Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2004., 15:50   #21
Quote:
Anđeo kaže:
SUPER!!!! To je super vijest za konkurenciju jer novi paket im može donijeti samo nepouzdanost i kvarove jer teško da mogu biti bolji od ovoga!!
Hehehehehe... podsjeća me na ono što su optimisti vikali prošle godine...i pretrpošle...i one prije
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:47   #22
Quote:
Anđeo kaže:
Mercedes se neće povući iz F1 bez još jednoga naslova prvaka, tko zna, možda i ove godine. Ako odu, možda se Honda vrati Mclarenu, kako god bilo Mclarenu če biti bolje jer su uvijek sposobni nači jakoga proizvođača motora.
za prvu rečenicu....jok braco
a za drugu .....
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 21:15   #23
Zanimljivo... nezanimljivo... blabla...
Bilo kako bilo, već godinama sam svaku, ali SVAKU trku odgledao od početka do kraja. Ovu u Bahreinu više nisam mogao gledat negdje od polovice. Išao sam radije zaćorit na kauč. Možda slijedeća opet zablista? (osim Mercedesovim motorima... )
__________________
potpis
Squier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 19:29   #24
Quote:
Rain kaže:
Sve je to možda jako dobra vijest za McLaren, ili će se početi raditi ili tražiti novi motor - u svakom slučaju ne mogu lošije od ovoga 3 trke i 4 crknuta motora
joj kada bi Honda makar otkantala BAR, pa da vidis onda, na staze stare slave.
McLaren Honda, kako lijepo zvuci.
Honda je ove sezone nesto opasna..


smrt shumiju, sloboda narodu!
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 20:02   #25
sale, vidi se da tek učiš pisati...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 21:52   #26
Quote:
sale veruda porat kaže:
smrt shumiju, sloboda narodu!
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 23:52   #27
Quote:
Anđeo kaže:
Mercedes se neće povući iz F1 bez još jednoga naslova prvaka, tko zna, možda i ove godine. Ako odu, možda se Honda vrati Mclarenu, kako god bilo Mclarenu če biti bolje jer su uvijek sposobni nači jakoga proizvođača motora.
Kako mozes reci da ce McLaren naci nekog drugog proizvodjaca.... pa F1 bez mercedesa je kao svijet automobila bez Sava guma, bez Vesna akumulatora, bez SuperBosna svijećica... to je jednostavno nezamislivo
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 02:03   #28
Kolko sam ja cuo da ce Mercedes kupiti McLarena sljedece sezone.
Al to ti je sve rekla kazala.
__________________
The Answer to the Great Question Of Life, the Universe and Everything Is...
Forty-two
Bozidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 06:34   #29
Quote:
Mr. Wolf kaže:
Ajde ljudi be cool, sad buju dečki vratili motor na prošlogodišnje stanje i sve bu se guslalo po starom!
A mozda kupe ferarijev proslogodisnji... vise im bi se isplatilo...
__________________
Nije se čovjek popeo na vrh hranidbenog lanca da bi postao vegetarijanac...
Home Page
jmedved is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 10:21   #30
Quote:
Bozidar kaže:
Kolko sam ja cuo da ce Mercedes kupiti McLarena sljedece sezone.
Al to ti je sve rekla kazala.
Koliko ja znam, Mercedes je ionako vec vlasnik vecine dionica McLarena!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 17:09   #31
Ništa od Mclaren Honde.

Mislim da će Honda kupiti BAR kada počnu pobjeđivati. Navodno je dobar dio ovjesa na BAR 006 bolidu njihov.
skill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 19:31   #32
Quote:
panced kaže:
Koliko ja znam, Mercedes je ionako vec vlasnik vecine dionica McLarena!
Da al mislim ono potpuno preuzimanje momcadi. Merceds radi sve, a ne samo motor.
__________________
The Answer to the Great Question Of Life, the Universe and Everything Is...
Forty-two
Bozidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 22:17   #33
Quote:
Bozidar kaže:
Da al mislim ono potpuno preuzimanje momcadi. Merceds radi sve, a ne samo motor.
Misliš da je sad McLaren nepouzdan i spor... da SVE radi Mercedes ne samo da bi bili losi.... nego bi bili losiji od Minardija...
McLaren ima srece da za njih radi Newey... koji relativno zna napravit dobru šasiju.... pa da malo skrene pažnju sa JADNOG MERCEDESA...
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 23:23   #34
Quote:
panced kaže:
Koliko ja znam, Mercedes je ionako vec vlasnik vecine dionica McLarena!
Ne. Mercedes ima oko 30% u Mclarenu.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 23:41   #35
Quote:
Tommy kaže:
Misliš da je sad McLaren nepouzdan i spor... da SVE radi Mercedes ne samo da bi bili losi.... nego bi bili losiji od Minardija...
McLaren ima srece da za njih radi Newey... koji relativno zna napravit dobru šasiju.... pa da malo skrene pažnju sa JADNOG MERCEDESA...
Mercedes je nekada (tamo do 1990.g.) bio poznat u svijetu kao najkvalitetniji automobil na svijetu i bio je pojam za kvalitetu, kako je s vremenom napredovala auto industrija i elektronika u automobilima tako je općenito i kvaliteta većine vozila postala jednaka pa je mercedes sve prebacio na inovacije a po tome su danas poznati jer su njihove "lađe" krcate elektronike i tehnologije, danas nisu najpouzdaniji ali su najudobniji i najkomforniji. Uostalom ljudima koji izdvoje 80000eura za mercedes ne treba da auto nakon 7g. radi kao nov jer ga oni ionako mijenjaju svakih par godina.

No, dobro. Vratimo se F1, glavna je pogreška Mclarena što radi šasiju bez Mercedesove pomoći. Mclaren trenutno ima preko 1000 radnika i to je pedesetak više od Ferrarija i 100tinjak od Williamsa. Mclaren radi sam šasiju (bolid općenito)a onda im Mercedes na kraju da motor i to totalno nekompatabilan sa šasijom. Inače to nije toliko loš motor, nepouzdan je ali nije toliko loš. MP4-19 je imao fenomenalne rezultate u zračnom tunelu ali čim je izašao na stazu sa motorom rezultati su bili lošiji od MP4-17D bolida. Novi bolid je već u izradi kao i novi motor a šasija če biti potpuno drugačija, jedino če im nos ostati onako mali.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 21:44   #36
Quote:
Anđeo kaže:
Mercedes je nekada (tamo do 1990.g.) bio poznat u svijetu kao najkvalitetniji automobil na svijetu i bio je pojam za kvalitetu, kako je s vremenom napredovala auto industrija i elektronika u automobilima tako je općenito i kvaliteta većine vozila postala jednaka pa je mercedes sve prebacio na inovacije a po tome su danas poznati jer su njihove "lađe" krcate elektronike i tehnologije, danas nisu najpouzdaniji ali su najudobniji i najkomforniji. Uostalom ljudima koji izdvoje 80000eura za mercedes ne treba da auto nakon 7g. radi kao nov jer ga oni ionako mijenjaju svakih par godina.
Nije tesko zakljuciti iz mojih postova da osobno ne volim Mercedes... kako na stazi tako i izvan nje... to je stvar ukusa i o tome se ne raspravlja... ali osobno mi firma apsolitno antipatična...



Quote:

No, dobro. Vratimo se F1, glavna je pogreška Mclarena što radi šasiju bez Mercedesove pomoći. Mclaren trenutno ima preko 1000 radnika i to je pedesetak više od Ferrarija i 100tinjak od Williamsa. Mclaren radi sam šasiju (bolid općenito)a onda im Mercedes na kraju da motor i to totalno nekompatabilan sa šasijom. Inače to nije toliko loš motor, nepouzdan je ali nije toliko loš. MP4-19 je imao fenomenalne rezultate u zračnom tunelu ali čim je izašao na stazu sa motorom rezultati su bili lošiji od MP4-17D bolida. Novi bolid je već u izradi kao i novi motor a šasija če biti potpuno drugačija, jedino če im nos ostati onako mali.
Mislim da kad kazes te cifre i pogledas kako stoje... to im bas i ne ide na cast.... a ni cinjenica da u zadnje 3 godine nisu napravili bas neki bolid... uglavnom su ih gume spašavale (i Räikonnen)...
Pa i nije imao toliko fenomenalne rezultate, koliko je puta pao na crash testovima

A za ovo zadnje... samo nek oni ostave taj nos... bar ce sa njim gledat u zadnji kraj Schumacheru... tako mali nos daje nestabilniji prednji kraj, manje downforcea na njemu, veći understeer, nestabilnost pri kocenju, manje mjesta za vozaca sprijeda... to su moji zaključci iz iskustva (inače sam inženjer pa...) kazem to je moja pretpostavka, ali vjerojatno oni imaju malo vise iskustva od mene u tim stvarima...


No da zakljucim sa mercedesom... oni idu nizbordo od kada im se onaj glavni inženjer zabio negdje avionom...
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 09:47   #37
Quote:
Anđeo kaže:
Ne. Mercedes ima oko 30% u Mclarenu.
Po OEM Mercedes ima 50% dionica McLarena !!!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 22:02   #38
Quote:
panced kaže:
Po OEM Mercedes ima 50% dionica McLarena !!!
Mora da su kupovali dionice od kada sam ja zadnji put pratio. Tako ti je to danas, moraš stalno biti na burzi.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 22:07   #39
Quote:
Tommy kaže:


Mislim da kad kazes te cifre i pogledas kako stoje... to im bas i ne ide na cast.... a ni cinjenica da u zadnje 3 godine nisu napravili bas neki bolid... uglavnom su ih gume spašavale (i Räikonnen)...
Pa i nije imao toliko fenomenalne rezultate, koliko je puta pao na crash testovima
Zabunio si se, ja govorim o ovome bolidu, koji je imao dobre rezultate u tunelu ali ne i na stazi a ne o MP4-18 koji je popadao sve crash testove i nikada nije izašao na stazu.


Quote:
Tommy kaže:
No da zakljucim sa mercedesom... oni idu nizbordo od kada im se onaj glavni inženjer zabio negdje avionom...
Mercedes svake godine osvoji barem jedno automobilističko natjecanje od 1990 pa ne mislim da su im stvari krenule nizbrdo.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 15:03   #40
Mercedes uspjesi u zadnjih 10-15 godina...

Imaju 2 prvenstva F1 u vozaču Hakkinenu 1998. i 1999., ali konstruktorski naslov samo JEDAN JEDINI iz 1998.

U CART seriji dok je još bila dobra su bili ispočetka konkurentni, dok ih nisu pomeli Honda i Ford, te kasnije Toyota.

U GT seriji Porsche i Dodge su vladali. Čak i u DTM seriji koje nije internacionalno su popušili od Alfe.

No ipak ne bih želio da odu...bolje je da bude što više velikih proizvođača...
skill is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.