
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:26   #317
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zna on sve, samo se pravi 😉
A vjerojatno je i koji brak iza njega ☺
Ahaha, dobra ti je fora
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:32   #318
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mislim da znam bolje od tebe i da kalkulanata ima jako malo.
Barem je tak u mojem svijetu.
Vecina ljudi ipak zeli ljubav i lijepu vezu.
Flat, neeeee. Vidiš da je došao tu trolat jer su jučer zatvorili onu temu o fizičkom izgledu.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:34   #319
Pa činjenica je da puno ljudi kalkulira u vezama.
Ako je ta rečenica trolanje onda fakat...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:47   #320
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Flat, neeeee. Vidiš da je došao tu trolat jer su jučer zatvorili onu temu o fizičkom izgledu.
I to kaj velis.

Ionak se nije slozio ni sa cime sto god da mu ljudi pisali.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger