Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 21:53   #1741
Jel ima neka dobra duša koja radi u Renaultu da mi provjeri broj šasije? Kupujem auto, a "kokoš" sam i ne kužim se uopće... hvala!

Ili ako znate neku stranicu dobru gdje to sama mogu provjeriti?
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:59   #1742
To lijepo prošetaš do servisa, nađeš poslovođu i lijepo ga zamoliš da zaviri onako bez papira. Možeš dečkima kasnije ostaviti nešto za kavu, gablec... Tko zna mogu ti dobro doći i za neku kasniju provjeru.

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:36   #1743
Postoji li neka auto kuca kod koje je moguce dobiti kredit direktno da se ne moraju skupljat papiri mjesec dana i uzimat godisnji dok se rijesi papirologija?
Kao sto sam ovo nasla ispod 1 oglasa:


BRZI KREDIT, POTREBNI PAPIRI: 3 ISPLATNE LISTE OVJERENE OD STRANE POSLODAVCA, OSOBNA, OIB, OVJERENA POTVRDA POSLODAVCA.
Lota- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:13   #1744
Pa večina ti to danas rješava sama. Na tebi je da u firmi daš popuniti formular i doneseš tri potvrđene liste od plaće.

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:21   #1745
Quote:
drzimfige kaže: Pogledaj post
Jel ima neka dobra duša koja radi u Renaultu da mi provjeri broj šasije? Kupujem auto, a "kokoš" sam i ne kužim se uopće... hvala!

Ili ako znate neku stranicu dobru gdje to sama mogu provjeriti?
Po broju šasije možeš vidjeti rezultate zadnjeg tehničkog na cvh.hr, ali tu se ne vidi kilometraža.

Mene zanima ista stvar za provjeru servisne povijesti, također za Renault. Tako da ako netko zna kome se točno obratiti, nek javi. Može i na PM.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 07:29   #1746
Pozdrav!!

Kolega je prije tjedan dana kupio automobil. Tražio je automobil sa duplim pogonom i prodavač mu je prodao terenca Ssang Yong. Automobil je 2007. godište i kolega ga je platio cca. 60000 KN.
Slijedeći dan je za taj automobil kupio i zimske gume koje je platio 4000 KN.

Posjetio je mehaničara koji mu je rekao lošu vijest da taj automobil uopče nema dupli pogon. Ne da mu ne radi, nego uopče nema mehaničke djelove koje bi trebao imati za dupli pogon. Te da je bio razbijen prednji kraj i zadnji.
Vjerojatno je nakon sudara složen od tko zna kojeg automobila.
Napominjem da u knjižici vozila piše da automobil ima dupli pogon.

Kontaktirao je kolega čovjeka koji mu ga je prodao i ovaj mu sada nudi drugi automobil istog 2007. godišta, ali druga marka.

Što je najbolje napraviti?
Da mu da drugi automobil ( iako ja mislim da je to previše novaca za to godište )?
Da traži povrat novca + povrat za gume koje je kupio (4000 KN)
Ili da se obrati policiji, budući da u knjižici vozila piše da ima dupli pogon?

Molim pomoć....
HVALA!!!!
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 08:33   #1747
oprosti sto tako komentiram ali stvarno dok ce biti takvih kao sto je tvoj frend soderasi ce uvjek odlico zivjeti. A sto se tice toga sto da ti frend napravi ako ga je ovaj lik prvi put tak lijepo sjebao sve me strah sto ce mu sljedece uvaliti
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 08:59   #1748
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
oprosti sto tako komentiram ali stvarno dok ce biti takvih kao sto je tvoj frend soderasi ce uvjek odlico zivjeti. A sto se tice toga sto da ti frend napravi ako ga je ovaj lik prvi put tak lijepo sjebao sve me strah sto ce mu sljedece uvaliti
A kaj ćeš kad je mulac sa lovom....... Na prvi auto na koji je naišao je kupio.
I ja mu isto tupim, da traži lovu od frajera i ode kupit auto negdje drugdje.....

Ali ovaj bedak je bio veseo ko malo dijete kad mu je ovaj ponudio pod zamjenu nekog Chevrolea 2007. g. za istu lovu.

Čak je i rekao da će mu ostavit gume za koje je pljunuo 4000 KN!!!!!!!!
A da ne spominjem prijenos koji je platio...... To je sve zajedno još 1000 eura!!!!!!

Kaj sada mu se mogu smijat (ko većina) kaj su ga sje. ili se mogu malo potrudit pa mu probam pomoći......
Jeb ga.....
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:05   #1749
garancije za aute

Pozdrav!

Ekipa treba mi pomoč. Ovih dana kupujem auto pa se raspitujem kaj i gdje ima od autiju. Ono kaj me zanima je dal se netko susretao s garancijama za osiguranje od firme Motive service i kakva su iskustva? To su mi ponudili u Transautu ako kupim njihov auto pa sad ne znam jel se to isplati uzimati i jel kaj vrijedi. Pa me zanimaju vaša iskustva ako ste imali. Svaka informacija puno bi mi značila. Puno vam hvala.

M.
Mislav ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 07:37   #1750
Quote:
zlayo83 kaže: Pogledaj post
Kaj sada mu se mogu smijat (ko većina) kaj su ga sje. ili se mogu malo potrudit pa mu probam pomoći......
Jeb ga.....
Ovo nije za smijanje čovjeku, već za debelo žaljenje u kakvom društvu i sa kakvim ljudima živimo..
U našem društvu ne da ti neće pomoći, već moraš dobro paziti da ti ne odmogne..
Ima ovakvih slučajeva iks, ne samo u prodaji automobila, već i u bilo kojem području rada i života..
Zato nam država i je takva kakva jest..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 15:02   #1751
Kakvo žaljenje... ako ga se upozoraalo da to ne radi a on i dalje po svom...
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:08   #1752
Ako ima neka dobra duša da mi pogleda jedan auto u Wiener Neustadt, neka me PM-ne.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 16:22   #1753
Audi A4 Avant, 2011 godište, 84 000 km, 2.0 tdi, prvi vlasnik..

Koja je realna vrijednost tog auta ?
aligator1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 21:25   #1754
15000€
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 22:18   #1755
Gledam konkretno ovaj

http://www.auti.hr/audi-a4-avant/260804

Cijena je daleko pretjerana al mi se cini da ga bas ne mogu spustit na 15000 eura
aligator1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 10:57   #1756
Gledam aute i htjela bih izbjeci bas one preprodavace sto je očito danas teska misija... i sad npr nije mi jasan ovaj:
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-up-1....oglas-21681793
prodaje nekoliko ovakvih plus jos par auta i nekretnine... naravno da pitam jer mi je nekaj od tih auta zapelo za oko ... nemre imat za firmu vozni pogon
Hvala
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:30   #1757
Čim netko ima više od jednog auta, jasno je da je preprodavač. To što nema firmu, znači da je sitni švercer. Teško je naći auto iz prve ruke, mislim da dobri primjerci odu prije oglasa ili u brzom roku.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:35   #1758
tnx jpm ma iskreno rijetko ko ce prodavati dve tri godine stari auto kod nas ak ga je vec kupil novoga... vidjet cemo covek mi nudi da zemem u servis na pregled i provjeru... ne znam jel mi bolje sitni svercer ili krupni
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:44   #1759
Jedan dobronamjeran savjet kod kupnje, ne gledajte tko ga prodaje, već gledajte auto. Ako se dovoljno ne razumijete u aute povedite sa sobom nekoga tko se razumije ili dogovorite pregled u nekom od servisa.


I taj prodavač od nekoga mora kupiti auto, a to je baš vlasnik. Šanse da vas zezne preprodavač ili vlasnik su potpuno iste. Ako mislite da je svaki auto od vlasnika top, varate se.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 14:47   #1760
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Gledam aute i htjela bih izbjeci bas one preprodavace sto je očito danas teska misija... i sad npr nije mi jasan ovaj:
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-up-1....oglas-21681793
prodaje nekoliko ovakvih plus jos par auta i nekretnine... naravno da pitam jer mi je nekaj od tih auta zapelo za oko ... nemre imat za firmu vozni pogon
Hvala
Da si malo bolje pogledala što sve prodaje vidjela bi da ima aute za rentu...pa su stvari malo jasnije
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.