Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 10:03   #1
Zabrana pretplate zbog duga iz 2005.

Molim vas da mi pomognete sa više informacija ako znate!

Naime jučer sam imala izuzetno neugodno iznenađenje prilikom preuzimanja uređaja u T-mobile i prilikom potpisivanja ugovora kao novi pretplatnik, pronađeno mi je dugovanje od 2200 kn iz 2005.g, o kojem nema previše informacija, tj. ni jedan račun nije plaćen od samog početka, a pretplata je korištena 4 mjeseca, te su nakon toga obustavili i poslali naravno na drugi način naplate. E sad najčudnije od sve ga je što se ne sjećam da sam imala ikad 098 broj a kamoli nekakvih opomena i računa, jer bi me prvi starci gnjavili i ispitivali o tome. Čudno je da sam ako je to zaista tako (ne isključujem nikako svoju krivnju, imala sam 19god i znam da sam kupovala neke mobitele na pretplatu al tih se jasno sjećam..) kako može T-mobile pustiti da netko ne plaća račune 4 mjeseca i ne isključuje opciju razgovora, što mi isto i muž tvrdi jer je korisnik 12 godina i kaže da samo par dana neplaćenog računa iz prethodnog mjeseca isključuju opcije razgovora i svega ostalog. A da ne govorim kada i kako bi to uopće saznala ako nisam jučer bila kod njih zbog sasvim nećeg trećeg. Neugodno strašno!

A i zvala sam Tele2 čiji sam pretplatnik također bila, doduše tu pretplatu i mobitel sam poklonila i naravno nije se uredno plaćalo, nastao je dug i morala sam i to podmiriti ali rješeno je, te kažu riječima NIKAD neću više moći biti njihov pretplatnik!!A da ne vide dugovanja od moje strane..

Naravno sad sam slala i VIP-u upit ima li što kod njih...

Pa ja se svojih mobitela jasno sjećam, znam da sam imala nekakve pretplate, ali možda dvije i točno se sjećam uređaja i čak na mahove brojeva, ali ovako nešto nisam ni sanjala da ću si prirediti.. Ljuti me što tako klinci čim su punoljetni mogu ušetati u te centre i izaći s uređajem i ugovorom koji im apsolutno ništa ne znači, a ti isti ljudi godinama nisu ni kontaktirani za svoja dugovanja nego pametni odvjetnici čuvaju godinama te slučajeve da se gomilaju kamate i naravno sve je itekako po zakonu. Strašno!

Ima li tko slična iskustva??
katarina022 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 16:15   #2
Oprosti ali ovaj tvoj tekst jako konfuzno zvuci:

...ne sjećam da sam imala ikad 098 broj a kamoli nekakvih opomena i računa...ne isključujem nikako svoju krivnju, imala sam 19god i znam da sam kupovala neke mobitele na pretplatu al tih se jasno sjećam...Tele2-tu pretplatu i mobitel sam poklonila i naravno nije se uredno plaćalo, nastao je dug i morala sam i to podmiriti...ja se svojih mobitela jasno sjećam, znam da sam imala nekakve pretplate, ali možda dvije i točno se sjećam uređaja i čak na mahove brojeva...

Ispada da si ti u 5 godina uspjela uzeti makar dvije pretplate na VIPu i jednu na Tele2 a mozda i neku na t-mobileu a da se i ne sjecas brojeva (kao da i nisi koristila te brojeve, vec samo zbog mobitela ih uzimala). Oprosti ali iz ovakve price se moze samo izvuci da si ili totalno konfuzna osoba ili tako olako uljeces u pretplate da vise ni sama ne znas jesi li i koliko ih uzela.
Ne vidim razlog zasto bi t-mobile izmislio neku pretplatu, pogotovo kad nju moras i potpisati u poslovnici a i osobnu pokazati.

I jos na kraju pises: ...Ljuti me što tako klinci čim su punoljetni mogu ušetati u te centre i izaći s uređajem i ugovorom koji im apsolutno ništa ne znači... A ujedno si i sebe opisala kao takvu kad si imala 19 godina!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 17:23   #3
Ne vidim kako bi ti netko mogao pomoći...
Evo, sada se buniš kako je jednostavno uzeti pretplatu (ili par )- a prije bi se žalila da ti nisu dali da je uzmeš sa 19 godina

Ne znam zašto se buniš- sa 18 godina stječeš pravo na potpisivanje ugovora za koje odgovaraš jer se smatra da bi prosječna osoba tih godina trebala biti svjesna kako neke stvari funkcioniraju. Ti si to pravo iskoristila, a to što se sada ne sjećaš (nisi spremila ugovor)...

Ja bi se na tvom mjestu smatrao sretnim- mogli su ti još nadodati ogromne kamate koliko je vremena prošlo.

A, sumnjam da izmišljaju da si potpisala ugovor.
Naravno, vjerojatno i oni imaju razlog da ti nisu naplatili kamate- ali mislim da bi korisnik trebao primjetiti da računi ne stižu.
Možda si i tu pretplatu nekome poklonila (iako mi baš i nije najjasnije koje beneficije dobiva onaj kome "pokloniš" pretplatu- osim što te može zeznuti i ne plaćati).

Mislim, ostavit ću za sad temu- ali ne shvaćam što želiš postići s njom.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 17:56   #4
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Oprosti ali ovaj tvoj tekst jako konfuzno zvuci:

...ne sjećam da sam imala ikad 098 broj a kamoli nekakvih opomena i računa...ne isključujem nikako svoju krivnju, imala sam 19god i znam da sam kupovala neke mobitele na pretplatu al tih se jasno sjećam...Tele2-tu pretplatu i mobitel sam poklonila i naravno nije se uredno plaćalo, nastao je dug i morala sam i to podmiriti...ja se svojih mobitela jasno sjećam, znam da sam imala nekakve pretplate, ali možda dvije i točno se sjećam uređaja i čak na mahove brojeva...

Ispada da si ti u 5 godina uspjela uzeti makar dvije pretplate na VIPu i jednu na Tele2 a mozda i neku na t-mobileu a da se i ne sjecas brojeva (kao da i nisi koristila te brojeve, vec samo zbog mobitela ih uzimala). Oprosti ali iz ovakve price se moze samo izvuci da si ili totalno konfuzna osoba ili tako olako uljeces u pretplate da vise ni sama ne znas jesi li i koliko ih uzela.
Ne vidim razlog zasto bi t-mobile izmislio neku pretplatu, pogotovo kad nju moras i potpisati u poslovnici a i osobnu pokazati.

I jos na kraju pises: ...Ljuti me što tako klinci čim su punoljetni mogu ušetati u te centre i izaći s uređajem i ugovorom koji im apsolutno ništa ne znači... A ujedno si i sebe opisala kao takvu kad si imala 19 godina!
PA upravo, ne opravdavam sebe i svoje postupke ali ovom temom koju sam otvorila želim samo postići više informacija o sličnim slučajevima, jer stvar moram rješiti što hitnije.

Nije mi potrebna samoanaliza već rješenje.
katarina022 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:08   #5
Pitaš da ti pokažu ugovor- kako bi otklonila onu sitnu sumnju da uopće nisi potpisala taj ugovor.
Pitaš da ti pokažu dugovanje.
Nakon toga platiš.

Ne znam što ti drugo preostaje.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:27   #6
To je barem jednostavno, kad si uzela pretplatu u T-mobileu, prvi mjesec si koristila, drugi isto tako jer racun ionako dolazi sredinom mjeseca, od dospijeca placanja imas jos nekih 20-ak dana za platiti racun, nakon toga idu zabrane odlaznih usluga, dakle to je vec treci mjesec kad si mogla razgovarat, nakon zabrana odlaznih usluga otprilike mjesec i pol dobijes zabrane svih usluga, ali problem je u tome sta kad dobijes zabrane odlaznih usluga pretplatu i dalje moras placat dok ne dobijes zabranu svih usluga, tada se preplata stopira i ne stizu racuni, dakle to su ti ta 4 mjesec, nakon nekoliko mjeseci ako ne platis dugovanje T-mobile jednostrano raskine ugovor s tobom i ti moras podmiriti penale zbog ugovorne obaveze ako si ju imala, dakle dug od 2200kn je vrlo lako dostici, a sad s kamatama, sudskim i odvjetnickim troskovima, dugovanje ti je sada vec i daleko vece, jer u Tcentrima vide samo osnovicu dugovanja, ostale troškove ne, dakle sad bi mogla cifra biti i 8000KN bez problema.
To sto klinci od 18 godina mogu potpisivati ugovore nije do njih, vec s 18 g nisu vise djeca jer tada zakonski postaju punoljetni, imaju pravo glasa na izborima, mogu se zaposliti, ali isto tako mogu i potpisati bilo kakav ugovor, a to sto netko nije svjestan sta potpisuje, ha cuj, na greskama se uci, bolje tuđim nego svojim, ali sta sad, naucila si sad valjda
Isto tako racunaj da ako si na crnoj listi i kod nekog druog operatera, u pravilu neces moci uzeti pretplatu u T-mobileu.
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:57   #7
obrati se operateru/ima, provjeri kojem odvjetničkom društvu si predana na utuženje pa sa njima rješavaj daljnju otplatu dugovanja i budi sretna da nisi imala ovrhu do sada... i ne bi ti ja više izdavao nikakvu pretplatu da je do mene...
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 21:03   #8
Quote:
Vare kaže: Pogledaj post
To je barem jednostavno, kad si uzela pretplatu u T-mobileu, prvi mjesec si koristila, drugi isto tako jer racun ionako dolazi sredinom mjeseca, od dospijeca placanja imas jos nekih 20-ak dana za platiti racun, nakon toga idu zabrane odlaznih usluga, dakle to je vec treci mjesec kad si mogla razgovarat, nakon zabrana odlaznih usluga otprilike mjesec i pol dobijes zabrane svih usluga, ali problem je u tome sta kad dobijes zabrane odlaznih usluga pretplatu i dalje moras placat dok ne dobijes zabranu svih usluga, tada se preplata stopira i ne stizu racuni, dakle to su ti ta 4 mjesec, nakon nekoliko mjeseci ako ne platis dugovanje T-mobile jednostrano raskine ugovor s tobom i ti moras podmiriti penale zbog ugovorne obaveze ako si ju imala, dakle dug od 2200kn je vrlo lako dostici, a sad s kamatama, sudskim i odvjetnickim troskovima, dugovanje ti je sada vec i daleko vece, jer u Tcentrima vide samo osnovicu dugovanja, ostale troškove ne, dakle sad bi mogla cifra biti i 8000KN bez problema.
To sto klinci od 18 godina mogu potpisivati ugovore nije do njih, vec s 18 g nisu vise djeca jer tada zakonski postaju punoljetni, imaju pravo glasa na izborima, mogu se zaposliti, ali isto tako mogu i potpisati bilo kakav ugovor, a to sto netko nije svjestan sta potpisuje, ha cuj, na greskama se uci, bolje tuđim nego svojim, ali sta sad, naucila si sad valjda
Isto tako racunaj da ako si na crnoj listi i kod nekog druog operatera, u pravilu neces moci uzeti pretplatu u T-mobileu.
vidi se da vare radi u t-centru... =)
volim takve ljude koji za svoje greške i gluposti krive druge... kao imam 18 godina i neznam zašto su mi uopče dali pretplatu... budale ...
do sad vjerojatno imaš poveča dugovanja od tih 2200kn tak da se čim prije počni raspitivat i sanirat troškove...
__________________

kak taj svemir i sve to?
kaj_buljiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:48   #9
Quote:
katarina022 kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi pomognete sa više informacija ako znate!

Naime jučer sam imala izuzetno neugodno iznenađenje prilikom preuzimanja uređaja u T-mobile i prilikom potpisivanja ugovora kao novi pretplatnik, pronađeno mi je dugovanje od 2200 kn iz 2005.g, o kojem nema previše informacija, tj. ni jedan račun nije plaćen od samog početka, a pretplata je korištena 4 mjeseca, te su nakon toga obustavili i poslali naravno na drugi način naplate. E sad najčudnije od sve ga je što se ne sjećam da sam imala ikad 098 broj a kamoli nekakvih opomena i računa, jer bi me prvi starci gnjavili i ispitivali o tome. Čudno je da sam ako je to zaista tako (ne isključujem nikako svoju krivnju, imala sam 19god i znam da sam kupovala neke mobitele na pretplatu al tih se jasno sjećam..) kako može T-mobile pustiti da netko ne plaća račune 4 mjeseca i ne isključuje opciju razgovora, što mi isto i muž tvrdi jer je korisnik 12 godina i kaže da samo par dana neplaćenog računa iz prethodnog mjeseca isključuju opcije razgovora i svega ostalog. A da ne govorim kada i kako bi to uopće saznala ako nisam jučer bila kod njih zbog sasvim nećeg trećeg. Neugodno strašno!

A i zvala sam Tele2 čiji sam pretplatnik također bila, doduše tu pretplatu i mobitel sam poklonila i naravno nije se uredno plaćalo, nastao je dug i morala sam i to podmiriti ali rješeno je, te kažu riječima NIKAD neću više moći biti njihov pretplatnik!!A da ne vide dugovanja od moje strane..

Naravno sad sam slala i VIP-u upit ima li što kod njih...

Pa ja se svojih mobitela jasno sjećam, znam da sam imala nekakve pretplate, ali možda dvije i točno se sjećam uređaja i čak na mahove brojeva, ali ovako nešto nisam ni sanjala da ću si prirediti.. Ljuti me što tako klinci čim su punoljetni mogu ušetati u te centre i izaći s uređajem i ugovorom koji im apsolutno ništa ne znači, a ti isti ljudi godinama nisu ni kontaktirani za svoja dugovanja nego pametni odvjetnici čuvaju godinama te slučajeve da se gomilaju kamate i naravno sve je itekako po zakonu. Strašno!

Ima li tko slična iskustva??
Pošto mi je žena nekad radila u T-comu znam da će ti se kad tad naplatiti taj dug, ovrhom...

Kao što je gore jedan kolega naveo, dug je možda sad i 8000 kn, a možda i više, a sudska tužba se ponekad pokreće kad dug dođe na 10 000 kn., a tada će ti sjesti na plaćau, račun na banci ili ti zapljeniti nešto tvoje.
Uglavno kad tad ćeš sve morati vratiti.

I ne kužim ovo sa 18. g...., pa jel ti znaš da je čovjek, žena sa 18 g. punoljetan i mora odgovarati za svoje posljedice, a isto tako ne razumijem kako potpisuješ nešto što ne misliš plaćati, što si mislila, da će susjed platiti?
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 02:05   #10
Quote:
katarina022 kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi pomognete sa više informacija ako znate!

Naime jučer sam imala izuzetno neugodno iznenađenje prilikom preuzimanja uređaja u T-mobile i prilikom potpisivanja ugovora kao novi pretplatnik, pronađeno mi je dugovanje od 2200 kn iz 2005.g, o kojem nema previše informacija, tj. ni jedan račun nije plaćen od samog početka, a pretplata je korištena 4 mjeseca, te su nakon toga obustavili i poslali naravno na drugi način naplate. E sad najčudnije od sve ga je što se ne sjećam da sam imala ikad 098 broj a kamoli nekakvih opomena i računa, jer bi me prvi starci gnjavili i ispitivali o tome. Čudno je da sam ako je to zaista tako (ne isključujem nikako svoju krivnju, imala sam 19god i znam da sam kupovala neke mobitele na pretplatu al tih se jasno sjećam..) kako može T-mobile pustiti da netko ne plaća račune 4 mjeseca i ne isključuje opciju razgovora, što mi isto i muž tvrdi jer je korisnik 12 godina i kaže da samo par dana neplaćenog računa iz prethodnog mjeseca isključuju opcije razgovora i svega ostalog. A da ne govorim kada i kako bi to uopće saznala ako nisam jučer bila kod njih zbog sasvim nećeg trećeg. Neugodno strašno!

A i zvala sam Tele2 čiji sam pretplatnik također bila, doduše tu pretplatu i mobitel sam poklonila i naravno nije se uredno plaćalo, nastao je dug i morala sam i to podmiriti ali rješeno je, te kažu riječima NIKAD neću više moći biti njihov pretplatnik!!A da ne vide dugovanja od moje strane..

Naravno sad sam slala i VIP-u upit ima li što kod njih...

Pa ja se svojih mobitela jasno sjećam, znam da sam imala nekakve pretplate, ali možda dvije i točno se sjećam uređaja i čak na mahove brojeva, ali ovako nešto nisam ni sanjala da ću si prirediti.. Ljuti me što tako klinci čim su punoljetni mogu ušetati u te centre i izaći s uređajem i ugovorom koji im apsolutno ništa ne znači, a ti isti ljudi godinama nisu ni kontaktirani za svoja dugovanja nego pametni odvjetnici čuvaju godinama te slučajeve da se gomilaju kamate i naravno sve je itekako po zakonu. Strašno!

Ima li tko slična iskustva??
ne duguješ samo t-comu, spomenula si i tele2 bez uvrede ali s takvim kao ti nitko ne bi htio više imat posla možda si i taj 098 nekom poklonila ... imaš prepaid ... i to je za tebe najbolje!
dug nećeš izbjeć doći će na naplatu kad tad ... samo će kamate narast!
XPS-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 11:40   #11
Nije da branim Katarinu, neznam što se tu desilo, ali vidim da i tmobile voli igrati igrice.
Recimo, krajem 9og mjeseca sam raskinuo jednu pretplatu, ponudio odmah da podmirim sve troškove do tog dana, naravno nije moglo. Ovaj mjesec uopće nisam dobio račun i što je najbolje, uopće ne odgovaraju na moje mail upite o zadnjem računu. Nekako imam dojam da žele da ja to zaboravim kako bi mogli za par godina natovariti dugovanja.
electronic@ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:49   #12
Quote:
electronic@ing kaže: Pogledaj post
Nije da branim Katarinu, neznam što se tu desilo, ali vidim da i tmobile voli igrati igrice.
Recimo, krajem 9og mjeseca sam raskinuo jednu pretplatu, ponudio odmah da podmirim sve troškove do tog dana, naravno nije moglo. Ovaj mjesec uopće nisam dobio račun i što je najbolje, uopće ne odgovaraju na moje mail upite o zadnjem računu. Nekako imam dojam da žele da ja to zaboravim kako bi mogli za par godina natovariti dugovanja.
imao slična iskustva sa t-comom otkazao sam maxtv i vratio svu opremu te mi nakon 2 mjeseca dolazi račun od 150 kn za nekakav promet maxtv-a a ja već 2 mjeseca uopće nemam maxtv! Nakon zvanja službe za korisnike bahato su mi rekli da su mi ostale aktivne neke korisničke šifre i da sam ja to mogao koristit na nekom drugom maxtv-u, ono mislim si koje vi ideje imate za nevjerovat niti znam da postoje kakve šifre a kamoli da idem to koristi kod negkog drugog wtf?, kao prvo ja nisam kriv ako su oni napravili propust kod gašenje usluga a kao drug nemam uslugu već 2 mjeseca ispostave mi račun za 2 mjesec a ne onaj prvi koji je prošao! I ništa napisao sam prigovor i odgovorili mi da ne moram platit a i ne bi platio da sam i morao ... ugl. imao sam više anegdota s njima i mogu se neke stvari riješit ali trebaš imat jako debele živce, strpljanja, volje i vremena za odjavu max-adsla sam se s njima natezao 3 mjeseca ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:48   #13
Quote:
electronic@ing kaže: Pogledaj post
Nije da branim Katarinu, neznam što se tu desilo, ali vidim da i tmobile voli igrati igrice.
Recimo, krajem 9og mjeseca sam raskinuo jednu pretplatu, ponudio odmah da podmirim sve troškove do tog dana, naravno nije moglo. Ovaj mjesec uopće nisam dobio račun i što je najbolje, uopće ne odgovaraju na moje mail upite o zadnjem računu. Nekako imam dojam da žele da ja to zaboravim kako bi mogli za par godina natovariti dugovanja.
A sta si ti mislila platiti usluge unaprijed, pa logicno je valjda kad zavrsi mjesec kad se kreira racun, onda mozes platiti, ustalom, sigurno su samo tvoj racun cekali da se napravi i da ga spreme sa strane da ne dodje do tebe i da te utuze zbog dugovanja, mislim ljudi, stvarno imate svakakvih ideja. A isto tako ako si vidjela da racun nije dosao nakon mj dana mogla si nazvat i pitat za dugovanje i da ti posalju racun na mail i gotovo
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:48   #14
Vare,

o kakvom ti placanju unaprijed pricas

covjek je lijepo napiso

Quote:
ponudio odmah da podmirim sve troškove do tog dana, naravno nije moglo. Ovaj mjesec uopće nisam dobio račun

Zadnje uređivanje assassin : 27.10.2010. at 21:20. Reason: Lakše malo s rječnikom...
Markozgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:55   #15
Quote:
Markozgb kaže: Pogledaj post
Vare,

o kakvom ti placanju unaprijed pricas

covjek je lijepo napiso
pa nije krivo ni napisao, ne možeš unaprijed platiti račun, mislim možeš uplatiti neka sredstva na račun na svoju ruku al nije to to, treba pričekati zadnji račun i onda uplatiti ili ako ne dolazi nazvati i pitati koje je otvoreno dugovanje, nisu nikakve igrice u pitanju
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:56   #16
Quote:
Vare kaže: Pogledaj post
A sta si ti mislila platiti usluge unaprijed, pa logicno je valjda kad zavrsi mjesec kad se kreira racun, onda mozes platiti, ustalom, sigurno su samo tvoj racun cekali da se napravi i da ga spreme sa strane da ne dodje do tebe i da te utuze zbog dugovanja, mislim ljudi, stvarno imate svakakvih ideja. A isto tako ako si vidjela da racun nije dosao nakon mj dana mogla si nazvat i pitat za dugovanje i da ti posalju racun na mail i gotovo
OK, ajmo redom... premda sam dosta jasno napisaO.
Ne vidim ništa sporno u svojoj ponudi da mi kreiraju račun, da ga podmirim te da ugase taj broj i gotovo. No, rekli su da se ne može i složio sam se sa tim.
Druga stvar, kao što sam i napisao "ne odgovaraju na mejlove" to znači da je bilo i više od jednog mejla kojega sam poslao sa upitom za račun, no odgovore nisam dobio.
Na kraju sam posudio t-mobile mob i nazvao službu za korisnike.
Samo da napomenem da u preko 2,5 godine pretplate se niti jednom nije desilo da račun nije došao. Može biti slučajnost, ali meni to sve smrdi.

EDIT: I u 2,5 godine, kad god sam imao neki upit, dobivao sam odgovore u expresnom roku na mejl
electronic@ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 15:24   #17
Katarini su očito stari dugovi došli na naplatu. Imala je 19 godina, skužila kako besplatno dobit dobar mob i zaletila se, ali sad će sve platit s t-kamatama. Čak imaju i dogovor s drugim operaterima pa ne možeš uzet pretplatu kod niti jednog operatera ako si drugom dužan (bez obzira prebacuješ li broj ili ne). Tako su mi rekli u t-mobile centru. Iako i oni zezaju. Prvo mi nije stigao uređaj naručen početkom kolovoza, da bi sasvim slučajno ušao u dućan s ciljem da pitam imaju li kakve indikacije kad bi mogao stići, provjerim koji sam na listi itd..a tamo mi kažu da mogu dobit uređaj. Ipak, nisam ga dobio tj. jesam pa ga morao vratit (bio kod mene minut ), da imam starih dugovanja ili dugovanja iz drugih mreža. A nemam dugovanja, ni lipe. Rekli da će me nazvat. Ovaj put nisam čekao već došao sutra ujutro opet i dobio uređaj bez ikakvih pitanja, u rekordnom roku. Nije do djelatnice u centru, pokazala mi je ekran i poruku da nije moguće napravit produženje, zvala, pisala, trudila se,..ali komp. tj. program jednostavno nije dopuštao da mi napravi ugovor.
Jumai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.