Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2008., 20:16   #1
Karting

Ja sam danas išla nešto fenomenalno ja to ne mogu riječima opisati,znam samoda je karting zakon.Kada sam ja ugledala to vozilo. .komentirajte
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:17   #2
Ajd dobro da ti se sviđa. Bar ćeš naučit kontrolirat auto.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:27   #3
A vidi ovo kaj sam videl prošli tjedan dok sam se kamionom vozil po poljskim putevima!

Registriran za normalnu cestovnu uporabu!


a i baš u jednom postu spomenuh da i danas kad mi je do jurnjave odem na obližnju karting stazu i uzmem uru - dve jednog od 125 ccm......pa kad zaprašim adrenalin juri umjesto krvi!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:37   #4
Skup sport mamu im njihovu. Onaj u Španskom u Zg drži monopol i nabio cijenu ko da boga kupuješ.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:04   #5
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Skup sport mamu im njihovu. Onaj u Španskom u Zg drži monopol i nabio cijenu ko da boga kupuješ.
a to je?
__________________
now u c me, now u'r dead
newwbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:29   #6
jel se može tu u španskom uzet kart od 125ccm ili imaju samo pedesetice?
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:32   #7
Imaju 160 i jače, od 270 ccm.

Vozio sam 160 i ok su. Staza je prava, široka pa su ti jači bolja solucija. Nisam probao, ali sam vidio dečke kako lete s tim. Idući put testiram.
Luky_Ferrari is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:34   #8
Ja sam prije jedno deset godina vozio 180 ccm ali preko žnjore,jer "obični" smrtnici su mogli iznajmit samo 50-tice.

Ovaj je išao ko gluha svinja
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:40   #9
da pitam za otog u španskom, jel treba kakva dozvola za vozit? mislim da ne, al da pitam i koliko po satu dodje?
pacey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:28   #10
Oni od 160 ccm u Španskom su takvo smeće da ne treba kočiti ni u jednom zavoju.
Oni od 270 ccm su već dosta bolji, treba kočiti u jedno 2 zavoja, ali koštaju 75 kn na 5 min (mislim da je 5 min u pitanju) i ako voze dva karta treba ostaviti 500 kn pologa, a ako voze četvorica, 1000 kn pologa, u slučaju da se nešto ošteti.
Uglavnom, definitivno isplativo za otić par puta, ali preskupo za malo češće igranje i kvalitetu kartova.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:39   #11
Ja sam trebao kupiti kart,i to trkaci!!! dosao bi me kostati sportski kart star 5 god 1200 eur. A onda jos poslje tuta,rukavice i ta s**nja... Ja sam za ozbiljno htio kart i baviti se ozbiljno s time jer se s kartom najbolje usavrsavaju refleksi i prolazenje zavoja sto bolje!!!

ŠTO REĆI NEGO SKUPO!!!
ludi_bubnjar555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 08:24   #12
Quote:
Renault F1 kaže: Pogledaj post
Oni od 160 ccm u Španskom su takvo smeće da ne treba kočiti ni u jednom zavoju.
Oni od 270 ccm su već dosta bolji, treba kočiti u jedno 2 zavoja, ali koštaju 75 kn na 5 min (mislim da je 5 min u pitanju) i ako voze dva karta treba ostaviti 500 kn pologa, a ako voze četvorica, 1000 kn pologa, u slučaju da se nešto ošteti.
Uglavnom, definitivno isplativo za otić par puta, ali preskupo za malo češće igranje i kvalitetu kartova.
Da, baš sam zato i vozio slabije jer nisam imao toliko para sa sobom. Ono što je jadno ... dosta toga ovisi koji kart dobiješ. Ja sam po ravnom imao 2x brži kart od kolege. Šteta, ubije ti malo zabavu. Sa ovim od 160 ne treba kočiti, a jači su još i bolji.

A i ne želim ni znati kako bi te odrali da slučajno nešto iskriviš...

Ali skupo, malo pre skupo. Za neki gušt treba ti 10-15 min, dakle previše.
Luky_Ferrari is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 08:34   #13
Ja sam čak vozija i utrku (neki fsb kup - utrka firmi). Firma nam je platila i par treninga prije utrke da malo naučimo vozit i mogu reć da je to ludnica.
A da bi si sam išo plaćat - nema šanse - mislim da je onda bilo 10 kn minuta.
__________________
FO
DocSujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 09:01   #14
mimica
ja mogu reč ko voli taj sport da su pravi gušti provozat se.
a da je skup i nije baš toliko ako imaš svoj kart,a koji sport nije skup danas.




























fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 09:05   #15
ovaj žuti je malo prerađen za maloga,a inače je isto komplet pa sam ja skinuo mašinu jer je prejaka još za njega.
pa sa ovom koja je slabija isto leti,za početak je dosta.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:04   #16
s koliko godina to djeca mogu početi voziti za utrke? imam doma klince koji su ludi za tim (ipak jabuka ne pada daleko od stabla ) pa bi im kupio, naravno kad dođe vrijeme za to, karting u prvom redu za zabavu pa ako se pokaže mogućnost i za neko ozbiljnije bavljenje s tim.
kruns is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 14:57   #17
Alonso je počeo vozit kart s 3 godine.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 19:43   #18
ljudi drago mi je da sam pokrenula ovu temu.išla sam u špansko 5 MIN-25KN.Jedan krug smo imali besplatno ali ja sam si platila 10min.bilo je fenomenalno.Ja sam doma mojima dosadila od stalnog pričanja.Ovako je to bilo ...Kada sam sjela u karting umrla sam od straha no kada je bio na mene red da krenem ja sam slučajno potegnula gas i juriš svi smo izašli crveni i odmah vadili lovu da idemo ponovno.e to ponovno je bilo ludilo skoro ispala sudarala se8ne namjerno jednoj curi šteko gas i prestigla troje i ufuram se i ovaj glupi tip mi maše da je gotovo ma joj.ovo je moja najskraćenija verzija
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 19:44   #19
ovako špansko ima kartinge koji mogu ići čak i 200na sat samo za odrasle pitala
mimica1789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 20:04   #20
Možda, ali na toj stazi ne možeš razviti tu brzinu. Ja sam vozio na sadašnjoj konfiguraciji, no skužio sam da se dio staze ne koristi. To je za utrke ili?

Čuo sam da ima neka dobra karting staza u okolici Poreča. Uskoro idem u Istru, pa me zanima ako netko zna nešto o tome.
Luky_Ferrari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.