Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2009., 15:47   #1
Tomb Raider 9 [*]


Danas (napokon) smo dobili konkretne podatke o onovom devetom po redu Tomb Raider-u...Naime cijeli TR će doživjeti promjenu...Po prvi put će TR biti samo za M (punoljetne) osobe. Prića će se odvijati u prošlosti i to na mistorioznom otoku u Japanu...A da bi bila bolja stvar bit će OPEN-WORLD (otvoren svijet)!!! ludnica ljudi...kaj vi mislite...Da još je pisalo će se lara moći koristiti predmetima iz prirode...imat će luk i strijelu...


SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 16:27   #2
ovo mi više izgleda kao nekakva sprdačina. Ali opet, nakon tolikih nastavaka, zbilja je trebalo promjene. Ovo je baš brutala u stilu max payne 3 i splinter cell novi...
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 17:03   #3
Nije mi fora. Draza mi je ova lara s pistoljima i puskama. Ali mozda bude ok jedva cekam da izađe
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 18:13   #4
opa... vidjet ćemo koliko u ovome ima istine, ali rečeno je da će krenuti u potpuno novom smjeru... otvoreni svijet s RPG elementima zvuči vrlo zanimljivo, zapravo nešto slično se pokušalo u AODu napravit, ali svi znamo kako je to završilo...

treba pričeti još poneku informaciju, ali s obzirom što je CD napravio s posljednjim igrama u seriji, mislim da im trebamo dati kredita i mislim da znaju što rade...
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 21:27   #5
ludnica, i nadao sam se da ce nesto novo smisliti
iako je meni underworld bio odlican osim odrezanog kraja, ali imao je prejebene dijelove i dizajn, svejedno su rali da nakon sto je CD iscupao Laru na bolje, da ipak ne mogu opet nastancat 5 dijelova po sitom receptu (iako su tri vec iskricali i to sa dobrim rezultatima) i da eidos i ostali su trazili radikalnu promjenu za sljedeci
i eto ga
odlicno
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 08:18   #6
Ah... ja jos nisam niti odigrao zadnji nastavak koji je izasao..... graficka mi je tolko slaba da nemrem pokrenut normalno niti sa svim low postavkama..

Ali nema veze.... ovaj mjesec stize HD 4890.... prva graficka poslje 3 godine!

I onda idem igrat ovaj zadnji nastavak i cekam dolazak novog....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 15:38   #7
Se to samo meni cini ili je lari gravitacija malo spustila sise?
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 18:08   #8
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
Se to samo meni cini ili je lari gravitacija malo spustila sise?
Sram te bilo...

Meni je lara ovdje najzgodnija do sada....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:18   #9
Isuse, sto je vec deveti nastavak Kak vrijeme leti, kod 4. prije 10 godina su vec svi mislili da je serijal mrtav.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 20:38   #10
Tomb Raider 9

Čovječe ovo izgleda odlično jedva čekam da izađe.
No pitam se kako se Lara stvorila u prošlosti?
Tko zna:možda je pronašla neki drevni artifakt koji ju je odveo u prošlost,možda joj se iznenada pojavio prolaz do prošlosti,možda su samo tako odjedanput tako odlučili njezini kreatori.
No sve u svemu mislim da će nas Lara još jednom oduševiti novim avanturama.
Da barem izađe pred kraj 2009.
aldex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 21:33   #11
Zvuci fora, ali nema do prva 4 djela...
issavalon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 19:41   #12
Tomb Raider 1,2,3,The last revalation

Da,to su bile odlične igre.No meni su sve Tomb Raider igre odlične.
Recimo među Playstation 1 igrama one su bile igre sa odličnom grafikom, refleksima i savršenom pričom.No bezobzira što će Lara možda sada jahati na konjima i pucati iz luka iz strijele nadam se da će nam vratiti našu staru penjačicu sa dva pištolja jer ona je najbolja
aldex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 10:13   #13
fakat, dobro je cuti da ljudi vole TR2
meni je najvise zao, ali jebi ga, sto nema sanse da ikada naprave remake tr2
mislim da sa sadasnjom grafikom i idejama i level designom iz svice bi igra bil ajednostavno preeejebena, kad se samo sjetim od kine preko venecije, podmorja, platforme, tibeta, do xiana i slicno, weh, za popizdit
iako ok, uzeli su hrpu stvari iza 2/3/4 i stavili u Legend/Anniversary/Underworld pa... :P
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 16:57   #14
Tomb Raider 2

Oh pa tko ne voli Tomb Raider 2.No znam da je dvojka bila instantni hit.Kada sam kupio Tomb Raider Anniversary dobio sam disk o svim Tomb Raider igrama i rekli su da je dvojka bila fenomenalna(meni jedna od 4 najdraže Tomb Raider igre).Svi bi vjerovatno htjeli da se napravi Tomb Raider 2 remake.A tko zna možda na Larin 20 rođendan i hoće.
aldex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 17:32   #15
evo sad da se nadovežem da sam ja igrao dvojku nakon 1,3 i 4. nastavka tako da ne mogu reć da mi je najdraža, ali zapravo teško mi je reći koji mi je od prva 4 nastavka najbolji, svaki ima nešto što ga izdvaja...

uglavnom, u zadnje vrijeme sve više ima tih remakova što mi se sviđa, nažalost danas je sve teže pokrenuti te legendarne igre, nadam se da će se to ispraviti tek nadolazećim tehnologijama poput OnLivea jer to bi mu bio veliki plus...

i da ne budem totalno offtopic, iskreno jedva čekam najavu iako me malo razočarala kako nije bilo ničega na E3u ali tko zna moglo bi nešto u Leipzigu biti, kad je uopće on krajem 8. mjeseca ili tako nešto... i sad, ne znam dal je vrijeme za potpuni redizaj serijala, ali drago mi je da se nešto mijenja, nakon odlična 3 nastavka nadam se da će i ovaj slijediti niz, a ako postavi i nove standarde nitko sretniji od mene
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 18:12   #16
Da istina je to su legendarne igre.
Tomb Raider 9 će možda skrenuti s kursa, no ne znači da će biti manje uspiješan.
aldex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 19:31   #17
Quote:
aldex kaže: Pogledaj post
Da istina je to su legendarne igre.
Tomb Raider 9 će možda skrenuti s kursa, no ne znači da će biti manje uspiješan.
zasto bi skrenuo, samo zato jer nece imat pistolje
to da ce biti open world, to im je super potez, da npr. ima vise nacina da se dođe do nekog dijela mape, da se na vise načina riješi neka zagonetka itd.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 12:12   #18
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
zasto bi skrenuo, samo zato jer nece imat pistolje
to da ce biti open world, to im je super potez, da npr. ima vise nacina da se dođe do nekog dijela mape, da se na vise načina riješi neka zagonetka itd.
Pa mislio sam na prošle serijale tako što su se odviali u sadašnjosti a ovaj će se u prošlosti.
aldex is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 12:45   #19
samo da ne dodjemo do dijela di laru vade iz zamrzivaca u godini 3000 i krene klat aliene sa dual laserima.......................ummmm..... mozda cak i nije ni losa ideja
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 16:37   #20
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
samo da ne dodjemo do dijela di laru vade iz zamrzivaca u godini 3000 i krene klat aliene sa dual laserima.......................ummmm..... mozda cak i nije ni losa ideja
oho, čekam daleko je 13. nastavak

ipak je TR preunosan i prejak serijal da bi ga se tek tako pustilo, bez da se iz njega iscjedi i zadnji novčić.... vidjet ćemo još koji reset serijala ako treba...
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.