Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2004., 02:24   #101
Zlikavci nisu puni bijesa i gorčine.
Njihova boljka je samodopadni humor - smiju se sami sebi.

Naravno, nemojmo zaboraviti i da su vizualni ripoff South Parka i to da su --zapravo--- neanimirana serija.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 04:27   #102
Quote:
gabal kaže:
A još im papa nije gostovao...
Bili su u onoj emisiji Život uživo tip iz ekipe Zlikavaca i tip s Radio Marije i ovom drugom je najveći argument bio to da Švec oponaša papu, dok mu je ovaj prvi objašnjavao kako to nije papa već Vjeran Božić. Iako mislim da mu je više smetalo to što je riječ o svećeniku pedofilu. A oni ionako ne postoje, zar ne?
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 10:10   #103
Quote:
kozz kaže:
Naravno, nemojmo zaboraviti i da su vizualni ripoff South Parka i to da su --zapravo--- neanimirana serija.
Ovo zadnje definitivno. Cudim se da se po likovima vec niej pocela paucina skupljat.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:40   #104
Quote:
kozz kaže:
Njihova boljka je samodopadni humor - smiju se sami sebi.
Samodopadno svakako, samokriticno (a to bi trebalo pretpostavljat smijanje samom sebi) bas i nije. Ismijavaju sve drugo osim sebe. Ma ne znam, meni su bezveze.

Quote:
glupinickname kaže:
Ovo zadnje definitivno. Cudim se da se po likovima vec niej pocela paucina skupljat.
A, ne, ne. Ipak onaj mali crveni koji put mahne rukom, a onom drugom se vrti elisa na glavi...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:20   #105
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
samokriticno (a to bi trebalo pretpostavljat smijanje samom sebi) bas i nije.
Cenim da je kozz htio reći da se sami smiju svojim šalama, što zna izgledati prilično jadno (pogotovo ako šale nisu smiješne).

Inače, ja ne pogledao niti jednu epizodu, ali i sama najava mi je bila dovoljna da me baci u očaj. Zločestu djecu sam (uglavnom) volio, ali ovo mi djeluje strahovito iritantno.
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:13   #106
Ma zi zlikavci nisu ništa prema baš tom South parku gdje je bilo solo epozoda u kojima su jedina tema bili Crkva i sprdanje s njom. Tu je i Ali G koji je svećenika u emisiji pitao da li je Bog samo prenapuhana verzija Davida Blainea. I sve je to prikazano i kod nas. Mislim da je na našim TV-postajama bilo puno većih napada na Crkvu kroz te serije nego kroz Zlikavce. Zlikavci imaju jadan termin prikazivanja i kratko traju. Sve to zajedno govori o potpunom licemjerju Crkve i njihovih "mladih regruta" koji nekim čudom uvijek imaju potpuno krivi tajming kada god nekoga napadaju.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 13:30   #107
Zlikavci bi vjerojatno vec odavno sprdili s televizije da ih crkva tolko ne reklamira
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 16:11   #108
Quote:
Mr. Wrong kaže:
Cenim da je kozz htio reći da se sami smiju svojim šalama, što zna izgledati prilično jadno (pogotovo ako šale nisu smiješne).
Na to sam mislio, iako se to u rečenici baš i ne vidi 100%.

Autistični humor - reklo bi se.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 05:54   #109
Quote:
glupinickname kaže:
Ovo zadnje definitivno. Cudim se da se po likovima vec niej pocela paucina skupljat.
Ja sam dosad pogledao samo drugu i treću epizodu i bili su mi fora izvedeni oni animirani intermezzo-i kad se maknu malo iz učionice (nešto o kravama, vrhnju i siru je bilo ), ali ovo drugo je očaj, da su barem smislili neki svoj stil animacije ili nešto.
Možda bih i pogledao da termin nije ovako loš, pa ne mogu suditi o "crtiću".

E da, ja nisam ni ZD slušao. Možda bih trebao uzet koji MP3 pa da vidim o čemu je riječ (iako uglavnom znam o čem se radi).

Bravo roby, bila je jedna epizoda Southparka gdje se svi u Vatikanu klanjaju divovskom pauku, i još je tamo bio i papa koji nije ni svjestan što se događa... pa to je bilo milijun puta gore sprdanje od ovoga, a nitko ni A.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 08:21   #110
A tek boksački meč između Isusa i vraga? Ili ona epizoda sa svećenicima pedofilima kad jedini takav nije svećenik baš iz South Parka? Naravno, nitko nije ni pisnuo. Baš sam maloprije čitao neko reagirnja nekog čitatelja "vjeroučitelja" u Večernjem koji tvrdi da se svoj djeci u školi gadi taj crtić. Da, kao i South Park...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 09:59   #111
"Ajd' sinko reci dal' ti se gadi taj crtić i da ćeš zbog toga ići u...
.
.
.
.
.
....PAKAOOOOOO!!!!1111"
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 11:23   #112
Quote:
kozz kaže:
"Ajd' sinko reci dal' ti se gadi taj crtić i da ćeš zbog toga ići u...
.
.
.
.
.
....PAKAOOOOOO!!!!1111"

Milosti ne tražim, niti bih vam je dao!
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 21:42   #113
Nego da ja vas pitam jel ima toga gdje za skinut?
fulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 13:13   #114
Zlikavci

RADIO MARIJA OPET TRAŽI ZABRANU »ZLIKAVACA«

Relković: »Zlikavci« kontinuirano omalovažavaju i vrijeđaju katolike


ZAGREB
Nakon što je u studenom prošle godine po prvi put zatražio ukidanje crtane serije Zlikavci, jučer je predsjednik udruge Radio Marija Ivica Relković ponovio svoje zahtjeve tvrdeći da ga u tome podupire i 42.779 osoba koje su potpisale peticiju za ukidanje HTV-ove crtane serije.
Relković je ustvrdio da »Zlikavci« kontinuirano omalovažavaju i vrijeđaju katolike i katoličke svetinje, a osim što je svoje tvrdnje jučer obrazložio novinarima, njih je i kao plod svog tromjesečnog proučavanja, praćenja i analiziranja »Zlikavaca« objavio i u zasebnoj knjizi pod naslovom »Jesu li katolici Zlikavci«.
– Praćenjem te serije da se vidjeti kako se u njoj kontinuirano ismijava vjera kao takva te kroz lik patera Vjerana Božića i sam papa. Zbog toga smo mi još u studenome poslali prigovor HTV-u, a otada još dva a da ni na jedan nismo dobili odgovor, kazao je Relković obrazlažući tempiranje predaje peticije HRT-u činjenicom kako se u prošloj epizodi »Zlikavaca« ismijavalo potpisivanje peticije. Objašnjavajući kako pokušaji satire u »Zlikavcima« ne spadaju u slobodu govora, Relković je postavio i pitanje jesu li »Zlikavci« novinska kolumna ili animirani film.
– Ako se radi o novinarskoj formi, onda »Zlikavci« podliježu demantiju, a ako su pak umjetnička forma, onda podliježu vrednovanju, konstatirao je Relković zaključujući da jedino rješenje situacije vidi u prekidu emitiranja »Zlikavaca«.


Relkovicu, seljacino malogradjanska, nataknem tebe i tvoje stado...Ajd' sad organiziraj potpisivanje peticije za moje baniranje. :2up:
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 13:27   #115
Puca mi za to što on traži, ali zlikavce treba ukinuti jer nisu smiješni. Čista kopija South Parka, bolje da su otkupili epizode te serije pa prikazivali.

Još uvijek čekam kad će Zlikavci Muhameda nazvati pedofilom, izgleda da to neću dočekati
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 14:01   #116
Onda sigurno nisi gledao South Park. Jedina sličnost između te dvije serije je u animaciji. Njihova prava vrijednost je šta se sprdaju sa stvarima koje su aktualne u ovom našem Hrvatistanu.
Meni su Zlikavci ok.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 14:30   #117
iskreno nisam pogledala niti jednu epizodu Zlikavaca,ali sam protiv bilo kakvih zabrana.Pa crtić je čista satira,i ako nekoga vrijeđa neka uzme daljinski ili drugu spravu kojom prebacuje programe(MR.Bean sa partvišom )i negleda ga više.Mislim koji to kreten može reći da crtić vrijeđa katolike.Evo mene nije uvrijedio(ok.ja ga ne gledam,ali ipak).Sa takvim ljudima se vraćamo u srednji vijek i vrijeme inkvizicije.I nisu svi ljudi u HR.katolici.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 18:35   #118
ja bi ih ukinuo al ne zato što vrijeđaju već što su dosadni do boli
Bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 16:49   #119
Thumbs up HHO protiv skidanja Zlikavaca

HHO protiv skidanja Zlikavaca
Vijeće za medije Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava (HHO) protivi se skidanju satiričkog serijala "Zlikavci" s programa HTV-a na temelju peticije katoličke Udruge Radio Marija, priopćeno je iz HHO-a. Skidanje tog serijala na temelju peticije imalo bi dalekosežne negativne posljedice na funkcioniranje društvenog utjecaja na javnu radio-televiziju, a predstavljalo bi i izravno zadiranje u uređivačku autonomiju HTV-a, kažu u HHO-u. Ističu kako pritom ne dovode u pitanje pravo Udruge Radio Marija da kritizira televizijski program i traži zaštitu interesa katoličkih vjernika.
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 16:51   #120
..a koliko sam čuo, sa HTV-a su im poručili da ako im se ne sviđaju Zlikavci - uvijek mogu promijeniti program...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.