Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2010., 09:48   #1001
isti banderas
antonio
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 11:58   #1002
Nego ima li netko kontrabas? Ćimi je to prekomplicirano nosit.
Manji dio koncerta će biti akustičan.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 14:56   #1003
Izvolite...
http://www.facebook.com/home.php?#/p...3612884?ref=mf
Jorj98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 23:12   #1004
Jel se moze u kset ako nisi punoljetan?
__________________
Moj DeviantART

Come ride with me through the veins of history. I'll show you a god falls asleep on the job.

Zadnje uređivanje Cerebrus : 04.02.2010. at 23:18.
Cerebrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 08:57   #1005
Quote:
Cerebrus kaže: Pogledaj post
Jel se moze u kset ako nisi punoljetan?
naravno, samo uz pratnju starije osobe mislim
ak je prije par godina bilo dijete s cacom, mozes i ti valjda isto s cacom
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 08:59   #1006
eo i moj dojam od sinoc:
bilo je odlicno stvarno, grupa se poboljsala, zvuk u ksetu je bio odlican i mogu rec da mi je ovo najbolji tribjut od ekv na kojem sam bio

instrumentalno su mi sve stvari odlicno odsvirane i teodor mi je bio odlican takodjer

vokalno su mi najbolje bile: zajedno, zid, pored mene, ljubav, sve od sarla(s tim da je "ona se budi" aco malo ubrzao-mala zamjerka)

ocajne su mi bile oci boje meda i 7 dana - ne znam sta si je aco zabrijao uglavnoa usporio ih je na mjestima di nema otezanja

tanja-bio sam vec na 4 tribjuta s time da prosle godine nisam bio i uvijek sam tanju hvalio.
ovaj put je pljujem, bila je ocajna i ne bih je zelio vise vidjet na tribjutu. sjebala je svaku pjesmu i kad bi aco uletavao, puno bolje je zvucalo. i jos za kraj mi stave "iznad grada"(koju nemrem smislit) i to jos sa tanjom



+da usput popljujem redare - koji su jebeni cobani,cetnici mamicu im jebem
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 09:35   #1007
Quote:
dida kaže: Pogledaj post
eo i moj dojam od sinoc:
bilo je odlicno stvarno, grupa se poboljsala, zvuk u ksetu je bio odlican i mogu rec da mi je ovo najbolji tribjut od ekv na kojem sam bio

instrumentalno su mi sve stvari odlicno odsvirane i teodor mi je bio odlican takodjer

vokalno su mi najbolje bile: zajedno, zid, pored mene, ljubav, sve od sarla(s tim da je "ona se budi" aco malo ubrzao-mala zamjerka)

ocajne su mi bile oci boje meda i 7 dana - ne znam sta si je aco zabrijao uglavnoa usporio ih je na mjestima di nema otezanja

tanja-bio sam vec na 4 tribjuta s time da prosle godine nisam bio i uvijek sam tanju hvalio.
ovaj put je pljujem, bila je ocajna i ne bih je zelio vise vidjet na tribjutu. sjebala je svaku pjesmu i kad bi aco uletavao, puno bolje je zvucalo. i jos za kraj mi stave "iznad grada"(koju nemrem smislit) i to jos sa tanjom



+da usput popljujem redare - koji su jebeni cobani,cetnici mamicu im jebem
ja sam gledao ekv 1986 jos pa zadnje negdje 1988.koncert u kulusicu je bio nenandjebiv.ne bi si pokvario sjecanje sa tribute....
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 14:15   #1008
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
ja sam gledao ekv 1986 jos pa zadnje negdje 1988.koncert u kulusicu je bio nenandjebiv.ne bi si pokvario sjecanje sa tribute....
bravo za tebe, ljepse ces umrijet
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 15:07   #1009
Postoji li kakva sansa da se tribute odrzi u Zadru?
Amsteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 16:00   #1010
moze pitanje, kad je koncert poceo i do kad je trajao?
ivanka_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 17:33   #1011
poceo oko 21:45 zavrsio oko 00:15
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 18:05   #1012
hvala
ivanka_42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 21:40   #1013
Quote:
dida kaže: Pogledaj post
poceo oko 21:45 zavrsio oko 00:15
mi dosli iza jedanaest. tuga.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 12:13   #1014
pozdrav svima , nažalost nisam uspio doći na tribute ,gorim od znatiželje da čujem kako je prošla druga večer ? Didin post me iznenadio vezano za Tanju Jovičević da je bila katastrofa , bio sam ziher da se to njoj ne može desiti , hajde javite se sa impresijama ..
cliodrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 12:44   #1015
http://muzika.hr/clanak/24972/izvjes...-put-kset.aspx

Quote:
Nažalost ostaje dojam kako je Tanjina izvedba bila dosta lošija nego prošle godine, uz dosta krivih ulazaka u pjesme i slične trenutke dekoncentracije. No u njenom slučaju, i to je dovoljno za ukupan vrlo dobar dojam jer je i te eventualne manjkavosti kompenzirala sa velikom količinom energije.
uglavnoa bila je u petak nekak nervozna i starno nes sugerirala sa stejdza prema ton majstoru pa cak mu onako slikovito pokazala rukom da cemu prerezat grkljan

uglavnoa kolko sam skuzio oko sebe po ekipi je tanja bila i dobra
meni je bas bila ocajna
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 13:00   #1016
baš sam pročitao članak ,dida dobro si primjetio vezano za Tanju , kao što sam napisao ranije , kada je radila sa origiinalnom postavom turneje , ima muziku u krvi , rekao bi da je nemoguće pogriješiti, ali možda vrijeme čini svoje..
cliodrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 13:13   #1017
Jel može netko napisat playlistu sa koncerta?
__________________
Moj DeviantART

Come ride with me through the veins of history. I'll show you a god falls asleep on the job.
Cerebrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 13:18   #1018
EKV je uz Azru valjda jedini bend koji se tako nemilosrdno već godinama siluje i zlostavlja, zlobno se hraneći na očajničkoj neprežaljenoj čežnji svojih fanova.
Ovaj cirkus s tribute-ima je već odavno prešao sve granice pristojnosti i poštovanja, te ozbiljno zaronio u degutantnu patologiju.
Sjašite već jednom s njih
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 13:25   #1019
Quote:
kinara kaže: Pogledaj post
EKV je uz Azru valjda jedini bend koji se tako nemilosrdno već godinama siluje i zlostavlja, zlobno se hraneći na očajničkoj neprežaljenoj čežnji svojih fanova.
Ovaj cirkus s tribute-ima je već odavno prešao sve granice pristojnosti i poštovanja, te ozbiljno zaronio u degutantnu patologiju.
Sjašite već jednom s njih
ti sjasi s nas i ne uplici se u nesto sto te ne zanima, u ovom slucaju tribjut koncert
draze mi je cut nesto uzivo(makar bila i kopija al da kolko tolko valja), nego na snimci
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 13:43   #1020
Ne mogu se (trenutno) sjetiti ničeg patetičnijeg od pojedinaca koji su toliko nemaštoviti i nekreativni da svoj sluh i tehničku uvježbanost mogu i znaju izraziti jedino kopirajući druge..
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:25.