Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 11:07   #1
Pitanje-pomoć!

Ljudi otvorila sam account samo da bi ovdje pitala pitanje koje me već duže vremena muči.
Ne znam je li pravi topic i jesam li možda mogla negdje drugo pisati, ali stvarno se nadam da će te me shvatit kad vidite kako mi je iskustvo s forumom ravno-0!

Još sam u srednjoj i treba mi pomoć. Inaće bavim se plesom(hip-hop), ali u zadnje vrijeme sam ga se jednostavno zasitila. Osjećam kao da mi treba nešto još dodatno kao da se još više trebam i želim iscrpit. Inaće trening mi je 3 puta tjedno a od toga uvijek "upadne" nešto i ne pojavim se. Tako da mi se otoprilike svodi na 7-8 puta mjesečno što mi djeluje ne isplativo i premalo.


Što mi preporučujete da nije obično trčanje,jer mi je to neprivlačno, kao i teretana? Probala sam s teretanom al sam išla svega 2 puta jer sam totalni društvenjak i draže mi je radit sa nekom skupinom.

Voljela bih ako znate kakav ples koji je žešči i koji će me više iscrpit?

Također voljela bih skinut koje kilo pa ne mora nužno bit ples. Bilo koji sport. Samo pomozite. Već 10 mjeseci lupam glavom u zid i pokušavam se dosjetit nečega šta bi mi bilo drago radit, šta bi me dovelo u formu i s ćim bi skinila višak.
Splićanka5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 02:29   #2
ZUMBA!!

meni je super i gube se kile,ima raznih vrsta pa vidi sta ti odgovara i stvarno te natjera na znojenje,ja imam zumba cardio tu su razni plesovi,pa vidi,pokusaj
akkyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.